یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۱۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی دریایی»

زیر نویس   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار دفاعی پایگاه خبری زیرنویس، از افزایش موشک های کروز دریایی ناوشکن سبلان خبر داد. فرمانده نیروی دریایی ارتش ابراز کرد: این ناوشکن به 12 موشک کروز ضدکشتی مجهز شده است و به زودی از این دستاورد رونمایی خواهد شد ...
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان خاطره جالبی چگونگی وارد شدن شوک به فرانسوی ها توسط ناوگروه 360 نیروی دریایی ارتش را تشرح کرد.
بولتن نیوز   ۷ ساعت پیش    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوشکن دیلمان که از ناوشکن دنا جدیدتر است، ساخته شده و هفته اول آذر ، آماده پیوستن به نیروی دریایی است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده نیروی دریایی ارتش: موقعیت قطب جنوب از بُعد نظامی مهم است؛ چون بهترین مقر برای کنترل موشک های بالستیک است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:طبق قانون خود دولت فرانسه اگر شناوری بخواهد از زیبایی های جزایر پولینزی با چشم غیرمسلح بهره ببرد می تواند نزدیک شود، ما هم به سواحل جزیره ورود کرده و اقدام به پرواز پهپاد از روی ناو هم کردیم. در اینجا فرانسوی ها یک سیلی محکم خوردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت ناوشکن دیلمان هفته اول آذر به نیروی دریایی الحاق می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امیر دریادار ایرانی با بیان اینکه بسیاری از کشورها مشتری ناوشکن دنا هستند، گفت: ناوگروه 86 دستاوردهای بسیاری برای کشورمان داشت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش عصر امروز در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی شریف طی سخنانی اظهار داشت: امروز به نرم افزار هواشناسی به قابلیت اطمینان 100 درصد دست یافته ایم که در جریان ماموریت ناوگروه 86 از آن به صورت عملیاتی استفاده کردیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره حضور ارتش در قطب جنوب گفت: موقعیت قطب جنوب از چند بعد مهم است، یک بعد آن در حوزه نظامی است و بهترین مقر برای کنترل موشک های بالستیک است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه مهم این است که در قطب جنوب حضور مستقل و با اقتدار داشته باشیم، گفت: ناوشکن دیلمان آماده الحاق است که از ناوشکن دنا نیز جدیدتر است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱    
تعداد بازدید: 8 تحقق رشد 40برابری تولیدات شیلاتی  از اوایل انقلاب اسلامی نشان از  بالندگی سربازان خدمت است. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مراسم هفته دفاع مقدس باحضورتنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سید حسین حسینی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ویژه برنامه مردان بی ادعا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش در تازه ترین اظهارات خود تأکید کردند که ما در قطب جنوب ملکیت داریم و برنامه این است که پرچم ایران را آن جا بالا ببریم و یک پایگاه دائمی برای کار مشترک نظامی و علمی احداث کنیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در گفت گویی از برنامه آمریکایی ها برای حمله ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش ایران پرده برداشت.
الف   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای تاسیس پایگاه در قطب جنوب آماده می شویم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای تاسیس پایگاه در قطب جنوب آماده می شویم. فعالیت ما در قطب جنوب، بیشتر علمی و تحقیقاتی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : ایران در قطب جنوب ملکیت دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش ابراز داشت: برنامه ما در آینده این است که پرچم پر افتخار ایران را در قطب جنوب بالا ببریم و یک کار مشرک نظامی و علمی در آن منطقه اجرا کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۳    
دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در یک برنامه تلویزیونی خبر داد که ایران برای احداث پایگاه دائمی در قطب جنوب به دستور رهبر انقلاب در حال برنامه ریزی است. جزئیات را می بینید و می شنوید.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ارتش از احداث پایگاه دائمیِ ایران در قطب جنوب خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما در قطب جنوب ملکیت داریم و برنامه این است که پرچم ایران را آنجا بالا ببریم و یک پایگاه دائمی احداث کنیم.
امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین حسین صنعت پور، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی اتش، با صدور پیام مشترکی ...
فرمانده نیروی دریایی ارتش: امیر دریادار ایرانی به حضور ناوگروه 86 در حیاط خلوت کشورهایی که با ایران دشمنی دارند اشاره کرد و گفت: ناوگروه 86 با انجام موفقیت آمیز ماموریت خود، هژمونی قدرت های جهانی را شکست . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران: دشمن جرات مقابله رو در رو با ایران اسلامی را ندارد و از پشت خنجر می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش یکی از دلایل تلاش دشمن برای ایجاد آشوب در کشور راعدم مقابله با انقلاب اسلامی از طریق نظامی دانست و گفت: توان نظامی کشور اکنون به چنان بازدارندگی رسیده که هیچ کشوری فکر حمله نظامی به ایران را از ذهن خود عبور نمی دهد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دزدان بین المللی جرأت نزدیک شدن به کشتی های ایران را ندارند گفت: با امام زمان(عج) و شهدایمان عهد می بندیم که همه قله ها را فتح می کنیم و دشمنان مان را زیر پا لگدمال خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه شهدای گمنام بسیاری داریم که واژه زیبای سرباز گمنام امام زمان(عج) به درستی برای آنها بیان شده است، گفت: امروز دشمن جرات سینه به سینه ایستادن ندارد و از پشت خنجر می زند، لذا باید در این مسیر بیدار باشیم و دست از تلاش برنداریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز دشمن با تمام هجمه و توطئه ای که دارد به میدان آمده اما مردم ایران در سایه تربیت دینی و فرهنگ ایرانی و اسلامی در همان لحظه که دشمن نقشه می کشد به میدان آمده و آن توطئه را نقش بر آب می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: جوانان بدانند در برابر تمام هجمه ها و تلاش های دشمن نظام ما در سایه فرهنگ دینی در لحظه نقشه می کشد و توطئه های آنان را نقش برآب می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یادواره بیش از 3 هزار شهید سرباز گیلان با سخنرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش امروز در بندر انزلی برگزار می شود.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل، جمعی از خانواده معظم شهدا، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان بانک سپه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی در لحظه در محیط بین الملل رصد می شود زیرا اساساً نوع مأموریت این نیرو این گونه ایجاب می کند. هرگونه رفتار نیروی دریایی می تواند باعث بالارفتن و یا پایین رفتن جایگاه ایران شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مؤلفان کتب درسی، در راستای افزودن دستاوردهای انقلاب اسلامی به کتاب های درسی با فرمانده نیروی دریایی ارتش دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اجرای ماموریت ناوگروه 86 و دریانوردی دور کره زمین را نماد عزت کشور و اقتدار ایرانیان عنوان کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: کشورهای بیگانه مانند آمریکا، فرانسه و سایرین، زیردریایی های سوخت هسته ای دارند اما ورود این شناورها به خلیج فارس ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱    
فرمانده نیروی دریایی سپاه از ساخت پهپاد های آب نشین قادر به حمل موشک و بمب و پهپاد های هیبریدی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه ما می توانیم مشاغل بسیاری را در جزایر سه گانه ایرانی در خلیج فارس ایجاد کنیم، گفت: انتظار داریم هر دولتی که بر سر کار می آید یکی از نقاط مهمی که باید به آن توجه کند، جزایر ایرانی در خلیج فارس باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از ساخت پهپاد های آب نشین توسط متخصصان جوان نیروی دریایی سپاه خبر داد و گفت: این پرنده ها توانایی حمل موشک و بمب را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۵۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از ساخت پهپادهای آب نشین توسط متخصصان جوان نیروی دریایی سپاه خبر داد و گفت: این پرنده ها توانایی حمل موشک و بمب را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از ساخت پهپادهای آب نشین توسط متخصصان جوان نیروی دریایی سپاه خبر داد و گفت: این پرنده ها توانایی حمل موشک و بمب را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از طراحی و ساخت پهپاد آب نشین و هیبریدی خبر داد و گفت: این دسته از پهپاد ها در این نیرو طراحی و ساخته شده و در نیروی دریایی به کار گیری شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان محسن زارعی رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش که به عنوان نماینده مقام عالی وزارت آموزش وپرورش در آیین بازگشایی مدارس هرمزگان در استان حضور دارند به اتفاق محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بزرگترین مدرسه و دانشگاه علم و تربیت و آگاهی، دفاع مقدس ماست.
فرمانده نیروی دریایی ارتش: امیر دریادار ایرانی با تاکید بر وحدت موجود میان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: با این الگوی وحدت قوای نظامی، امنیت را برای کشورهای منطقه تامین کرده و به مردم هدیه می دهیم . ...
ورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس گفت: ما دومین تولیدکننده پهباد رادارگریز جهان هستیم، در حوزه موشکی علم و فناوری و سایر موارد از قدرت های برتر جهان هستیم که همه این پیشرفت ها مرهون رشادت ها و ایثار جوانان در دوران دفاع مقدس است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با یادآوری پیشرفت های کشور بطور عام و قوای نظامی مخصوصا دریایی بطور خاص گفت: تلاش دشمن در تنگنا قرار دادن ماست اما به لطف خداوند در جهان حرف زیادی برای گفتن داشته و در صحنه های بین المللی حضور موفقی داریم.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: همه دنیا در دفاع مقدس برای حذف ایران اسلامی به خط شده بودند.