سه شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۶:۲۵Jan 2020 28

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی دریایی»

ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا-تهران- پیکر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس روز سه شنبه از مسجد معراج محله نیروی دریایی تا مسجد الغدیر شهرک نیروی دریایی ارتش تشییع و سپس در این مکان خاکسپاری شد. ...
تهران پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیردریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه تشییع پیکر مطهر شهید گمنام غواص دوران دفاع مقدس، در گفتگو با خبرنگار تهران پرس در ارتباط با اقدام وزیرامور خارجه و مذاکره با استکبار جهانی بیان کرد:مقام معظم رهبری حرف اول و آخر را زده اند، ما هم که پیرو ولایت هستیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی آمریکا در اروپا با اشاره به سامانه دفاعی قدرتمند روسیه در منطقه دریای سیاه، به متحدین این کشور توصیه کرد برای تقویت توان دفاعی خود از روشی که روسیه از تسلیحات نظامی استفاده می کند، الگو برداری کنند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی آمریکا در اروپا به متحدان ایالات متحده توصیه کرد که در زمینه دفاعی از روسیه الگو بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده کل سپاه پاسداران عصر امروز(چهارم بهمن ماه) به همراه فرمانده نیروی دریایی سپاه، استاندار هرمزگان و فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از مناطق سیل زده جاسک بازدید کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز به همراه فریدون همتی استاندار هرمزگان و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب از مناطق سیل زده شرق هرمزگان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
جاسک - فرمانده کل سپاه پاسداران به همراه فرمانده نیروی دریایی سپاه و فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از مناطق سیل زده جاسک بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: ما افتخار می کنیم که در سپاه نوکری مردم را شاهد باشیم چراکه ما از مردم هستیم و خدمات دهی به مردم را افتخار می دانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اگر با مردم مهربان بودیم و خدمت کردیم خداوند به ما عزت خواهد داد و آن وقت می شویم سردار سلیمانی که بیش از 50 میلیون در تشییع جنازه اش شرکت کردند و این باعث ماندگاری آن والامقام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
باحضور دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیمارستان 25 تخت خوابی شهید محمدیها در بندرلنگه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تا کنون 6سیلی محکم در خلیج فارس به آمریکایی ها زدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه بیمارستان شهید محمدیها در بندرلنگه افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سامانه نقشه هوایی (INFLIGHT AIP) عصر امروز با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش و معاون علمی پژوهشی رئیس جمهور رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه از حاج حسین یکتا مسؤول گروه جهادی جمعیت امام رضایی ها جهت کمک به منطقه سیل زده جاسک استمداد جست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: تمام امکانات و ماشین آلات نیروی دریایی سپاه پاسداران به مناطق سیل زده انتقال داده شد و ارسال امکانات با بالگرد انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تنها راه امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری به مردم گرفتار در سیل، با اعزام و حضور بالگردها میسر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: سپاه کمک به مردم سیل زده را وظیفه خود می داند و تمام امکانات خودمان را به مناطق سیل زده گسیل کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۱    
سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه از مناطق سیل زده جنوب شرق کشور بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امدادرسانی قرار گرفت. منبع: yjc 265 256
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: سپاه کمک به مردم سیل زده را وظیفه خود می داند و تمام امکانات خودمان را به مناطق سیل زده گسیل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش بر ادامه امداد رسانی به سیل زدگان با استفاده از بالگرد تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با گذشت شش روز از جاری شدن سیل در مناطق شرقی هرمزگان، نیروهای امدادی، نظامی و مردمی همچنان در حال کمک رسانی به مردم هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امیر دریادار خانزادی صبح امروز با حضور در شهرستان جاسک، از مناطق سیل زده این شهرستان بازدیدکرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳    
فرمانده نیروی دریایی سپاه از مناطق سیل زده جنوب شرق کشور بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۰    
فرمانده نیروی دریایی سپاه از مناطق سیل زده جنوب شرق کشور بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حضور شبانه روزی نیروهای جهادی سپاه ، ارتش و دیگر بخش ها در مناطق سیل زده شرق هرمزگان، گفت: ستاد مدیریت بحران هرمزگان در سیل اخیر به موقع ورود کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه بر امداد رسانی و ارایه خدمات وتجهیزات به مناطق سیل زده در شرق هرمزگان تاکیدکرد و گفت: این نیرو با تمام توان تا رفع مشکلات در کنار مردم سیل زده شرق هرمزگان خواهدبود.
هرمز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بارندگی های سیل آسا در شرق هرمزگان خسارت های فراوانی به شهرستان جاسک وارد کرده؛ در همین راستا عصر امروز سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان و سردار تنگسیری ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۰    
خبر آنلاین : تصاویری از حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در مناطق سیل زده شرق استان هرمزگان و نیروهای ارتش در مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان می بینید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۲    
تصاویری از حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در مناطق سیل زده شرق استان هرمزگان و نیروهای ارتش در مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان می بینید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان ظهر امروز برای بازدید از مناطق سیل زده شرق هرمزگان وارد شهرستان جاسک شدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۴    
نیروی دریایی سپاه با اعزام بالگرد و نیروهای امدادی به یاری سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان پیوست.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی با حضور در جمع سیل زدگان شرق استان هرمزگان از نزدیک در جریان خدمت رسانی به مردم قرار گرفت. تاریخ انتشار: 17:37 - 24 دی 1398 - کد خبر: 586864
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان جهت برآورد دقیق نیازها و مدیریت میدانی اقدامات فوری سپاه وارد جاسک شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون نیروی انسانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیرو همراه و همگام با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منافع ملی جمهوری اسلامی را در آب ها دنبال می کند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون قرارگاه مرکزی خاتم الانبیای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ترور سردار سلیمانی را اشتباه راهبردی آمریکا دانست و گفت: 120 هزار نفر از سربازان دشمن در تیررس جبهه مقاومت هستند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر این که زمان و جغرافیای انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی را ما مشخص می کنیم نه دشمنان مان، اظهار کرد: پیام ما به دشمنان این است که پیش از آنکه از آنها به سختی انتقام گرفته شود، از منطقه بروند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخستین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نفوذ منطقه ای ایران، آمریکا را به هراس انداخته است، گفت: نفوذ ایران در منطقه بدلیل همگرایی است و به دوران انقلاب اسلامی نیز محدود نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این موضوع که تهدیدات آمریکا پس از ترور سردار سلیمانی از روی ترس است، گفت: جنگ روانی آمریکایی ها تاثیری در پاسخ ما به ترور فرماندهان مقاوت ندارد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در منزل سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه و رئیس سازمان بسیج مستضعفین در منزل سردار شهید قاسم سلیمانی حاضر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیامی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی اعلام کرد: برای انتقام بزرگ از جانیان و عاملان و این جنایت و اعمال خشم انقلابی علیه جریان صهیونیستی و آمریکایی، آماده و لحظه شماری می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش از برنامه کشورهای همسایه دریای خزر برای انجام رزمایش مشترک در این دریا خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۳    
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: جبهه مقاومت انتقام خون این سردار فداکار ایران اسلامی را به سخت ترین وجه خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی تصریح کرد: جبهه مقاومت انتقام خون این سردار فداکار ایران اسلامی را به سخت ترین وجه خواهد گرفت و نیروی دریایی راهبردی ارتش ایران نیز همچون گذشته به فرمان فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۶:۴۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: آمریکایی ها با خطا ها و اشتباهات محاسباتی خود دنیا را به سوی تشکیل ائتلاف های مختلف سوق می دهند.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش بر ادامه برگزاری رزمایش های مرکب با دو کشور چین و روسیه و همچنین کشورهای حاشیه اقیانوس هند و منطقه تاکید کرد و اظهار داشت: برای سال آینده رزمایشی را که امسال برگزار کردیم دوباره به اجرا خواهیم گذاشت.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: امیردریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با اعلام جزئیاتی از رزمایش اخیر نیروهای دریایی سه کشور ایران ...
امیر دریادار خانزادی: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: رزمایش مرکب دریایی ایران، روسیه و چین در کنار کارکردهای تاکتیکی و عملیاتی جنبه راهبردی برای ما داشت زیرا نشان داد که جمهوری اسلامی ایران توان ایجاد ائتلاف سازی در برابر ائتلاف های ناکارآمد غربی را دارد. ...