یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۱۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مأمور پلیس»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۴    
وزیر کشور فرانسه حادثه تصادف سه مأمور پلیس این کشور را تکان دهنده توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۳    
براثر یک تصادف جاده ای شدید که بامداد یکشنبه براثر برخورد یک خودروی پلیس و یک دستگاه خودرو در شهر لیل در شمال فرانسه اتفاق افتاد، چهار نفر از جمله سه مأمور پلیس جان باختند. دو عابر نیز به شدت زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
15 مأمور پلیس شهید شده اند آن هم از ابتدای سال تا به امروز؛ یکی با ترور اشرار، دیگری با گلوله قاچاقچیان و نفر بعدی هم در درگیری با قاتل فراری .5 نفر هم در چند دقیقه مانده به بامداد امروز در پی حمله وحشیانه گروهک تروریستی به برجک مزه سر هنگ مرزی سراوان به فیض شهادت نائل شدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در جریان رهایی دو خانم به گروگان گرفته شده در خاش، یکی از ماموران پلیس به شهادت رسید. در پی به گروگان گرفتن دو خانم از استان کرمان توسط اشرار و انتقال آنها به خاش و دستور مرجع قضایی به ماموران اداره کل اطلاعات استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در تیراندازی روز دوشنبه در شهر فارمینگتون ایالت نیومکزیکو در جنوب غرب آمریکا دست کم سه نفر کشته و چند نفر از جمله دو مأمور پلیس زخمی شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی معاونت فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از رهایی گروگان ها از چنگ اشرار در شهرستان "خاش" و شهادت مأمور پلیس خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شهادت 9 مأمور پلیس در 50 روز گذشته ضرورت توجه فرمانده انتظامی به مراقبت و تقویت از بدنه پلیس را مورد توجه قرار داده است. بررسی حوادثی که منجر به شهادت این مأموران شده، ضعف تجهیزات و مهارت پلیس را در مواجهه با این بحران ها به خوبی عیان می کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: یک زن به مدت 10 سال است که در حال مبارزه با یک دادگاه برای سوار شدن روی پله برقی بدون گرفتن نرده ها است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
ابوذر روحی، خواننده سرود سلام فرمانده با حضور در فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، ضمن دلجویی از مامور پلیس راهور، از وی عذر خواهی کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۸    
دو مأمور پلیس در جریان دو حادثه جداگانه به شهادت رسیدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مامور فرماندهی انتظامی اهواز ستوان سوم سعید ربیعی در درگیری مسلحانه با قاتل فراری به شهادت رسید. به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرماندهی انتظامی خوزستان عصر دیروز در اطلاعیه ای اعلام کرد: ساعاتی پیش در پی درگیری مسلحانه ماموران پلیس با قاتل فراری در شهرستان اهواز ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قاتل پس از شهادت مأمور پلیس داخل خانه ای در کیانپارس اهواز مخفی گردیده واقدام به پرتاب نارنجک به سمت مأموران کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مأمور پلیس ستوان سوم سعید ربیعی در درگیری مسلحانه با قاتل فراری در اهواز شهید شد.
مامور پلیس مدافع نظم و امنیت ستوانسوم سعید ربیعی در درگیری مسلحانه با قاتل فراری در اهواز به درجه رفیع شهادت نائل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
اهواز - مأمور پلیس مدافع نظم و امنیت ستوانسوم سعید ربیعی در درگیری مسلحانه با قاتل فراری در اهواز به درجه رفیع شهادت نائل شد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - 2 مأمور پلیس در جریان حوادثی جداگانه جان 2کودک را که در یک قدمی مرگ بودند، نجات دادند. نخستین حادثه در میدان انقلاب اشنویه واقع در استان آذربایجان غربی اتفاق افتاد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان گفت: یکی از مأموران سخت کوش فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در سانحه تصادف شب گذشته بر اثر شدت جراحات وارده به لقاءالله پیوست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان گفت: یکی از مأموران سخت کوش فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در سانحه تصادف شب گذشته بر اثر شدت جراحات وارده به لقاءالله پیوست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اشنویه از نجات جان کودک 8 ساله از مرگ حتمی توسط مأمور پلیس راهور خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی شهادت محسن رضایی از مأموران یگان تکاوری 112 عمار شهرستان ایرانشهر خبر داد. سردار دوستعلی جلیلیان به تسنیم گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از مأمور وظیفه شناس پلیس راهور که با اقدام شجاعانه خود آتش یک دستگاه خودروی پژو 206 را خاموش کرده و مانع از انفجار آن در ساعت شلوغ شد تقدیر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: مأمور پلیس مجهز به دوربین متصل به لباس، در اماکن عمومی حاضر شود. هزینه جذب، آموزش و تجهیز را هم می تواند از نهادهایی بگیرد که مستقیم یا غیرمستقیم درگیر این موضوع هستند؛ مثل مال ها یا شهرداری ها و فرودگاه ها و... اعتمادآنلاین | ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مأمور پلیس مجهز به دوربین متصل به لباس، در اماکن عمومی حاضر شود. هزینه جذب، آموزش و تجهیز را هم می تواند از نهادهایی بگیرد که مستقیم یا غیرمستقیم درگیر این موضوع هستند؛ مثل مال ها یا شهرداری ها و فرودگاه ها و...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: قاچاقچی مسلح در عملیات تعقیب وگریز پلیس قدس که با شلیک گلوله همراه بود دستگیر شد. دراین عملیات 2 مأمور پلیس توسط مواد فروش سابقه دار هدف گلوله قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: مأمور پلیس راه وظیفه شناس کنگان، با پیدا کردن یک کیف دستی حاوی 50 میلیون ریال وجه نقد، آن را به صاحبش تحویل داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۳    
حمله سارقان مسلح به یک پاسگاه پلیس در منطقه گوتکی ایالت پاکستان به کشته شدن دو پلیس و زخمی شدن یک پلیس دیگر انجامید، در حالیکه سارقان پس از حمله متواری شدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آقای دکتر وقتی پشت تلفن شنید دزدانی که به خانه شما دستبرد زده اند، دستگیر شده اند، لطفا برای تحویل اموالتان به اداره پلیس مراجعه کنید ، شوکه شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
شرور مسلحی که 16سال قبل در جریان درگیری با مأموران پلیس در اهواز یکی از آنها را به شهادت رسانده بود پس از سال ها فرار سرانجام دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیرجان از صحت عمل و رد رشوه یک میلیارد و 800 میلیون ریالی یکی از ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در خصوص دستگیری سارقان کابل برق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سال گذشته 67 مأمور پلیس از افسر گرفته تا کارمند و سرباز در راه مبارزه با سارقان، زورگیران، قاچاقچیان و اغتشاشگران جان فدا کردند؛ آنها شلیک گلوله و اصابت تیزی را به جان خریدند تا نکند شیشه آرامش مردم ترک بردارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۵:۲۶    
اقتصادنیوز: دبیر کانون بانک ها و مؤسسات اعتباری خصوصی درباره سرقت از یکی از شعبات بانک خصوصی به دلیل عدم وجود مأمور پلیس در شعب بانکی توضیح داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه نزدیک به سپاه در واکنش به ماجرای ماست پاشی بر سر دو زن خطاب به اصلاح طلبان گفته: چرا حالا زبانتان باز شده و زمانی که سر مامور نیروی انتظامی را بریدند اعتراض نکردید؟!
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کسانی که تا دیروز به آنانی که در خیابان ها سر مأمور پلیس را بریدند، نیروی انتظامی کشور را آتش زدند، در این ماجرا زبانشان باز شده که ای وای، چرا این دو را ماستی کردند!
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از بازگرداندن گوشی 100 میلیون تومانی به صاحبش توسط یکی از مأموران پلیس راهور خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ژرالد دارمنن، وزیر کشور فرانسه از دوهزار و 579 مورد آتش سوزی و 316 فقره حمله به مراکز عمومی سخن گفته است.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فیلم سینمایی متری شیش و نیم ساخته سعید روستایی در بریتانیا به اکران عمومی درمی آید. به گزارش مهر، گاردین با اشاره به اکران فیلم متری شیش و نیم در بریتانیا درباره این فیلم نوشت: اگر مایکل مان فیلمی در ایران بسازد همان طور خواهد بود که متری شیش و نیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی شهادت ستوان دوم محمد زور در شهرستان سراوان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان گفت: قاتل شهید رحمان پوردهقان پس از انجام مراحل قانونی در زندان مرکزی خرم آباد به دار مجازات آویخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس کانادا: دو مأمور پلیس در یک نزاع خانوادگی به ضرب گلوله کشته شدند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تا به این لحظه 8 نفر از افرادی که اقدام به تخریب اموال عمومی کرده بودند دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت 2 نفر از مامو انتظامی در حین تامین امنیت مردم در حاشیه شهرستان گلشن توسط افراد مسلح ناشناس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۸۴ سایت دیگر  
در درگیری عوامل گشت فراجا با اشرار مسلح دو نفر از ماموران پلیس به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر از دستگیری 2 فرد مسلح که در مراسم عزا اقدام به تیراندازی و سبب مجروح شدن مأمور پلیس شدند، خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مأموران پلیس شهرستان چهارباغ استان البرز در جریان درگیری با سوداگران مرگ به شهادت رسید. عاملان حادثه بازداشت شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کل دادگستری استان البرز با اعلام بازداشت عوامل شهادت یک مامور نیروی انتظامی در چهارباغ، از دستور برای تسریع در محاکمه عوامل آن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی البرز از شهادت یکی از مأموران پلیس شهرستان چهارباغ در درگیری مسلحانه با فروشندگان مواد مخدر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی البرز از شهادت یکی از مأموران پلیس شهرستان چهارباغ در درگیری مسلحانه با فروشندگان مواد مخدر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر از دستگیری 2 فرد مسلح که در مراسم عزا اقدام به تیراندازی و سبب مجروح شدن مأمور پلیس شدند، خبر داد.
سلام نو / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام یک مقام دولتی در نیجریه، ده ها نفر در انفجار یک بمب در منظقه ای واقع در شمال نیجریه کشته و زخمی شده اند.