دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۲۶Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات فرهنگی»

روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۰    
مقدمه فرهنگ و امور فرهنگی در پیشرفت کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است. وضع مصوبه در حوزه فرهنگ و امور فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران با شورای عالی انقلاب فرهنگی است که طی چند دهه فعالیت خود مصوبات فراوانی داشته است ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: نباید نسبت به مسائل و معضلات اجتماعی نگاه تند و بد بینانه و حل نشدنی داشت، باید تلاش کرد و کار را به پیش برد. به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۲    
روستایی چهار هزار نفری در 31 کیلومتری شهر قروه و در مرز مشترک با استان همدان قرار دارد و با وجود ظرفیت های بزرگ انسانی و طبیعی متأسفانه گرفتار در مشکلات فرهنگی و اجتماعی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدباقر محمدی لائینی گفت: از مشکلات فرهنگی همین چند صدایی در برخورد با ابتذال های فرهنگی است که باید در این زمینه وحدت رویه وجود داشته باشد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۵    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: از مشکلات فرهنگی همین چند صدایی در برخورد با ابتذال های فرهنگی است که باید در این زمینه وحدت رویه وجود داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: گره تمام مشکلات حتی مشکلات فرهنگی و اجتماعی در گرو تولید، کارآفرینی و فعالیت های اقتصادی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۱    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه بردسکن گفت: عدم حضور روحانیون در بعضی از روستا های بردسکن باعث بروز مشکلات فرهنگی می شود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز جمعه در گفت و گو با راهبردنامه در خصوص شعار سال اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری کاملا حکیمانه و با تدبیر می باشد، زیرا گره تمام مشکلات حتی مشکلات فرهنگی و اجتماعی در گرو تولید، کارآفرینی و فعالیت های اقتصادی است ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۵۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بخشی از مشکلات کشور ناشی از این است که جناح بندی های سیاسی حد یقف ندارد و حتی گاهی تا حذف مطلق طرف مقابل پیش می روند تاکید کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۶    
مسئول هیئت علم و صنعت، گفت: هیئت شهدای گمنام در منطقه شهرک خورشید هشتم واقع در پیشوای ورامین، تمرکز ویژه ای داشته تا مشکلات فرهنگی و اقتصادی که در این منطقه وجود دارد یکی یکی برطرف شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش جمعی مسئولان قوای سه گانه کشور برای ارتقای سطح کارآمدی نظام و افزایش رضایتمندی مردم تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه بسیاری مشکلات فرهنگی و اجتماعی با تبیین فرهنگ انتظار رفع می شود، گفت: باید استادان و کارشناسان مذهبی نسبت به تبیین صحیح موضوع انتظار در جامعه اقدام کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۸    
حوزه/ هم اندیشی ائمه جماعت پردیسان برای تعامل، همفکری و شناسایی و رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهر پردیسان برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۳    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یزد گفت: وقتی دانشجو حتی در کلاس های خود یکی در میان شرکت می کند، نمی توانیم مشکلات تحصیلی او را بر گردن مسئولان آموزشی دانشگاه بیندازیم؛ به همین دلیل، مشکلات فرهنگی دانشگاه ها هم متوجه مسئولان فرهنگی نیست.
واثقی فرماندار شهرستان قدس به همراه آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با جاودانی مدیر کل دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگی شهرستان قدس گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: منشاء اصلی بسیاری از مشکلات فرهنگی و ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی ناشی از بی توجهی و بی تفاوتی به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سید عبدالحمید احمدی با مهم خواندن نقش ورزش در فرهنگسازی گفت: با ایجاد محیط های ورزش ی به عنوان محیطهای پاک، فرهنگی معنوی و دینی باشد می توان بخش اعظم مشکلات فرهنگی را مرتفع کرد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد گفت: چنانچه شهرداریها در اختصاص نیم درصد درآمدهای خود به نهاد کتابخانه ها به عنوان یک قانون اهتمام کنند بسیاری از مشکلات فرهنگی و پروژه های نیمه تمام کتابخانه ها حل می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۴    
اقتصاد ایران: سخنرانان در گردهم آیی ویژه ماه رجب در اوگاندا، از مشکلات فرهنگی جهان اسلام و هجوم فرهنگی دشمنان قرآن گفتند و از تفرقه دینی میان مسلمانان ابراز نگرانی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنرانان در گردهم آیی ویژه ماه رجب در اوگاندا، از مشکلات فرهنگی جهان اسلام و هجوم فرهنگی دشمنان قرآن گفتند و از تفرقه دینی میان مسلمانان ابراز نگرانی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مسوول امورکتابخانه های عمومی شهرستان فردیس با اشاره به مشکلات فرهنگی این شهرستان 600 هزار نفری گفت : ساخت کتابخانه مرکزی این شهرستان برای اختصاص زمین از سوی شهرداری معطل مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: اگر بتوان طرح زمزمه محبت را در مساجد اجرایی کرد بسیاری از دغدغه هایی که در جامعه وجود دارد رفع خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: رفع مشکلات فرهنگی این استان نیازمند یاری تمامی مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اهمیت هماهنگ سازی و ساماندهی برنامه های مساجد گفت: ظرفیت مساجد ظرفیت بسیار بالایی است و در صورت توجه به این ظرفیت و ساماندهی آن می توانیم به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: معرفی آموزه های قرآنی و سیره اهل بیت(ع) کلید حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی است که باید مورد توجه دستگاه های مسئول قرار گیرد.
فرماندار رودبارجنوب گفت: فعالیت های پژوهشی زیربنای رفع مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_ شهر تاریخی بسطام توجه مسئولین استانی را برای تسریع در بازسازی سقف مسجد بایزید و ثبت ملی باغ شهر تاریخی بسطام و برطرف نمودن مشکلات فرهنگی و گردشگری خود را می طلبند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار کاشان گفت: شهرداری باید با پرداخت سهم کتابخانه های عمومی موجب رفع برخی مشکلات و نیازهای این نهاد فرهنگی را فراهم کند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب گفت: در صورت رشد مشکلات فرهنگی در یک جامعه و عدم وجود الگوهای مناسب فرهنگی شاهد رشد ناهنجاری های اجتماعی از جمله بروز و ظهور اراذل و اوباش خواهیم بود و در صورت بروز مشکلات اقتصادی شاهد رشد برخی از جرایم از جمله سرقت های خرد خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه اگرمسئله فرهنگ درست شود مشکلات در عرصه های دیگر نیز حل می شود گفت: برای حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی باید با قصد قربت و به دور از سیاسی کاری وارد میدان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/کرمانشاه رییس بسیج رسانه استان کرمانشاه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان به برخی مشکلات فرهنگی جامعه اشاره و خواستار مشارکت بیشتر اصحاب رسانه در حل این معضلات فرهنگی شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۶    
حوزه/ تلاش ما به عنوان امام جمعه همواره بر تعامل با روحانیون برای رفع مشکلات فرهنگی و معیشتی مردم بوده و هست. روحانیون و طلاب این شهر آمل هم حامی امام جمعه شهر خود در انجام کارهای فرهنگی باشند.
پایگاه خبری ماسال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی ماسال گفت: صاحبان ویلا مشکلات اقتصادی و فرهنگی زیادی را برای جامعه روستایی به ارمغان می آورند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی ماسال گفت: صاحبان ویلا مشکلات اقتصادی و فرهنگی زیادی را برای جامعه روستایی به ارمغان می آورند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با گلایه از برخی مشکلات فرهنگی استان البرز ، گفت : مباحث فرهنگی این استان پرجمعیت مغفول مانده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ یکصد و نود و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم شب گذشته به ریاست آیت الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت سلام الله علیها برگزار و در این نشست برای گرامیداشت دهه فجر برنامه ریزی شد و همچنین شناسایی و رفع مشکلات فرهنگی در محلات آپارتمانی استان ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کارمانیا ek1 را می توان نتیجه نشدن ها، نخواستن ها و بسیاری از مشکلاتی دانست که سبب شده است صنعت خودرو ایران حرکت جدی به سمت تولید خودرو برقی نداشته باشد؛ اما همین محصول نیز درصورتی که قرار باشد نظر مخاطب لوکس سواری را به خود جلب کند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ جلسه مدیر مدرسهِ علمیه فاطمیه(س) شهرستان کارون با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
پژوهشکده فضای مجازی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار ویروس کووید 19 و اعمال محدودیت های مختلف از سوی دولت ها، بسیاری از افراد در سراسر جهان به دورکاری روی آورده اند. مشکلات فرهنگی و فناورانه ای که در گذشته مانع دورکاری می شدند، پس از ویروس کرونا از میان رفته اند. این موضوع، باعث تغییر ساختار در محیط کار بعضی از افراد شده است ...
کانون سبحان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۸    
جلسه پایگاه های اجتماعی شهرستان کوهدشت با موضوع برنامه ریزی گرامیداشت دهه مبارکه فجر، بررسی آسیب های اجتماعی و مشکلات فرهنگی ،تهیه و تدوین ایده ها و راهکارهای مناسب در زمینه آسیب های اجتماعی در قالب طرح رویداد ملی طواف در اداره تبلیغات اسلامی کوهدشت برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵    
کارگروه امر به معروف و نهی از منکر با حضور مدیر و فعالان کانون فرهنگی هنری مهرپویان در خصوص مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهر یانچشمه در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- یکی از کارشناسا ن حوزه علمیه قم گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات فرهنگی و تهدید نرمی که دشمنان بر نظام و انقلاب اسلامی تحمیل می کنند توجه و بهره گیری همگان از بصیرت فاطمی است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی مدیران و فعالان حوزه فرهنگ چهارمحال و بختیاری بسیاری از مشکلات فرهنگی از جمله ضعف در توزیع بودجه تا کم کاری در حوزه اشتغال مطرح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: نسبت به شهر قم، نگرانی های به جایی وجود دارد. مخصوصاً رهبر انقلاب و مراجع عظام تقلید، نگران وضعیت این شهر هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
چاپ چهارم کتاب به اضافه مردم ؛ شامل بررسی 10 اصل اساسی نوشته روح الله رشیدی، توسط انتشارات راه یار چاپ و روانه بازار نشر شد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۵    
حجت الاسلام خدایاری گفت: مشکلات فرهنگی هر شهرستان در شورای فرهنگ عمومی، احصاء، مطرح و برای آن برنامه ریزی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی نیازمند مشارکت تمامی آحاد جامعه هستیم، گفت: متاسفانه همه به نوبه خود در حوزه فرهنگی و اجتماعی مقصر بوده و کم کاری داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در مراسم معارفه خود گفت: پنج محور کاری برای فعالیت های آینده دارم که در گام نخست تحقق انتظارات رهبر انقلاب از مردم قم به عنوان کانون اصلاحات اجتماعی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یکصد و نود و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم شب گذشته به ریاست آیت الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت سلام الله علیها برگزار و در این نشست ویژه برنامه های دهه بصیرت و بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی و شناسایی و رفع مشکلات فرهنگی در محلات آپارتمانی ...