شنبه ۰۸ آذرساعت ۲۳:۵۹Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسؤول روابط عمومی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 داور این استان به نام های روح الله شریفی و حمیدرضا افشون در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور قضاوت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن دو نفر در سانحه واژگونی یک دستگاه پژوه 405 در محور دیر- بردخون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تعطیلی 14 روزه را یک فرصت طلایی برای کنترل شیوع ویروس کرونا دانست و گفت: آنچه که در این میان باید به آن توجه کرد این است که صاحبان مشاغل و کسب و کار از این تعطیلی ها آسیب خواهند دید از این رو باید سبک جدید زندگی و کسب و کار متناسب با ایام کرونایی را ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانوان کونگفوکار و هنرهای رزمی این استان در رقابت های آمادگی جسمانی قهرمانی کشور موفق به کسب سه مقام شامل یک دومی، یک چهارمی و یک پنجمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۱    
مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: هیچ زیرساخت استانداردی برای ارائه خدمات حتی به صورت اجاره برای متخصصان پزشکی از حمله ارتوپدها تامین نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴    
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه به انتقادهای پزشک متخصص بیمارستان دهدشت در خصوص کمبودهای درمانی این مرکز واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 داور فوتبال این استان به نام های محمد راهی و روح الله شریفی در یکی از دیدارهای هفته دوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور قضاوت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاپور عنبری رییس هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس این استان امروز یکشنبه به عنوان سرپرست کمیته استعدادیابی فدراسیون انتخاب و معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: برق گرفتگی جان یکی از شهروندان بردستان در شهرستان دیر را گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۸    
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی هیأت تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد برتر رقابت های تنیس روی میز این استان در شهر یاسوج مشخص و تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ژاله بلواسی از این استان امروز دوشنبه به عنوان مسؤول کمیته مربیان انجمن موی تای بانوان کشور انتخاب و معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۹   + ۶۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران در خصوص انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک، توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۳    
مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با تاکید بر افزایشی بودن آمار بیماران کرونا در استان زنجان گفت: رابطه معنی داری بین رعایت پروتکل های بهداشتی و افزایش و کاهش آمار بیماران مبتلا به کووید 19 وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار کرد: به شدت پیگیر موضوع تغییر وضعیت خدمتگزاران آموزش و پرورش هستیم، احتمالا از طریق آزمون عملیاتی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: با توجه به این که ستاد استانی مقابله با کرونا هیچ گونه محدودیتی را وضع نکرده است، مدارس فعالیت عادی خود را ادامه خواهند داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه فعالیت فارس گیلان در پوشش اخبار و فعالیت های کرونا دقیق و به موقع بود، گفت: سپاه قدس نیز از روزهای نخست کرونا تاکنون در عرصه جلوگیری از شیوع کرونا، طرح مواسات، گندزدایی و غیره در حال فعالیت است
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و گفت: تیم فراز بام خاییز دهدشت در اولین مسابقات لیگ برتر هندبال کشور به مصاف تیم هندبال کیمیا کاشت کردستان رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ورزشکاران مرد و زن دوومیدانی این استان با درخشش در رقابت های لیگ باشگاه های کشور 11 نشان گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های استانی تنیس روی میز گرامیداشت هفته دفاع مقدس امروز سه شنبه با معرفی و تجلیل از افراد برتر در شهر یاسوج مرکز این استان به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شهرداری نکا با تایید عزل شهردار نکا گفت: شهردار نکا با مصوبه شورای شهر برکنار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیمان خضوعی رییس هیأت تنیس روی میز این استان مشاور رییس فدراسیون شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲    
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محمدرضا ضیایی ورزشکار نوجوان پرتابگر دیسک این استان با درخشش در رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های رده سنی جوانان کشور چهارم شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۰    
خراسان رضوی - مسؤول روابط عمومی اتاق اندیشه ورز تبلیغ خراسان از برگزاری انتخابات و تعیین دبیر جدید و اعضای هیأت امناء اتاق تبلیغ خراسان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان اردبیل گفت: مردم، درخواست ها و نامه های خود را می توانند در باجه های مقابل دادگستری اردبیل به دبیرخانه رییس قوه برسانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیأت کشتی و معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش این استان امروز چهارشنبه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مسئول روابط عمومی اورژانس چهارمحال وبختیاری از غرق شدن دو جوان 23 و 33 ساله در رودخانه ارمند شهرستان لردگان خبر داد. براساس گزارش روابط عمومی اورژانس چهارمحال وبختیاری، محسن ابراهیمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: این حادثه شامگاه گذشته به وقوع پیوسته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن پدافند غیر عامل مازندران معاون طرح و برنامه و مسؤول روابط عمومی این انجمن را منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از راه اندازی پویش نذر سلامت خبر داد و گفت: در قالب این پویش نذورات و کمک های متنوع مردمی، کارخانه ها و همچنین دستگاه های دولتی جمع آوری و در بخش سلامت هزینه خواهد شد تا بتوان با تقویت زیرساخت ها پاییز و زمستان پیش رو را با کم ترین هزینه پشت سر گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مسؤول روابط عمومی مسجد زینبیه اعظم زنجان گفت: مراسم روز یازدهم محرم (یوم الزینب) با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز مسجد زینبیه اعظم برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: بذر و کود مورد نیاز برای کشت کلزا تامین شده کشاورزان با مراجعه به مراکز در دهستان ها می توانند این خدمات را دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: 15 امکنه ورزشی مختلف به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل ستاد پیشگیری از گسترش بیماری کرونا پلمب شدند.
برترین ها / بامنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مسلم فائق نیا مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد چند خودروی سواری با کامیون در کیلومتر 10 جاده سبزوار - اسفراین ظهر جمعه 13 کشته و 9 مصدوم بر جای گذاشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پارس آباد گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا 20 واحد قلیان سرا در شهرستان پارس آباد پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۳    
مسؤول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه عمده آب شرب مورد استفاده مردم استان از چاه تأمین و مقدار بسیار کمی که زیر 10 درصد است از طریق روان آب ها استفاده می شود، گفت: روان آب ها تنها در زمان بارندگی گل آلود می شود که آن هم در این موقع از سال امکان پذیر نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۵    
سرهنگ قاسم حسن زاده مسؤول روابط عمومی قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق ضمن بازدید از خبرگزاری فارس با مدیر و خبرنگاران این مجموعه در زاهدان دیدار کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی مدرسه علمیه مشکات به تشریح برنامه های جشن بزرگ میثاق ولایت پرداخت و از اهدای 14 جهیزیه کامل به زوج های جوان به مناسبت عید سعید غدیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش دهدشت گفت: این اداره به عنوان مجری کنکور ارشد از همه ظرفیت برای برگزاری آزمون استفاده کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مسؤول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: عملکرد سه ماهه اول سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانی از سوی وزارت متبوع اعلام شد که بر این اساس، استان زنجان در رتبه چهارم کشور قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: در سال جهش تولید سطح جنگل کاری های مشارکتی اقتصادی از 210 هکتار به 2 هزار هکتار با مشارکت مردم افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پارس آباد گفت: یک واحد نانوایی به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان پارس آباد پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مشترکینی که نسبت به مدت مشابه سال قبل مصرف آب کمتری داشته باشند در هر متر مکعب 160 تومان تخفیف می گیرند، گفت: این میزان تشویقی بر روی قسمت بستانکاری قبض محاسبه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی استانداری اصفهان پیرامون اخبار ابتلای استاندار اصفهان به ویروس کرونا گفت: این موضوع حقیقت ندارد و استاندار اصفهان به کرونا مبتلا نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۴    
مسؤول روابط عمومی بهداشت و درمان پارس آباد از تعطیلی سه مغازه متخلف در این شهرستان به دلیل عرضه قلیان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در شهر اسلام آباد شهرستان پارس آباد شناسایی و پلمپ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: فرآیند تصویربرداری مستند دوقسمتی معرفی موقوفات و بقاع متبرکه این استان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به توقیف و به مزایده گذاشتن لوگو این تیم توسط شکایت یکی از اعضای تدارکات گفت: توقیف لوگوی باشگاه سپیدرود و به مزایده گذاشتن آن توهین به شعور و اعتبار باشگاه، هواداران، کادر فنی و بازیکنان سپیدورد رشت است.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: ویلاسازی در ارتفاعات تهران در حالی ادامه دارد که یک زن کپرنشین در کرمانشاه پس از تخریب کپر و انتقال به کمپ ترک اعتیاد این شهر توسط ماموران شهرداری، جان خود را از دست داد! ...
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مدیر اجراییات شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: یک زن کپرنشین پس از تخریب کپر و انتقال به کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید این شهر توسط ماموران شهرداری، جان خود را از دست داد. غلامرضا شهبازی روز دوشنبه اظهارداشت: این اتفاق هفته گذشته در منطقه سه شهرداری کرمانشاه رخ داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از پیگیری ماجرای فوت زن کپرنشین در دادسری مرکز استان خبرداد.