شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۷:۳۳Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نصب المان»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر اداره زیباسازی شهرداری بروجرد از نصب المان میدان امام(ره) در طی ماه آتی خبر داد.
شهردار اردبیل در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون از نصب المان شهری با موضوع ایثار اهداکنندگان خون خبر داد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون اردبیل؛ در این دیدار دکترشراره دژکام مدیرکل انتقال خون اردبیل به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه سلامت شهروندان پرداخت و از دکتر حمید لطف اللهیان ...
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
علی منظری توکلی با بیان اینکه نورپردازی و نصب المان نقش مؤثری در زیباسازی منظر شهری و روحیه شهروندان دارد، افزود: این اقدامات یکی از اولویت های اصلی این منطقه در سال جاری بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا از دغدغه های شهرداری است گفت: فرهنگ ایثار و شهادت با نصب المان شهدا در سطح شهر ترویج پیدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهردار شیرین سو از پیشرفت 90 درصدی اجرای پروژه المان شهدای گمنام شهر شیرین سو خبر داد و گفت: این پروژه به زودی رونمایی می شود و به بهره برداری خواهد رسید.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۳    
شهردار اردبیل از نصب المان اهدای خون باهدف ترویج فرهنگ نوع دوستی و انسان دوستانه در اردبیل خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از نصب المان اهدای خون باهدف ترویج فرهنگ نوع دوستی و انسان دوستانه در اردبیل خبر داد.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبراستان:مهندس کورش میرزایی شهردار با همراهی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد از پروژه اجرای رفیوژ وسط خیابان امامت بازدید کردند. مهندس کورش میرزایی جداسازی مسیر تردد خودروها ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اکبرکاوسی امید بر شناساندن و معرفی حماسه 30 مهر سال 57 همدان در کشور تأکید کرد و گفت: المان حماسه 30 مهرماه در ابتدای خیابان شهدای همدان نصب خواهد شد.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
شهردار نور در نشست خبری با خبرنگاران از نصب المان میدان اصلی شهر نور در آینده نزدیک و تحقق 45 میلیارد تومان بودجه تا نیمه نخست مهر ماه خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: پس از نصب المان های هوشمندی با عنوان پایگاه تندرستی و پایگاه دانش در دو ایستگاه قطار شهری فلسطین و طالقانی مشهد که هم اکنون نیز فعال بوده و مورد توجه و استقبال شهروندان قرار گرفته است، المان سوم با عنوان لبخند ماندگار نیز رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بافت های تاریخی شهرداری تهران از شناسایی مکان رویدادهای مهم در تهران و نصب المان خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی 31 شهریور گفت: به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی 31 شهریور نصب المان های مزین به تصاویر شهدا که پیش از این تاکید شده بود باید ازسوی شهرداری ها عملی و ورودی شهرستان ها باید با تصاویر این ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کلیشادوسودرجان از نصب المان های ویژه هفته دفاع مقدس در این شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۷    
گروه استان ها- همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس شهر گرگان نیز با نصب المان ها و فضاسازی انجام شده، حال و هوای متفاوتی پیدا کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شهردار جویبار از نصب المان جنگنده شهید پرویز ذبیحی در این شهر خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار آستارا از نصب المان میدان معاد در این شهر خبر داد.
برترین ها / آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: در جلسه شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر تبریز بلواری به نام تراختور تعیین و نامگذاری شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: نصب المان های تاریخی در میادین شاهرود از مصوبات نخستین کارگروه مهر و میراث این شهرستان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۲    
همت محمدنژاد از نصب طرح ماکت هواپیمای جنگنده F5 امیر سرلشکر شهید ذبیحی که با همکاری نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شده در میدانی به نام این شهید در ورودی شهر سیمرغ خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: یک فضاسازی زیبایی با موضوع گرامیداشت انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس و تقارن آن با ایام محرم انجام شده است و یک سری المان هایی که مناسب این فضا هست به زودی به اطراف ساختمان منتقل می شود و این فضا چند روز آینده آماده بهره برداری است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۷    
گیل خبر/ به گزارش سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت ، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس برنامه هایی از قبیل نقاشی دیواری بامضمون هشت سال جنگ تحمیلی ، نصب المان های صفحه ای تدارک دیده شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۸    
شهردار پره سر از جانمایی و نصب المان آبنما در میدان آبشار این شهر خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از نصب المان های ویژه بعد از پایان عملیات عمرانی باغ پرندگان خبر داد و گفت: در این پروژه در حوزه مبلمان، آلاچیق، نورپردازی، نیمکت، تابلوهای هدایت مسیر و المان ها تلاش شد تعدادی طرح متناسب با فضای باغ پرندگان کار شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ماه محرم و صفر خدمات شهری شهرداری اسدآباد دو المان را در وصف واقعه عاشورا در میدان امام و ورودی شهر نصب کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از آغاز احداث بوستان کودک در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع در نایسر خبرداد و گفت: احداث فضای سبز، اجرای دیوار نگاری، نصب المان کودک و ست بازی کودکان از جمله اقدامات در جهت احداث این بوستان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
با فرارسیدن محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا شهرداری اصفهان اقدام به نصب المان ها، پارچه نوشته ها و پرچم های سیاه در شهر کرده است.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد: در راستای مناسب سازی فضای شهری با ایام سوگواری سالار شهیدان، نصب المان هایی با موضوع محرم و ریسه های پرچمی و کتیبه ها در سطح شهر انجام گردید. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۲    
مهینه نازقلیچی با تشکر ویژه از شهردار گرگان و سپاه استان در نصب تابلو شهیده مرجان نازقلیچی گفت : این بهترین اتفاق برای خانواده ما بعد از واقعه منا و 5 سال سخت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در پاسخ به این سؤال که برخی گلایه دارند که حتی بیلبوردهای نصب شده برای محرم در جای مناسبی نصب نشده و یا نور کافی ندارد یا طرح درستی برای آن انتخاب نشده است، گفت: صحبت درباره کیفیت آنها جای نصب و نوع تبلیغات یک صحبت کاملاً تخصصی و یک نقد سازنده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم از افتتاح کتابخانه شهدای نوبهار در هفته دولت خبر داد و بیان کرد: نصب المان ها و نمادهای ویژه قم از جمله شهدای منطقه نوبهار قم در کتابخانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۱    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان از ساماندهی معبر و سالم سازی جداره های مبادی ورودی شهر همدان خبر داد و گفت: پس از اتمام ساماندهی معابر و سالم سازی جداره ها قطعا اقدامتی چون نورپردازی و نصب المان های شهری در دستور کار است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد از نصب 10 المان محرم در 65 نقطه از سطح شهر خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۴    
به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج مساجد ومحلات درشوشتر،به همت حوزه مقاومت بسیج سه شهری امام رضا(ع) وپایگاه مقاومت بسیج کمیل از المان وتصاویر شهدای این پایگاه رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۰    
بازرسان نهاجا و هواپیمایی اوج از مراحل ساخت و نصب المان اف 5 امیر سرلشکر خلبان شهید ذبیحی در شهرستان جویبار بازدید کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۹    
مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس از ساخت المان شهدای سلامت به پاس قدردانی از زحمات کادر درمان و نصب آن در بلوار جمهوری اسلامی خبر داد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سید علیرضا رسولی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز از نصب المان مطالعه به منظور ترویج کتابخوانی با محور خانواده در ورودی کتابخانه مرکزی در حال افتتاح خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
موسوی منش گفت:المان کفاش و قالیباف نوستالژی است و المان های مرد سوهان پز و مسگر در آینده نزدیک در قم نصب می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بندرعباس گفت: نصب المان مهدویت در شهر بندرعباس توسط شهرداری به صورت کارشناسی فضایی که دارای چشم انداز مناسب باشد، انجام می گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: در آستانه فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) المان های اشک و شمع در نقاط مختلف شهر نصب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-المان هایی برای اکران تصاویر شهدای والامقام بر مزار آن ها در بهشت رضا(ع) مشهد مقدس نصب شد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7، از نصب دو المان با موضوع خانواده و رنگ آمیزی آن ها و همچنین اجرای نقاشی دیواری متناسب با موضوع کودکان در محور خیابان بهار جنوبی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت عید غدیرخم نماد های ولایت در برخی از میدان های اصلی شهر زاهدان نصب شد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معابر عمومی جنوب شهر به مناسبت هفته ولایت و عید غدیر خم آذین بندی و مزین به پرچم های سبز رنگ شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم ، میادین و معابر منطقه با نصب المان های نوری و پرچم های مزین به نام مولای متقیان (ع) آذین بندی و نورپردازی شدند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کوشک گفت: در آستانه عید غدیر خم المان های تونل نوری و گوی نور شهر کوشک نصب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان از نصب المان خبرنگار در یکی از نقاط پرتردد شهر خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سمیه باستین از نویسندگان هرمزگانی گفت: در منزل ما اگر لامپی روشن باشد همه تذکر می دهند تا خاموش کنیم، مسافرت که می رویم حتی اگر کوتاه باشد لوازم برقی را خاموش و از پریز در می آوریم و فیوز برق را نیز پایین می زنیم تا باعث اتصالی و آتش سوزی نشود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس،گفت: نصب المان شهری جدید با قابلیت نورپردازی در شب توسط عوامل این شهرداری انجام شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۶    
رییس بنیاد شهر درچه، از نصب 15 المان از تصاویر سرداران شهید شهر درچه خبر داد.