سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۱۷Oct 2020 20

جدیدترین‌های «صرافی ملی»

صرافی ملی، آخرین نرخ خرید دلار را 25 هزار و 600 تومان اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز: بازار ساز امروز و در مقایسه با روز گذشته تلاش کرد از طریق صرافی ملی با اعلام قیمت های مکرر و کاهش بیشتر سطح قیمت، حرکت دلار در بازار را معکوس کند.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار قیمت فروش هر دلار در صرافی ملی با ریزش بیش از 2 هزار تومانی نسبت به روز قبل 28600 تومان معامله شد و ارزش هر یورو نیز در این صرافی 33900 تومان تعیین شد.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : صرافی ملی که از ابتدای صبح امروز قیمت دلار را 1500 تومان کاهش داده بود در نیمه دوم روز و در دو نوبت قیمت دلار را 400 تومان بالا برد.
اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 26,020(بیست و شش هزار و بیست تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
روزنامه نصف جهان   ۴ ساعت پیش    
امروز (29 مهر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ29 هزار و680 تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 35 هزار تومان به فروش می رسد. نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز حدود یک هزار و 220 تومان و یورو نیز یک هزار و 200 تومان ارزان شد. قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران قیمت (تومان) دلار آمریکا 29.680 ...
باشگاه خبرنگاران جوان: کمر گرانی ارز بعد از مدت ها شکست، پس از مدت ها قیمت دلار کاهش یافت.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز: صرافی ملی که از ابتدای صبح امروز قیمت دلار را 1500 تومان کاهش داده بود در نیمه دوم روز و در دو نوبت قیمت دلار را 400 تومان بالا برد.
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای چهارمین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل حدود 7000 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 28 هزار و 200 تومان رسید.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قیمت هر دلار آمریکا امروز سه شنبه 29 مهرماه 99 مجدد در صرافی ملی تغییر کرد و 28 هزار و 200 تومان عرضه شد که در مقایسه با آخرین نرخ امروز 780 تومان دیگر کاهش داشت.
بازتاب   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دلار امروز را با کاهشی هزار و 250 تومانی نسبت به آخرین قیمت دیروز آغاز کرد. در بازارآزد نیز دلار بار دیگر به کانال 29 هزار تومانی بازگشت. به گزارش تجارت نیوز، اولین قیمت دلار امروز در صرافی ملی 29هزار و 650 تومان برای فروش و 27هزار و 500 تومان برای خرید اعلام شد. ...
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ظاهرا روند کاهشی قیمت دلار ادامه دارد. آخرین قیمت دلار صرافی ملی تا ظهر امروز نسبت به آخرین قیمت روز گذشته بازار دو هزار و 700 تومان افت را تجربه کرده است ...
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 26,500(بیست و شش هزار و پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
آقای خبر   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، بررسی ها نشان می دهد آهنگ تند ریزش قیمت دلار ، نوسان گیران را راهی بازار کرد تا نسبت به فروش ارز اقدام کرد. در بازار دیروز 28 مهر ماه با سه درصد کاهش به 30903 تومان رسید ...
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
معاملات امروز در صرافی بانک ملی حاکی از کاهش 1.220 تومانی نرخ دلار است.
همشهری   ۶ ساعت پیش    
قیمت هر دلار آمریکا امروز سه شنبه 29 مهرماه 99 در صرافی ملی 29 هزار و 680 تومان عرضه شد.
شمال نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 29هزار و 680 تومان است.
فرارو   ۷ ساعت پیش    
فرارو- نرخ ارز امروز در صرافی ملی کاهش پیدا کرد و دلار با قیمت 29 هزار و 680 تومان فروخته می شود. یورو نیز برای فروش 35 هزار تومان قیمت گذاری شده است. همچنین نرخ خرید دلار و یورو در صرافی ملی امروز به ترتیب 27 هزار و 500 تومان و 32 هزار و 820 تومان است. انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش ...
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 29هزار و 680 تومان است.
بانک مرکزی ایران، نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز (سه شنبه) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 22 ارز افزایش، نرخ 10 ارز کاهش و نرخ 15 ارز نیز ثابت ماند.
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 26,020(بیست و شش هزار و بیست تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
وانا   ۷ ساعت پیش    
قیمت دلار صرافی ملی در بازار امروز مشخص شد.
در این ساعت از معاملات (5 عصر) قیمت خرید هر دلار آمریکا در صرافی ملی به 25720 تومان رسیده است.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
صدای ایران - نزولی شدن قیمت دلار در بازار آزاد، تصمیم سیاستگذار به ارزان تر کردن قیمت دلار صرافی ملی، افت ارزش سهام دلاری بازار سرمایه، تداوم تزریق ارز توسط بانک مرکزی به بازار، تداوم کاهش قیمت طلا و کاهش تحریم ها هرکدام می توانند نشانه هایی برای ادامه یافتن ارزانی دلار در فردا باشند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تجارت نیوز: حمید حسینی، دبیر کل اتاق مشترک ایران و عراق کاهش تا 10 هزار تومانی قیمت دلار را محتمل می داند. اما چه عاملی ممکن است این پیش بینی را محقق کند؟ ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، با توجه به کاهش چشمگیر نرخ معاملات دلار فردایی به نظر می رسد که نرخ ارز روندی کاهشی را آغاز کرده و در بازار آزاد و فردایی قیمت دلار وارد کانال 30 هزار تومان شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۸    
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 28,650(بیست و هشت هزار و ششصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۷    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 28,650(بیست و هشت هزار و ششصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت فروش دلار آمریکا نسبت به روز معاملاتی ثابت ماند و به نرخ 31.850 تومان معامله شد.
598   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 29,600(بیست و نه هزار و ششصد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اولین قیمت دلار صرافی ملی امروز نسبت به دیروز تفاوتی نداشت و در بازار آزاد نیز روند دلار امروز صبح نوسان قابل توجهی را پشت سر نگذاشت و تا این لحظه همچنان حوالی 31800 تا 31900 تومان در حال تغییر است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰    
امروز (28 مهر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ31 هزار و 950 تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 37هزار و 450 تومان به فروش می رسد. نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز ثابت ماند و یورو نیز 100 تومان ارزان شد. قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران قیمت (تومان) دلار آمریکا 31.850 ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
قیمت هر دلار آمریکا امروز دوشنبه 28 مهرماه 99 در صرافی ملی 31 هزار و 850 تومان عرضه شد که در مقایسه با آخرین نرخ دیروز بدون تغییر است.
طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۵    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای پنجمین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان کاهش یافت و بهای دلار با ورود به کانال 30 هزار تومانی به رقم 30 هزار و 900 تومان رسید ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲    
فرارو- نرخ فروش دلار امروز دوشنبه در صرافی ملی 31 هزار و 850 تومان اعلام شد و یورو با قیمت 37 هزار و 300 تومان فروخته می شود. همچنین نرخ خرید دلار و یورو در صرافی ملی امروز به ترتیب 29 هزار و 600 تومان و 35 هزار و 50 تومان است. انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت یورو نسبت به دیروز 100 تومان کاهش یافت و به رقم 37 هزار و 300 تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۷    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 28,650(بیست و هشت هزار و ششصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۳    
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 28,650(بیست و هشت هزار و ششصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۳    
بورس تهران درحالی امروز 27 مهر کار خود را با 3 درصد افت به پایان رساند که برای بسیاری این سوال مطرح می شود چرا بازار سرمایه خلاف جهت دلار حرکت می کند؟ چرا در روزی که دلار در صرافی ملی 32 هزار تومان شد و دلار نیمایی از 25 هزار تومان عبور کرد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تداوم تزریق ارز، کاهش نرخ دلار نیمایی، کاهش شدید قیمت سکه، انتشار اخباری درباره برگشت برخی پول های بلوکه شده ایران و نزولی شدن آخرین قیمت امروز صرافی ملی پنج نشانه مهم برای آینده دلار است که شاید حاکی از ارزانی احتمالی آن باشد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام صرافی ملی ایران امروز بعداز ظهر قیمت هر اسکناس دلار به 31 هزار و 850 تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۶    
براساس اعلام صرافی ملی ایران امروز بعداز ظهر قیمت هر اسکناس دلار به 31 هزار و 850 تومان رسید.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل افزایش یافت و نرخ دلار به رقم 32 هزار تومان رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعت قبل 100 تومان کاهش یافت و نرخ دلار به رقم 31 هزار و 900 تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 29,700(بیست و نه هزار و هفتصد تومان) اعلام شد که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۳    
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 31 هزار و 950 تومان است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ دلار پس از دو روز تعطیلی بازار با افزایش مواجه شده است. روندی که دلار صرافی ملی را به یک رکورد تاریخی رسانده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۸۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: امروز (27 مهر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ31 هزار و 950 تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 37هزار و 450 تومان به فروش می رسد.نرخ دلار و یورو نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته 250 تومان افزایش یافت. قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران قیمت (تومان) دلارآمریکا 31.950 ...