پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۱۹Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان حمایت مصرف کنندگان»

مدیر کل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از شناسایی 6 هزار و 495 تخلف بر مبنای گزارش ناظران افتخاری در بهمن ماه خبر داد. *** دریافت 10 هزار و 187 مورد گزارش در بهمن ماه سال جاری ...
گروه استان ها مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به 40هزارتن خرمای فروش نرفته کشاورزان استان بوشهر گفت: مشکلی برای جذب خرمای کشاورزان استان بوشهر وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور استانها و نظارت بر تشکل های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مردمی در امر نظارت بر بازار گفت: استفاده از ناظران افتخاری، در زمینه نظارت و بازرسی می تواند همچون سایر شیوه های نظارتی اثربخش باشد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فروش اجباری کالا به همراه کالای دیگر که سال ها تحت عنوان اعلام سبد فروش تایر توسط تولیدکنندگان این محصول انجام می شد، براساس ماده 15قانون تعزیرات حکومتی ممنوع است و سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولیدکنندگان با شرکت های متخلف برخورد خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اشاره به تشکیل ماهیانه 23 هزار پرونده تخلفات صنفی در کشور گفت: در همین راستا ماهیانه به 20 هزار شکایت صنفی رسیدگی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که عرضه های خارج از شبکه در توزیع مرغ باید به سرعت مسدود گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در باره طرح ویژه نوروز 1400 گفت: طرح نظارت بر بازار که از نیمه بهمن ماه امسال آغاز شده است تا نیمه فروردین ماه سال آتی ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: سهم فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ از توزیع خرد کالا اکنون کمتر از 10 درصد است و این رقم تاپایان برنامه ششم توسعه به 20 درصد می رسد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن تشریح عملکرد بازرسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها ...
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۳    
دکتر صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی و دکتر تابش رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیش از ظهر امروز در دیداری صمیمانه راه های گسترش همکاری های دوجانبه بررسی کردند. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، عباس جرجانی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در سیزدهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان خراسان جنوبی که با حضور معاونین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد اظهار کرد: بیش از 9 هزار تن کالای اساسی در خراسان جنوبی توزیع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشور حداقل تا پایان ماه مبارک رمضان هیچ گونه تغییر قیمتی در قند و شکر نخواهیم داشت.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: قیمت شکر تا سه ماهه اول سال 1400 تغییر پیدا نخواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - بیرجند - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات، معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی، معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان سه شنبه شب از فروشگاه های زنجیره ای و بازار روز بیرجند بازدید کردند. عکس: مجتبی گرگی
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: ماهانه به طور میانگین 20 هزار شکایت مردمی رسیدگی می شود که اغلب در زمینه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار قیمت مصوب هرکیلوگرم قند شکسته بسته بندی 10500 تومان تعیین شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: ستاد تنظیم بازار سقف قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم قند شکسته شده در بسته بندی یک کیلوگرمی 10 هزار و 500 تومان تعیین کرد. در مصوبات صد و بیست و پنجمین کارگروه ستاد تنظیم بازار به به تحویل شکر با قیمت هر کیلوگرم 6650 تومان به واحدهای قندریزی طبق تصمیمات جلسه قبلی اشاره شده و بر اساس ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
مهر : قطع برق، قطع گاز و افزایش کرایه های حمل طی هفته های اخیر موجب افزایش قیمت سیمان شده است. حسن اله یاری مدیرکل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این باره اظهار کرد ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ گرم 20400 تومان است که قیمت هر کیلوگرم از این محصول در تهران به 29 هزار تومان رسیده است که 8600 تومان بالاتر از نرخ مصوب خود است. ...
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۴    
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان امروز در ادامه سفر خود به استان یزد از یک واحد تولیدی ماسک در منطقه ویژه اقتصادی یزد بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان امروز در ادامه سفر خود به استان یزد از یک واحد تولیدی ماسک در منطقه ویژه اقتصادی یزد بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
یزد- مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: از امروز سه هزار حلقه لاستیک به توان تولید لاستیک کشور افزوده شد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با تاکید به مبارزه جدی نهادهای دولتی در قاچاق کالا گفت: با ایجاد زنجیره ارزش افزوده باید این مقوله در کشور به صفر برسد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و مصرف کنندگان امروز در سفر خود به استان یزد از بازار سنتی یزد همچنین از یک فروشگاه بزرگ زنجیره ای بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تولیدکنندگان شیرینی های سنتی یزد نباید از روغن و شکر بازار آزاد استفاده کنند و باید برای آن ها چاره اندیشی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بیش از 66 هزار و 648 پرونده به ارزش بیش از سه هزار و 53 میلیارد تومان در 10 ماهه امسال تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون نظارت بر کالا های مصرفی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بر اساس آخرین مصوبه سازمان تنظیم، قیمت مرغ، کیلویی 20 هزار و 400 تومان است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که مبنای برخورد با تخلفات در خرده فروشی ها قیمت 20 هزار و 400 تومان برای هر کیلوگرم مرغ است و تا زمانی که ستاد تنظیم بازار قیمت جدیدی اعلام نکند مبنا همین ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان امروز( یکشنبه) وارد یزد شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال تعدادی از مسوولان این وزارتخانه در مرکز استان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و هیات همراه صبح امروز وارد استان یزد شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که مبنای برخورد با تخلفات در خرده فروشی ها قیمت 20 هزار و 400 تومان برای هر کیلوگرم مرغ است و تا زمانی که ستاد تنظیم بازار قیمت جدیدی اعلام نکند مبنا همین باقی می ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از انجام 14 هزار و 395 گشت مشترک بازرسی در دی ماه 99 و تشکیل 7 هزار و 177 پرونده تخلف به ارزش حدود 2600 میلیارد ریال خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد : با فرا رسیدن سال 1399 طرح بازرسی ، نظارت و پایش بازار اقلام هدف و پرمصرف ویژه ایام پایانی سال از 15 بهمن در سراسر کشور شروع و تا پانزدهم فروردین ماه1400 ادامه پیدا خواهد کرد. ...
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، در دی ماه امسال بیشترین شکایات بر اساس نوع تخلف مربوط به گرانفروشی و تقلب، بیشترین شکایت دریافت شده در بخش کالا مربوط به انواع نان، روغن مایع و در بخش خدمات مربوط به نرخ تعمیر خودروهای سبک و رستوران های غذاخوری بوده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: در دیماه امسال 21 هزار و 92 فقره گزارش و شکایت مردمی در خصوص کالا و خدمات از طریق ستاد خبری مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها دریافت شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد : با فرا رسیدن سال 1399 طرح بازرسی ، نظارت و پایش بازار اقلام هدف و پرمصرف ویژه ایام پایانی سال از 15 بهمن در سراسر کشور شروع و تا پانزدهم فروردین ماه1400 ادامه پیدا خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور استان ها و نظارت بر تشکل های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: دی ماه امسال تعداد هشت هزار و 569 مورد گزارش از ناظران افتخاری سراسر کشور دریافت شده که پنج هزار و 84 واحد صنفی متخلف شناخته شدند که سهم 61 درصدی داشتند.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر ، اخیرا سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در واکنش به گفته یکی از تولیدکنندگان سیمان که هزینه های تولید افزایش پیدا کرده و دولت باعث گرانی سیمان در سطح بازار شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جدیدترین تصمیمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان حاکی از رفع ممنوعیت صادرات آب ژاول و تسریع در ثبت سفارش ملت بلون است و همچنین برای درخواست سازمان غذا و دارو مبنی بر قیمت گذاری اقلام ضدعفونی کننده با پایه الکلی دارای پروانه دائم با کاربرد در مراکز درمانی و بیمارستانی نیز شرایطی در نظر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۳    
ایسنا/قزوین رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با تأکید بر اینکه در کشور نهاده مازاد بر نیاز داریم، گفت: نهاده 130 میلیون قطعه جوجه داده شده است و نباید کمبودی وجود داشته باشد اما مشکل اینجاست که تولیدکنندگان کنجاله را می گیرند و جوجه ریزی نمی کنند و یا با قطعات پایین جوجه ریزی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اشاره به دستور ترخیص موز از گمرکات کشور، ابراز امیدواری کرد که تا پیش از عید، بازار این میوه وارداتی در کشور، به روال عادی بازگردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: روغن خوراکی با افزایش تولید 30 درصدی به میزان کافی در بازار تأمین شده و کمبودی در این محصول نداریم.
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فانا: رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک با اشاره به اینکه با موافقت سازمان حمایت قیمت شیرخشک 20٪ افزایش یافت، گفت: به دلیل افزایش قیمت قوطی، شیر پرچرب و کارتن های مقوایی، شیرخشک گران شد و به قیمت 38 هزار و 800 تومان رسید ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در توضیحات سازمان حمایت به نقل از منایی عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر کالا های سرمایه ای و خدمات این سازمان آمده است: خاطرنشان می سازد محصول سیمان ازحیث حساسیت دربازار مصرف در زمره اقلام کالایی مشمول بند (ج) مصوبه شماره 151780/60 مورخ 10/06 ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: اولویت ما صدور رای در محل گشتهای مشترک بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات می باشد که سازمان تعزیرات نیز بر این موضوع اهتمام دارد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت:از امروز تخم مرغ واحدهای بسته بندی توسط وزارت جهاد کشاورزی تحویل می شود. عرضه مرغ گرم نیز از امروز توسط شرکت پشتیبانی امور دام آغاز شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه قیمت موز تعدیل می شود، گفت: مشکلی برای تامین روغن مایع و جامد وجود ندارد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۹    
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درباره قیمت موز نیز اظهار داشت: تنظیم بازار به این موضوع ورود کرد و مقرر شد همه موزهای موجود در بنادر ترخیص شوند. همچنین کسانی که در طول سال 99 صادرات سیب داشتند، امکان واردات موز خواهند داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از عرضه مرغ گرم توسط شرکت پشتیبانی امور دام از امروز خبر داد.