شنبه ۱۵ آذرساعت ۱۰:۳۸Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارآفرین نمونه»

خبرگزاری فارس   ۴۵ دقیقه پیش    
سیده گوهرشاد صالحیان به عنوان یک تولیدگر و کارآفرین نمونه کشوری در عرصه تولید ثابت کرد که تنها مردان در عرصه تولید موفق نبوده و یک زن هم می تواند در عرصه تولید و سرمایه گذاری وارد میدان شده برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید گام های استواری بردارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۷    
یکی از این کارآفرینان نمونه شهرستان شهرضا با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی و با حمایت های بسیج سازندگی موفق به ایجاد کارخانه تولید دمنوش های گیاهی طبیعی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از این کارآفرینان نمونه شهرستان شهرضا با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی و با حمایت های بسیج سازندگی موفق به ایجاد کارخانه تولید دمنوش های گیاهی طبیعی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۰    
کارآفرین نمونه کشور با بیان اینکه تا زمانی که نگاه ها به خارج از کشور دوخته شده باشد جهش تولید رخ نمی دهد گفت: این رشدی که در صنایع ما به دلیل خروج آمریکا از برجام و تکیه بر توان و ظرفیت های داخلی به وجود آمده، بسیار ارزشمند است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارآفرین نمونه یزدی موفق به ساخت دستگاه چاپ پارچه ای شد که 30 درصد ارزانتر از نمونه مشابه خارجی به بازار عرضه می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۶:۵۸    
همدان- صادرکننده و کارآفرین نمونه استان همدان تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی در عرصه بین المللی و سوءمدیریت داخلی را مانعی برای توسعه برشمرد و بر لزوم تعامل بیشتر برای برون رفت از این وضعیت تاکید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،از کارآفرین بسیجی شهرستان ایرانشهر تجلیل شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۵    
الوندی کارآفرین نمونه خراسان جنوبی با بیان اینکه هنرآموزی و اشتغال زایی مهم ترین رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای است، گفت: این دانشگاه با آموزش هنرهای مختلف به علاقمندان کمک می کند تا در منازل هم با کمترین سرمایه به اشتغال زایی بپردازند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۳    
قزوین- محبوبه منفرد مدیرعامل شرکت تعاونی ظریف پرشین لیاء و رئیس انجمن صنایع دستی استان قزوین برای چندمین بار به عنوان کارآفرین نمونه استان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مهلا جزی کارآفرین نمونه بسیجی که با تلاش و پشتکار فراوان توانست فعل خواستن، توانستن است را صرف کند و اکنون عنوان یک کارآفرین موفق را به خود اختصاص دهد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عصمت تک خارانی کارآفرین نمونه استان خراسان جنوبی و مدرس دانشکده سپیده کاشانی بیرجند در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در سال 1388 در رشته طراحی دوخت مقطع کاردانی از دانشکده سپیده کاشانی بیرجند فارغ التحصیل شدم. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
طاهره عبداله پور، کارآفرین نمونه لالجینی در عرصه خیاطی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ، اظهار داشت: انگیزه بنده ایجاد شغل برای خانم های سرپرست خانواده و جویای کار و ایجاد استقلال مالی با حفظ عزت نفس و اعتماد به نفس است که به خواست خدا توانستیم قدمی در این راه برداریم. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کبری سلیمانی کارآفرین نمونه 39 ساله بهاری در مصاحبه با خبرنگار عصر همدان ، از تلاش و پشتکار خود در این عرصه گفت. سلیمانی تصریح داشت: در اوایل سال 90 انگیزه کار خیاطی و کسب درآمد در من بوجود آمد و درسال 93 کار خیاطی و تولید پوشاک را به صورت جدی دنبال کردم و با لطف خداوند، تلاش و پشتکار خودم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۲    
کارآفرین نمونه زنجانی با اراده ای که نه تنها کام مردم شهرش را شیرین می کند بلکه با کارآفرینی، زندگی کارگرهایش را هم شیرین کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی افشاری کارآفرین سمیرمی چند سالی است که همراه با اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی سیب سمیرم را از تک محصولی بودن خارج کرده و به تولیدات فرآوری این محصول شامل سرکه، چیپس، رب و چای سیب مشغول شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گفت وگو با نسرین رضابیگی، کارآفرین نمونه روستایی در خراسان رضوی که آموزش فرش بافی را به تولید گره زد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۰    
یک تولیدکننده و کارآفرین نمونه کشور، گفت: شخصی که تفکر کارآفرینی و تولید را در ذهن دارد بدون شک، خواهد توانست به تولید و صنعت کشور کمک کند ولی این افراد بایستی با مطالعه کافی و شناخت مناسب وارد این عرصه بشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
علاقه به پولک، منجق و مروارید از وی یک زن کارآفرین نمونه می سازد که حالا مدیر یک تعاونی است و سفارشات زیادی از نقاط مختلف کشور دریافت می کند و باعث درآمدزایی زنان خانه دار زیادی در چهارمحال و بختیاری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مرحوم حاج جعفر اسمعیل ظفر، از کارآفرینان نمونه استان را تسلیت گفت.
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۵    
سید مظفر عبدالله تسلیم نمیشود! زمانی که در اولین سال شروع به کار شرکت روژین، سرمای زودرس به جان بوته ها افتاد و گوجه ها را سرما برد، یک تنه مقابل مشکلات ایستاد، یک میلیارد ضرر کرد ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۸    
سید مظفر عبدالله تسلیم نمیشود! زمانی که در اولین سال شروع به کار شرکت روژین، سرمای زودرس به جان بوته ها افتاد و گوجه ها را سرما برد، یک تنه مقابل مشکلات ایستاد، یک میلیارد ضرر کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۷    
دستانی با ظرافت زنانه هر روز چانه می گیرد؛ چراکه معتقد است هر انسانی می تواند برای خودش کارآفرین نمونه ای باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه با بیان این که یک کارآفرین نمونه باید استوار و ثابت قدم باشد، گفت: کارآفرینان با وجود تحریم ها و فشارهای اقتصادی سرپا ایستاده و به تولید خود ادامه می دهند؛ چراکه صاحبان کارخانه و سرمایه گذاران خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن علیه کشورمان هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۶    
جوان ساروی با شکست های متعدد امروز به عنوان کارآفرین نمونه در زمینه تولید گل و گیاه مطرح شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۲    
گفتگو با بانوی سفالگر محله وکیل آباد که کارآفرین نمونه سال 1398 مشهد است
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه دریساوی، بانوی 40 ساله خوزستانی مقیم رضوانشهر گیلان، در ششمین دوره انتخاب زنان کارآفرین برتر که با رای مردم در زمره 10 زن کارآفرین برتر روستایی قرار گرفت در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۶    
خانم زمانی به عنوان برترین کارآفرین کشور در سال 1399 انتخاب شد.
بامنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان پالایه گستر سیمرغ ایرانیان با برند تجاری ماسک ترمه با مدیریت دکتری جوان و نخبه کشور محمدمهدی شیرمحمدی در عرصه تولید ماسک این روزها حسابی غوغا کرده است و در اوج بحران های کمبود ماسک در کشور توانسته است نیاز وزارت بهداشت را در خصوص ماسک N95 کاملا تامین کند و در زمینه اشتغال زایی در ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۵    
نوزدهمین نشست اقتصادی بازارنیوز با موضوع چالش های کارآفرینی زنان و با حضور نسیم توکل، فعال اتاق بازرگانی و کارآفرین نمونه در سامانه انتخاب مردمی معاونت زنان ریاست جمهوری، برگزار گردید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳    
کرج- بکارگیری دانش و فناوری در کنار منابع انسانی با تجربه و کارآزموده از دلایل موفقیت شرکت صنعتی است که به عنوان کارآفرین نمونه سال در استان تهران معرفی شده، اما موضوعاتی مانند مانع تراشی برای صادرات و واردات و چالش با نهادهای مختلف گریبان گیرش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امامی با الصاق عناوینی مانند تهیه کننده بهترین سریال و فیلم ایران و کارآفرین نمونه تلاش می کند تا فضا را برای خودش دلسوزانه کند و از اصل ماجرا طفره برود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از جهرم ، ششمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با رای مردم که از سوم شهریور و هم زمان با هفته دولت آغاز شده بود، با انتخاب نفرات برتر در روز دوم مهر به کار خود پایان داد و به زودی از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هفته دفاع مقدس است و جانباز هشت سال دفاع مقدس، امروز کارآفرین نمونه است؛ مشتاق دیدن، شنیدن و تهیه گزارش از این رزمنده اقتصادی هستیم تا ببینیم چگونه از خاکریز دشمن تا جبهه تولید پل زده است؟ صبح زود به شهرستان شبستر می رسیم و طبق قرار قبلی، علی نجق قلیزاده به پیشوازمان می آید و ما [...]
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۹    
با ریاست شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک و با حضور بخشدار مرکزی، مولایی معاون آب منطقه ای استان، مدیریت جهاد کشاورزی و مشاور فرماندار در امور بانوان جلسه بررسی وضعیت تامین آب مزرعه کشاورزی زهرا سیفی کارآفرین نمونه کشوری از اهالی روستای قشلاق از توابع بخش مرکزی در محل فرمانداری برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۱    
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شاهرود، دبیر قرارگاه شهید شاطری محلات اسلامی، مسئول بسیج جامعه زنان و فرماندهان حوزه بسیج خواهران ریحانه الرسول و پایگاه حامیان ولایت از بانوی کارآفرین نمونه روستای علی آباد پست بسطام دیدار کردند.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۴    
شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک به همراه مدیریت و کارشناس ترویج و توسعه کشت جهاد کشاورزی از مزرعه کشاورزی زهرا سیفی کارآفرین نمونه کشوری در روستای قشلاق از توابع بخش مرکزی بازدید نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۱۰    
در مراسمی از مژگان صفیعی بانوی کارآفرین نمونه بوئین زهرایی تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی از مژگان صفیعی بانوی کارآفرین نمونه بوئین زهرایی تجلیل شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۲    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با بازار درباره نحوه ورود به حوزه کارآفرینی و صنعت الکترونیک گفت: به واسطه ازدواجم به صنعت الکترونیک وارد شدم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۹    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره شرکت دانش بنیان گفت: نمی گذارند شرکت را دانش بنیان کنیم می گویند محصول را دانش بنیان می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۷    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره شرایط گذشته و انتخاب کار تولید گفت: من خیلی آدم بلند پروازی هستم برای همین حس می کردم باید بیزینس بزرگی داشته باشم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به نمایندگی جمعی از کشاورزان و مالکان چرام روستای شیخ حسین، از حسن تدبیر، تلاش و همکاری موفق نماینده محترم مردم حاج آقا موحد و پاسدار و کارآفرین نمونه سردار حیدری در پیشبرد آبیاری شالیزارهای چرام روستای شیخ حسین صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۵    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره بازه صنایع الکترونیک گفت: بازه صنایع الکترونیک ما باید عکس شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۷:۵۸    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره صنایع الکترونیک گفت: صنایع الکترونیک در همه کشورها راهبردی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۶    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره کمک دولت در سال جهش و تولید گفت: هر مسئولی که می خواهد حمایت کند اول دنبال تعرفه ها می رود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۷:۲۱    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره معاونت علمی و وزارت صمت گفت: من از ده به معاونت علمی یک هم نمی دهم. کار خاصی انجام نمی دهند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۰۲    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره تولید قطعات خودرو گفت: تعداد تامین کنندگان خودرو سازان در مقابله با بقیه کارها بسیار کم است برای همین ورود به آن بسیار مشکل است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره رفتار اقتصادی گفت: اگر دولت کاری نکند بازار و مردم و تولید کننده خودشان را پیدا می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۲    
نسیم توکل کارآفرین نمونه در گفتگو با خبرگزاری بازار درباره تولید شرکت خود جهت توجیه تولید گفت: ما محصول شرکت خودمان را تولید نمی کنیم محصول شرکت دیگه ای را تولید می کنیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۶    
میثم شکری ساز متولد فروردین 1365 در شهر اصفهان، کارآفرین برتر در حوزه مدیریت کسب و کار ، نویسنده و از سخنرانهای انگیزشی و همایش های مهم در ایران است. ...