یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۶:۵۱Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسینیه امام خمینی»

جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، مراسم عزاداری در حسینیه امام خمینی (ره) و در جمع خواهران جامعه الزهرا علیها السلام و جمعی از بانوان استان قم برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: اول آذرماه، یعنی دقیقا چند روز پیش حسینیه امام خمینی (ره) حال و هوای متفاوتی داشت. در آن روز جمعی از قهرمانان ورزش کشور و مدال آوران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی به دیدار رهبری رفتند تا ملاقاتی متفاوت تر از همیشه رقم بخورد ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۱۰۴ سایت دیگر  
پردیسان آنلاین/ دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۳    
اجتماع و حضور بسیجیان شهرستان بیرجند در دیدار سراسری بسیجیان با رهبر معظم انقلاب از طریق ارتباط تصویری با حسینیه امام خمینی (ره) در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۷    
هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور؛ چهارشنبه (8 آذر 1402) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۷    
دیدار جمعی از بسیجیان سراسر کشور به مناسبت هفته بسیج با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای آغاز شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
بسیجیان سراسر کشور صبح امروز در حسینیه امام خمینی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این دیدار حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: فرهنگ بسیجی خدمت به همه است؛ همه ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از مهمانان امروز آیت الله خامنه ای در حسینیه امام خمینی را مشاهده می کنید. صبح امروز تعدادی از بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور صبح امروز با آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۷    
دیدار جمعی از بسیجیان سراسر کشور به مناسبت هفته بسیج با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای آغاز شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به مناسبت ایام تشکیل سازمان بسیج مستضعفان به دستور امام خمینی (ره) در سال 1358، جمع کثیری از بسیجیان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی امروز - هشتم آذرماه - در حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد. در ابتدای این دیدار، این شعر در محضر رهبر انقلاب خوانده شد: امروز در بیروت فصلی تازه داریم، در غزه از روح حماس آوازه داریم ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تصاویری از مهمانان امروز حضرت آیت الله خامنه ای در حسینیه امام خمینی را مشاهده می کنید.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۰    
صبح امروز هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور صبح امروز (چهارشنبه) در حسینیه امام خمینی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. 2727 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۵۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به انتساب یک نظر دروغ به جمهوری اسلامی ایران از زبان برخی ها در دنیا مبنی بر به دریا ریختن یهودیان و صهیونیست ها برای حل مسئله فلسطین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به مناسبت ایام تشکیل سازمان بسیج مستضعفان به دستور امام خمینی (ره) در سال 1358، جمع کثیری از بسیجیان با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی امروز - هشتم آذرماه - در حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد. در ابتدای این دیدار، این شعر در محضر رهبر انقلاب خوانده شد: امروز در بیروت فصلی تازه داریم، در غزه از روح حماس آوازه داریم ...
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت ایام تشکیل سازمان بسیج مستضعفان به دستور امام خمینی (ره) در سال 1358، جمع کثیری از بسیجیان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تصاویری از مهمانان امروز حضرت آیت الله خامنه ای در حسینیه امام خمینی را مشاهده می کنید. صبح امروز هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی امروز - هشتم آذرماه - در حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۷    
تهران- ایران پرس: هزاران نفر از بسیجیان سراسر ایران امروز (چهارشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار خواهند کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۴    
هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت امام خامنه ای دیدار کردند.
پایگاه خبری آوا البرز نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۸    
مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنایت رژیم تروریستی آمریکا تا دقایقی دیگر در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۵    
84 تن از بسیجیان امروز در قالب 2 اتوبوس به مناسبت هفته بسیج برای شرکت در آیین دیدار با رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی (ره) به تهران اعزام شدند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
گروهی از برنامه سازان شبکه تلویزیونی ازوزدا به همراه خانم اولگا بلووا مجری مشهور و عضو اتحادیه روزنامه نگاران روسیه با حضور در جماران از بخش های مختلف بیت، حسینیه و نگارستان امام خمینی بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
صبح چهارشنبه (1 آذر) جمعی از قهرمانان ورزشی و مدال آوران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی هانگژو در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند و حالا روایت یک خبرنگار از دیدار قهرمانان ورزشی و مدال آوران بازی های آسیایی و پارا آسیایی با رهبر انقلاب.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
با دعوت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، جمعی از کارآفرینان و تولیدکنندگان البرزی با حضور در حسینیه امام خمینی (رحمه الله علیه) دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج با حضرت آیت الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کردند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۵    
این بار، اما دیدار با رهبری متفاوت تر از دفعات قبل بود، چراکه با اجرای حرکات ورزش باستانی در حسینیه امام خمینی (ره) و به صدا درآمدن زنگ و ضرب زورخانه بود که آغاز شد تا رنگ و بوی صمیمانه تری به مراسم بدهد، به طوری که بعد از گذشت حدود چهارپنج روز از این مراسم، ورزشکاران ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قهرمانان ورزش کشور و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی صبح چهارشنبه اول آذرماه با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۲    
در جریان دیدار ورزشکاران و قهرمانان بازی های آسیایی و پاراآسیایی با مقام معظم رهبری یک گود زورخانه در محل دیدار برپا شده بود و ورزشکاران زورخانه ای در ابتدای دیدار حرکات ورزش باستانی اجرا کردند و ضرب مرشد و نوای یاعلی در حسینیه امام خمینی (ره) طنین انداز شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عکسی متفاوت با فضای ورزشی از حسینیه امام خمینی در دیدار امروز ورزشکاران، مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو و فعالان جامعه ورزش کشور با رهبر انقلاب
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
حسینیه امام خمینی در میزبانی از ورزشکاران و قهرمانان حال و هوای ورزشی به خود گرفت.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مراسم دیدار مدال آوران و فعالان جامعه ورزش صبح امروز با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از قهرمانان ورزشی و مدال آوران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی هانگژو صبح چهارشنبه (1 آذر) در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. رهبر انقلاب در این دیدار با تجلیل ویژه از زنان ورزشکار شرکت کننده در این مسابقات، از رفتار بانوان ایرانی در این مسابقات تمجید کردند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۲    
گاهی اوقات در دیدارهای صمیمانه مردمی با رهبر انقلاب اتفاقاتی رخ می دهد که حسابی به دلمان می چسبد، مانند کارستان دهه نودی های ورزشکار در گود زورخانه آن هم در حسینیه امام خمینی!
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۳    
به مناسبت هفته بسیج مراسمی با حضور بسیجیان گروه های جهادی سپاه شهرستان چالدران در محل حسینیه امام خمینی (ره) در محل ستاد این سپاه برگزار شد.
اقتصاد ایران: نوجوانان باستانی کار پیش از ظهر در آغاز دیدار امروز مدال آوران ورزش کشور با رهبر انقلاب دقایقی در حسینیه امام خمینی به اجرای ورزش باستانی پرداختند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، مراسم دیدار مدال آوران و فعالان جامعه ورزش لحظاتی پیش با ورود حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد. حسینیه امام خمینی (ره) صبح امروز به همین مناس بخش هایی از سخنان معظم له به شرح زیر است: ...
برترین ها / جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
حرکات ورزش باستانی در ابتدای دیدار مدال آوران ورزش کشور با رهبر انقلاب هم اکنون در حال اجرا است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: یکی از توصیه هایی که من چند سال قبل به مسئولین ورزش کشور کردم، این بود که ورزش باستانی را سعی کنند بین المللی کنند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عکسی از نوجوانانی که در دیدار مدال آوران ورزش کشور با رهبر انقلاب در حسینیه امام خمینی به اجرای ورزش باستانی پرداختند، منتشر شده است. رهبر انقلاب در سخنانشان از این نوجوانان تقدیر کردند و فرمودند: امروز ورزشی که اینجا این بچه ها کردند، از ورزش زورخانه ای که ما در دوره ی جوانی دیدیم ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
این نوجوانان در آغاز امروز (1402/09/01) دیدار مدال آوران ورزش کشور با رهبر انقلاب دقایقی در حسینیه امام خمینی به اجرای ورزش باستانی پرداختند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قهرمانان ورزش کشور و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی صبح امروز چهارشنبه اول آذرماه با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از نوجوانان در آغاز دیدار امروز چهارشنبه مدال آوران ورزش کشور با مقام معظم رهبری دقایقی در حسینیه امام خمینی به اجرای ورزش باستانی پرداختند. این نوجوانان در پایان دیدار با رهبری عکس یادگاری انداختند.