سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۱۷Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی وضع هوا»

مدیرکل مدیریت بحران استانداری از تشکیل جلسه برای اتخاذ تمهیدات لازم برای 2 هفته بسیار گرم پیش روی اصفهان خبرداد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، رضا مرادی گفت: بررسی آخرین خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا نشان دهنده تقویت جریانات شرقی در بیابان های مرکزی کشور طی امروز است که موجب تقویت پتانسیل خیزش و انتقال گردوخاک از این نواحی به استان و همچنین خیزش گردوخاک محلی از نواحی مستعد استان بویژه نواحی حاشیه ای تالاب میقان می ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بررسی الگوهای جوی و خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا بیانگر ماندگاری و حاکمیت الگوهای گرم تابستانه تا پایان مرداد ماه بر روی استان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۳    
کارشناس هواشناسی تا پایان هفته پایداری جو همراه با احتمال افزایش ابر پیش بینی کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۶   + ۷۱ سایت دیگر  
پیش بینی وضع هوا ، رگبار و باد شدید در برخی مناطق شمال غرب را شامل می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۵    
آخرین پیش بینی وضع هوا نشان از باد و باران در بخش هایی از شمال و جنوب کشور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی برای چند روز آینده، جو پایدار همراه با وزش باد و رگبار لحظه ای در برخی مناطق پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۶    
اداره کل هواشناسی هرمزگان برای امروز تداوم ناپایداری جوی در استان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی برای چند روز آینده پایداری جو همراه با وزش باد بخصوص در کانال بادی استان پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی تا پایان هفته جوی پایدار همراه با وزش باد پیش بینی کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا :برای نوسان جنوبگان در ایران تا انتهای مرداد حدود 60 درصد احتمال قرارگیری در حالت خنثی، حدود 38 درصد...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : طبق اعلام هواشناسی، آسمان مازندران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 12و13 تیرماه نیمه ابری تا ابری بویژه در بعدازظهر تا اوایل شب با رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی تا سه روز آینده جوی پایدار همراه با وزش باد و احتمال بارش های رگباری در ارتفاعات پیش بینی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا آخرین جزئیات پیش بینی آب وهوای استان های کشور را تشریح کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اردبیل پیش بینی کرد: بر پایه آخرین خروجی مدل های عددی پیش بینی وضع هوا با تداوم فعالیت متناوب سامانه بارشی تا پایان هفته جاری جو استان در بیشتر نقاط به ویژه مرکز و جنوب استان ناپایدار خواهد بود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۱    
به گزارش زیرنویس از ایسنا، رییس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا گفت: طی پنج روز آینده در نوار شمالی کشور رگبار پراکنده، وزش باد و نوسان نسبی دما را شاهد خواهیم بود. به گفته او، دو روز آینده اردبیل با کمینه دمای 11 درجه سانتیگراد خنک ترین و اهواز با بیشینه دمای 50 و 51 درجه [...]
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۵۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش های شدید در 7 استان از جمله تهران اعلام کرد:اثر مخاطره رگبار باران طغیان رودخانه ها، سیلاب و خسارت به کشاورزان است.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۰    
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت کرج، تهران، اراک، اصفهان و تبریز طی پنج روز آینده خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین داده های هواشناسی آخرین خروجی مدل های عددی پیش بینی وضع هوا تا روز جمعه (11 خرداد) جو استان در غالب مناطق نسبتاً پایدار است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل بر اساس پیش بینی وضع هوا از امروز (جمعه 4 خرداد) تا روز یکشنبه (6 خرداد) شاهد نفوذ و فعالیت سامانه بارشی جدیدی در استان خواهیم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی وضع آب وهوا بر اساس مدل ICON (سازمان هواشناسی آلمان) حاکی از ادامه بارندگی با سطح متوسط در منطقه اوزی و جنگل های ارسباران، محل وقوع سانحه هلی کوپتر رئیس جمهور و همراهانش) تا بامداد فردا حکایت دارد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی با بیان اینکه بررسی آخرین خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا حاکی از ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور است، گفت: این سامانه بارشی عصر امروز یکشنبه وارد این استان می شود و عمدتاً موجب افزایش ابر در استان خواهد شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سیاره فراخورشیدیWASP-43b ، یک غول گازی هم اندازه مشتری است که در فاصله 280 سال نوری از زمین در صورت فلکی زاویه سنج (سکستان) دیده می شود و دمای آن حتی در شب از 500 درجه سلسیوس پایین تر نمی آید. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۱    
این سیاره در مداری بسیار نزدیک به ستاره اش می چرخد و دچار قفل شدگی گرانشی است، به طوری که هر 0٫8 شبانه روز نجومی یک بار به دور خودش و در حرکتی هماهنگ، یک بار به دور ستاره مادرش می چرخد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آخرین خروجی الگوهای پیش بینی وضع هوا بیانگر ورود یک سامانه بارشی از مناطق غرب و جنوب غربی کشور است که موجب ناپایداری های همرفتی تا پایان هفته در استان خواهد شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، سحر تاج بخش مسلمان امروز در مراسم افتتاحیه بیست وهشتمین همایش و نمایشگاه ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی موسوم به ژئوماتیک در تهران اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶    
ایسنا/اردبیل بر اساس آخرین پیش بینی وضع هوا امروز (سه شنبه 4 اردیبهشت) همچنان شاهد تداوم ناپایداری های پراکنده فصلی و محلی در برخی مناطق استان اردبیل خواهیم بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی و خسارت به کشاورزان از طغیان رودخانه ها، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در برخی مناطق خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۷    
اول فارس استان فارس اداره کل هواشناسی استان فارس پیش بینی وضعیت آب وهوای استان را منتشر کرد به گزارش اول فارس آمده است: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی امروز یک شنبه آسمان استان ابری می شود و از اواخر وقت تا روز دوشنبه بارش های رگباری و بهاری در برخی مناطق غربی و شمالی استان بصورت پراکنده ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
روز سیزده بدر هوا چگونه است؟یکی از سوالات مهم در روزهای پایانی تعطیلات این است که وضعیت آب و هوا در روزهای دوازده و سیزده فروردین چگونه است.
سلام نو / اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یکشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور نوار غربی کشور و بخش هایی از جنوب و مرکز کشور ابرناکی، بارش باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی آخرین خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا حاکی از ورود یک سامانه بارشی قوی به کشور از روز دوشنبه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان گفت: تا پنجشنبه جوی به نسبت آرام در این استان پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۶۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به فعالیت سامانه بارشی برای امروز در بیشتر مناطق کشور به جز شمال غرب بارش برف و باران و وزش باد پیش بینی و اعلام کرد: هوای سرد در نیمه شمالی کشور تا پایان هفته ماندگار است.
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف، باران و کاهش محسوس دما هشدار سطح نارنجی آسیب به نهاده ها و محصولات را برای کشاورزان 19 استان کشور صادر کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه جامعه: بنابر اعلام سازمان هواشناسی، سامانه بارشی از روز یکشنبه در برخی از مناطق کشور فعال می شود. به گزارش مهر، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، امروز جو آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد بود. همچنین، در نیمه شمالی کشور، روند افزایش نسبی دما قابل مشاهده خواهد بود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۷    
علام سازمان هواشناسی، سامانه بارشی از روز یکشنبه در برخی از مناطق کشور فعال می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، امروز جو آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد بود. همچنین، در نیمه شمالی کشور، روند افزایش نسبی دما قابل مشاهده خواهد بود ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۶۵ سایت دیگر  
شفقنا_ رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش برف و وزش باد شدید، کولاک و بهمن همراه با کاهش محسوس دما در روزهای پایانی هفته تاکید کرد: طی این مدت از صعود و انجام فعالیت های مرتبط با کوهستان اجتناب شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
محمدعلی زورآوند سرپرست سازمان هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از اواخر روز شنبه تا صبح یکشنبه کاهش تدریجی دمای هوا باعث فراهم آمدن شرایط تشکیل مه به ویژه در مناطق سرد و معتدل شده و ظهر یکشنبه تا روز سه شنبه افزایش تدریجی دمای هوا و گاهی اوقات رشد ابر را خواهیم داشت.
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا سازمان هواشناسی با اشاره به این که از اوایل هفته آینده شرایط برای انباشت آلاینده ها در تهران فراهم می شود، گفت: تا یک هفته آینده در تهران بارندگی نداریم.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز (اول دی ماه) و وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۴:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا با اشاره به وزش باد و گاهی وزش شدید در ارتفاعات کشور، نسبت به همراه داشتن تجهیزات کافی هنگام صعود توصیه کرد.
رئیس سازمان هواشناسی با بیان اینکه پیش بینی هواشناسی، پیش گویی نیست، گفت: برای پیش بینی های هواشناسی از مدل های کشورهای فرانسه، انگلیس، آلمان و ژاپن استفاده می کنیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهر های صنعتی از شنبه تا دوشنبه و افزایش محسوس دما در نوار شمالی کشور و خروج سامانه بارشی از کشور طی امروز خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی از شنبه تا دوشنبه و افزایش محسوس دما در نوار شمالی کشور و خروج سامانه بارشی از کشور طی امروز خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا با اشاره به ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور، در عین حال از افزایش آلودگی در برخی کلانشهرها از جمله تهران خبر داد. به گزارش کاماپرس، صادق ضیاییان درباره وضعیت آلودگ هوا در تهران و سایر کلانشهرها ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا معتقد است: عوامل بسیار زیادی بر شرایط جوی تاثیرگذار است. پیش بینی علم احتمالات است و نمی توان قاطعانه به آن استناد کرد. به گزارش همشهری آنلاین ال نینو تنها یکی از مولفه ها بود که فعالیت دو جریان دورپیوند دیگر بر آن غلبه کرد و موجب کم بارشی در آذر شد. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از ورود سامانه بارشی به کشور از شنبه خبر داد.