یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۸:۱۸Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عناصر گروه تروریستی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع سومالیایی از حمله تروریستی عناصر گروه تروریستی الشباب به خانه یک شهروند سومالی و وقوع انفجار در جاده منتهی به موگادیشو پایتخت این کشور خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- افزایش تحرکات بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در سایه فشارها برای خروج آمریکا از عراق و وجود نشانه هایی از تلاش برای ناامن کردن مرزهای عراق نگرانی هایی را درخصوص تلاش آمریکا و هم پیمانان منطقه ای اش برای احیای این گروه تروریستی ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عناصر گروه تروریستی داعش شاخه غرب آفریقا با تیراندازی به سمت یک کاروان نظامی در شمال شرقی نیجریه، هفت نظامی این کشور را به قتل رساندند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- کشته شدن گروهی از تروریست ها در استان کرکوک و مقابله با حمله عناصر گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین توسط نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق از مهمترین تحولات ساعات اخیر این کشور بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نیرو های سازمان الحشد الشعبی، طی عملیاتی موفقیت آمیز توانستند شمار زیادی از عناصر گروه تروریستی داعش را در استان دیالی عراق، تار و مار کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- نیروهای سازمان الحشد الشعبی و نیروهای ارتش و پلیس عراق روز چهارشنبه در عملیات جداگانه خود در استان های دیاله و صلاح الدین ضربات سنگینی به بقایای عناصر گروه تروریستی داعش وارد کردند.
ایرنا: ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق از دستور نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای نظامی این کشور برای تقویت نیروهای مسلح در استان دیاله در مجاورت مرز با جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با عناصر تروریست و مسلح خبر داد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جنگنده های ارتش عراق امروز (سه شنبه) به مواضع عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیاله در شرق این کشور حمله کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴    
بغداد - ایرنا - جنگنده های ارتش عراق امروز (سه شنبه) به مواضع عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیاله در شرق این کشور حمله کردند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عناصر گروه تروریستی داعش در طول اشغالگری خود در عراق جنایت های ضد بشری بسیاری مرتکب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- عملیات نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق علیه بقایای عناصر گروه تروریستی داعش امروز (شنبه) در استان دیاله در شرق این کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- عملیات الحشد الشعبی عراق در استان های کرکوک و صلاح الدین، دستگیری عناصر گروه تروریستی داعش و خنثی سازی بمب در استان الانبار، کشته شدن عاملان حمله غرب بغداد و انفجار بمب در استان دیاله از مهمترین رویدادهای امنیتی ساعات اخیر این کشور بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۵    
در خرماطو میان نیروهای حشد شعبی و عناصر گروه تروریستی داعش درگیری مسلحانه روی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- نیروهای مشترک امنیتی عراق در عملیات های جداگانه ضربات سنگینی به بقایای عناصر گروه تروریستی داعش و مخفیگاه های آنها وارد کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سازمان الحشد الشعبی عراق امروز (چهارشنبه) از آغاز مرحله دوم عملیات لبیک یا رسول الله (ص) در استان الانبار در غرب این کشور برای انهدام مقرهای عناصر گروه تروریستی داعش در این استان خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پلیس ترکیه در یک عملیات امنیتی علیه عناصر گروه تروریستی داعش در استانبول ، 17 نفر از مظنونان همکاری با این گروه تروریستی را دستگیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- پاکسازی 400 کیلومتر از صحرای استان کربلا، ضربات هوایی به بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در استان الانبار و ادامه عملیات علیه داعش در استان صلاح الدین از مهمترین رویدادهای امنیتی ساعات اخیر عراق بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۰    
نیروهای پلیس ترکیه عملیات امنیتی گسترده ای در شهر استانبول به منظور دستگیری عناصر گروه تروریستی داعش در شهر استانبول انجام دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۶    
تهران - ایرنا - پلیس ترکیه در یک عملیات امنیتی علیه عناصر گروه تروریستی داعش در استانبول ، 17 نفر از مظنونان همکاری با این گروه تروریستی را دستگیر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خنثی سازی حمله گروه تروریستی داعش در صلاح الدین، دستگیری عناصر این گروه در نینوا و حمله داعشی ها به یک پاسگاه ارتش در دیاله از مهمترین تحولات امنیتی ساعات اخیر عراق بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - جنگنده های عراقی امروز (شنبه) مواضع عناصر گروه تروریستی داعش در استان کرکوک در شمال این کشور را هدف قرار دادند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عناصر گروه تروریستی پ ک ک با نیروهای وابسته به اقلیم کردستان در استان دهوک، درگیر شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نیروهای سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق در حال انجام عملیات در استان الانبار واقع در غرب این کشور هستند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۰۲    
بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در منطقه جلوله واقع در شمال شرق شهر بعقوبه استان دیاله یک باغ را به آتش کشیدند و به سوی مردم عادی شلیک کردند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارهای رسمی، شمار تلفات حمله عناصر گروه تروریستی داعش به دانشگاه کابل، به 22 کشته و زخمی ها نیز به بیش از 30 زخمی افزایش یافت.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۶    
دستگاه اطلاعاتی عراق از دستگیر حامی لجستیکی و مسئول نقل و انتقالات خانواده های عناصر گروه تروریستی داعش در استان کرکوک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- دولت عراق برخی مطالب مطرح شده مبنی بر قصد خود برای انتقال خانواده های عناصر گروه تروریستی داعش از سوریه به داخل خاک عراق را تکذیب کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عناصر گروه تروریستی داعش، قصد داشتند تا یک مرکز امنیتی حشد عشائری را در حومه روستای ام الحنطة در حومه ناحیه جلولاء مورد هدف قرار دهند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از القدس العربی، یکی از نویسندگان روزنامه بوستن گلوپ آمریکا تأکید کرد که هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شبیه عناصر گروه تروریستی داعش هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سازمان الحشد الشعبی عراق امروز (دوشنبه) از آغاز عملیات مشترک علیه بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در استان الانبار در غرب این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- سومین مرحله عملیات گسترده نیروهای سازمان الحشد الشعبی در عراق علیه بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیالی در شرق این کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- کارشناس امنیتی عراق به پشتیبانی هوایی آمریکا از عناصر گروه تروریستی داعش اشاره کرد و درباره تداوم سیطره آمریکا بر حریم هوایی عراق هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دومین مرحله عملیات الحشد الشعبی علیه عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیاله عراق آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- یک کارشناس امنیتی عراق هشدار داد که بقایای عناصر گروه تروریستی داعش با حمایت آمریکا و عربستان به دنبال فتنه انگیزی طایفه ای در عراق هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- فرمانده عملیات سازمان الحشد الشعبی عراق روز جمعه از آغاز عملیات گسترده ای علیه بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیاله در شرق این کشور خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - انهدام چهار مقر عناصر گروه تروریستی داعش و نبرد نیروهای سازمان الحشد الشعبی با بقایای این گروه در استان دیاله و دستگیری پنج تروریست از بارزترین تحولات امنیتی ساعات اخیر عراق بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
پلیس سومالی از کشته شدن یک مسئول محلی در حمله عناصر گروه تروریستی الشباب در پایتخت این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - یک منبع دولت محلی در استان الانبار در غرب عراق گفت که نیروهای آمریکایی برای برهم زدن امنیت از تحرکات بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در این استان چشم پوشی می کنند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراقی از جنایت جدید بقایای گروه تروریستی داعش در سربریدن یک دامدار عراقی و سپس بمب گذاری بدن او خبر داد. به گزارش ایرنا، یک منبع امنیتی عراقی روز سه شنبه گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه امروز (سه شنبه) در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که نیرو های نظامی این کشور شش نفر از عناصر گروه تروریستی "پ ک ک" را یک حمله هوایی در شمال عراق از پای درآورده است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
منابع آمریکایی اعلام کردند، برای اولین بار آمریکا اقدام به انتقال دو تن از عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش از عراق به آمریکا جهت محاکمه نمود.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
3 تن از عناصر گروه تروریستی پ ک ک در حمله هوایی جنگنده های ارتش ترکیه، کشته شدند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دو تن از عناصر گروه تروریستی داعش در بغداد، بازداشت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۱    
بغداد - ایرنا - عملیات سازمان الحشد الشعبی علیه عناصر گروه تروریستی داعش در صلاح الدین، کشف گور جمعی زنان ایزدی در نینوا، انفجار خودروی بمبگذاری شده در الانبار و خنثی سازی حمله عناصر داعش و دستگیری آنها از مهمترین تحولات ساعات اخیر عراق بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیاله عراق در حمله ای تروریستی سبب کشته و زخمی شدن پنج نفر شدند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۸    
به گزارش کرد پرس به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، سرلشکر "یحیی رسول" در این باره گفت: احتمالا داعش با هدف بر هم زدن صحنه و ایجاد شکاف بین نیروهای نظامی و شهروندان، اقدام به ارتکاب این جنایت کرده است و کمیته تحقیق در حال جمع آوری اطلاعات است و شماری از بازماندگان قربانیان و سایر شهروندان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- نیروهای مسلح عراق از جمله نیروهای سازمان الحشد الشعبی بر شدت عملیات خود علیه بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این کشور افزودند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۰    
عناصر گروه تروریستی داعش با لباس نیروهای حشدالشعبی ، به ساکنان یک روستا در استان صلاح الدین عراق حمله کردند و در این حمله، هشت غیر نظامی را کشتند و چهار تن دیگر را ربودند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، قاسم الکریطی مسئول عملیات تیپ 41 سازمان الحشد الشعبی در این بیانیه اعلام کرد: دو روز قبل از آنکه جنایت هولناک در منطقه الفرحاتیه در منطقه بلد روی دهد، یکی از مقرهای الحشد الشعبی هدف حمله و محاصره عناصر گروه تروریستی داعش قرار گرفت که در جریان [...]
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
واحد اطلاعات نظامی ارتش عراق از دستگیری تعدادی از اعضای خانواده عناصر گروه تروریستی داعش هنگام نفوذ از مرز سوریه به خاک عراق خبر داد.