جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۰:۴۲Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمایت غذایی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- مدیر گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت گلستان گفت: کودکان کم برخوردار استان گلستان از حمایت غذایی دولت بهره مند می شوند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۴    
100 بسته حمایت غذایی در بین نیازمندان اردبیل به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توزیع شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۲    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به نظرسنجی های اتاق بازرگانی گفت: در نظر سنجی ها این اتاق بازرگانی نتیجه عجیبی حاصل شد و آن این بود که فعالان اقتصادی که ذینفعان تشکیل مجامعی مانند ستاد تسهیل، تولید و شورای گفت و گو و کمیته حمایت غذایی هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله دوم توزیع بسته های حمایت غذایی توسط جمعیت هلال احمر، 200بسته حمایت غذایی هرکدام به ارزش 210 هزار تومان در میان نیازمندان آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا توزیع شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی در حالی با 215 رای موافق از مجموع 249 نماینده حاضربه تصویب مجلس رسید که عموم اقتصاددانان در شرایط تورمی فعلی، ضرورت حمایت غذایی از اقشار نیازمند را متذکر می شوند،
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از افراد آسیب دیده از کرونا گفت: بر همین اساس حقوقدانان بسیجی روز سه شنبه 120 بسته حمایت غذایی برای نیازمندان تهیه و بین آنها توزیع کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس طی لایحه ای در خصوص طرح تامین کالا های اساسی، با بیان آمار هایی در خصوص میزان فروش نفت کشور و لزوم حمایت غذایی از 20 میلیون ایرانی، به ارائه پیشنهاداتی از جمله وضع مالیات بر تراکنش های بانکی و ... برای تامین بار مالی طرح مذکور پرداخت.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۴    
به گزارش نسیم آنلاین ، طرح حمایت معیشتی یا طرح حمایت غذایی که مورد تصویب مجلس شورای اسلامی قرار گرفته تلاش می کند تا سفره مردم از یک لقمه نان خالی نماند. در این طرح برای هر نفر 60 هزار تومان در نظر گرفته شده تا کالاهای اساسی مورد نیاز خانوار تامین شود ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: بیش 45 هزار نفر در طرح حمایت از مادران باردار و شیرده و کودکان زیر 6 سال تحت پوشش خدمات تغذیه و سلامت کمیته امداد قرار گرفتند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از پرداخت 950 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به خانواده های آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: 40 هزار بن کارت برای حمایت غذایی از مادران باردار و شیرده و کودکان زیر 6 سال صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان گفت: کمیته امداد استان در چهارماهه امسال، یک میلیارد و 20 میلیون تومان برای تهیه سبد غذایی کودکان زیر پنج سال پرداخت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۲    
فرماندار شهرستان مهاباد از توزیع بیش از 14 هزار بسته حمایت غذایی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نان های فانتزی (حجیم و نیمه حجیم) گفت: با توجه به افزایش مولفه های تولید افزایش قیمت 15 تا 20 درصدی را برای نان های فانتزی به سازمان حمایت ارائه کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۲    
سپاه پاسداران مهاباد در ادامه رزمایش کمک های مومنانه بیش از 400 بسته حمایت غذایی بین نیازمندان توزیع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه لامرد از توزیع 2 هزار بسته حمایت غذایی در شب میلاد کریم اهل بیت (ع) در میان نیازمندان لامرد خبرداد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۰    
خیرین ایثارگر در شهرهای نمین و پارس آباد در شبهای قدر به افراد نیازمند بسته های حمایت غذایی توزیع می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۴    
با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که برای اقشار مختلف جامعه به وجود آمد و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش کمک مومنانه، شهرقلعه تل اقدام به توزیع 250 بسته حمایت غذایی برای اقشار کم درآمد داشت.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمک های مومنانه برکت سفره خانواده های مهابادی شد فرماندار مهاباد از توزیع یکهزار بسته معیشتی بین نیازمندان و کسانی که درآمدشان متاثر از این روز های کرونایی بوده، خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه یزدانشهر استان اصفهان از تهیه و توزیع 450 بسته حمایت غذایی در این شهر خبر داد و گفت: طرح کمک مؤمنانه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۹    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کوثر شهر تیران از توزیع بیش از600 بسته حمایت غذایی رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان شهر تیران خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۹    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) شهر رضوانشهر از توزیع بیش از150 بسته حمایت غذایی رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان شهر رضوانشهر و روستاهای تندران ورپشت حسن اباد آبریزه آبپونه جاجا قلعه موسی خان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع) ویلاشهر از توزیع 1000 بسته حمایت غذایی رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان ویلاشهر، گلدشت، کهریزسنگ و قلعه سفید خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ توزیع 300 بسته حمایت غذایی در شهر جوزدان، فیلور و رحمت آباد توسط خیرین جوزدان در قالب طرح کمک مؤمنانه آغاز شد.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۱    
توزیع 500 بسته حمایت غذایی در شهرک آزادگان نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار حجت الاسلام علی محمدی امام جماعت مسجد امیر المومنین علیه السلام آزادگان از توزیع 500 بسته حمایت غذایی در آزادگان و روستای محروم حیدری از توابع چهار محال بختیاری در روزهای دوم، سوم و چهارم اردیبهشت ماه خبر داد. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
افزایش قیمت حبوبات در بازار در حالی صورت گرفته که با نرخ اعلام شده این محصولات در سایت سازمان حمایت بسیار متفاوت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰    
فرمانده سپاه لامرد گفت: 3 هزار بسته حمایت غذایی با رمز یا مهدی ادرکنی(عج) در سطح شهرستان لامرد توزیع شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۹    
یک ملخ: بچه ها ماسک و دستکش یادتون نره، اینا اصلا رعایت نمی کنند! رئیس ملخ ها: چاره داشتیم از یه جای دیگه می رفتیم که کرونا نگیریم! یک مسئول: دارم فکر می کنم که هجوم ملخ ها رو چه جوری بندازم گردن مردم! یک شتر: ملخ ها فرار کنید تا ازتون داروی درمان کرونا درست نکردند! ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لامرد گفت: با هماهنگی و زیرنظر قرارگاه مواسات این شهرستان، 400 بسته حمایت غذایی در میان نیازمندان توزیع خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
110 بسته حمایت غذایی توسط پهلوانان و قهرمانان نیشابوری بین اقشار آسیب پذیر این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فیلم/فیلم/توزیع 313 بسته حمایت غذایی توسط گروه جهادی آتش به اختیار لامرد و مُهر
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس انستیتو تغذیه و صنایع غذایی کشور گفت: در روزهای گذشته پیشنهادی را به صورت رسمی به مسئولان ارائه کردیم که در صورت امکان یک بسته غذایی حمایتی برای رفع سوء تغذیه اقشار آسیب پذیر تهیه و در اختیار آنان قرار داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی بردسکن گفت: 600بسته حمایت غذایی بین مددجویان تحت حمایت بهزیستی در بخش انابد توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
لامرد- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد از توزیع 100 بسته حمایت غذایی در میان نیازمندان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: 264 هزار و 272 خانواده اصفهانی تحت حمایت این نهاد سبد کالای طرح حمایت غذایی دولت را دریافت کردند.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که منابع کمک دولت به 18 میلیون خانوار از کجا قرار است تامین شود اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰    
رئیس کمیته امداد تفرش گفت: تعداد 37 نفر از کودکان مبتلا به سوء تغذیه در شهرستان تفرش از مزایای پرداخت کمک هزینه تغذیه با سرانه هر نفر صد هزار تومان به صورت ماهیانه برخوردار می شوند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، شهین صادقی روز سه شنبه در آیین آغاز اجرای توزیع غذای گرم در مهدهای کودک مراغه افزود: این طرح به منظور حمایت غذایی از کودکان و نونهالان در مهدهای کودک مناطق محروم و روستایی با حمایت بهزیستی اجرا می شود. ...
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸    
مدیرکل بهزیستی تهران از اجرای طرح حمایت غذایی از اقشار کم درآمد گفت: این طرح صرفاً به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مربوط می شود و در مرحله اول تنها ویژه مستمری بگیران دائمی و پشت نوبتی های دریافتی مستمری از کمیته امداد و بهزیستی هستند.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از توزیع سبد حمایت غذایی برای 11 میلیون هموطن از هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: این سبد به خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) اختصاص دارد.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۳    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان راز و جرگلان گفت: سومین مرحله سبد حمایت غذایی از مادران باردار در راز و جرگلان توزیع شد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۲    
در حالیکه سامانه طرح حمایت غذایی خانوار به آدرس foods.mcls.gov.ir از بهمن ماه 94 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است و شارژ باقیمانده از آن نیز تا پایان ماه رمضان 97 اعلام شده ، پیامک این طرح با آدرسی متفاوت و با گرفتن رمز دوم مشترکین ارسال می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان عنوان کرد: با توجه به شاخص های سوء تغذیه وکم خونی مادران باردار در برخی از مناطق استان برنامه حمایت غذایی ویژه مادران باردار نیاز مند در مناطق روستایی با مشارکت بنیاد علوی و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سطح استان اجرایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - یکهزار و 204 کودک دارای سو تغذیه در استان زنجان ماهانه از سبد حمایت غذایی کمک به بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال کمیته امداد امام (ره) بهره مند می شوند.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از خرید گوشت مرغ منجمد از مرغداران با نرخ های جدید اعلام شده خبر داد و گفت: قیمت تمام شده گوشت مرغ از سوی سازمان حمایت در حال بررسی است و پس از نهایی شدن محاسبات مورد نظر، نرخ جدید برای تصویب و ابلاغ به ستاد تنظیم بازار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۰    
رئیس پلیس فتا مرکز استان کرمان گفت:اخیرا عده ای با سوء استفاده فیشر ها از سایت حمایت غذایی خانواراقدام به سود جویی میکنند که شهروندان باید هوشیار باشند.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: پیشنهاد افزایش قمیت 27.3 درصد محصولات لبنی از سوی انجمن صنایع لبنی به سازمان حمایت ارائه شده و بررسی آن در سه شنبه جاری انجام و نتایج آن اعلام خواهد شد.