چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۱:۲۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «کاهش نرخ دلار»

آرتان پرس   ۹ ساعت پیش    
در بازار فعلی طلا و دلار به شدت به یکدیگر گره خورده اند و کاهش نرخ دلار به شدت بر نرخ طلا اثر می کذارد.
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، احمد جانجان کارشناس مسائل اقتصادی درباره علت روند نزولی نرخ ارز طی روزهای اخیر, اظهار کرد:کاهش اخیر نرخ ارز به میزان افزایش فروش نفت به ایران و آزادسازی منابع دلاری در عراق ارتباط دارد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اتریوم که به یکی از پرتقاضا ترین ارز ها تبدیل شده با کاهش 1.3 درصدی به قیمت 407 دلار رسید. کاهش نرخ دلار و سقوط آن به کانال 28 هزار تومان در ایران نیز قیمت ریالی این ارز ها را کاهش داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۸    
بازار ارز در اولین روز هفته با کاهش نرخ دلار و یورو همراه شده است. در این میان، نرخ رسمی 47 ارز در بانک مرکزی اعلام شده است که بر اساس آن، نرخ 15 ارز کاهش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: بازار ایران و البته بازارهای جهانی حس کرده اند که بایدن پیروز انتخابات آمریکا خواهد شد. این موضوع تصور عرضه بیشتر دلار در کوتاه مدت و به تبع آن کاهش نرخ دلار را تقویت کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی خضریان در پیامی در توئیتر نوشت: در حالیکه شرایط تحریم هیچ تغییری نکرده است، کاهش نرخ دلار ضمن اینکه قدرت دولت در مدیریت ارزش پول ملی را اثبات می کند ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در چهارمین هفته مهر 99 بازار ارز و سکه با نوسان شدید قیمتی همراه بود به طوری که در اوایل هفته شاهد اُفت شدید نرخ ارز و سکه بوده ایم. کاهش قیمت ارز و سکه در روزهای پایانی هفته ادامه دار نبود و همسو با یکدیگر با افزایش مواجه شدند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، یک فعال بازار خودرو گفت: کاهش ارزش دلار در روزهای اخیر تاثیر قابل توجهی بر قیمت خودرو نداشته و خریداران خودرو در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت هر دلار آمریکا دیروز دوباره روندی صعودی را تجربه کرد و 3.5درصد نسبت به روز سه شنبه گران تر شد. روند صعودی قیمت دلار البته تحت تأثیر بالارفتن قیمت درهم امارات بود که روز گذشته با جهشی 7.7درصدی به محدوده 8هزار تومان رسید. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۵    
بازار ارز در آخرین روز از هفتمین ماه سال، شاهد ادامه روند کاهشی قیمت دلار در صرافی های مجاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارزی سابق بانک مرکزی معتقد است تغییر سیاست بانک مرکزی و بازگشت نرخ سود بین بانکی به روزهای قبل از کرونا سبب کاهش نرخ دلار در بازار شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در مورد تاثیر کاهش نرخ دلار بر بازار خودرو، اظهار داشت: نوسانات نرخ ارز ارتباط نزدیکی با قیمت خودرو دارد، وقتی اتفاقی در بازار ارز رخ می دهد، به سرعت تاثیر خود را در بازار خودرو نشان می دهد. ...
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
در بازار داخلی عرضه بیش از حد طلای آب شده در بازار باعث شد تا قیمت سکه و طلا سیبر نزولی پیدا کند به نحوی که از روز گذشته تا به امروز هر قطعه سکه یک میلیون و 800 هزار تومان کاهش پیدا کرد. در بازار ارز هم جلوگیری نیروی انتظامی از عرضه کاغذی دلار باعث کاهش نرخ دلار و رسیدن آن به کانال 28 هزار تومان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه- 29 مهر) روند کاهشی داشت به طوری که با افت بیش از یک میلیون تومانی نسبت به دیروز به بهای 14 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون اسبق ارزی بانک مرکزی درباره کاهش نرخ دلار در بازار، گفت: توصیه بانک مرکزی به مردم مبنی بر اینکه در ارز به ویژه دلار 30 هزار تومانی سرمایه گذاری نکنید، به جا و درست بود.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آخرین خبر، تداوم تزریق ارز، کاهش نرخ دلار نیمایی، انتشار اخباری درباره برگشت پول های بلوکه شده ایران و نزولی شدن آخرین قیمت در روز گذشته؛ منجر به کاهش قیمت نسبتا زیاد در معاملات امروز دلار شد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: سیاست های بانک مرکزی بدون شک در زمینه کاهش نرخ ارز تاثیرگذار بوده و برخلاف انتقادات، کاهش نرخ دلار در حال مدیریت شدن بود و اکنون به جواب رسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵    
افت قیمت در بازار طلا و سکه که از یکشنبه آغاز شده بود دیروز هم ادامه یافت و همانطور که پیش بینی می شد کاهش نرخ دلار قیمت طلا و سکه را هم پایین کشید. به گزارش همشهری، روز دوشنبه همزمان با افت حدود 700تومانی قیمت دلار، هر قطعه تمام سکه طرح جدید با 500هزار تومان کاهش قیمت نسبت به یکشنبه ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، با توجه به کاهش چشمگیر نرخ معاملات دلار فردایی به نظر می رسد که نرخ ارز روندی کاهشی را آغاز کرده و در بازار آزاد و فردایی قیمت دلار وارد کانال 30 هزار تومان شده است. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تداوم تزریق ارز، کاهش نرخ دلار نیمایی، کاهش شدید قیمت سکه، انتشار اخباری درباره برگشت برخی پول های بلوکه شده ایران و نزولی شدن آخرین قیمت امروز صرافی ملی پنج نشانه مهم برای آینده دلار است که شاید حاکی از ارزانی احتمالی آن باشد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
منافع برخی افراد، سازمان های اقتصادی و مشخص نبودن وضعیت بازار در روزهای پس از انتخابات آمریکا باعث شده که با وجود تزریق ارز از سوی بانک مرکزی، تقاضای مورد انتظار برای آن وجود نداشته باشد و با وجود 78 میلیون دلار تزریق ارز تنها 1 ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کاهش نرخ دلار برای کشورهای حاشیه همکاری خلیج فارس در صورت کاهش تاثیر همه گیری کوید -19 مثبت خواهد بود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
آغاز عرضه روزانه 50 میلیون دلار در بازار توسط بانک مرکزی و همچنین افزایش سقف خرید صرافی ها در بازار متشکل به 500 هزار دلار، زمینه افزایش عرضه و به تبع آن افت قیمت ها را فراهم کرد به طوری که نرخ دلار امروز (دوشنبه) نسبت به دیروز حدود یک هزار تومان کاهش یافته است. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نرخ دلار پس از جهش روز گذشته، با کاهش نسبی در معاملات امروز مواجه شده است. روندی که به نظر می رسد تحت تاثیر ورود 50 میلیون دلار اسکناس به بازار باشد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۹    
بانک مرکزی اعلام کرده است که برای متعادل کردن بازار ارز از امروز دوشنبه 21 مهرماه ، روزانه 50 میلیون دلار به بازار ارز تزریق می کند. به گزارش کاماپرس، با گذر دلار از مرز 31 و 32 هزار تومان در روزهای اخیر نگاه ها به بانک مرکزی دوخته شده است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی اعلام کرد: با پیشی گرفتن بایدن از ترامپ در انتخابات پیش روی آمریکا، به نظر می رسد قیمت دلار روند کاهشی به خود بگیرد چراکه طبق گفته های بایدن مبنی بر اینکه به برجام برمی گردد و باید انتظار کاهش نرخ دلار را داشته باشیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۲۵    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره "اجباری شدن ماسک در تهران، کاهش نرخ دلار آزاد، زمان واریز یارانه نقدی مهرماه" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۷    
افت بورس در روز یکشنبه 13 مهرماه تا حدودی خلاف انتظار بود چرا که در این روز، دلار به عنوان مهم ترین رقیب بازار سهام، بازار متزلزلی داشت اما سرمایه گذاران در این روز با وجود بی میلی به دلار ، روی خوشی به خرید سهام هم نشان ندادند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از اعلام خبر مثبت شدن تست کرونای رئیس جمهور آمریکا، سردرگمی زیادی در بازارهای جهانی به وجود آمده است؛ اما تحلیلگران همچنان به روند صعودی طلا در معاملات هفته جاری خوش بین هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت سکه تحت تاثیر کاهش قیمت دلار، در بازار آزاد تهران با 200 هزار تومان کاهش نسبت به معاملات پیش از ظهر، به 13 میلیون و 600 هزار تومان رسید.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۸    
وی با بیان اینکه قیمت خودرو در بازار طی یکی دو روز اخیر به دلیل کاهش نرخ دلار کمی افت داشته است، افزود: خبرهای مربوط به ابتلای ترامپ به کرونا نیز بر بازار خودرو تاثیر داشته و باعث شده قیمت هایی که سه شنبه و چهارشنبه هفته پیش اوج گرفته بود، حالا کمی کاهش داشته باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۷۸ سایت دیگر  
بازار ارز در دومین روز هفته با کاهش نرخ دلار همراه شده است. روندی که روز گذشته نیز مشهود بود و با افزایش عرضه در بازار، شاخص ارزی، کاهش داشت.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سیدکمال سیدعلی گفت: هماهنگی با وزارت صمت در زمینه ثبت سفارش کالاهای غیر ضرور بر قیمت ارز اثر کاهشی دارد و به این واسطه تقاضای ارز مدیریت می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
دلار نرخ شکننده ای دارد و بسیاری از معامله گران در موقعیت فروش قرار گرفته اند. اما در این شرایط برخی افراد بدون توجه به این تحولات، وارد بازار می شوند و هشدار ضرر و زیان معنادار برای آنها وجود دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بازار ارز دیروز نتوانست به دهه چهارم قیمت نزدیک شود و از کانال 29 هزار تومانی عقب نشینی کرد. به نظر ترس و دلهره معامله گران در این سطح به اوج خود رسیده است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در اولین روز هفته با کاهش نرخ دلار در تابلوی صرافی های مجاز سطح کشور همراه شده است.
598   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار ارز در اولین روز هفته با کاهش نرخ دلار در تابلوی صرافی های مجاز سطح کشور همراه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵    
بازار ارز در اولین روز هفته با کاهش نرخ دلار در تابلوی صرافی های مجاز سطح کشور همراه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آخرین روز هفته برای فعالان بازار ارز، با کاهش نرخ دلار در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور همراه شده است. همچنین بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرده است که بر اساس آن نرخ 10 ارز افزایش و 25 واحد پولی کاهش یافته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نرخ دلار در آخرین روز هفته با کاهش همراه شده است. این روند در حالی است که روز گذشته، شاهد جهش قیمت دلار در صرافی های بانکی بودیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 26,750 تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴    
نرخ ارز صرافی ملی امروز پنج شنبه اعلام شد که بر این اساس دلار و یورو نسبت به دیروز به ترتیب 350 و 250 تومان ارزان شدند و بهای دلار به 26 هزار و 850 تومان رسید.
سرمد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۷۰ سایت دیگر  
صرافی های بانک ها از صبح امروز، پانزدهم شهریورماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 22 هزار و 450 تومان اعلام کرده اند که نسبت به روز گذشته 50 تومان کاهش داشته است. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت 22 هزار و 350 تومان خریداری می کنند ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
نرخ هر دلار آمریکا در بازار سنا تا روز 27 مردادماه به 19هزار و 123 تومان رسید که این نرخ 5 درصد کمتر از ماه قبل از آن است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۳    
کشتی آرای؛ نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: هر چند قیمت اونس در بازارهای جهانی به دلیل تعطیلی بازار همچنان ثابت مانده است اما کاهش نرخ دلار قیمت انواع سکه و طلا را در بازار داخل کاهش داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اسبق کانون صرافان گفت: نرخ دلار در اثر بی تفاوتی و اهمال ما بیش از حد بالا رفته و حالا ما می خواهیم تا حباب را تخلیه و قیمت ها را کاهش دهیم.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۳    
به گزارش خبرخودرو، یک فعال بازار خودرو در گفتگو با خبرخودرو اظهار داشت: علی رغم اینکه در یک ماه اخیر با افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت خودرو بودیم اما با کاهش نرخ دلار در هفته گذشته و در صورتی که انتظار کاهش 7 و 8 درصدی قیمت خودرو می رفت، قیمت آن کاهش چشمگیری نداشته است.
در پنجمین روز هفته، سکه و دلار از مرزهای روانی فاصله گرفتند و به سوی قیمت های پایین تر حرکت کردند. روز چهارشنبه، دلار در آستانه مرز 23 هزار تومانی آغاز به کار کرد، ولی خیلی زود با افزایش فروش ها به سوی محدوده 22 هزار و 700 تومانی حرکت کرد و در مقطعی حتی به 22 هزار و 670 تومان رسید.