چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۴۸Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های هواپیمایی»

ایرنا   ۵۸ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- در حالی که مسافران برخی شرکت های هواپیمایی از اجرای سلیقه ای مصوبات مربوط به مقابله با کرونا در برخی پروازها شکایت دارند، مسئولان وزارت راه و شهرسازی تاکید کرده اند که موضوع رسیدگی تخلفات این شرکتها بطور جدی رسیدگی می شود و با متخلفان قاطعانه برخورد خواهند کرد.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پیرو اظهارات رییس سازمان بازرسی کل کشور در جلسه شورای عالی قضایی روز دوشنبه مبنی بر نظارت این سازمان بر فروش بلیط سفر اربعین، روز گذشته جلسه ای با حضور معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی این سازمان، سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری، مدیرکل تعزیرات استان تهران ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
بیرجند-مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی بابیان اینکه زیرساخت های پرواز به عتبات در فرودگاه بین المللی بیرجند فراهم است، گفت: شرکت های هواپیمایی ایجاد خط پروازی از بیرجند به نجف را نپذیرفتند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برخی شرکت های هواپیمایی به صورت سلیقه ای مصوبات مربوط به مقابله با کرونا را اجرا می کنند؛ در حالی که چندی است محدودیت مسافرگیری 60 درصدی در پروازها با ادعای کاهش شیوع کرونا رعایت نمی شود، این شرکت ها به بهانه تداوم محدودیت های کرونایی، پذیرایی از مسافران را همچنان تعطیل کرده اند.
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص هشدار وزیر راه به شرکت های هواپیمایی متخلف در فروش بلیط اربعین با دکتر احمد محمدی فر، دبیر ستاد مرکزی اربعین به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل فرودگاه های استان کرمانشاه از برقراری 12پرواز فوق العاده در مسیر کرمانشاه -نجف و بالعکس ویژه اربعین خبر داد. به گزارش وزارت راه و شهرسازی، مجتبی بیاتی گفت: این پروازها از سه شنبه 30 شهریور ماه ساعت 10:30 صبح آغاز و تا 8 مهرماه ادامه خواهد داشت. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با اشاره به تعداد پروازهای محدود به نجف گفت: شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها) به عمد عرضه پروازها را با وجود تقاضای زیاد، افزایش ندادند تا نرخ ها افزایش یابد و در حق زوار امام حسین (ع) جفا کردند.
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: چنانچه فردی یا کاروانی شکایتی دال بر این موضوع از سوی ایرلاینی داشته باشد آن ایرلاین موظف به برگرداندن هزینه اضافی به فرد یا افرادی است که از آنان دریافت کرده است.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
کمیته نظارت و رسیدگی به تخلفات و جرائم مربوط به پروازهای اربعین با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور، و مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، نماینده دادستان و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی داخلی به ریاست سیاوش امیرمکری سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: برای قیمت بلیت پرواز های اربعین، شرکت های هواپیمایی با سازمان هواپیمایی کشوری توافق کردند و باید هزینه بلیت زائران براساس همان توافق باشد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه 12 شرکت هواپیمایی در مراسم اربعین امسال حضور دارند، فهرست دفاتر فروش پروازهای اربعین که امکان خرید حضوری بلیت به مسافران می دهد را اعلام کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر فروش بلیت شرکت های هواپیمایی داخلی پروازهای اربعین را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - معاون بازرسی سازمان صمت استان اصفهان گفت: نظارت جدی بر روند فعالیت شرکت های هواپیمایی برای فروش بلیت اربعین حسینی در دستور کار است.
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: در این چند روزِ فروش بلیت پروازهای اربعین با تخلفاتی در این حوزه مواجه شده ایم که به شرکت های هواپیمایی ارجاع شد و در صدد این هستیم که پرونده قضایی برخی از این تخلفات را تکمیل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که برنامه ریزی های سازمان هواپیمایی برای برگزاری پروازهای اربعین از 28 شهریور امسال بود، اما همچنان بیشتر شرکت های هواپیمایی از فروش بلیت به زائران خودداری می کنند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
بررسی تخلفات شرکت های هواپیمایی و آژانس ها در خصوص نرخ بلیت و فروختن بلیت یک سره و عدم ارائه سرویس و خدمات مناسب زیر ذره بین بازرس ویژه وزیر راه شهر سازی قرار دارد.
سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر فروش بلیت شرکت های هواپیمایی داخلی پروازهای اربعین را منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مقامات هوانوردی هند اعلام کرده اند ظرفیت نفت بشکه ای 60 تا 65 دلار را دارند و شرایط فعلی برای آن ها رضایت بخش نیست چون با افزایش شدید قیمت سوخت هواپیما مواجه شده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در واکنش به عدم پایبندی شرکتهای هواپیمایی داخلی به تعهدات خود در خصوص پروازهای اربعین گفت: دستور برخورد با گران فروشی را صادر کردم.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان کرمانشاه از برقراری 12پرواز فوق العاده در مسیر کرمانشاه -نجف و بالعکس ویژه اربعین خبر داد. به گزارش روابط عمومی کرمانشاه؛ مجتبی بیاتی گفت: این پروازها از سه شنبه 30 شهریور ماه ساعت 10:30 صبح آغاز و تا 8 مهرماه ادامه خواهد داشت. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ماجرای افزایش ناگهانی قیمت بلیت های شرکت های هواپیمایی در شرایط پرترافیک خبری به نسبت تکراری است و در حوادث و روزهای مختلف رخ داده است؛ چه ریشه این ترافیک زلزله در یک استان باشد و چه سفر زیارتی ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۱۷    
در حالی طبق وعده سازمان هواپیمایی مقرر شد شرکت های هواپیمایی داخلی بلیت پروازهای اربعین را برای بازه زمانی 28 شهریور تا 10 مهر 1400 با قیمت مصوب بفروشند که بررسی ها حکایت از گران فروشی شرکت ها و فروش فقط در مسیرِ رفت دارد و بلیت برگشت موجود نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در پی افزایش تخلفات شرکت های هواپیمایی و خودداری از فروش بلیت های اربعین با نرخ مصوب، سازمان هواپیمایی شماره تلفن ویژه ای را برای گزارش های مردمی پروازهای اربعین اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که از روز گذشته اعلام شده فروش بلیت پروازهای اربعین آغاز شده اما ما همچنان شاهد آن هستیم که هیچ بلیتی در سایت ها و یا دفاتر مسافرتی با نرخ مصوب عرضه نمی شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که عرضه نکردن بلیت دو طرفه اربعین تخلف است. به گزارش وزارت راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری با اشاره به برخی تخلفات در فروش بلیت اربعین اظهار کرد: با وجود اینکه قیمت تمام شده بلیت در این ایام برای سفر به عراق ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه روز گذشته دو پرواز برای اعزام زوار اربعین انجام شد، گفت: تا کنون مشکلاتی در موضوع ویزا و اتصال سامانه سماح به سامانه فروش بلیت پروازها داشتیم که با رفع این مشکلات پروازهای اربعین هر چه بهتر انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
متأسفانه به دلیل عدم نظارت درزمان حاضر شرکت های هواپیمایی نه تنها از فروش بلیت پروازهای اربعین به صورت رفت وبرگشت امتناع می کنند بلکه تمامی پروازهای ارائه شده به مقصد نجف صرفاً از طریق ایرلاین های خارجی با قیمت 23 تا 31 میلیون تومان در حال فروش است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین درویشیان ، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جریان جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه با اشاره به شناسایی آسیب های دستگاه های اجرایی از سوی این سازمان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی، گفت: تمام شرکت های هواپیمایی ملزم هستند به درخواست زائر بلیت رفت و برگشت صادر کنند، مگر آنکه خود زائر خواستار خرید بلیت یکطرفه باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه 52 هزار و 817 نفر برای اعزام اربعین ثبت نام قطعی کرده اند، گفت: به زوار اربعین توصیه می کنیم از ظرفیت های موجود استفاده کرده و از شرکت های هواپیمایی داخلی بلیت تهیه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی می گوید که شرکت های هواپیمایی از ارائه بلیت پروازهای رفت و برگشت اربعین به آژانس های هواپیمایی خودداری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی طبق وعده سازمان هواپیمایی مقرر شد شرکت های هواپیمایی داخلی بلیت پروازهای اربعین را برای بازه زمانی 28 شهریور تا 10 مهر 1400 با قیمت مصوب بفروشند که بررسی ها حکایت از گران فروشی شرکت ها و فروش فقط در مسیرِ رفت دارد و بلیت برگشت موجود نیست.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان اصفهان از آمادگی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی جهت خدمت رسانی به زائرین اربعین خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه اصفهان؛ حسن امجدی مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت : همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی ...
598   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام قبلی سازمان هواپیمایی کشوری، اعلام شده بود که قیمت بلیت پروازهای رفت و برگشت اربعین حداکثر 5 میلیون تومان باشد ولی آنچه درحال وقوع است نشانی از عدم موفقیت وزارت راه در کنترل شرکت های هواپیمایی و سوء استفاده شرم آورشرکت های داخلی و خارجی از اشتیاق زائران اربعینی با قیمت های نجومی بالای ...
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای اربعین پنج تا شش میلیون تومان (به صورت دو طرفه) اعلام شده بود، شرکت های هواپیمایی با روشی جدید به دنبال بالابردن قیمت ها هستند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خوشخو گفت: فروش بلیت پروازهای اربعین خارج از نرخ مصوب تخلف است، چند تذکر جدی در این خصوص داده شده و سازمان تعزیرات با متخلفان برخورد می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- مقایسه نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی بندرعباس با سایر نقاط کشور نشان دهنده قیمت گذاری متناقض در هرمزگان است به گونه ای که قیمت پرواز از بندرعباس حداقل دو برابر استان های دیگر است.
ایسنا: مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها و شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری برخی تخلفات در زمینه عرضه و فروش بلیت هواپیما در پروازهای اربعین گزارش شده است که با همه آن ها برخورد خواهیم کرد. ...
تدبیر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای اربعین پنج تا شش میلیون تومان (به صورت دو طرفه) اعلام شده بود، شرکت های هواپیمایی با روشی جدید به دنبال بالابردن قیمت ها هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی، پروازهای اربعین را به گونه ای برنامه ریزی کرده اند که بتوانند تا سقف این توافق بفروشند و حتی با دور زدن آن، نرخ را بالاتر از توافق ببرند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۳:۴۲   + ۸۳ سایت دیگر  
ایسنا: در شرایطی که قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای اربعین پنج تا شش میلیون تومان (به صورت دو طرفه) اعلام شده بود، بلیت دو طرفه هنوز در بازه زمانی مورد توافق موجود نیست و قیمت های عجیب و غریبی در مسیر زائران اربعین به چشم می خورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه فروش یکطرفه بلیت پرواز های اربعین تخلف است، گفت: شرکت های هواپیمایی متخلف، پیگیرد قانونی می شوند.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به تخلفات ایرلاینها در اولین روز فروش بلیت اربعین، گفت: فردا جلسه دوم این سازمان و شرکت های هواپیمایی برگزار و با ایرلاینهای متخلف اتمام حجت می کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۸    
مسافرانی که قصد سفر به عراق را داشتند در فرودگاه امام خمینی سرگردان شدند.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز عرضه بلیت پروازهای اربعین از امروز خبر داد و گفت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته مطابق ویزاهای صادر شده، پروازهای اربعین نیز از سوی شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی عرضه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تسنیم : سازمان هواپیمایی کشوری ساعتی پیش طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اعلام سازمان حج و زیارت مبنی بر آغاز تحویل ویزا به زائران عتبات عالیات، مسافران می توانند با مراجعه به سایت شرکت های هواپیمایی داخلی و دفتر خدمات مسافرت هوایی معتبر نسبت به تهیه بلیت پروازهای اربعین حسینی با قیمت مصوب ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فروش بلیت پروازهای مراسم اربعین امسال با نرخ مصوب از ساعت 13 امروز (یکشنبه) توسط شرکت های هواپیمایی داخلی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۸    
با وجود گذشت یک ساعت از اعلام سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر فروش بلیت پرواز های اربعین، هنوز هیچ یک از خطوط شرکت های هواپیمایی اقدام به فروش بلیت خود نکرده اند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها بلیت اربعین بلیت پروازهای اربعین دانستنی آنلاین سازمان هواپیمایی کشوری برچسب ها