یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۴۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات فرهنگی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۸    
در جلسه هم اندیشی بانوان مبلغ مسئول خانه های قرآن و عترت اشکذر، نیازمندی ها و مشکلات فرهنگی جامعه بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مشکلات فرهنگی با برنامه ریزی صحیح و اقدام به موقع دستگاههای مسئول قابل حل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران امام جمعه شهرستان قرچک گفت: مدارس و دانشگاه ها نباید رها شده باشند و یا با برنامه های حداقلی پیش ببریم، مدارس و دانشگاه های ما نباید بیکار باشند، ایجاد مقبولیت و جاذبه در دانشگاه ها می تواند به احسن وجه در راستای رفع مشکلات فرهنگی تلاش شود.
طلوع ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان گفت: در این سفر قصد داریم با تببین برنامه های خوب، در رابطه با رفع مشکلات فرهنگی این استان اقدامات چشمگیری انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم با بیان اینکه نزدیک به 50 درصد فعالیت های استانداری در حوزه فرهنگی است، گفت: برای رفع و کاهش مشکلات فرهنگی همه ظرفیت های استان به ویژه داشته های دستگاه های فرهنگی را بسیج می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: مشکلات فرهنگی در تشکیل و توسعه تعاونی ها به شکل رسمی، بهره وری پایین و مدیریت سنتی در تعاونی ها و عدم توفیق در جذب سرمایه خُرد مردمی، 3 مانع اساسی در رشد و توسعه شرکت های تعاونی به شمار می رود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اصل و اساس توسعه هر جامعه ای را فرهنگ آن جامعه دانست و گفت: فرهنگ ابعاد مختلفی دارد و برای حل مشکلات فرهنگی همه نهادها باید پای کار باشند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
جماران نوشت: رئیس جمهور گفت: اگرچه که اولویت دولت اقتصادی است اما از فرهنگ هم غافل نمی شویم و برخی از امور که کم توجهی و بی توجهی شده بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست جهاددانشگاهی استان اردبیل، گفت: امروزه فعال ترین و اثرگذارترین جریانات فرهنگی در جهان را مجموعه هایی ایجاد می کنند که موفق به ایجاد شبکه های کیفی و کارآمد از نخبگان و فعالان فرهنگی شده اند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان همدان گفت: بهترین راه حل برای جلوگیری از مشکلات فرهنگی که امروز با آن روبرو هستیم، توسعه حوزه های علمیه از نظر کمّی و کیفی است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه رهنمون امروز چهارشنبه 25 مرداد با طرح این سوال که لایحه حمایت از خانواده با ترویج فرهنگ عفاف، پاسخگوی رفع چه مشکلات فرهنگی کشور است؟ از رادیوفرهنگ پخش می شود. ...
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به حمله تروریستی در حرم شاهچراغ گفت: رییس قوه قضاییه دستور دادند که عاملین، معاونین و مسببین این جنایت با جدیت و قاطعیت مورد تعقیب و پرونده شان مورد رسیدگی قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: اولویت گذاری شاخص های فرهنگی استان می تواند عاملی برای برنامه ریزی و حل مشکلات فرهنگی فارس باشد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۰    
کارشناس ارشد پلیس فتا استان خوزستان از برگزاری نمایشگاه و سمینار جرائم سایبری با عنوان آشنایی با شگردهای کلاهبرداری سایبری و روش استفاده ایمن از فضای مجازی در جمع کارکنان دولتی شرکت گروه ملی صنعتی فولاد خوزستان خبر داد . ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر ارشاد گفته با تزریق چهارصد نیروی جوان حزب اللهی می خواهد مشکلات فرهنگی مملکت را حل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۵    
لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس در رادیو گفت و گو: اگر سبک زندگی ایرانی و اسلامی در جامعه نهادینه شود و از گسترش سبک زندگی غربی جلوگیری کنیم، بسیاری از مشکلات فرهنگی و ناهنجاری ها هم خود به خود از بین خواهد رفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: مشکلات فرهنگی اجتماعی استان ها باید به فراخور شرایط و خرده فرهنگ ها حل شود و راهکارهای ارائه شده در این زمینه برای هر منطقه بومی سازی شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سید مجید امامی دو مقوله را راهگشای رفع مشکلات فرهنگی دانست و اظهار کرد: یکی نهضت بازگشت به مساجد و دیگری انجام فعالیت های فرهنگی در مدرسه نجات بخش مشکلات فرهنگی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در دیدار دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی توطئه دشمنان و مقابله با جنگ نرم دشمنان را نیازمند ریشه یابی دقیق و درست مسائل و مشکلات فرهنگی دانستند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، جمعی از بانوان و صاحب نظران به منظور دریافت نظرات، دیدگاه ها، انتقادات و نقطه نظر نخبگان در حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب برگزار شد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شادروان ر. اعتمادی 5 اردیبهشت سال 1400 با روزنامه همشهری گفت و گویی انجام داد. در این گفت و گو این نویسنده پر مخاطب درباره کارش توضیحات خواندنی داده است. یادش گرامی
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه نیروی انتظامی در میدان جنگ ترکیبی تنهاست، گفت: مشکلات فرهنگی جامعه ناشی از تغییر کارکردهای مسجد است.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پیش از ظهر امروز 15 تیرماه، جلسه ای به میزبانی امام جمعه بخش پیربکران با حضور دکتر معینی فرماندار فلاورجان، معاون فرماندار، بخشدار پیربکران، اعضا ستاد نماز جمعه و نماینده شهرداری در محل دفتر امام جمعه پیرامون بررسی مشکلات فرهنگی این بخش برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به طراحی سبک زندگی ایرانی اسلامی مورد تاکید مقام معظم رهبری گفت: تا زمانی که از الگوها و نظریه های غربی پیروی کنیم، با مشکلات فرهنگی روبرو خواهیم بود که یکی از بسترهای ایجاد سبک زندگی ایرانی، اسلامی را می توان آموزش های شهروندی دانست.
یافته   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۸:۰۴    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی در کنار نارسایی ها، ناکارآمدی ها و حجم انبوه مسائل و مشکلاتی از قبیل فقر، بیکاری، تورم افسارگسیخته، تعطیلی واحد های تولیدی و گسترش آسیب های اجتماعی در جامعه ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
،حجت الاسلام والمسلمین تقوی، در رادیو فرهنگ بر اثرگذاری غیر مستقیم دولت بر مسائل فرهنگی تاکید کرد وگفت : طرح های ضرب الاجل و لوایح به تنهایی نمی توانند مشکلات فرهنگی را مرتفع کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۰۰:۱۷    
مهاجم اسبق فوتبال ایران نظرات خود را در مورد مشکلات فرهنگی بازیکنان اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۹    
پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص مشکلات فرهنگی در ورزشگاه ها صحبت های جالبی را مطرح کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی از افراد به مشکلات فرهنگی پیاده راه اشاره می نمایند و راه حل را در تخریب آن جستجو می کنند. در همین بخش از این دغدغه مندان می توان پرسید در کجای دنیا برای حل مشکلات فرهنگی از چنین نسخه های استفاده می کنند؟ ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۸    
امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه مسئولان باید مشکلات اقتصادی و معیشتی را اولویت قرار دهند اما از فرهنگ نیز غافل نشوند گفت: مردم انتظار دارند مشکلات فرهنگی نیز حل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
از مشکلات فرهنگی همچون بدحجابی گرفته تا چالش های اقتصادی همچون احتکار و رانت خواری با قاطعیت و عمل انقلابی دستگاه قضا قابل مدیریت و کنترل است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اعلام برنامه های تبلیغات اسلامی استان گفت: خدمت جهادی راهگشای مشکلات فرهنگی و اقتصادی جامعه است و روحانیون و فعالان تبلیغی باید در این امر پیش رو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: برای پرداختن به آسیب های اجتماعی، برنامه های تربیتی دانش آموزان و مشکلات فرهنگی و تربیتی باید نقشه راه دقیقی ارائه شود تا کلیات به درستی شناسایی و تصمیمات اتخاذ شده و پشتیبانی دستگاه ها، اثرگذاری لازم را داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، گره اصلی حوزه فرزندآوری را گره فرهنگی و ذهنی خواند و گفت: برای حل مشکلات جمعیتی کشور باید به فرهنگ سازی در این حوزه بپردازیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۶    
نشست هم اندیشی اعضای بسیج کارکنان با مسئول دفتر نهاد رهبری پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: شوش یکی از محلات قدیمی تهران است که دچار مشکلات فرهنگی و اجتماعی شده است همچنین بافت فرسوده این محله درحال نوسازی است
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه 60 درصد محله شوش بافت فرسوده است، گفت: بیشتر نارضایتی ساکنان این محله از مسائل اجتماعی و فرهنگی نشئت می گیرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان یزد ، با وجود اینکه یکی از موانع ازدواج مسائل اقتصادی است اما در حال حاضر در جامعه ما مشکلات فرهنگی و تهاجم فرهنگی باعث شده که سن ازدواج در بین جوانان ایرانی بالا برود ...
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی شهرستان ملارد با فعالان عرضه فرهنگ و هنر، مسائل و مشکلات فرهنگی و هنری این شهرستان مورد نقد و بر سی قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به اینکه توجه به فرهنگ یکی از راه های تحقق زندگی کریمانه است، گفت: بر اساس سیره رضوی بر طرف کردن مشکلات فرهنگی و اقتصادی از وظائف حکومت اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: طرح محله مقاوم نقش اصلی و تاثیرگذار در کاهش آسیب های اجتماعی و رفع مشکلات فرهنگی محلات دارد..
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان معتقد است علی رغم ظرفیت بالای موجود در روستاها، تاکنون از این ظرفیت بالقوه غفلت شده است.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی به همراه نماینده مردم شهرستان های نهبندان وسربیشه در مجلس شورای اسلامی با محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و در خصوص توانمندی ها، مسایل و مشکلات فرهنگی و هنری تبادل نظر کردند
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۶    
در روز دوشنبه 8 خرداد ماه 1402 حجت الاسلام و المسلمین لطفی امام جمعه یزدانشهر با موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار شهرستان نجف آباد دیدار و گفت و گو و پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی یزدانشهر تبادل نظر نمودند. فرماندار در این دیدار در خصوص برخی از موارد دستور پیگیری را صادر نمود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۳    
حجت الاسلام اژه ای با بیان اینکه دست دشمن در ناهنجاری های اخیر مشهود است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره تاثیر اقتصاد در فرهنگ و مسائل اجتماعی هشدار داده بودند لذا تحقق شعار سال مانع مشکلات فرهنگی و اجتماعی می شود که باید دنبال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: گویا سه درصد از بودجه دستگاه های اجرایی مربوط به امور فرهنگی است که هیچ نظارتی بر آن وجود ندارد و باید نظارت بر آن در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه در دولت سیزدهم بنا بر حل مسائل مشکلات و جبران عقب ماندگی ها گذاشته، گفت: امروز این عقب ماندگی ها در مناطق مختلف ایجاد معضل کرده و از این رو حل این چالش ها به ویژه در حوزه مشکلات فرهنگی در اولویت قرار دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: رفتارهایی که از سرمربی پرتغالی استقلال دیده ایم ناشی از مشکلات فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۴    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان بر لزوم همکاری آموزش و پرورش و حوزه علمیه برای رفع مشکلات فرهنگی تاکید کرد.