سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۵۳Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرایشگاه زنانه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت و معدن شهرستان خرمشهر گفت: 6 واحد آرایشگاه زنانه در خرمشهر به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ستاد کرونای شهرستان خرمشهر 2 تالار پذیرایی، یک سالن ورزشی و 6 آرایشگاه زنانه را در راستای اجرای محدودیت های کرونایی پلمب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۴    
معاون سیاسی امنیتی فرماندار الیگودرز از پلمب سه آرایشگاه زنانه در جهت مقابله با کرونا در این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان پاکدشت گفت: در راستای اجرای مصوباب ستاد ملی مقابله با کرونا، 3 آرایشگاه زنانه متخلف که نسبت به تعطیلی اقدام نکرده بودند پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان بیجار از پلمب هشت آرایشگاه زنانه که به اخطارهای بهداشتی کم توجهی کرده و برغم محدودیت کرونایی به فعالیت خود ادامه می دادند، خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۷    
8 باب آرایشگاه زنانه در مینودشت به علت رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی پلمپ شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۱    
آرایشگاه زنانه و مردانه از مراکزی است که مراجعان زیادی روزانه دارند، با این حال در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی امکان انتقال ویروس و ابتلا در آن ها زیاد است ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یوسف شریف زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونای این شهرستان فعالیت تمام واحدهای صنفی جز مواردی که مایحتاج خوراکی مردم را تامین می کنند، تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و هرگونه فعالیت ضمن پلمب، جریمه تعزیرات حکومتی نیز درپی دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دو آرایشگاه زنانه به دلیل شرایط بحرانی کرونا، در فراشبند تعطیل شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان پیشوا گفت: هشت آرایشگاه زنانه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا و فعالیت عادی پلمب و از ادامه فعالیت آن ها جلوگیری شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان، از پلمب 62 آرایشگاه زنانه دراستان زنجان به علت عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
8 آرایشگاه زنانه متخلف در پیشوا پلمب شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عبدالسلام مام عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چهار واحد آرایشگاه زنانه با وجود ممنوعیت فعالیت مشاغل پرریسک، اقدام به پذیرش مشتری و ارایه خدمات به آنها بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرده بودند که توسط اکیپ بازرسی کرونا این شهرستان شناسایی و پلمب شدند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عبادالله کنجوریان, فرماندار هرسین گفت: 3 آرایشگاه زنانه به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و فعالیت پلمپ شدند که در این راستا سه پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، بهروز حصاری روز شنبه درگفت و گو با ایرنا اظهار داشت: طبق مصوبه شورای پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا مقررشد تا اطلاع بعدی آرایشگاه های زنانه این استان تعطیل شوند. وی خاطرنشان کرد که هیچ آرایشگاه زنانه اجازه فعالیت ندارد و چنانچه مواردتخلفی مشاهده شود برخورد جدی خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اقدام جنجالی صاحب یک آرایشگاه زنانه در لیبی در واکنش به توهین رئیس جمهور فرانسه به اسلام سوژه رسانه ها شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: 3 آرایشگاه زنانه به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و فعالیت پلمپ شدند که در این راستا سه پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول گروه بهداشت و سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه تجمع مردم برای خرید مواد غذایی مانند مرغ و روغن مایع، دردسر بزرگی برای همکاران ما شده است، گفت: مسئولان مربوطه باید راهکاری برای توزیع مواد غذایی اتخاذ کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سه آرایشگاه زنانه در گناباد به دلیل رعایت نکردن و بی توجهی به شیوه نامه های بهداشتی پلمپ شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۰۷    
گناباد-ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد از مهر و موم سه آرایشگاه زنانه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۰    
10 آرایشگاه زنانه در شهرستان کوار به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بازرسی از اماکن عمومی، خدماتی و ادارات با هدف کنترل شیوع کرونا شدت گرفته و در سه روز گذشته 14 آرایشگاه زنانه متخلف پلمب شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد امین زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی روز جاری 6 واحد چایخانه و قلیان سرا، 2 آرایشگاه زنانه به دلیل فعالیت در شرایط مقابله با کرونا و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی توسط گشت سلامت و اکیپ پلمب که به تازگی راه اندازی شده است پلمب شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در طرح نظارتی مأموران اداره پلیس اماکن عمومی استان برای 3 آرایشگاه زنانه اخطار پلمب صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
منصوری گفت: 8 واحد صنفی شامل 7 آرایشگاه زنانه و یک قلیان سرا در سطح شهرستان دهلران، پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۱    
چهار آرایشگاه زنانه متخلف به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی در شهرستان بیضا تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد گفت: 6 چای خانه سنتی به همراه هشت واحد آرایشگاه زنانه در این شهرستان به خاطر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا پلمب شد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان بیان کرد: 98 آرایشگاه زنانه و 23 رستوران به دلیل محدودیت های کرونایی پلمب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۳    
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست فرمانداری ماکو گفت: 5 آرایشگاه متخلف زنانه در ماکو پلمب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- پنج آرایشگاه زنانه متخلف در ماکو و 2 باشگاه بدنسازی در شوط در راستای تشدید نظارت بر اعمال محدودیت های اجتماعی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز بهداشت مهاباد گفت: در راستای تشدید نظارت بر اعمال محدودیت های اجتماعی، پنج واحد آرایشگاه متخلف زنانه در این شهرستان پلمب شد.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بهاره رهنما عکسی از خود در صفحه اینستاگرامش به انتشار گذاشت.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک زن به آرایشگاه رفت و به ایدز مبتلا شد. استفاده از وسیله مشترک در یک آرایشگاه زنانه زن جوان را به ایدز مبتلا کرد. زن جوان برزیلی پس از مانیکور ناخن هایش ایدزی شد. ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کشف لوازم آرایشی تاریخ گذشته و فاقد قابلیت مصرف به ارزش 300 میلیون ریال از یک آرایشگاه زنانه در اردبیل
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقی که با ورود به آرایشگاه زنانه اقدام به کش روی موبایل می کرد با 25 فقره سرقت در شیراز خبر داد. سرهنگ "کاووس حبیبی" گفت ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قاتل عمه به میز محاکمه بازگشت پسر جوان که متهم است عمه اش را با شلیک گلوله به قتل رسانده است بار دیگر محاکمه می شود. شهریور سال 97، مأموران پلیس از حادثه تیراندازی مقابل یک آرایشگاه زنانه در پیشوای ورامین باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی ها نشان داد مرد جوانی با شلیک گلوله به یک زن جوان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق لوازم آرایشگاه زنانه و کشف اموال مسروقه در آرایشگاه در شهر اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۰:۱۰    
10 آرایشگاه زنانه در شهرستان مرودشت به علت بی توجهی به ممنوعیت فعالیت، تعطیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول مرکز بهداشت کرمانشاه، گفت: بیش از 7 هزار و 900 بازدید از اماکن عمومی شامل آرایشگاه زنانه و مردانه، سالن های ورزشی، مساجد، تکیه ها صورت گرفته است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۴    
در راستای اقدامات پیشگیرانه جهت کنترل ویروس کرونا 28 آرایشگاه زنانه پلمپ شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۰    
شاید براتون سوال پیش بیاد که مگه میشه تو پروژه های دکوراسیون داخلی تبریز اونم برای همه موارد مثل خانه، آشپزخانه، اداره، رستوران، کافی شاپ، دفتر وکالت، آرایشگاه زنانه و مردانه و کلی موارد دیگه تخفیف داده بشه ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دو واحد آرایشگاه زنانه به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ و متصدیان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند. به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل از پلمب 110 مکان و محل کسب به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در هفته جاری خبر داد. به گزارش ایرنا ، مسعود امامی یگانه پنجشنبه در بازدید از بازار و اماکن عمومی شهر اردبیل گفت: این واحدها شامل تالار ، قلیان سرا، باشگاه های ورزشی ، آرایشگاه های زنانه و نانوایی می باشند. ...
اقتصاد آنلاین / هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه کرمانشاه از آرایشگاه ها به عنوان یکی از مراکز حساس در زمینه مقابله با کرونا یاد کرد و گفت: تا کنون حتی یک آرایشگاه متخلف هم در کرمانشاه به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب یا جریمه نشده است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت اردبیل گفت: 19 واحد متخلف ( 17 واحد قلیان سرا و قهوه خانه و 2 واحد آرایشگاه زنانه ) به علت نقض قوانین بهداشتی پلمپ شد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قزوین گفت : در24 ساعت گذشته 33 بازرس از مرکز بهداشت شهید بلندیان در سطح شهر روزانه 250 تا 300 واحد صنفی را مورد بازرسی قرار می دهند که از این تعداد یک آرایشگاه زنانه ، دو قصابی ، دو نانوایی ...