دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۶:۰۸Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات فرهنگی»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس با بیان اینکه بخشی از مشکلات فرهنگی امروز جامعه ما به دلیل عدم توجه به فرهنگ دفاع مقدس است، گفت: توجه به حل مشکلات و مسائل مادی جامعه بدون توجه به حل مشکلات فرهنگی جامعه با وجود پیشرفت دشمن در حوزه تهاجم فرهنگی فایده ندارد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۵    
امام جمعه کیش گفت: مردم فکر می کنند مشکلات اقتصادی به دست ما حل می شود، ما مسئول حل مشکلات فرهنگی هستیم، در حوزه اقتصادی باید مدیران تلاش کنند، یکی از مشکلات مردم مسکن هست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران توضیحاتی درباره وضعیت قطارهای مترو و تهیه وام برای اورهال واگن ها، فعالیت دستفروشان و نظافت مترو، تبلیغات و نشاط در شهر زیرزمینی و حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی با کمک ایده دانشگاهیان و شهروندان ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز گفت: برای کنترل و کاهش مشکلات فرهنگی اجتماعی باید همه مدیران و مسئولات شهری نسبت به این موضوع به عنوان یک دغدغه بیندیشند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ملکان با بیان اینکه امروز توجه به مشکلات فرهنگی مهمتر از تمام مشکلات حتی مشکلات اقتصادی است از عدم توجه به این حوزه به شدت انتقاد کرد و تصریح کرد: متاسفانه اعتباراتی تاکنون برای فرهنگ تخصیص نیافته و توجه ویژه ای هم به این حوزه نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه اگر تربیت نیروی انسانی در اولویت باشد خیلی از مشکلات فرهنگی کشور حل خواهد شد گفت:وقتی بودجه فرهنگی با کج سلیقگی به سمت ساختمان سازی برود، تربیت انسانها مورد توجه قرار نمی گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس برای بررسی مشکلات حوزه فرهنگ و به درخواست نمایندگان استان به اصفهان سفر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۳:۴۴    
شهرکرد- ایرنا- استاندار و نایب رییس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: برای شوراهای فرهنگ عمومی شهرستان های استان دستور کار مشخص و برای رفع مشکلات برنامه ریزی و اقدام شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برای حل مشکلات و معضلات فرهنگی در جامعه نیازمند امکانات و اختیارات هستیم، اما نباید حل مشکلات موجود را منوط به امکانات و اختیارات کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب بر نقش مؤثر دانشگاه ها در حل معضلات و مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه یزد بر اجرای برنامه های فرهنگی در زندان ها تأکید کرد و گفت: خانواده های زندانیان علاوه بر مشکلات معیشتی از مشکلات فرهنگی نیز رنج می برند که برای این موضوع باید چاره اندیشی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با تاکید بر اهمیت قرارگاه عملیاتی خدمات اجتماعی که به تازگی در پایتخت آغاز به کار کرده است، گفت: این قرارگاه با هدف آسیب شناسی مشکلات فرهنگی و اجتماعی و تبیین نقشه راه باید در شمیرانات و دیگر شهرستان های استان نیز ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۶:۰۶    
گروه استان ها- امام جمعه قزوین گفت: شورای فرهنگ عمومی نباید در مقابل رخدادهای فرهنگی تماشاچی باشد و بهتر است برنامه های این شورا در جهت حل مشکلات فرهنگی مردم باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۱    
گروه استان ها-مدیرکل ارشاد استان اصفهان با اشاره به برنامه ریزی به مناسبت هفته کتاب و ایثار و شهادت، گفت: با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در برنامه ها از ظرفیت کمیسیون فرهنگی برای رفع مشکلات فرهنگی در اصفهان بهره می گیریم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۴    
مهدی شاه نوروزی معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد شهید استان اصفهان به همراه همکاران معاونت فرهنگی با حضور در بنیاد شهرستان بوئین میاندشت، ضمن تشکر از همکاران این شهرستان، چالشها و مشکلات فرهنگی آموزشی را مورد بررسی قرار دادند و راهکارهای لازم را ارائه نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شبستر گفت: شورای فرهنگ عمومی با هدف شناخت و اطلاع از وضع فرهنگ عمومی و اصلاح و ارتقای آن و پیگیری مصوبات باید فعال تر شود و با دوری جستن از بحث های کلیشه ای با ریشه یابی مشکلات فرهنگی و تحلیل و بررسی آنها نسبت به عملیاتی کردن مصوبات اقدام گردد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۹:۵۳    
فرماندار البرز بیان کرد : استفاده از ظرفیت مردم جهت کاهش و حل مشکلات فرهنگی و آسیبهای اجتماعی ضروری است .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۳    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هفتکل به منظور پیگیری و بررسی مشکلات فرهنگی شهرستان با علیرضا ورناصری نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۶    
حوزه/ جلسه هم اندیشی برای رفع مشکلات فرهنگی شهرستان نائین با حضور امام جمعه شهرستان و دبیر ستاد امربه معروف شهرستان در مدرسه علمیه آیت الله نائینی(ره) برگزار شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
چند ماهی است که هلال احمر، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، سازمان اوقاف و امور خیریه، شهرداری تهران، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و چند مجموعه دولتی و خصوصی دیگر دست به دست داده اند تا برای محله های حاشیه ای کاری کنند؛ فقر و بیکاری، اعتیاد، مشکلات فرهنگی و آموزشی و درمانی و .. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه یزد در گردهمایی طلاب و روحانیون استان یزد که با حضور مهران فاطمی استاندار یزد برگزار شد، با تاکید بر لزوم کمک و همکاری با مسئولان استان برای رفع مشکلات بیان کرد: باید با تدوین برنامه های دقیق و ارائه راهکارها و پیشنهادهای منسجم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: راهکار رفع مشکلات فرهنگی دانشگاه ها توسل عملی به آموزه های دینی است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تاکید بر اینکه رکن توسعه شهر مهم ترین مولفه است، گفت: با وجود توسعه شهرها اما هنوز شاهد مشکلات فرهنگی هستیم لذا اگر می خواهیم پیشرفت متوازن باشد در توسعه شهر باید توزیع خدمات و امکانات عادلانه باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عاملی گفت: مشکلات اقتصادی، ریشه در مشکلات فرهنگی دارد و بی توجهی به فرهنگ، صدمات جبران ناپذیری برای کشور به دنبال دارد.
زنگ خطر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۱    
امام جمعه تبریز خطاب به استاندار جدید گفت: از آقای خرّم می خواهیم نگاه ویژه به حل مشکلات اقتصادی و مشکلات کارخانه ها و مشکلات فرهنگی داشته باشند
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۶   + ۶۷ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر امروز (سه شنبه) در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی بازنگری در مسائل فرهنگی کشور را ضروری دانست و گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی که از شخصیت های حقوقی و حقیقی برجسته تشکیل شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ امام جمعه شیراز گفت: امروز بسیاری از صاحب نظران و متخصصان فرهنگی با نگاه های مختلف سیاسی، اجتماعی و علمی بر مشکلات فرهنگ اتفاق نظر دارند که باید از نظرات همه استفاده شود .
جواد صادقی، از دانش آموخته های کارشناسی ارشد هنر است که بومی این شهرستان است. او با فضای هنری شهرستان آشنایی دارد. پیشینه مدیریتی صادقی در کازرون و لامرد می تواند راهگشای مشکلات فرهنگی و هنری شهرستان باشد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل به همراه نادر سقا مدیر کانون های مساجد استان و مرتضی بالار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از کانون فرهنگی و هنری نبی رحمت عنبران بازدید کردند و به بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی این کانون پرداختند
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد پیروی گفت: تذکر امام جمعه کرج بسیار به جا و به موقع بود، متولیان فرهنگی استان باید از موازی کاری پرهیز کنند و بودجه های هر چند اندک فرهنگی با همکاری همه دستگاه ها سازماندهی شده و به یک خروجی و کار فرهنگی برجسته تبدیل شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آقا تهرانی گفت: قول می دهم برای پیگیری مطالبات و رفع مشکلات فرهنگی چهارمحال و بختیاری از ظرفیت های موجود بهره گیری شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۵    
حجت الاسلام محمد علی نکونام گفت : اگر در زمان غیبت ولی عصر انتظار درست مفهوم پیدا می کرد بخش عمده ای از فرهنگ جهت پیدا می کرد ،عرصه انتظار عرصه آزمون است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۹    
حجت الاسلام نکونام به سفر دو روزه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به استان اشاره و گفت: در این سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با دغدغه های فرهنگی استان آشنا شدند که امیدواریم مشکلات فرهنگی استان را با همکاری دولت رفع نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱    
خطیب نماز جمعه کرج با بیان اینکه برخی کم کاریها و بی توجهی ها به مسئله فرهنگ موجب مشکلات مختلف در استان شده است، گفت: فرصت را نباید از دست داد و متولیان امر باید برای حل مسائل فرهنگی اقدام فوری انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات به فرخ شهر رفت و از نزدیک پیگیر مشکلات فرهنگی و مطالبات مردمی در این حوزه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و جمعیت شناس با اشاره به اینکه کشور ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پیرترین کشورهای منطقه است، گفت: نگرش فرهنگی و سبک زندگی در کنار مشکلات اقتصادی سبب عدم فرزندآوری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت رسانه ها می تواند به حل مشکلات زیربنایی حوزه فرهنگ منجر شود، گفت: رسانه ها توان ایجاد و تعریف ارزش و ضد و ارزش و شخصیت سازی را در جامعه دارند و این ظرفیتی است که در رفع مشکلات فرهنگی جایگاه ویژه ای دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مشکلات فرهنگی از سوی رسانه ها قابل حل شدن است، بنابراین رسانه نقش بسیار مهمی در این حوزه دارد، اما تا زمانیکه این باور وجود نداشته باشد مصوبات این جلسه نتیجه ای به دنبال ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره مشاوره معاونت اجتماعی پلیس لرستان مهمترین آسیب اجتماعی استان را بیکاری عنوان کرد و گفت: طبق نظرسنجی ها پنج آسیب اجتماعی دراولویت قرار دارد که بیکاری در راس آنها است، پس از آن اعتیاد، مشکلات فرهنگی و البته در حال حاضر فضای مجازی هم جزو اولویت ها قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۶    
برای رفع مشکلات فرهنگی استان باید از توان نخبگان و ظرفیتهای بومی استان استفاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_امام جمعه همدان گفت: بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی امروز نتیجه بی توجهی به پیوست فرهنگی پروژه ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلی که ما امروز در سطح باورها و ارزش ها داریم این است که ریشه را رها کردیم و به ظاهر تکیه کردیم و زمانی که ریشه نباشد، ناپداری ایجاد می شود.
در سفر یک روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به شهرستان منوجان مسائل و مشکلات فرهنگی و هنری موجود در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۷    
گلایه معلمان لردگان و خانمیرزا از بخشنامه جدید آموزش و پرورش/ سند مشکلات فرهنگی تهیه و تدوین می شود/ گلایه نانوایان شهرکردی از پایین بودن قیمت نان، عناوین مهم روزنامه های امروز 6 مهر در چهارمحال و بختیاری است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۰    
حجت احمدی پور در چهاردهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد که با حضور محمود زرین جویی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان ، فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به در پیش بودن سفر اعضا کمیسیون فرهنگی مجلس به استان گفت: سند مشکلات فرهنگی و اجتماعی این استان به منظور ارائه به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تهیه و تدوین شود.
جعفر روناس در جمع نمایندگانی از کشورهای مختلف جهان که (4 مهرماه) در صحن مرکزی مرقد داتا گنج علی هجویری برگزار شد، تأکید کرد: مطالعه آثار علمی و دینی بزرگان دین برای نسل جوان راهگشا است و برقراری صلح و دوستی در جامعه را به دنبال خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره در پیش بودن سفر اعضا کمیسیون فرهنگی به استان گفت: برای رفع مشکلات فرهنگی از ظرفیت مجلس شورای اسلامی بهره گیری و استفاده شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، قریب 62 درصد از مشکلات استان یزد مربوط به امور زیربنایی و تولیدی و 31.22 درصد از مشکلات مربوط به مشکلات فرهنگی و اجتماعی و 6.91 درصد از مشکلات نیز مربوط به امور مالی، بازرگانی و بودجه می باشد.