سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۵۸Oct 2020 20

جدیدترین‌های «سازمان حمایت مصرف کنندگان»

پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد ارزش ریالی پرونده های تخلف مرتبط با کالاهای قاچاق مکشوفه، بالغ بر 76 میلیارد تومان برآورد شد که به طور میانگین ارزش هر پرونده حدود 94 میلیون تومان است. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: در شهریورماه 99 و در قالب اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه، 40 هزار و 643 مورد بازرسی انجام و 807 پرونده تخلف تشکیل شده است. ...
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین علیرضا مروت پور دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان صنعتی ماشینی، با بیان اینکه افزایش قیمت بسته بندی تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده محصولات غذایی دارد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۵۸ سایت دیگر  
دولت، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را مکلف کرد نسبت به محاسبه دقیق میزان ریالی مطالبات کارخانه های آسیابانی بر مبنای عملکرد توزیع آرد یارانه ای در بازه زمانی یکم فروردین 1397 لغایت پایان خرداد 1398 اقدام و نتیجه را به شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران ارایه نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در میزگرد رئیس اتاق اصناف تهران، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران دلایل افزایش قیمت ها و گرانی کالا و خدمات مورد بررسی قرار گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرده که پیگیر تعهدات مشتریان شرکت آذویکو است و در راستا ایفای تعهدات از سازمان تعزیرات حکومتی درخواست کرده که رای صادره به سرعت اجرایی شود.
شورای رقابت در حالی با تصمیم کمیته خودرو از پروسه قیمت گذاری خودروهای داخلی کنار گذاشته شد و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان (زیرمجموعه وزارت صنعت) جای آن را گرفت که رئیس این شورا معتقد است وزارت صنعت، معدن و تجارت در گذشته موفق به کاهش التهاب بازار نشده است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از افزایش 130 درصدی مولفه های تولید نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار در سال 1397 صرفا 25 قلم محصولی که از ارز دولتی استفاده می کنند مشمول قیمت گذاری هستند ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
همانقدر که گرانی قیمت خودرو سرو صدا به راه انداخته ، قیمت گذاری خودرو هم جنجالی شده است. اینکه بالاخره شورای رقابت باید قیمت گذاری ها را انجام بدهد یا این مسئولیت به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان محول می شود؟ ...
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: گرانی با گرانفروشی فرق می کند ما در قبال گرانی مسئولیتی نداریم، اما با گرانفروشی طبق وظیفه برخورد می کنیم.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از قطع سهمیه 25 واحد خاطی خبر داد و ظرفیت تولید روزانه ماسک را 21 میلیون عدد و نیاز روزانه مراکز درمانی و داروخانه ها را چهار میلیون عدد عنوان کرد.
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه زمانی برای کنترل قیمت ها قابل پیش بینی نیست، گفت: سازمان حمایت و کارگروه تنظیم بازار مسئول مهار و کنترل قیمت ها نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از پیگیری ویژه برای اجرای احکام پرونده شکایت از شرکت آذویکو خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه ظرفیت تولید روزانه 21 میلیون ماسک را داریم، گفت: سهمیه مواد اولیه 25 واحد خاطی تولیدکننده ماسک قطع شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرایطی هفته گذشته از دست اندرکاران زنجیره خودروسازی کشور برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو راهکارهای پیشنهادی خواسته که علاوه برپیشنهاد قیمت گذاری توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، راهکارهای دیگری نیز روی میز رزم حسینی قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طبق طرح مجلس شورای اسلامی مبنی بر تحول صنعت و بازار خودروی کشور، قرار است قیمت پایه خودروهای داخلی توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تعیین شود و این به معنای حذف شورای رقابت از پروسه قیمت گذاری است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران نیز از افزایش 130 درصدی مولفه های تولید نسبت به سال گذشته خبر می دهد می گوید: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار در سال 1397 صرفا 25 قلم محصولی که از ارز دولتی استفاده می کنند مشمول قیمت گذاری هستند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها و نظارت بر تشکل های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تعیین هیات رئیسه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خبر داد.
رییس کمیته خودرو مجلس با بیان اینکه فرمول قیمت گذاری خودرو بر مبنای فرمول سازمان حمایت مصرف کنندگان تعیین خواهد شد، گفت: مخالف تعیین قیمت خودرو بر اساس حاشیه بازار هستیم.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیته سیاست گذاری خودرو تصویب کرد تا زمانی که طرح مجلس نهایی شود، قیمت گذاری خودرو از شورای رقابت به هیات تعیین و تثبیت قیمت ها در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان منتقل شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیته سیاست گذاری خودرو در جلسه اخیر خود تصویب کرد قیمت گذاری خودرو، تا زمانی که طرح مجلس برای عرضه خودرو در بورس نهایی شود، از شورای رقابت به سازمان حمایت مصرف کنندگان منتقل شود.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۳   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از افزایش 130 درصدی مولفه های تولید نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار در سال 1397 صرفا 25 قلم محصولی که از ارز دولتی استفاده می کنند مشمول قیمت گذاری هستند ...
تصمیم اخیر کمیته خودرو مبنی بر کنار گذاشتن شورای رقابت و واگذاری اختیار قیمت گذاری خودروهای داخلی به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، سه پرسش و ابهام بزرگ را ایجاد کرده که پاسخ به آنها می تواند تصویر شفاف تری از آینده صنعت و بازار خودروی کشور ارائه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۵۷ سایت دیگر  
کمیته سیاست گذاری خودرو در جلسه اخیر خود تصویب کرد قیمت گذاری خودرو، تا زمانی که طرح مجلس برای عرضه خودرو در بورس نهایی شود، از شورای رقابت به سازمان حمایت مصرف کنندگان منتقل شود.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت مصرف کنندگان با بیان اینکه وزارت بهداشت روزانه به 4 میلیون ماسک نیاز دارد، گفت: گشت مشترک نظارت بر توزیع ماسک در داروخانه ها انجام می شود. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
در آخرین جلسه کمیته خودرو که با حضور برخی از نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن و طراحان طرح تحول صنعت و بازار خودرو برگزار شد، مقدمات بازگشت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به حیطه قیمت گذاری خودرو فراهم آمد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مهدی پور، مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: نیاز وزارت بهداشت روزانه 4 میلیون ماسک است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت با اشاره به برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تولید ماسک پارچه ای، گفت: نمونه کارهای تولیدی از ماسک پارچه ای جدید با رعایت استانداردهای لازم حداکثر تا هفته آینده تهیه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: نیاز وزارت بهداشت روزانه 4 میلیون ماسک است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اعلام اینکه ظرفیت تولید ماسک پارچه ای از سوی اصناف افزایش خواهد یافت، گفت: بر این اساس نگرانی از بابت تامین کالا در سطح عرضه و نیاز مردم نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
اعضای هیأت مدیره صنایع انجمن شیرینی و شکلات با عباس تابش معاون وزیر صمت و ریاست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دیدار و گفتگو کردند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس با شکایت سازمان بازرسی کل کشور موضوع ابطال نامه شماره 38665؍96؍370-11؍9؍1396 سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان (وزارت صنعت، معدن و تجارت) با موضوع تعرفه خدمات دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور در دیوان عدالت بررسی شد. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: سهمیه مواد اولیه واحدهای خاطی با توجه به تصمیم ستاد لجستیک مقابله با کرونا قطع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: توسط گشت های بازرسی سازمان حمایت،31 هزار و 72 واحد صنفی متخلف، به ارزش حدود 960 میلیارد تومان جریمه شدند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
با توجه به تصمیم ستاد لجستیک مقابله با کرونا مبنی بر ضرورت ثبت نام واحدهای تولیدکننده ماسک در سامانه جامع تجارت و ثبت نام و دریافت نقش در سامانه و عدم تمکین برخی واحدهای تولیدی، سهمیه مواد اولیه واحدهای خاطی قطع شد. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام انجمن کارفرمایان صنعت سیمان، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به دلیل روند افزایشی قیمت مواد بسته بندی، با افزایش نرخ های سیمان پاکتی موافقت کرده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تشکیل حدود 9 هزار و 600 میلیارد ریال پرونده تخلف در 6 ماهه سال 99 خبر داد. *** تشکیل پرونده تخلف به گزارش خبرگزاری صنایع ، عباس تابش با بیان این مطلب، اظهار داشت: در شش ماهه اول امسال 72 هزار و 543 گشت مشترک بازرسی انجام شده است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
با پیگیری انجمن کارفرمایان سیمان و با هماهنگی سازمان حمایت دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای خطاب به مدیران عامل شرکت های سیمان، از موافقت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش قیمت سیمان پاکتی خبر داده و خواستار شده تا مدیران شرکت های سیمان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۱:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای خطاب به مدیران عامل شرکت های سیمان، از موافقت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش قیمت سیمان پاکتی خبر داده و خواستار شده تا مدیران شرکت های سیمان، هرچه سریعتر به جهت تعدیل نرخ فروش سیمان پاکتی اقدام کنند.
با توجه به تصمیم ستاد لجستیک مقابله با کرونا مبنی بر ضرورت ثبت نام واحدهای تولیدکننده ماسک در سامانه جامع تجارت و ثبت نام و دریافت نقش در سامانه و عدم تمکین برخی واحدهای تولیدی، سهمیه مواد اولیه واحدهای خاطی قطع شد.