چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۸:۴۸Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نصب المان»

برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: المان تنی چند از شهدای شهرستان شوشتر طراحی، ساخته و نصب می شود. نگارخانه محمدخواه که به صورت تخصصی طراحی و ساخت المان های فرهنگی و مجسمه مشاهیر کشور را انجام می دهد در سال 99 نیز اقدام به ساخت سردیس سردار شهید حاج هادی کجباف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از فضا آرایی، زیباسازی و نورپردازی ویژه کلان شهر مشهد هم زمان با فرارسیدن دهه پربرکت کرامت خبر داد و گفت: علاوه بر اکران تبریک با استفاده از 150 المان خورشیدی و 104 چراغ گوگو، 46 المان نوری یا رضا(ع) در محورهای منتهی به حرم رضوی نصب می شود.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار خرمشهر از آغاز روند آماده سازی المان های شهدا برای نصب در ورودی های این شهرستان خبر داد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ناخدا یکم دریایی علی شکری در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: ما نشستی را با مدیران راه و شهرسازی استان در جهت نصب المان ناوشکن سبلان و یادمان شهدای نیروی دریایی انجام دادیم که با موافقت راه و شهرسازی و شورا و شهرداری قرار شد به سرعت زمینه این کار فراهم آید. [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۶    
شبل حکماء بوشهری نژاد گفت: همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر از المان زنان پرچمداران صبر و ایثار در ورودی شهر بوشهر رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رامسر- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران گفت: المان خلبان شهید حسین خلعتبری در میدان فرودگاه شهرستان رامسر نصب می شود.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
جنجال سگ کشی دومین حاشیه پر رنگ تر از متن ماه های اخیر است که در حوزه کاری شهرداری تبریز حادث می شود، اولین حاشیه سال 1400 نصب المان پیانو و جابجایی آن و در نهایت برکناری مدیر خاطی در این حوزه بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 2 درآستانه عید سعید فطر اقدام به نصب المان های نوری، نورپردازی و آذین بندی درمعابر و میادین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۱    
شهردار کوهبنان گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان با هماهنگی بنیاد شهید و سپاه پاسداران کوچه های شهر به نام شهدای شهر کوهبنان مزین شده و عکس هر شهید در ورودی کوچه ها نصب شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۴    
70 درصد المان شهدای بلوک های 12 و 15 و 30 گلزار شهدای بهشت رضا مشهد مقدس با رضات خانواده شهدا نصب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار سقز گفت: عملیات اجرایی نصب المان آزادی در میدان آزادی سقز به زودی آغاز می شود.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شهردار منطقه13 از نصب المان های حجمی به منظور زیباسازی منظر شهری ، ارتقا کیفیت بصری شهر و هویت بخشی به فضاهای شهری در جهت گسترش ظرفیت های فضاهای هنری در محدوده این منطقه خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: به پاس قدردانی از خدمات ایثارگرانه کادر درمانی المان مدافعان سلامت در یکی از بوستان های شهر نصب شده است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵    
شهردار قرچک گفت: المان های ماه مبارک رمضان در میادین قرچک نصب شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اقدام با هدف توجه ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم، از ساخت و نصب نزدیک به 100 المان محیطی شهری در قشم در سه سال گذشته خبر داد. ...
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۳    
المان دستبند زیویه از شاهکارهای هزاره قبل از میلاد، در بلوار مولوی کرد، میدان زیویه شهر صاحب از توابع شهرستان سقز نصب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۰    
با آمدن فصل بهار و نوشدن سال همه چیز رنگ و روی دیگری به خود می گیرد. این موضوع فقط به خانه تکانی و نوشدن لباس ها بسنده نمی شود بلکه شهر هم تازه می شود. از گل کاری میدان ها و زیباسازی خیابان ها و مبلمان شهری گرفته تا طراحی، اجرا و نصب المان های شهری.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بهسازی، ساماندهی و زیباسازی شهر شیراز از ورودی منطقه غرب شیراز، طرح هایی همچون فضای سبز، گل کاری و نصب المان های مختلف انجام گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران فعالیت های نوروزی مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس را تشریح کرد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، فضاسازی شهری با نصب المان و اکران پیام های معنوی و مذهبی انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 25 فروردین "روز ملی گرامیداشت عطار نیشابوری" المان این شاعر بلندآوازه ایرانی و خراسانی تبار طی مراسمی در مشهد نصب و رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها المان عطار نیشابوری همزمان با روز بزرگداشت این شاعر شهیر نیشابوری در مشهدمقدس رونمایی شد.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۴    
در اقدامی شایسته و پسندیده ، ساخت و نصب المان دکتر ورداسبی به پاس قدردانی از زحمات بیش از 40 دهه این پزشک نامور در شهر جویبار آغاز شده است .
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران که 4 کیلومتر از خیابان ولیعصر در این منطقه واقع شده است، باقدامات اجرایی و عملیاتی لازم برای ثبت جهانی خیابان ولیعصر (عج) را تشریح کرد.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۰:۲۲    
وقت نیوز - شهردار تبریز دستور داده است تا با عامل یا عاملان بی تدبیری در نصب المان پیانو در این شهر برخورد کنند.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در تحریریه تبریزبیدار پیرامون حواشی نصب المان پیانو در میدان جانبازان و ادعای تحصن جامعه ایثارگری توضیحاتی ارائه کرده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۶    
به گزارش خبر روز ، پیمان مولایی شهردار مسجدسلیمان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این المان یا مجسمه شهری، برگردان نام مسجدسلیمان به زبان انگلیسی می باشد. وی ادامه داد: این المان فلزی با فونت رایج روزنامه ای طراحی و با ارتفاع دو و نیم و طول پنجاه و دومتر و عرض نیم متر بصورت سه [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بوشهر گفت: 30 میلیارد ریال برای زیباسازی سیمای این شهر با نصب المان های نوروزی، گل کاری متمرکز و لکه ای پارک ها و معابر، نورپردازی و نقاشی دیواری هزینه شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آرمان ملی: روز گذشته خبری در فضای مجازی با عنوان برچیده شدن این المان هنری در شهر اولین ها و شهری که روزگاری مهد فرهنگ و هنر محسوب می شد، باعث دلسردی و ناراحتی جمعی از اهالی فرهنگ تبریز شد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نصب المان پیانو در فلکه دانشگاه تبریز مورد استقبال مردم و به خصوص اهالی فرهنگ شهر قرار گرفت اما این المان، شبانه و به دلایل نامعلومی برچیده شد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی در حالی که نصب المان پیانو در فلکه دانشگاه تبریز مورد استقبال مردم و به خصوص اهالی فرهنگ شهر قرار گرفت اما این المان، شبانه و به دلایل نامعلومی با استفاده از جرثقیل برچیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امسال سه هزار و 500 اثر در چهارمین دوره از جشنواره خانه بهار برگزیده و در سطح شهر مشهد به عنوان المان فرهنگی نوروزی نصب شده اند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۸    
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ این روزها با فرا رسیدن نوروز 1400 المان های نوروزی برای دلشاد شدن تویسرکانی ها در سطح شهر نصب شده است. سابق بر این گفته شد که احسان پیری شهردار تویسرکان با گلایه مندی از عملکرد شورای شهر از عدم پاسخگویی به مکاتبات متعدد برای کسب مجوز درخصوص فروش زمین های متعلق به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۶    
آلمان سردار بی بی مریم در میدان مالخلیفه شهرستان لردگان نصب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس با گل آرایی گسترده و نصب المان های نوروزی آماده میزبانی از شهروندان تهرانی و گردشگران نوروزی است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۴    
مهتاب باقرزاده: همزمان با نوروز 1400، پیاده راه فرهنگی رشت با نصب المان های نوروزی رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۱    
شهرداری اصفهان با نصب المان ها و نمادهایی با مفهوم ⁧‫نوروز ‬⁩و خانواده و همچنین با موضوع اعیاد شعبانیه در نقاط مختلف شهر به استقبال نوروز رفته است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۲    
یزد- ایران پرس: رنگ آمیزی جدول ها، توسعه فضا های سبز، گل کاری و نصب المان های نوروزی، شهر جهانی یزد را در نوروز 1400 بیش از پیش دیدنی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۰۹    
هرساله همزمان با فرا رسیدن سال نو شهرداری ها با نصب المان ها در میادین حال هوای ویژه ای به شهر می دهند . و در کنار مردم نوروز را جشن می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۳    
هر ساله و در آستانه سال جدید المان های نورزوی در جای جای شهر نصب می شود و مردم با گرفتن عکس یادگاری و تبریک سال نو، به استقبال سال جدید می روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۹    
گروه استان ها- کلانشهر اراک با نصب المان های نوروزی در میادین و خیابان های اصلی این شهر به استقبال بهار و نوروز رفت.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نصب المان های نوروزی 1400، در سطح شهر اراک در آستان سال جدید
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۱    
خلیج فارس: کمتر از سه روز مانده به پایان سال، از نو نوار کردن مبلمان شهری بوشهر و نصب المان های مناسب این ایام توسط شهرداری خبری نیست و عملا مبلمان شهری مرکز استان بوی نوروز نمی دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بنا به رسم هر ساله، شهرداری مشهد به عنوان متولی زیباسازی شهر، با نصب المان های نوروزی در خیابان ها و معابر، شهر را برای سال جدید آماده می کند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان گفت: به منظور فضاسازی بهار 1400، 300 المان نوروزی در بیش از 100 نقطه همدان جانمایی می شود. حسین خانجانی : با اشاره به مجموعه فعالیت های سازمان در راستای طرح استقبال از بهار 1400 اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرمانشاه- کارکنان شهرداری کرمانشاه در چند روز باقی مانده از سال جاری مشغول آماده سازی، رنگ آمیزی و نصب المان های مختلف در این شهر برای استقبال از بهار و عید باستانی نوروز هستند.(عکاس:علیرضا مولوی)
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 از برنامه نصب المان های نوروزی در قالب طرح استقبال ازبهار 1400 خبرداد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اصرار چند مسئول بر نصب المان نامربوط و پرهزینه در میدان ورودی شهر نور، که مردمش در دینداری و ولائی بودن شهره هستند، موجب حیرت نیروهای متدین و انقلابی این شهرستان شده و تلاش های زیادی را بوجود آورده تا این حاشیه سازی ها پایان یابد.