پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۸:۴۵Oct 2020 1

جدیدترین‌های «شهردار پیشین تهران»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۱    
دکتر امیر بحری که گفته می شود بخش هایی از زندگی او شباهت هایی اساسی با شهردار پیشین تهران دارد، در قسمت تازه آقازاده خبر وزیر شدن خود را در سایت همشهری آنلاین می بیند.
آنا / رشت 20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
هیئت عمومی دیوان عالی کشور قتل میترا استاد را قتل عمد اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران در جلسه امروز سه شنبه هیات عمومی دیوان عالی کشور با حضور دادستان کل کشور و رئیس دیوان عالی کشور تعیین تکلیف و طبق رأی هیأت عمومی، قتل عمد تشخیص داده شد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۵    
خبرمهم: دادستان کل کشور با اشاره به پرونده محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران گفت: قتل عمد است و با توجه به گذشت اولیای دم فقط از حیث جنبه عمومی جرم آن را تعیین تکلیف می کنیم.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با اشاره به پرونده محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران گفت: قتل عمد است و با توجه به گذشت اولیای دم فقط از حیث جنبه عمومی جرم آن را تعیین تکلیف می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دادستان کل کشور با اشاره به پرونده محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران گفت: قتل عمد است و با توجه به گذشت اولیای دم فقط از حیث جنبه عمومی جرم آن را تعیین تکلیف می کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اتهام پرونده شهردار پیشین تهران قتل عمد دانسته شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه هیات عمومی دیوان عالی کشور در مورد رای اصراری پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم، رییس دیوان عالی کشور در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت شهادت امام سجاد(ع) عنوان کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه هیات عمومی دیوان عالی کشور در مورد پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران لحظاتی پیش آغاز شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه هیئت عمومی دیوان عالی کشور در مورد رای اصراری پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران برگزار می شود. به گزارش مهر، جلسه هیئت عمومی دیوان عالی کشور در مورد رای اصراری پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران برگزار می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سه شنبه هفته آینده بیست و پنجم شهریور ماه، جلسه هیأت عمومی دیوان عالی کشور در مورد رأی اصراری پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران برگزار می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: جلسه هیأت عمومی دیوان عالی کشور در مورد رأی اصراری پرونده محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران برگزار می شود. تصمیم گیری درباره عمد یا غیرعمد بودن قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی سه شنبه هفته آینده (25 شهریور ماه) نهایی خواهد شد. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شنیده ها حکایت از آن دارند که پس از افشاگری یکی از نمایندگان و تنی چند از فعالین رسانه ای درباره احتمال دست داشتن رئیس فعلی مجلس و شهردار پیشین تهران در ماجرای رد و بدل شدن رشوه 65 میلیاردی، معاونت حقوقی مجلس یازدهم درصدد است تا از این افراد شکایت کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمدعلی افشانی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و شهردار پیشین تهران در گفت وگو با ایرنا درباره فعالیت شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، گفت: شورای عالی اصلاح طلبان موفقیت های سال های 92، 94 و 96 را به حساب عملکرد خود گذاشت به همین دلیل هم شکست سال 98 را دیگران به پای این شورا گذاشتند ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
محمدباقر قالیباف شهردار پیشین تهران در گفت وگو با روزنامه رسالت به پرسشهایی در باره عدم حضورش در رسانه ها،مذاکره با امریکا،راه حلهای مشکلات اقتصادی و... پاسخ داد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد با سیدمحمدعلی افشانی؛ شهردار سابق تهران گفتگو کرده است. این اواخر حاشیه های جدی در مورد یکی از نمایندگان مجلس ایجاد شده و مدتی است نمایندگان درگیر آن هستند و جالب اینکه اخیرا حتی پای شما هم به بخشی از این ماجرا باز شده است ...
برترین ها / روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۰   + ۷۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: موکلم در پرونده شکایت الیاس قالیباف از او به اتهام افترا به 4 ماه حبس تعزیری محکوم شده است. حمیدرضا گودرزی درباره پرونده شکایت الیاس قالیباف از موکلش گفت ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
گروه جامعه: رئیس دیوان عالی کشور درباره پرونده شهردار پیشین تهران گفت: پرونده محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران دوباره به دیوان عالی کشور ارجاع شده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس دیوان عالی کشور درباره پرونده شهردار پیشین تهران گفت: پرونده محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران دوباره به دیوان عالی کشور ارجاع شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۰    
با رأی منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهردار پیشین تهران به عنوان رئیس پارلمان یازدهم انتخاب شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار پیشین تهران گزینه نهایی فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مجلس یازدهم برای ریاست مجلس شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمدباقر قالیباف امروز به عنوان منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم حضور پیدا کرد. اولین تصویر از محمدباقر قالیباف، شهردار پیشین تهران در کنار عکسی از سردار سلیمانی منتشر شد. از او به عنوان یکی از جدی ترین گزینه های ریاست مجلس شورای اسلامی یاد می شود.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران حمیدرضا گودرزی، وکیل آقای نجفی به گفت: "حکم دادگاه به تازگی ابلاغ شده و به این حکم که مخالف رای دیوان عالی کشور است، اعتراض می کنیم." ...
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وکیل مدافع محمدعلی نجفی از رای صادره شعبه 10دادگاه کیفری یک استان تهران در دور سوم رسیدگی به پرونده موکلش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران را به اتهام قتل میترا استاد همسر دومش به 6 سال و نیم حبس محکوم کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران در رسیدگی مجدد به پرونده قتل میترا استاد، شهردار پیشین تهران را به اتهام قتل عمد به 6.5 سال حبس محکوم کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: میرسلیم روز گذشته هم طبق معمول؛ قبل از اینکه به جلسه افطار وفاق برسد در جمع اعضای شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی کنایه ای را هم حواله شهردار پیشین تهران کرد و گفت: نامزد ریاست مجلس نباید هدفش ریاست جمهوری باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران که به خاطر قتل میترا استاد همسر دومش در بازداشت به سر می برد، امروز (یکشنبه) با شکایت الیاس قالیباف فرزند محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران محاکمه می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران از ارائه لایحه آخرین دفاع در پرونده قتل میترا استاد خبر داد و گفت: شعبه دادگاه در رسیدگی های خود به موضوع شبه عمد بودن قتل مرحومه استاد ورود نکرد و این یعنی دادگاه در حکم خود، موضوع را قتل عمد خواهد دانست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
"محمدعلی نجفی" شهردار پیشین تهران که به خاطر قتل میترا استاد همسر دومش در بازداشت به سر می برد، فردا (یکشنبه) محاکمه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۶۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که به خاطر قتل میترا استاد همسر دومش در بازداشت به سر می برد، فردا (یکشنبه) محاکمه می شود.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۰۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ جالب است بدانیم امروز بعد از 3 سال از رفتن قالیباف از شهرداری تهران و جلوس اصلاح طلبان بر ریاست شورا و شهرداری این کلان شهر کشور ،هنوز در قبال پاسخ به شهروندان و یا رسانه ها که در این مدت برای شهر ومردم چه کردید با پاسخ شرم آور قالیباف مارا بدهکار کرده است روبرو می شویم . ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی در پشت پرده برای تقدیم صندلی لاریجانی به قالیباف آستین بالا زده اند. بر اساس اطلاعات خبرنگار نامه نیوز پرونده انتخاب رئیس دیگر مختومه شده و حامیان علی لاریجانی و افراد رده بالای شاجا برای قرار دادن شهردار پیشین تهران در آن جایگاه ائتلاف کرده اند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۰    
وکیل مدافع محمدعلی نجفی؛ شهردار پیشین تهران که در پرونده قتل همسر دومش به قتل عمد محکوم شده بود، با اشاره به برگزاری محاکمه دوباره موکلش در شعبه دهم دادگاه کیفری یک به عنوان شعبه هم عرض، استدلال قضات دیوان عالی کشور برای نقض حکم موکلش را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وکیل مدافع محمدعلی نجفی؛ شهردار پیشین تهران که در پرونده قتل همسر دومش به قتل عمد محکوم شده بود، با اشاره به برگزاری محاکمه دوباره موکلش در شعبه دهم دادگاه کیفری یک به عنوان شعبه هم عرض، استدلال قضات دیوان عالی کشور برای نقض حکم موکلش را تشریح کرد.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۱:۲۹    
اشاره: یک سال از درگذشت ناگهانی بهمن کشاورز، حقوق دان و وکیل برجسته دادگستری گذشت؛ زنده یاد کشاورز دومرتبه در فاصله سال های 1384 تا 1390 و همچنین 1392 تا 1396 ریاست اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) را بر عهده داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : پرونده محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران دوباره به دادگاه بازگشت تا قاضی درباره آن تصمیم گیری کند. اتفاقی که در هفته جاری افتاد نشان می دهند هنوز سرنوشت این متهم به قتل نامشخص است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
[شهروند] پرونده نجفی بار دیگر در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی خواهد شد. این درحالی است که شهردار پیشین تهران همچنان در زندان به سر می برد و به گفته وکیلش جانش در خطر است. با این حال، دیوان عالی کشور حکم زندان نجفی را نقض کرده است ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وکیل مدافع شهردار پیشین تهران گفت: دیوان عالی کشور حکم محکومیت علی نجفی را نقض کرده و حبس و مجازات سبک در انتظار وی خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۸    
وکیل مدافع شهردار پیشین تهران از نقض حکم او توسط دیوان عالی کشور خبر داد.
رویداد ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۳    
وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که به اتهام قتل عمد میترا استاد همسر دومش در زندان به سر می برد، گفت: دادگاه فعلاً با درخواست موکل مبنی بر قبولی وثیقه تودیع شده، موافقت نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که به اتهام قتل عمد میترا استاد همسر دومش در زندان به سر می برد، گفت: دادگاه فعلاً با درخواست موکل مبنی بر قبولی وثیقه تودیع شده، موافقت نکرده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وکیل محمدعلی نجفی از وخامت حال وی در زندان خبر داد و گفت: قرار وثیقه هم صادر شده سند هم معرفی کردیم اما دادگاه قبول نمی کند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی با اعلام این خبر گفت: پرونده شکایت الیاس قالیباف از موکل به عنوان شهردار پیشین تهران برای رسیدگی به شعبه 1059 دادگاه کارکنان دولت ارسال و دادگاه 21 اریبهشت 99 را برای تشگیل جلسه دادگاه تعیین کرده است. ...
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰    
خبرهای غیررسمی حکایت از قرار گرفتن نام شهردار پیشین تهران در صدر نامزدهای پیروز پایتخت دارد
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۴    
خبرهای غیررسمی حکایت از قرار گرفتن نام شهردار پیشین تهران در صدر نامزدهای پیروز پایتخت دارد. گفته می شود مرتضی آقاتهرانی هم نفر دوم فهرست نامزدهای پیروز است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مردمسالاری گفت: به آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه می گویم چگونه مجموعه شما می گوید شهردار پیشین هیچ پرونده قضایی ندارد و به جای اینکه به پرونده ها و اتهامات و تخلفاتی متعددی که به شهردار نسبت داده می شود رسیدگی کند سراغ خبرنگار افشاگر این پرونده ها
ستاره صبح   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اشاره: شورای شهر تهران دیروز نسبت به عدم رسیدگی به تخلفات انجام شده در شهرداری تهران در دوران قالیباف واکنش نشان داد. به نظر می رسد علت اعتراض اعضای شورای شهر تائید صلاحیت محمدباقر قالیباف از سوی شورای نگهبان برای حضور در مجلس است ...
نواندیش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
محمدعلی افشانی، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و شهردار پیشین تهران از داوطلبی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داد. به گزارش روابط عمومی حزب اعتماد ملی، متن نامه انصراف محمدعلی افشانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای فرهادی معاون محترم استاندار و فرماندار تهران ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۷    
ناصری فعال سیاسی و عضوپیشین شورای شهر تهران بر این عقیده است که برگزاری دادگاه های مفاسد اقتصادی به صورت فله ای و نمایشی است و عدم رسیدگی به پرونده شهردار پیشین تهران نمونه کامل این موضوع است.