جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۸:۱۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز ملی فضای مجازی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مشاور رئیس و مسئول استان های مرکز ملی فضای مجازی کشور بر لزوم توسعه آموزش و سواد فضای مجازی در تمامی سطوح تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و نماینده مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: مرکز و دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی با دستور رهبر معظم انقلاب ایجاد شده و لازم است استان های کشور از این ظرفیت ارزشمند استفاده کنند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سمنان - رئیس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و نماینده مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: اگر در عرصه تولید محتوای فضای مجازی از سیره نبوی بهره گیری نماییم، بی شک این تولیدات تاثیر گذار بوده و موجب بروز تغییرات اساسی در زندگی ما بسوی سعادت خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنارسانه_ با انتشار لایحه برنامه هفتم توسعه تکلیف امنیت فضای مجازی بر عهده مرکز ملی فضای مجازی گذاشته شده است. به گزارش شفقنا از مهر، رئیس سازمان برنامه و بودجه در همایش رونمایی از سند لایحه برنامه هفتم توسعه اعلام کرد بررسی های لایحه برنامه هفتم در سازمان برنامه و بودجه تمام شده و قرار است ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۹    
حوزه/رئیس پژوهشگاه فضای مجازی مرکز ملی فضای مجازی گفت: یکی از چالش های گسترش هوش مصنوعی، محدود کردن توانایی های انسان است چرا که اصولا توسعه براساس نیازهای انسان رخ می دهد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۰    
حوزه/معاون امور بین الملل دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی مرکز ملی فضای مجازی گفت: گوگل سرمایه گذاری عظیمی در هوش مصنوعی انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
با انتشار لایحه برنامه هفتم توسعه تکلیف امنیت فضای مجازی بر عهده مرکز ملی فضای مجازی گذاشته شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- چهارمین مدرسه فصلی باعنوان حکمرانی حکمت بنیان در عصر هوش مصنوعی توسط دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی مرکز ملی فضای مجازی در مدرسه امام کاظم (ع) برگزار شد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در ماده 19 لایحه برنامه هفتم توسعه آمده است: در راستای افزایش ترافیک داخلی به هفتاد درصد (70%) از کل ترافیک کاربران و حمایت از مالکان حقوق محتوا و کاربر نهایی تولیدکننده-مصرف کننده محتوا در زنجیره ارزش و زیست بوم فضای مجازی ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۷    
در لایحه برنامه هفتم توسعه بخش هایی با محوریت اقتصاد دیجیتال، تولید محتوا در فضای مجازی و امنیت سایبری تدوین شده و به زودی به مجلس ارسال می شود. لایحه ی برنامه هفتم توسعه به زودی از سوی دولت به مجلس ارائه می شود ...
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
متن کامل لایحه برنامه هفتم توسعه برای سال های 1402 تا 1406 منتشر شده و در فصل بیستم آن به مسائل دفاعی و امنیت سایبری اشاره شده است. بر اساس آنچه در این برنامه آمده است، فرماندهی امنیت فضای مجازی طی سال های آینده برعهده مرکز ملی فضای مجازی خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه فصلی حکمرانی حکمت بنیان در عصر هوش مصنوعی به همت مرکز مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی مرکز ملی فضای مجازی در قم برگزار می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۴:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته یکی از اعضای شورای عالی فضای مجازی، صحت پیشرفت هایی که وزارت ارتباطات درباره پروژه شبکه ملی اطلاعات ارایه می کند در کمیته ای خاص در مرکز ملی فضای مجازی ارزیابی می شود. او همچنین تاکید کرد که تلاش و همت دولت جدید و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اجرایی شدن پیشرفت شبکه ملی اطلاعات است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: صحت پیشرفت هایی که وزارت ارتباطات درباره پروژه شبکه ملی اطلاعات ارائه می کند در کمیته ای خاص در مرکز ملی فضای مجازی ارزیابی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس، خواستار نظارت شورای عالی و ریاست مرکز ملی فضای مجازی بر عملکرد سکو های پخش برخط فیلم و سریال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی و رئیس مرکزملی فضای مجازی گفت: عقب ماندگی در حوزه هوش مصنوعی آسیب های جبران ناپذیری می تواند برای ما داشته باشد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: هوش مصنوعی اهمیت کلیدی داشته و عقب افتادگی در این حوزه آسیب های جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. به گزارش خبرنگار شفقنا ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در جدیدترین اعمال تحریم های خود، محمدامین آقامیری ، رئیس مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای عالی فضای مجازی را تحریم کرد. وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای افراد جدیدی را در فهرست تحریم خود قرار داده است که در این بین نام محمدامین آقا میری نیز دیده می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مهر: معاون مرکز ملی فضای مجازی از تدوین طرحی برای ضابطه مند کردن حضور و فعالیت مسوولان در فضای مجازی خبر داد و گفت که مدیران باید به قوانینی که خودشان تعیین و تصویب می کنند پایبند باشند ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به رصد دستگاه های اجرایی در فضای مجازی از تدوین ضوابط حضور آن ها در شبکه های اجتماعی گفت.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی می گوید این مرکز طرحی برای ضابطه مند کردن حضور و فعالیت مسئولان و دستگاه های اجرایی در رسانه های اجتماعی تدوین کرده است. رفتار تناقض آمیز مسئولان کشور که در شبکه ها و رسانه های اجتماعی فیلترشده حضور دارند و فعالیت می کنند، همواره مورد انتقاد قرار گرفته است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی از تدوین طرحی برای ضابطه مند کردن حضور و فعالیت مسئولان در فضای مجازی خبر داد و گفت: مدیران باید به قوانینی که خودشان تعیین و تصویب می کنند پایبند باشند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی موضوع تصمیم گیری درخصوص ساختار کارگروه تخصصی، تقسیم کار و پیش نویس مواضع کشور در مورد مشارکت موثر در روند شکل گیری پیمان جهانی دیجیتال سازمان ملل متحد را ابلاغ کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۴    
رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه حذف روبیکا از گوگل پلی بر خلاف قوانین است، از استفاده ماهانه 35 میلیون کاربر از روبیکا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی که زیر نظر شورای عالی فضای مجازی کشور تاسیس شده است تصویب چند سند مهم را در سال گذشته در کارنامه کاری خود ثبت کرد.
تبیان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۲    
مستنداتی از رفتار دوگانه پلتفرم های خارجی در قبال ایران جمع آوری شده و طرح شکایتی قرار است در جوامع بین المللی عنوان شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی از ارائه لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۲    
قاسم خالدی معاون فرهنگی و محتوایی مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه در گذشته عزمی برای اجرای سند ساماندهی پیام رسان های اجتماعی وجود نداشت، عنوان کرد که اما امروز حمایت از سکوهای ایرانی با جدید انجام می شود.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قاسم خالدی معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفته است که متن شکایت از پلتفرم های خارجی آماده است. او همچنین درمورد این پلتفرم ها گفته بیش از 60 درصد از فعالیت هایشان رباتیک است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۵:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی با تشریح اقدامات این مرکز درباره ساماندهی پیام رسانها گفت: ما خواهان تعامل با پلتفرم های خارجی هستیم اما حرفمان این است که با ما رفتار دوگانه نداشته باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، حسین اسلامی در نشست خبری پایان سال این سازمان اظهار داشت: در چند ماه اخیر با ایجاد محدودیت در دسترسی به اینستاگرام و واتساپ، کاربران مجبور شدند از روش های دیگری برای برقراری ارتباط استفاده کنند. اتفاقات دیگری مانند فیلتر گوگل پلی رخ داده که به کسب وکارها آسیب جدی زده است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه فناوری:موضوع فیلترینگ 2 پلتفرم محبوب اینستاگرام و واتس اپ در ماه های اخیر تبدیل به یک چالش جدی شده است. در هفته های گذشته محدودیت پلتفرم های متا وارد فاز جدیدی شده و بحث رفع فیلترینگ، به پاسخگویی شرکت متا و تصمیم شورای امنیت کشور گره خورده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سلسله نشست های علمی حکمرانی اسلام در فضای مجازی به همت دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی مرکز ملی فضای مجازی برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۵    
به مناسبت سالروز تشکیل شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی (روز فضای مجازی) سلسله نشست های علمی حکمرانی اسلام در فضای مجازی برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۸    
سیتنا: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: همان گونه که سرزمین مادری متعلق به ماست و همان گونه که از وجب به وجب این سرزمین حراست می کنیم، از فضای مجازی هم باید حراست کنیم ...
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
هفته جاری رئیس جمهوری طی حکمی سید محمد امین آقامیری را به صورت رسمی به عنوان دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی منصوب و بر بازنگری در سیاست های مسدودسازی فضای مجازی با تاکید بر ارزش های دینی و انقلابی و توجه به اقتضائات نوین فضای مجازی تاکید کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۴    
روز چهارشنبه مراسم تکریم ابوالحسن فیروزآبادی رئیس سابق مرکز ملی فضای مجازی و معارفه محمدامین آقامیری دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید ابوالحسن فیروزآبادی در مراسم تکریم خود و معارفه سید محمد امین آقامیری به عنوان دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی که ظهر امروز با حضور وزیر ارتباطات و رئیس دفتر رئیس جمهور در محل وزارت ارتباطات برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق مرکز ملی فضای مجازی اعتقاد دارد در حوادث اخیر کشور، افراد روی حمله سایبری حساب ویژه باز کرده بودند، ولی نتوانستند موفق شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم تکریم سید ابوالحسن فیروزآبادی و معارفه سید محمدامین آقامیری بعنوان دبیر شورای عالی و رییس مرکز ملی فضای مجازی کشور در وزارت ارتباطات برگزار شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم سید ابوالحسن فیروزآبادی و معارفه محمد امین آقامیری به عنوان دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی امروز چهارشنبه 10 اسفند 1401 در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمدامین آقامیری امروز (چهارشنبه) در مراسم معارفه خود اظهار داشت: فضای مجازی امروز محل زیست افراد است. مسئله مهمی که می تواند به آن اشاره کرد تفاوت های حکمرانی در عصر فضای مجازی با دیگر انواع حکمرانی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۵    
دبیر سابق مرکز ملی فضای مجازی گفت: شبکه ملی اطلاعات معنابخش نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی است.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دقتر رئیس جمهور گفت: همانگونه که سرزمین مادری متعلق به ماست. همانگونه که از برای وجب به وجب این سرزمین حراست می کنیم، از فضای مجازی هم باید حراست کنیم. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: اکنون کشورهایی که در فضای مجازی اعمال حکمرانی می کنند از اقتدار برخوردار هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، ابوالحسن فیروزآبادی رئیس پیشین مرکز ملی فضای مجازی، امروز (چهارشنبه) در جلسه تودیع خود و معارفه محمدامین آقامیری رئیس جدید این مرکز گفت: در آستانه یازدهمین سال تشکیل شورای عالی فضای مجازی هستیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی انتصاب رسمی سید محمد امین آقامیری به عنوان دبیر شورای عالی و رئیس مرکزملی فضای مجازی امروز مراسم تودیع و معارفه انجام شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ اولین جلسه از سلسله جلسات "رمز ارزها" از منظر فقه و اقتصاد به همت دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عصرایران ؛ رضا غبیشاوی - سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری، به تازگی سید محمد امین آقامیری را به عنوان دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی منصوب کرد. به این بهانه می توان این پیشنهادات را برای دبیر جدید مطرح کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی، انتصاب سید محمدامین آقامیری را به ریاست مرکز ملی فضای مجازی کشور تبریک گفت.