چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۱:۳۸Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازداشت موقت»

نواندیش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
پلیس نروژ روز یکشنبه 26 ژوئن (5 تیر) گفت مظنون تیراندازی در نزدیکی جشنواره دگرباشان جنسی در نروژ از توضیح اقدامات خود به بازجویان خودداری کرده است و تا چهار هفته آینده در بازداشت موقت باقی خواهد ماند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
دادگستری قزوین اعلام کرد:این مدیر بانکی با اقدامات غیر قانونی مبلغ 1 میلیارد و 560 میلیون ریال اختلاس نموده و بعد از کشف فساد و تشکیل پرونده در یکی از شعب دادسرای تاکستان و پس از دستگیری متهم، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۲۰    
رئیس کل دادگستری استان در جلسه با اصحاب رسانه گفت: احکام قضایی برای پانصد هکتار از منابع ملی اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل صادقی نیارکی گفت: اکنون یک نفر از شهرداران استان در بازداشت موقت است و سه نفر افراد مرتبط و تعدادی از سایر مسؤولان نیز ممکن است در حوزه های شهری دستگیر شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان از دستگیری یک مسئول دولتی در زنجان به اتهام اختلاس و بازداشت یک شهردار خبر داد و گفت: در حال حاضر یک نفر از شهرداران استان در بازداشت موقت است، سه نفر افراد مرتبط ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت : 11 نفر از افراد سابقه دار و مخلان امنیت عمومی که در یک نزاع دسته جمعی در بلوار کشاورز شهرستان ساری با سلاح سرد به یکدیگر حمله ور شده بودند شناسایی و با پیگیری دادستانی مرکز استان با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند،
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دادگستری البرز، حسین ناصر خاکی افزود: روز چهارشنبه هفته جاری چندنفر در یک باغ رستوران در شهرک ناز شهرستان فردیس اقدام به درگیری با سلاح جنگی و قمه می کنند و مهاجمان پس از مصدوم کردن چهار نفر متواری می شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن چند سارق در محله بهار کرمانشاه حین سرقت از منزل 2 خانم با آنها درگیر می شوند که با رصد اطلاعاتی سارقان شناسایی و اکنون در بازداشت موقت به سر می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: بازداشت موقت و یا حبس افراد برای موارد ناچیز معنا ندارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دیدار نیوز نوشت: جلسه پنجم دادرسی پرونده [کیوان.الف]متهم به تجاوز های سریالی که قرار بود روز چهارشنبه 18 خرداد 1401 برگزار شود، به دلیل غیبت قاضی پرونده، تشکیل نشد و برگزاری آن به چهارشنبه 1 تیر 1401 موکول شد. با 3 نفر از شاکیان پرونده، صحبت کردم که شرحی از این مکالمات را در ادامه خواهید خواند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی برای صد و شصتمین روز متوالی دادگاه های صهیونیستی را در اعتراض به بازداشت موقت خود تحریم کردند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شاکیان پرونده کیوان امام وردی، متهم به ده ها مورد تجاوز به عنف ، هشدار دادند دوران بازداشت موقت وی به زودی به پایان می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۹    
اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی برای صد و چهل و پنجمین روز متوالی دادگاه های صهیونیستی را در اعتراض به بازداشت موقت خود تحریم کردند.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که هشدار توقف پروژه متروپل توسط سازمان نظام مهندسی یک ماه پیش صادر شده، اما با مقاومت مالک و رانت در شهرداری آبادان از طی کردن روال قانونی سرباز زده اند و حالا در این فاجعه شهرداری به عنوان ناظر و متولی صدور پروانه باید پاسخگو باشد و برخورد با پیمانکار و مالک پروژه هم نباید محدوده به ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل اظهار کرد: به نظر می رسد بازداشت موقت انریکه مورا هماهنگ کننده گفت وگوهای وین در جریان بازگشت از تهران در فرودگاه فرانکفورت آلمان جنبه امنیتی داشته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رکنا : رئیس کل دادگستری استان تهران با تشریح 24 ماموریت مدیران واحدها و مجتمع های قضایی به منظور ارتقاء و بهبود وضعیت عدلیه در استان تهران بر ضرورت برخورد بدون اغماض با محتکرین و سلب فرصت برای احتکار مایحتاج عمومی از سوی افراد سودجو تاکید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اطلاعاتی که به دست رویداد24 رسیده نشان می دهد افشاگر و محقق اصلی جرائم پرونده تخلفات هلدینگ یاس بیش از دو ماه است که در بازداشت موقت به سر می برد و هنوز اجازه دسترسی به وکیل را هم ندارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هنگام بازگشت از گفت وگوهای تهران که خوب و رو به جلو بوده است، در آلمان مورد بازداشت موقت قرار گرفت و تلفن های همراهش ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
لندن–ایرنا–اظهارنظر فوری بورل بعد از ماجرای بازداشت موقت و غیرقانونی معاون او درفرودگاه فرانکفورت، مبنی براینکه پیشرفت مذاکرات انریکه مورا در تهران بیش از حد انتظار بوده و دورنمای دست یابی به توافق نهایی دیده می شودبه معنای تحولی مهم در روند مذاکرات وین است که صهیونیست ها را دوباره نگران کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، در واکنش به ماجرای معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که هنگام بازگشت ازتهران در فرودگاه فرانکفورت مورد بازداشت موقت قرار گرفت، گفت که امیدوار است مشابه این اتفاق دوباره تکرار نشود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۷    
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به هنگام بازگشت از گفتگوهای خوب و رو به جلو خود در تهران، در آلمان مورد بازداشت موقت قرار گرفت و تلفن همراهش ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به هنگام بازگشت از گفتگوهای خوب و رو به جلو خود در تهران، در آلمان مورد بازداشت موقت قرار گرفت و تلفن همراهش ضبط شد. این اتفاق گویای نکات مهمی در پشت پرده ماجراست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در راه بازگشت از ایران در فرودگاه فرانکفورت بازداشت موقت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد مسائل بین الملل گفت: ایران از دولت آلمان نسبت به بازداشت موقت مورا توضیح بخواهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی برای صد و سی و دومین روز متوالی دادگاه های صهیونیست را در اعتراض به بازداشت موقت خود تحریم کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
به گفته دادستان شهرستان شهریار، رئیس سابق شورای شهر باغستان هم اکنون به علت دریافت رشوه در بازداشت موقت به سر می برد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
هیئت امور اسرای فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در ماه آوریل گذشته 154 حکم بازداشت موقت را در حق فلسطینیان صادر کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : مدیر عامل شرکت برق به اتهام اختلاس تحت تعقیب قرار گرفته و پس از دستگیری با قرار بازداشت موقت صادره از بازپرسی روانه زندان شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از بازداشت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق این استان به اتهام اختلاس خبر داد. ناصر عتباتی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پرونده وی در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان از طریق بازپرسی مربوطه مورد بررسی قرار گرفته است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از ابتدای سال جاری میلادی، بیش از 550 حکم بازداشت موقت را علیه فلسطینیان صادر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از ابتدای سال جاری میلادی، بیش از 550 حکم بازداشت موقت را علیه فلسطینیان صادر کرده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۰    
عمادالدین باقی، فعال حقوق بشر، در یادداشتی در روزنامه سازندگی درباره ی چرایی حکم دو دانشجوی دانشگاه شریف هر کدام به 16 سال حبس، نوشت: طبق قانون اساسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی برای صد و چهاردهمین روز متوالی دادگاه های صهیونیست را در اعتراض به بازداشت موقت خود تحریم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی برای صد و چهاردهمین روز متوالی دادگاه های صهیونیست را در اعتراض به بازداشت موقت خود تحریم کردند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از دادگستری خوزستان، کریم صحرایی گفت: شب گذشته یک نزاع دسته جمعی مسلحانه طایفه ای اتفاق افتاد که چند ساعت به طول انجامید و منتهی به مجروحیت چندین نفر از طرفین درگیری شد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
وکیل علی یونسی و امیرحسین مرادی خبر از تصمیم گیری قاضی پرونده در روزهای آتی درباره آزادی این دو زندانی سیاسی با قرار وثیقه در چند روز آینده داد. حسین تاج، وکیل دادگستری در گفت وگو با شبکه شرق با اشاره به جلسه دادگاه علی یونسی و امیرحسین مرادی ...
کادوس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
باند 3 نفره ارتشا یکی از ادارات دولتی که در این تصرف غیرقانونی ماسال دخیل بودند به دلیل فساد اداری با قرار تامین کیفری در بازداشت موقت هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
11 فروردین 1401 دقیقا دو سال از بازداشت موقت امیرحسین مرادی و علی یونسی دو دانشجوی نخبه و المپیادی دانشگاه شریف گذشت.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به دستگیری معاون سابق سازمان جهاد کشاورزی لرستان اظهار داشت: قبل از تعطیلات نوروز، یکی از معاونان سابق سازمان جهاد کشاورزی بازداشت شده است. وی عنوان کرد: الان نیز این فرد در بازداشت موقت به سر می برد و در مرحله [...]
حوزه   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مشهد درباره آخرین وضعیت پرونده حادثه حرم مطهر رضوی، اعلام کرد: در حال حاضر ضارب به اتهام محاربه، قتل عمدی و ایراد جرح عمدی با چاقو با قرار بازداشت موقت جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مامورین امنیتی قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱    
دوره تحول و تعالی قضائی دوره تلاش گسترده برای پایین آوردن ورودی زندان ها با استفاده از روش هایی همچون مجازات های جایگزین حبس، جلوگیری از بازداشت موقت های غیر ضروری و استفاده بیشتر از پابندهای الکترونیک از طرفی، و تلاش برای رعایت بیشتر حقوق متهمین ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ رئیس قوه قضاییه در سال 1400 و از ابتدای قبول مسئولیت ریاست دستگاه قضایی، همواره ارتقاء وضعیت زندان ها و زندانیان سراسر کشور را در زمره اولویت های خویش قرار داده و بر سرکشی ها و بازدید های مستمر مقامات قضایی از زندان های سراسر کشور ، ایجاد شرایط و بستر اصلاح ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۵    
خاطرات آیت الله هاشمی: پیش از ظهر، آقای خاتمی، [رییس جمهور]، تلفنی خبر داد که آقای کرباسچی، [شهردار تهران] را با حکم دادگاه، به اتهام اختلاس، بازداشت موقت کرده اند و مشورت کرد برای اقدام و گفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به دلیل این که رسانه ای شده بود و جامعه از این اتفاق در شوک بود و با توجه به نوع جرم، بازپرس محترم با درخواست تبدیل قرار تأمین موافقت نمی کردند. حتی با اعتراض بنده به قرار بازداشت دادگاه کیفری یک استان تهران نیز اعتراض نسبت به قرار بازداشت را رد می کرد و با آزادی متهم موافقت نمی کرد ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای شب گذشته در آخرین روز سال 1400 و همزمان با ساعات تحویل سال 1401 هجری شمسی، به صورت از پیش اعلام نشده و حدود سه ساعت در زندان ساری حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این زندان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – رئیس قوه قضاییه گفت: در مواردی که بازداشت نکردن فرد متهم ضرری ندارد و بیم فرار یا تبانی او نمی رود یا هنگامی که تحقیقات کم است و برای تکمیل تحقیقات و جمع آوری اطلاعات می خواهند فرد را بازداشت کنند، نباید قرار بازداشت موقت صادر شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
متهمین دستگیر شده با صدور قرار بازداشت موقت به زندان بم معرفی شده اند و پرونده در شعبه دوم بازپرسی بم در حال رسیدگی است و دستگیری و تعقیب سایر متهمین به طور ویژه در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی این شهر و صدور قرار بازداشت موقت برای متهمان موصوف خبر داد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، محمد قاسمی گفت: در پی ورود یک خودرو به کوچه ای یکطرفه و مسدود کردن مسیر برای عبور سایر خودرو ها و درخواست یک روحانی به همراه خانواده اش مبنی بر باز کردن مسیر تردد توسط خودرو متخلف، راننده این خودرو پیاده شد و اقدام به فحاشی به فرد روحانی و توهین به ارکان نظام کرد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: پس از فحاشی و ضرب و شتم یک روحانی در قزوین، فرد ضارب توسط پلیس دستگیر شده و بر اساس مستندات موجود پرونده قضایی در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و متهم پرونده با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.