پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۲:۱۷Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهاقان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دهاقان- رئیس اداره بهزیستی شهرستان دهاقان گفت: از بین بهبود یافتگان از اعتیاد در دهاقان، کارآفرینان گمنامی در سطح شهرستان داریم و در این زمینه الگوی کشور محسوب می شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهاقان گفت: موافقت هایی داشته ایم که زندانیان بتوانند در مراکز تولیدی و گلخانه ای مشغول به کار شوند و ضمن گذراندن دوران محکومیت، به یک حرفه مسلط شده و درآمدی نیز برای خود و خانواده کسب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بالاخره بعد از گذشت بیش از یک دهه از اخذ مجوز منطقه ویژه اقتصادی در شهرضا این منطقه در مجاورت کریدور شمال به جنوب کشور در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دهاقان_ فرماندار شهرستان دهاقان گفت: بسیاری از صاحبان صنایع، گلخانه داران و کشاورزان این شهرستان برای بکارگیری بهبودیافتگان از اعتیاد اعلام آمادگی کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دهاقان_ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دهاقان گفت: امروزه دنیا بر روی تبلیغ استوار است و برای ترویج دین اسلام هم باید تبلیغ کافی داشته باشیم اما ما هزینه کافی برای تبلیغ دین نمی کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۰    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گفت: بدون تردید شهید چمران الگویی بی نظیر برای استادان و دانشگاهیان کشور است که تخصص و تعهد را برای دانشگاهیان به میراث گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۵    
در سفر اخیر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان 220 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان دهاقان اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
دهاقان_ فرماندار شهرستان دهاقان گفت: مبلغی بالغ بر 220 میلیارد تومان، از مصوبات سفر وزیر ارشاد به شهرستان دهاقان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به میزان اعتبار تخصیص یافته شهرستان دهاقان در جریان سفر رئیس جمهور به استان گفت: 220 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و مشکلاتی که حل آن ضرورت دارد تخصیص پیدا کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی و صاحبان گلخانه های مدرن صنعتی شهرستان دهاقان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در خصوص ایجاد مرکز نوآوری و شکوفایی در این شهرستان با مدیران این شهرک دیدار و گفتگو کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۱:۴۲    
در پی سفر رئیس جمهور به استان اصفهان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان دهاقان سفر و بازدیدهایی را از مجموعه های صنعتی، کشاورزی و همچنین دیداری با خانواده شهدا و مردم داشت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهرستان دهاقان در حوزه فرهنگ و هنر جایگاه ویژه ای دارد و حتماً اعتبارات ویژه ای در بحث تخصیص کاغذ دولتی مورد نیاز ارائه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۱    
امام جمعه دهاقان گفت: کشت محصولات استراتژیک و راهبردی در کشور اولویت دارند، نداشتن غلات، حبوبات، دانه های روغنی و قند کشور را دچار مشکل می کند.
سیدمجید پوراحمدی روز پنج شنبه 26 خرداد همزمان با سفر استانی دولت به استان اصفهان به عنوان نماینده وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی شهرستان های شهرضا و دهاقان دیدار کرد.
وزیر فرهنگ در جمع مردم دهاقان با تاکید بر اینکه دولت مردمی ثابت کرد همه راه ها به غرب و کدخدای غربی ختم نمی شود، گفت: حذف ارز ترجیحی یک تصمیم راهبردی برای کشور بود که شخص رئیس جمهور آبرو و شخصیت اجتماعی خود را به میدان آورد تا این تصمیم سخت و اساسی گرفته شود.
وزیر فرهنگ در پی سفر یک روزه امروز خود به استان اصفهان به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور در جدیدترین نوشته خود در صفحه اجتماعی "توییتر"، نوشت: امروز به شهرستان های شهرضا و دهاقان سفر کردم؛ بسیاری از مشکلات مطرح شده در شهرستان ها با هماهنگی دستگاه های اجرایی قابل حل است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان دهاقان جایگاه ویژه ای دارد و حتماً اعتبارات ویژه ای در بحث تخصیص کاغذ دولتی مورد نیاز ارائه خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، محمد مهدی اسماعیلی روز پنجشنبه- 26 مردادماه 1401- در ادامه سفرهای استانی دولت مردمی، ساعتی پیش وارد استان اصفهان شد تا به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور از نزدیک در جریان مشکلات شهرستان های دو شهرستان شهرضا و دهاقان در حوزه های مختلف فرهنگی و صنعتی قرار گیرد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان نیاز به درمانگاه تأمین اجتماعی دارد، گفت: حق بیمه ای که مردم این شهرستان پرداخت می کنند با افرادی که بهترین امکانات را در اختیار دارد، هیچ تفاوتی ندارد اما بهره مندی از خدمات به صورت عادلانه و یکسان نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان اصفهان با خانواده شهید تازه تفحص شده در شهرستان دهاقان دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۰    
نماینده رییس جمهور با خانواده شهید معلم محمود دهقانی پوده در دهاقان دیدار کرد.
وزیر فرهنگ در ادامه سفر استانی امروز خود به اصفهان با خانواده معلم شهید تازه تفحص شده محمود دهقانی پوده در روستای پوده از توابع شهرستان دهاقان دیدار و گفت و گو کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تصویب منطقه آزاد شهرضا در دستور کار قرار گرفته است، اما از آن جایی که به دستور جلسه نرسید در اولین جلسه آن را به تصویب خواهیم کرد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با آوازخوان شهرضایی که اخیرا در فضای مجازی مطرح شده، دیدار کرد و به او قول اهدای نشان درجه یک هنری را داد. محمدمهدی اسماعیلی که در سفر استانی رئیس جمهور در شهرستان شهرضا و دهاقان به سر می برد به دیدار حسینعلی شعبانپور پدر شهید محمودرضا شعبانپور و پیشکسوت خودآموخته آواز ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
پیکر حسین عبدالباقی نیمه شب دوشنبه 23 خرداد ماه به زادگاهش در روستای دهاقان، محله عطاآباد استان اصفهان انتقال یافت.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
پیکر حسین عبدالباقی صبح روز سه شنبه 24 خرداد ماه با حضور خانواده و با مردم در زادگاهش به خاک سپرده شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شاید استثنائا قصه ی زنده بودن عبدالباقی جزو معدود قصه های راست و درستی باشد که به چنگ پارانویای ملی ما ایرانیان افتاده است. در این صورت ما بیش از پیش به بدبینی سیاسی مان مطمئن می شویم و محکم تر از قبل به مرحوم دایی جان ناپلئون اقتدا می کنیم.
وزیر فرهنگ در ادامه سفرهای استانی دولت مردمی، صبح امروز وارد استان اصفهان شد تا به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور از نزدیک در جریان مشکلات شهرستان های دو شهرستان شهرضا و دهاقان در حوزه های مختلف فرهنگی و صنعتی قرار گیرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین فیلم از مراسم تشیع حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل آبادان در دهاقان اصفهان را ببینید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع حسین عبدالباقی در دهاقان استان اصفهان برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
برخی از رسانه ها مدعی خاکسپاری رسمی حسین عبدالباقی در روستای دهاقان اصفهان شدند. شعار سال، بدون هیچ گونه نظر تائیدی یا تکذیبی، اقدام به بازنشر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰    
پس از حدود یکسال کشت آزمایشی میوه های گرمسیری، موز وپاپایا در گلخانه ای در روستای همگین دهاقان به بار نشست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سفر هیأت دولت به استان اصفهان اظهار داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر روز پنج شنبه به شهرستان دهاقان سفر خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان از افتتاح 13 پروژه کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در شهرستان دهاقان با اعتبار بالغ بر 20 میلیارد تومان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۸    
کارگاه آموزشی آشنایی با مسائل اجتماعی با موضوع پیشگیری از مسائل اجتماعی، فرزندپروری و شناسایی و کنترل رفتارهای پرخطر با حضور همسران شهدا و جانبازان در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دهاقان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۸    
رئیس بنیاد دهاقان: کیفیت بخشی به فعالیت های ورزشی جامعه معزز ایثارگران در دستور کار بنیاد شهرستان دهاقان قرار دارد.
دهاقان قرآن   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان ، سیدامیرحجازی با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد امام رضا (ع) را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: میلاد سراسر نور و با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برای دوست داران ولایت، مبین محبت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۳    
جلسه توجیهی گروههای خرد مالی و بانکداری پیوندی باحضور ورپشتی بخشدار مرکزی دهاقان، شریفی نماینده موسسه تاک در اصفهان، رییس و معاون اداره بهزیستی شهرستان دهاقان ومسئولین مرکز مثبت زندگی 3610 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان گفت: به مناسبت دهه مبارک کرامت 720 کیلو گوشت گرم گوسفند به ارزش 1 میلیارد و 440 میلیون ریال در میان نیازمندان شهرستان دهاقان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۱    
جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان، گوشت قربانی گرم بین نیازمندان دهاقان توزیع کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۵    
به گزارش ایثار اصفهان ، به مناسبت دهه کرامت خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در شهرستان دهاقان و حمل پرچم مبارک حرم امام رضا (ع) ، از خانواده شهیدان والامقام احمد و عبدالکریم جابری انصاری و شهید ابوالقاسم حیدری دیدار کردند ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان از میزبانی این واحد دانشگاهی برای برگزاری آزمون جامع کتبی دکتری تخصصی ناحیه جنوب استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اصلاح شبکه آب چهار روستای شهرستان دهاقان با بیش از 800 میلیون تومان اعتبار آغاز شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۲    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دهاقان: امروز بسیاری از ایثارگران و جانبازان ما در عرصه های ورزشی ملی و بین المللی افتخارآفرین هستند.
دهاقان قرآن   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سید امیر حجازی طی پیامی رحلت جانگذار معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را به مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان دهاقان تسلیت گفت متن پیام به شرح زیر است: “امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است” و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه ایشان زنده خواهد ماند ...
ربیع   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش خبرنگار ربیع ، محمد نوید متقی گفت: به همت داوطلبان و خیرین هلال ا حمر شهرستان تیران و کرون ده تخت بیمارستانی به ارزش 550 میلیون ریال جهت بانک امانات تجهیزات پزشکی و سی عدد آتل پیش ساخته به ارزش 20 میلیون ریال جهت عملیات های امدادی اهدا شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شرایط خاص عشایر و خشکسالی های پی در پی در مناطق جنوبی استان ایجاب می کند که به عشایر شهرضا و دهاقان توجه ویژه شود.
دهاقان قرآن   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۷    
سید امیر حجازی مدیر پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان در پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته میلاد حضرت امام رضا (ع) را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...