جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۴۷Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده قتل»

خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پرونده قتل و مفقودی غزاله شکور یکی از مرموزترین پرونده های سال های اخیر بود که در نهایت پس از هفت سال به اجرای حکم قصاص متهم پرونده یعنی آرمان عبدالعالی انجامید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
افسون علیمرادیان در برنامه علی ضیا زوایای پنهان دیگری از قتل غزاله شکور دختر جوان تک فرزند و اعدام آرمان عبدالعالی را افشا کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۵    
افسون علیمرادیان خیری که در پرونده معروف قتل غزاله شکور توسط آرمان عبدالعالی درگیر بوده در گفت و گو با علی ضیا جزئیایت تازه از این پرونده را بیان کرده است. ویدیو این اظهارات را می بینید و می شنوید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رسیدگی به پرونده قتل شهید آرمان علی وردی در شعبه 13 دادگاه کیفری انجام خواهد شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
افسون علیمرادیان در برنامه علی ضیا گفت: خانواده غزاله یک سال و نیم فرصت دادند که آرمان حداقل بگوید یک بند انگشت دخترشان کجاست، فشار رسانه ها نگذاشت خانواده غزاله رضایت دهند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از همشهری آنلاین، محمدرضا جعفری اصل گفت: شامگاه شنبه 18 شهریورماه، در پی تیراندازی در یک مراسم عزاداری در بندر امام، مداح مراسم که مشغول خواندن شعر بود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فوت کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: پس از بازداشت متهم پرونده شهادت استوار یکم سعید پویان و انجام و تکمیل تحقیقات مقدماتی، کیفرخواست پرونده در کمتر از یک ماه صادر شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ما هر روز در این استوری تلینگ به چهارگوشه جهان سر می زنیم و خبرهایی را که کمتر دیده شده است، مرور می کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۵    
شفقنا- دادگاه کیفری کویت یک نوجوان کویتی را به جرم قتل یک خدمتکار زن فیلیپنی به شانزده سال حبس محکوم کرد. به گزارش شفقنا، الخلیج آنلاین نوشت: دادگاه کیفری کویت یک شخص نابالغ را که در پرونده قتل یک خدمتکار زن فیلیپینی در اواخر ژانویه 2023 مجرم شناخته شده، به حبس محکوم کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش چهاردهمین پرونده قتل سال جاری استان در میاندوآب، در راستای پویش به عشق حسین (ع) می بخشم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش خبرهایی در رسانه های مجازی مبنی بر قتل افراد مسن توسط یک زن پخش شد که جزئیات بیشتری از آن افشا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش سیزدهمین پرونده قتل سال جاری استان در خوی در راستای پویش به عشق حسین (ع) می بخشم، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش سیزدهمین پرونده قتل سال جاری استان در خوی در راستای پویش به عشق حسین (ع) می بخشم خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
اولیای دم زن جوانی که با ضربات چاقو در نظام آباد تهران به قتل رسیده بود، با تلاش بازپرس جنایی از قصاص قاتل فرزندش گذشت کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی اظهار کرد: در سال 1398 فردی مرتکب قتل عمدی مرد مسلمان شده بود که به این اتهام دستگیر و در زندان بسر می برد که حکم قصاص متهم مذکور در مورخه 1398.12.28 توسط شعبه 34 دیوان عالی کشور تایید شده بود و منتظر طی مراحل قانونی برای اجرای حکم قصاص بود. ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش سیزدهمین پرونده قتل سال جاری استان در خوی در راستای پویش به عشق حسین (ع) می بخشم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: یک فقره پرونده قتل عمد در شهرستان دهگلان با اخذ رضایت اولیای دم به صلح و سازش ختم شد و محکوم به قصاص از پای چوبه دار رهایی یافت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مرداد ماه امسال رسیدگی به پرونده قتل یک زن جوان در خانه ای واقع در خیابان صمدی محله شهرری در دستور کار قاضی مجید باقری صالح؛ بازپرس ویژه قتل، قرار گرفت.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
متهمی که دختر جوانی را در خانه ای در خیابان صمدی به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد؛ متهم به قتل درباره اختلاف خود با مقتوله گفت: هیچ اختلافی با او نداشتم، اتفاقا خیلی عاشق او بودم!
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مرداد ماه امسال رسیدگی به پرونده قتل یک زن جوان در خانه ای واقع در خیابان صمدی محله شهر ری در دستور کار قاضی مجید باقری صالح؛ بازپرس ویژه قتل، قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان اسدآباد گفت: با پیگیری دستگاه قضایی، قاتلی که در این شهرستان تا یک قدمی قصاص پیش رفته بود، با بخشش اولیای دم، از مجازات رهایی یافت.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فعالان رسانه ای استان گیلان در روز 16 شهریور ماه، مصادف با بیست و یکمین سالگرد شهادت رشید غفاری با خانواده این جنگلبان دیدار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ساعت 3/15 دقیقه بامداد سال 1381 یادآور جنایت تلخی است که با گذشت بیش از 20 سال هنوز کسی نتوانسته است ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مرد جوانی که در صحنه جنایت برای گمراه کردن تیم جنایی تظاهر به داشتن جنون کرده بود، سرانجام به قتل دختر جوان در جنوب تهران اعتراف کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جزئیاتی جدید از پرونده قتل پیرزنی که اردیبهشت ماه در خانه اش به طرز فجیعی کشته و طلاهایش ربوده شد.
مهین قدیری، نام نخستین زن قاتل سریالی در ایران است که در 32سالگی مرتکب شش قتل در قزوین شد. پاییز سال 87 دستگیری مهین قدیری پرده از راز جنایت هولناک شش قتل برداشت و رسیدگی به پرونده قتل سریالی قزوین در دستور کار قضایی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۲    
25 آبان ماه سال گذشته بود که ضدانقلاب برای زنده نگه داشتن تنور اغتشاشات و در ادامه پروژه کشته سازی و روایت سازی های جعلی از اتفاقات دست به مصادره یک پرونده قتل که در بوکان اتفاق افتاده بود، زد.
برترین ها / حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
دو متهم که با همدستی یکدیگر زن و مرد مسیحی را به قصد سرقت به قتل رسانده بودند از سوی قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص و 100 سال حبس محکوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دوازدهمین سازش مربوط به پرونده قتل طی سال جاری همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) صورت گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش یازدهمین پرونده قتل سال جاری استان در میاندوآب در راستای پویش به عشق حسین می بخشم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت : در اجرای پویش به عشق حسین می بخشم یازدهمین سازش پرونده قتل سال جاری استان در میاندوآب رقم خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش یازدهمین پرونده قتل سال جاری استان در میاندوآب در راستای پویش به عشق حسین می بخشم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش یازدهمین پرونده قتل سال جاری استان در میاندوآب در راستای پویش به عشق حسین می بخشم خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
29 شهریور سال 1401 زن 59 ساله ای به نام پروین با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از قتل همسرش در خانه خبر داد
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نباید پای شوهرم به جلسه دادگاه می رسید! او به خاطر برخی مسائل خاص اخلاقی از من شکایت کرده بود.من هم می دانستم که اگر جلسه دادگاه کیفری یک برگزار شود به خوبی نمی توانم از خودم دفاع کنم به همین دلیل از رسوایی می ترسیدم که تصمیم گرفتم... ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
احکام 15 و 5 ساله حبس در تبعید دکتر قره حسنلو متخصص رادیولوژی و همسرش که در پی اعتراضات سال گذشته در پرونده قتل روح الله عجمیان دستگیر و محکوم شده بودند اجرایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گتوند گفت: پس از پنج سال از گذشت ماجرای سرقت از یک طلافروشی در این شهرستان که منجر به کشته شدن صاحب مغازه شده بود، متهم اصلی پرونده که متواری بود دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه حل اختلاف کرمان گفت: با تلاش کارکنان شورای حل اختلاف شعبه 40 کرمان پرونده قتل عمد با اخذ رضایت اولیا دم منجر به صلح و سازش گردید.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس ساعت 8 شب 3 شهریور ماه 1402، ماجرای مفقود شدن کوشا 4 ساله در کوی ملت(کورش) اهواز توسط مادرش به پلیس اطلاع داده شد و عکس های این پسربچه اهوازی در فضای مجازی دست به دست می شد تا سرنخی از او به دست بیاید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۵۴ سایت دیگر  
با بررسی پرونده قتل محمد حسن زاده از سوی دادستانی بوکان و پیگیری دادستان مرکز استان آذربایجان غربی سرانجام مشخص شد قاتل محمد حسن زاده فردی به نام فردین کریمی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وکیل عمران خان گفت که اتهامات قتل علیه این نخست وزیر پیشین پاکستان امروز (دوشنبه) لغو شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دادگاهی در پاکستان، نخست وزیر سابق این کشور را در پرونده قتل یکی از وکلای دیوان عالی بی گناه تشخیص داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز، امید کاویانی با بیان اینکه از ابتدای محرم تاکنون و در قالب پویش به عشق امام حسین (ع) میبخشم که در معاونت توسعه حل اختلاف دادگستری استان همدان در حال اجراست سه فقره پرونده قتل در شهرستان ختم به سازش شد، اظهارداشت: در سومین پرونده، اولیای دم به حرمت سیدالشهداء(ع) و [...]
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
صبح پنجشنبه 2 شهریور، زن میانسالی هراسان با پلیس تماس گرفت و از قتل همسرش خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دو دوست که در پرونده قتل یک زن و مرد مسیحی بازداشت شده اند در دادگاه سناریوی عجیبی را مطرح کردند تا خودشان را بی گناه نشان دهند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مردی در یک پرونده قتل سعی داشت با داستان سرایی پلیس را گمراه کند و برادرش را به عنوان قاتل معرفی کند، در عالم مستی اسرار قتل را فاش کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: قاتل و همدست او که سه طلا فروش سیار اصفهانی را در شهرستان کازرون به قتل رسانده بودند به اتهام آدم ربایی و سرقت مسلحانه در زندان عادل آباد شیراز در حال سپری کردن دوره محکومیت خود هستند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۱    
فرمانده انتظامی گلستان آخرین وضعیت پرونده قتل مرگبار کوچه روزبه گرگان را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان ریگان گفت: متهمین پرونده قتل مسلحانه شریک آباد شهرستان ریگان که دو نفر بیگناه را به قتل رسانده و یک کودک و یک زن را نیز مجروح کرده بودند، دستگیر شدند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رباط کریم با اعلام اینکه از ابتدای سال تاکنون 10 پرونده قتل در این شهرستان داشتیم گفت: خوشبختانه باتلاش کارآگاهان جنایی همه ی پرونده ها منتهی به کشف شده و در سطح غرب استان تهران رتبه نخست کشف پرونده های قتل را به خود اختصاص داده است.