پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۱۱Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات فرهنگی»

عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه علی رغم همه ظرفیت ها و توانمندی های مختلف، با مشکلات فرهنگی نیز مواجه هستیم، ابراز داشت: در جریان تجمعات اخیر اسلحه های زیادی از اغتشاشگران کشف و نفری بازداشت شده که در صحنه مسلح ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس به صورت قاطعانه حامی پلیس هستند.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو ستاد اجرایی نقشه مهندسی فرهنگی کشور گفت: کارشناسی که صرفا به مسائل خرد و اقتصادی توجه کند و نتواند نگاه کل نگر داشته باشد دچار خطا در تصمیم می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طرح های مصوب فرهنگی در حوزه فرهنگ و هنر از سوی این وزارتخانه حمایت می شوند. محمدمهدی اسماعیلی روز جمعه در نشست بررسی مشکلات فرهنگی و هنری شهرستان مسجدسلیمان با بیان اینکه هر طرح مصوب در حوزه فرهنگ و هنر، چنانچه فاقد اعتبار باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵    
نماینده ولی فقیه، در نشست پیشگامان تبیین بر احصای مشکلات فرهنگی و راه حل یابی آنها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به مشکلات سد معبر در بازار اصفهان، گفت: نه نیروی انتظامی و نه شهرداری به تنهایی قادر به حل مسئله نیستند، بلکه کار مشترکی میان راهور و شهرداری منطقه نیاز است تا برای حل مشکل به نتیجه یکسان برسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به بیان مشکلات فرهنگی در دانشگاه ها پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به بیان مشکلات فرهنگی در دانشگاه ها پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی درسفر به مهاباد به بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی این شهرستان پرداخت و از تأمین زیرساخت های لازم برای رفع آن ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرحله دوم اجرای طرح 313 در استان خوزستان با هدف پیگیری و رفع مشکلات فرهنگی و مشکلات معیشتی مددجویان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: با تأکید بر مرجعیت حکمرانی فرهنگی از سوی وزارت فرهنگ گفت: در دولت انقلابی مدیریت حوزه فرهنگ در اختیار مردم است و دولت تنها عهده دار نظارت و تسهیل گری خواهد بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نرگس معدنی پور در گفت وگو با ایران اکونومیست، در این باره که آیا می توان توقع داشت که مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهر تهران در بازه زمانی مدیریت ششم شهری از بین بروند؟ گفت: حوزه فرهنگی و اجتماعی یک حوزه کاملا تخصصی است و در این حوزه می بایست نگاهی کارشناسانه به مسائل داشت. ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۷    
مدیر آموزش وپرورش پیشوا گفت: اجرای سند تحول بنیادین راه برون رفت جامعه از مشکلات فرهنگی است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعید تاجیک مدیر آموزش و پرورش پیشوا با تاکید بر اجراسازی ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
باید بپذیریم که مشکلات فرهنگی - اجتماعی و بعضا سیاسی - امنیتی زیادی بدلیل نابسامانی ها در فضای مجازی ایجاد شده است. اما این مشکلات یک شبه و دفعی ایجاد نشده که بتوان یک شبه و با کم و زیاد کردن شیر اینترنت، آن را از بین برد. مشکلات عموما هم ردیفی ارتباطی- رفتاری-تربیتی- شخصیتی را طی کرده اند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۵    
بهرام مسلمی مهنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان صبح امروز با جمعی از همکاران و خبرنگاران جهت تحقق وعده های وزیر فرهنگ و ارشاد و بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی این منطقه به شهر زهکلوت سفر کردند.
بهرام مسلمی مهنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان صبح امروز با جمعی از همکاران و خبرنگاران جهت تحقق وعده های وزیر فرهنگ و ارشاد و بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی این منطقه به شهر زهکلوت سفر کردند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۶    
بهاباد ( پانا) - مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی یزد عنوان کرد رفع مشکلات فرهنگی به تنهایی از عهده یک دستگاه فرهنگی برنمی آید و همه باید برای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی تلاش و فعالیت کنند. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
وحیدی وزیر کشور گفت: بیش از مشکلات اقتصادی ، کشور درگیر مشکلات فرهنگی اجتماعی است. باید برای این موضوع راهکار پیدا شود. با حل مشکلات اجتماعی زمینه رشد اقتصاد فراهم می شود ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صباغ گفت: نام میراث بر هرکجا گذاشته شود دور تا دور مکان حریم گذاری می شود و نه دست به مرمت می زنند و نه اجازه مرمت را به مالک می دهند، در نهایت آن مکان تبدیل به خانه فساد و مشکلات فرهنگی می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه یزد گفت: تا کنون دولت های مختلف به بودجه های فرهنگی آنطور که شایسته و بایسته است توجهی نکردند و طرد شدن بخش فرهنگی در کارهای تبلیغاتی توسط سازمان ها و نهادهای مختلف، باعث بروز مشکلات فرهنگی در زمینه های مختلف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- فرماندار گناوه گفت: آماده برگزاری جلسات پیوسته با روحانیون شهرستان گناوه و بهره گیری از نظرات آنها برای رفع مسائل و مشکلات شهرستان بویژه در حوزه فرهنگی هستیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اگر ما اسراف داریم، اگر ما تقلید کورکورانه داریم، اگر ما سبک زندگی غلط داریم، اینها ناشی از مشکلات فرهنگی است؛ فرهنگِ حاکم بر ذهنها است که در عمل، این مشکلات را به وجود می آورد.
جامعه سینما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۴    
مختص جامعه سینما:سیده زینب موسوی/فیلم عنکبوت به مشکلات فرهنگی و روانی خانواده ای که سعیدحنایی قاتل زنجیره ای در آن رشد یافته اشاره دارد و می خواهد رفتار نابهنجار و تربیت بنیادگرایانه مادر را نقد کند اما کسانی که مستند . ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۶    
رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی با اشاره به این که افرادی با انقلاب های رنگی وارد صحنه های سیاسی و مدیریتی کشور شدند و آوازی بیرون می دهند به عنوان قرائتی از اسلام که ربطی به افکار مردم، تخصص های دینی و فتوای مجتهدین ندارد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدی زاده با اشاره به اینکه دشمنان هدفمند برای عمیق شدن مشکلات فرهنگی، اجتماعی، به ویژه در عرصه عفاف و حجاب برنامه ریزی می کنند گفت: برای حل مشکلات یاد شده برنامه ریزی ویژه انجام شده که این وضعیت بهبود می یابد.
دومین ویژه برنامه از تبار قلم به منظور تجلیل از سید احمد میرزاده، شاعر، نویسنده و محقق مشهدی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مدیر عامل به نشر وجمعی از شاعران و نویسندگان برجسته در مشهد مقدس برگزار شد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۰:۳۱    
امام جمعه دماوند گفت: ریاست جمهور به مشکلات فرهنگی شهرستان دماوند نگاه ویژه ای داشته باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس اسلامی که برای بررسی مشکلات فرهنگی گلستان به این استان سفر کردند صبح امروز در نخستین برنامه کاری از روند عملیات اجرایی موزه دفاع مقدس گلستان در گرگان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس اسلامی که برای بررسی مشکلات فرهنگی گلستان به این استان سفر کردند صبح امروز پنجشنبه در نخستین برنامه کاری خود به مقام شامخ شهدای گلستان در گرگان ادای احترام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، تحول فرهنگی در فضای ورزشی کشور را یک ضرورت حیاتی دانست و گفت: با توسعه ورزش باستانی می توان بسیاری از مشکلات فرهنگی موجود در عرصه ورزش را رفع کرد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه مشکلات فرهنگی علت عمده کاهش نرخ ازدواج در کشور است، گفت: جوانان امروز نمی دانند چه وظیفه ای در میان جامعه دارند، یعنی به طور ویژه وظیفه مدارانه تربیت نشده و مسئولیت پذیر نیستند ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۲    
حجت الاسلام باهری گفت: خانواده ها می توانند برای حل مشکل ازدواج جوانان و جلوگیری از افزایش سن ازدواج، چاره ای بیندیشند و با فراهم کردن ازدواج آسان و پرهیز از تجملات زندگی آنان را سامان دهند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در سفر یک روزه به شهر هیدج از توابع شهرستان ابهر با امام جمعه شهر هیدج دیدار نمود و در جریان مسائل و مشکلات فرهنگی شهر قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: تفکر بسیجی، مدیریت جهادی و انقلابی راهگشای بسیاری از مشکلات فرهنگی و اقتصادی کنونی جامعه است، که باید اقشار مختلف مردم برای ترویج آن و نیز رفع مشکلات تلاش کنند.
محمد حسین زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه سفرهای شهرستانی خود به مه ولات رفت و از نزدیک مسائل و مشکلات فرهنگی و هنری شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
صبح امروز پنجشنبه (2تیرماه) و در جریان سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد به استان هرمزگان، سعید محمد به همراه مهدی دوستی استاندار هرمزگان و افشار فتح الهی رییس سازمان منطقه آزاد قشم، وارد جزیره هرمز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۹    
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد خواستار رسیدگی رییس جمهور به مشکلات فرهنگی ناشی از آسیب های اجتماعی و کم آبی در سفر روز پنجشنبه(دوم تیرماه) هیات دولت به استان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: خدمت جهادی راهگشای مشکلات فرهنگی و اقتصادی جامعه است و روحانیون و فعالان تبلیغی باید در این امر پیشرو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگی عمومی استان تهران گفت: تمام مسؤولان باید در حوزه های مختلف فرهنگی از شورای فرهنگی عمومی استفاده کرده و از این ظرفیت مهم و سرمایه بزرگ، در رفع مشکلات فرهنگی جامعه بهره ببرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی بر ضرورت تشکیل کارگروه بررسی مشکلات فرهنگی مردم این استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
قم-ایرنا- استاندار قم گفت: باید کارگروهی اختصاصی مشتمل از مسوولان استانی و ملی برای بررسی و حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و تهاجمات فرهنگی تشکیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۰    
امام جمعه آشتیان: یکی از مشکلات فرهنگی جامعه ما بیکار نشستن جوانان در معابر و خیابان ها و بوستان ها است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار سلسله با تاکید بر اهمیت رفع مشکلات فرهنگی پیش از مشکلات اقتصادی، گفت: همه مشکلات ما ریشه در فرهنگ دارد، فرهنگ مردم لرستان و به خصوص شهرستان سلسله فرهنگ بی نظیری است که باید روز به روز آن را توسعه دهیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه حضرت معصومه(س) تصریح کرد: غفلت از آفات و آسیب های رسانه های مدرن از جمله شبکه های اجتماعی، فرهنگ جامعه را با مشکل جدی مواجه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه تقویت فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی یک ضرورت است، گفت: حل مشکلات فرهنگی کرمانشاه نیازمند اقدام مستمر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اجرای کارهای فرهنگی در سطح جامعه باید اثرگذار باشد، گفت: برای حل مشکلات فرهنگی استان نیاز به اولویت بندی داریم، زیرا مباحث حوزه فرهنگی بسیار زیاد است و به همین خاطر باید پنج مورد مهم آنها را احصا و رسیدگی به آنها در دستور کار قرار دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۳    
ایسنا/زنجان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: همچنان جان محیط بانان در خطر است و این مسئله نشان دهنده مشکلات فرهنگی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- دبیر جبهه فرهنگی استان سمنان و امام جمعه دامغان گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ریل گذاری و برنامه ریزی صحیح و هدفمند، مشکلات فرهنگی را رفع کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۰    
محمود رمضانی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به منظور بررسی مشکلات فرهنگی و هنری با حجت الاسلام و المسلمین نجمی پور امام جمعه سربیشه دیدار و گفت و گو کرد.