شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۳۶Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فهرست تحریم»

جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید خروج گروه ماموت از فهرست تحریم ها ارتباطی با مذاکرات وین ندارد و نشانه تغییر سیاست ها در قبال ایران نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید خروج گروه ماموت از فهرست تحریم ها ارتباطی با مذاکرات وین ندارد و نشانه تغییر سیاست ها در قبال ایران نیست.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۹    
اندیشکده آمریکایی به کاخ سفید پیشنهاد داد شرکت های زیرمجموعه بنیاد شهید به همراه رئیس جدید آن به فهرست تحریم ها افزوده شوند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه مسئولان عادت دارند عامل گرانی دلار را به عنوان مولفه اصلی افزایش قیمت ها ناشی از عواملی، چون تحریم بدانند، سیاست های بانک مرکزی در بالا نگهداشتن نرخ دلار یکی مسائلی است که از نظر پنهان می ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۳    
اتحادیه اروپا 8 نفر دیگر را به فهرست تحریم های خود در رابطه با پیوستن جمهوری کریمه و بندر سواستوپل به ترکیب فدراسیون روسیه اضافه کرد و این فهرست اکنون شامل اسامی 185 فرد و 48 سازمان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به اینکه "ویکتوریا نولاند" اجازه ورود به خاک روسیه را نداشت، گفت: واشنگتن چند نماینده بین المللی روسی را از فهرست تحریم های خود حذف کرد تا مسکو با سفر این سیاستمدار آمریکایی موافقت کند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد چندین شرکت ایرانی را از فهرست تحریم های خود خارج کرده است...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۶    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز -جمعه-با صدور بیانیه ای از خروج گروه صنعتی ماموت و گروه ماموت دیزل ایران از فهرست تحریم های آمریکا خبر داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد چندین شرکت ایرانی را از فهرست تحریم های خود خارج کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش وزارت خزانه داری آمریکا، طبق بیانیه به روزرسانی شده فهرست تحریم های دفتر کنترل دارایی های خارجی این وزارتخانه، گروه صنعتی ماموت و شرکت ماموت دیزل از فهرست تحریم های ثانویه آمریکا خارج شدند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای امروز جمعه (10 اکتبر) اعلام کرد گروه صنعتی ماموت و چند شرکت وابسته به آن که پیشتر به دلیل ارتباط با ایران در فهرست تحریم ها قرار گرفته بود از این فهرست خارج کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۸    
نیویورک- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه به وقت محلی تعدادی از شرکت های ایرانی از جمله گروه صنعتی ماموت را از فهرست تحریم ها (SND) خارج کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای امروز جمعه (10 اکتبر) اعلام کرد گروه صنعتی ماموت و چند شرکت وابسته به آن که پیشتر به دلیل ارتباط با ایران در فهرست تحریم ها قرار گرفته بود از این فهرست خارج کرده است. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بخش بین المللی سایت خبرمهم ، خزانه داری آمریکا چند شرکت را که قبلاً به دلیل ارتباط با ایران تحریم شده بودند از فهرست تحریم ها خارج کرد./همشهری
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای امروز جمعه (10 اکتبر) اعلام کرد گروه صنعتی ماموت و چند شرکت وابسته به آن که پیشتر به دلیل ارتباط با ایران در فهرست تحریم ها قرار گرفته بود از این فهرست خارج کرده است. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از خروج گروه صنعتی ماموت ایران و زیرشاخه های آن از فهرست تحریم ها خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۷    
خزانه داری آمریکا چند شرکت را که قبلاً به دلیل ارتباط با ایران تحریم شده بودند از فهرست تحریم ها خارج کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۷    
یک سازمان تحقیقاتی غیرانتفاعی و غیردولتی مستقل بین المللی به نام "پترسون برای اقتصاد بین الملل" اعلام کرد که ایران از نظر تعداد تحریم های اعمال شده بر این کشور، در صدر فهرست تحریم در طول تاریخ قرار دارد.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد در اقدامی هماهنگ با حکومت قطر یک شبکه مرتبط با حزب الله لبنان ، متشکل از 7 شخص و یک شرکت را در فهرست تحریم ها قرار داده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:وزارت خزانه داری آمریکا ادعا کرد که یک شبکه مالی مرتبط با حزب الله لبنان را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
اقتصاد آنلاین / تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از وضع تحریم هایی علیه یک شبکه مالی مهم مرتبط با حزب الله لبنان با همکاری قطر خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۵    
وزارت خزانه داری آمریکا ادعا کرد که یک شبکه مالی مرتبط با حزب الله لبنان را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۶    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز تحریم هایی را علیه حزب الله لبنان اعلام کرد که براساس آن شهروندان تعدادی از کشورها را در فهرست تحریم قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۱    
نیویورک- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا ادعا کرد که یک شبکه مالی مرتبط با حزب الله لبنان را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد در اقدامی هماهنگ با حکومت قطر یک شبکه مرتبط با حزب الله لبنان ، متشکل از 7 شخص و یک شرکت را در فهرست تحریم ها قرار داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۰    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد در اقدامی هماهنگ با حکومت قطر یک شبکه مرتبط با حزب الله لبنان را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۰    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا قرار دارد، اما سفرهای وی به اروپا متوقف نشده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۰۴    
هواوی پارسال برند آنر را به کنسرسیومی از شرکت های چینی فروخت تا این شرکت را از گزند تحریم های آمریکا نجات دهد. ولی آنر حالا دوباره در معرض خطر اضافه شدن به فهرست تحریم های وزارت بازرگانی ایالات متحده قرار گرفته، هرچند مقامات آمریکایی ظاهرا در تصمیم گیری پیرامون تحریم این شرکت اختلاف نظر دارند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا سه شنبه اعلام کرد یک شرکت فعال در مبادلات رمزارز به نام سوئکس را به علت نقش ادعایی اش در تسهیل مبادلات مالی مربوط به حملات باج افزاری داشته تحریم کرده است. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یکی از منابع در اداره هوانوردی مدنی افغانستان گفت، فرودگاه کابل به صورت رسمی بر روی پروازهای مسافری داخلی و بین المللی باز شده است. به گفته این منبع آگاه پروازهای ورودی و خروجی به فرودگاه بین المللی کابل قرار است از 6 صبح تا 18 به وقت محلی انجام شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه به وقت محلی اسامی چندین فرد و شرکت را به دلیل حمایت از حزب الله لبنان در فهرست تحریم ها قرار داده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه اسامی چندین فرد و شرکت را به دلیل حمایت از حزب الله و لبنان در فهرست تحریم ها قرار داده است.
وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای از تحریم 13 شخص حقیقی و 8 شرکت به دلیل مشارکت آنها در تأمین مالی حزب الله و دور زدن تحریم های دولت آمریکا علیه ایران خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خزانه داری آمریکا چند شخص را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم های خود اضافه کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از اسپوتنیک، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه به وقت محلی اعلام کرد که نام پنج فرد حقیقی را به دلیل ارتباط با گروهک تروریستی القاعده به فهرست تحریم های خود افزوده است. طبق اعلان وزارت خزانه داری آمریکا، از میان این پنج فرد 3 تن از آن ها تبعه ترکیه و دو تن دیگر تبعه مصر هستند. ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱    
الکساندر جی تجهیزاتی به ارزش 1٫1 میلیون یورو را برای شرکت یک ایرانی که در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا قرار دارد ارسال کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۹    
نصب حصارهای امنیتی در برابر کنگره آمریکا، حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی به مأرب و قرار گرفتن چند شهروند ایرانی در فهرست تحریم های امارات از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: هیأت وزیران امارات در نشست خود 38 فرد و 15 شرکت را در لیست افراد و شرکت های حامی تروریسم قرار داد. خبرگزاری وام امارات با انتشار این خبر نوشت که این تصمیم در چارچوب تلاش این کشور برای هدف قرار دادن و تعطیل کردن شبکه های مرتبط با تامین مالی تروریسم و فعالیت های مرتبط با آن صورت می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
این ملاقات در روزی صورت گرفت که طالبان اسامی افرادی که افغانستان را اداره خواهند کرد اعلام کرده بود، از جمله این ها فردی است که در فهرست تحریم های سازمان ملل متحد قرار دارد امابه عنوان نخست وزیر معرفی شده است.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۱    
وزارت خزانه داری آمریکا بر پایه ادعاهای اثبات نشده چهار فرد ایرانی را به بهانه تلاش برای ربودن یک فعال ایرانی-آمریکایی در فهرست تحریم ها قرار داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۱۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه متاسفانه مقامات فعلی آمریکا مسیر شکست خورده دولت قبلی را طی می کنند، تاکید کرد: واشنگتن بداند راهی جز ترک اعتیاد تحریمی خود و استفاده از ادبیات و رفتار محترمانه در قبال تهران ندارد. ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اواخر تیرماه سال جاری وزارت دادگستری آمریکایی از خنثی سازی تلاش عوامل اطلاعاتی ایران برای ربودن یکی از مخالفان حکومت ایران خبر داده بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دولت آمریکا بر پایه ادعاهای اثبات نشده ای که چندی پیش وزارت دادگستری این کشور مطرح کرد 4 شخص ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
دولت آمریکا بر پایه ادعاهای اثبات نشده ای که چندی پیش وزارت دادگستری این کشور مطرح کرد 4 شخص ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا بر پایه ادعاهای اثبات نشده چهار فرد ایرانی را به بهانه تلاش برای ربودن یک فعال ایرانی-آمریکایی در فهرست تحریم ها قرار داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت انگلیس در دور جدید تحریم های خود علیه میانمار یک شرکت و رئیس آن را به فهرست تحریم های پیشین خود علیه این کشور اضافه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۰    
در حالی که دولت روسیه روز جمعه تحریم های جدیدی علیه برخی مقامات بلندپایه اوکراینی اعمال کرد، شورای امنیت ملی و دفاعی اوکراین نیز فهرست تحریم های ضدروسی را گسترش داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۰    
دولت روسیه نام وزرای امور خارجه و امنیت ملی اوکراین را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
برترین ها / هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا با متهم کردن دولت روسیه به تلاش برای مسموم کردن آلکسی ناوالنی، از مخالفان ولادیمیر پوتین، اسامی 9 شخص و 2 شرکت روسیه ای را در فهرست تحریم ها قرار داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با متهم کردن دولت روسیه به تلاش برای مسموم کردن آلکسی ناوالنی، از مخالفان ولادیمیر پوتین، اسامی 9شخص و 2شرکت روسیه ای را در فهرست تحریم ها قرار داد.