یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۸:۲۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نصب المان»

روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از نصب 22 عدد المان نوری طرح گل لاله در بلوار امام خمینی (ره) خبر داد. به گزارش صبح ساحل، امید آرمات بیان کرد: نصب المان های نوری با هدف زیباسازی منظر و محیط شهری در سطح شهر بندرعباس اجرا می شود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۱    
ششمین نشست کمیته طراحی المان مرصاد به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار و در خصوص جانمایی نصب المان بحث و تبادل نظر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران شهردار شهرستان پیشوا گفت: افتتاح ساختمان پلیس راهور ، افتتاح ساختمان شماره 2 آتش نشانی ، افزایش درجه شهرداری از 7به 8 ، آغاز طرح ممیزی، بررسی طرح تفصیلی، ساخت و نصب المان های جدید در میادین سطح شهر، آغاز تکمیل بلوار آستانه و بلوار شهید قارونی از دیگر اقدامات یک ساله شهرداری پیشوا است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردارمنطقه 13 با اشاره به اقدامات زیباسازی در مسیل منوچهری و جاجرود از بهسازی و زیباسازی 31 پل موجود در این محور ها و المان های شهری جدید خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام یکی از فعالان سازمان های مردم نهاد ایلام ضمن تبریک روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی بر فعالان این حوزه ،گفت:نباید از طریق سمن ها به فکر پول دارآوردن بود چون با این نگاه ماهیت سمن زیر سوال می رود و از طرف دیگر باید توجه داشت که سمن نباید سربار دولت شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
المان بالگرد و ناوکلاس سپهبد سلیمانی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت نصب در شهر قم ساخته و در میدان معلم نصب شد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
علی اصغر طاهری، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای سیاست مدیریت شهری تهران مبنی بر فضاسازی شهر متناسب با حال و هوای محرم و نصب المان های شهری با موضوع عاشورا، اثر حجمی برگرفته از تابلو عصر عاشورا استاد فرشچیان در میدان صنعت نصب شد. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۸    
نویسنده : مجید بیات رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان ، با اشاره به فرا رسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: به منظور فضاسازی متناسب با این ایام در مکان های عمومی شهر و افزایش شور و شوق معنوی خاصه ماه محرم در سطح شهر ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 از نصب المان های مناسبتی محرم در محدوده همزمان با ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) خبر داد و گفت: نخستین نماد به مناسبت آغاز ماه محرم در بوستان سیمرغ نصب شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کلاچای به همت مدیریت شهری و شورای اسلامی با نصب المانهای ویژه محرم سیاهپوش شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شهردار کلاچای از جانمایی و نصب المان های مناسبتی ویژه ایام محرم در مناطق مختلف این شهر خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ساوجبلاغ- شهردار هشتگرد از جانمایی چندین المان حجمی متناسب با ایام محرم خبر داد و گفت: نصب المان ها، 21 تابلوی شهری و اکران طرح های فرهنگی از جمله اقدامات صورت گرفته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; پیام جوادیان امروز در نشست خبری تشریح اقدامات شهرداری قم در ماه محرم، طی سخنانی عنوان کرد: از مدت ها قبل برای ماه محرم تصمیم گرفتیم المانی با ارتفاع 5 و نیم متر تحت عنوان یا اباعبدالله الحسین(ع) آماده کنیم ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
هادی صدیقی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 گفت: با اجرای دو کاشیکاری "ولایت"، نصب المان حجمی "غدیر" و دیگر اقداماتی که در زیبایی منظر شهری انجام شد؛ باب الرضای تهران به استقبال عید سعید غدیر خم رفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد از زیباسازی و گل آرایی برخی از نقاط شهر همزمان با ایام دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی گفت: پایتخت با اکران فرهنگی پویش "مهمونی 10 کیلومتری"، اهتزاز هزاران پرچم و ابر پرچم، نصب المان های حجمی، نورآرایی و آذین بندی محور امام حسین (ع) تا میدان آزادی آماده برگزاری هرچه باشکوه ترعیدغدیر است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۵    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: پایتخت با اکران فرهنگی پویش "مهمونی 10 کیلومتری"، اهتزاز هزاران پرچم و ابر پرچم، نصب المان های حجمی، نورآرایی و آذین بندی محور امام حسین (ع) تا میدان آزادی آماده برگزاری هرچه باشکوه ترعیدغدیر است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی تهران گفت: پایتخت با اکران فرهنگی پویش مهمونی 10 کیلومتری ، اهتزاز هزاران پرچم و ابر پرچم، نصب المان های حجمی، نورآرایی و آذین بندی محور امام حسین (ع) تا میدان آزادی آماده برگزاری هرچه باشکوه تر عید غدیر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر توسعه میراث فرهنگی و گردشگری منطقه آزاد اروند از شناسایی و نصب المان در محل شهادت شهدای دفاع مقدس شهرستان خرمشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه آذین بندی و فضاسازی شهر با شعار محوری به عشق علی(ع) انجام می شود، گفت: به مناسبت ایام عید غدیرخم، ریسه بندی شهر به کمک هیئت های مذهبی، نصب المان محراب در 30 نقطه و آذین بندی پل غدیر انجام می شود.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۷    
گیل خبر/ سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در ماه های اخیر اقدامات ارزشمند و جالب توجهی در راستای بهبود بصری فضای شهری رشت انجام داده است که به چند نمونه از آن ها در این گزارش اشاره شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۷:۱۱    
شهردار مریانج از نصب اِلمان جدید میدان کربلا در شهر مریانج خبر داد و گفت: این شهر هر ساله در ایام محرم و صفر میزبان میلیون ها نفر از اقصی نقاط کشور است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز از ایجاد مسیر ویژه خط خاطره با نصب المان های نوستالژیک در پارک باغشمال خبر داد و گفت: ایجاد این مسیر می تواند به عنوان جاذبه گردشگری و تفریحی برای شهروندان و مسافران باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته زیباسازی شهرداری گرگان از ساخت مجموعه المان های آتش نشان خبر داد و گفت: هدف از ساخت و نصب المان آتش نشان زنده نگه داشتن یاد شهدای آتش نشان و ارج نهادن به مقام والای فرهنگ ایثار و فداکاری میان آحاد جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 گفت: در راستای آماده سازی محورهای مواصلاتی منتهی به حرم امام راحل به منظور برگزاری مراسم 14 خرداد المان ها و تجهیزات ترافیکی در این مسیرها نصب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و به منظور میزبانی شایسته از زائران، فضاسازی و سیاه پوش کردن معابر، نصب المان ها و تجهیزات ترافیکی، روکش آسفالت معابر، برپایی پردیس فرهنگی و غرفه های خدمت رسانی در اطراف حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان از تصویب ساخت و نصب المان گله آهو در شورای شهر زنجان جهت نصب در شهر زنجان خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15، از خرید و نصب تجهیزات پارکی در بوستان های انارگل، آویشن و عناب در باب الرضای تهران خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۷    
معاون فرهنگی شهرداری شیراز با اشاره به اهمیت تجلیل از پیشکسوتان عرصه هنر گفت: در کنار این نامگذاری برخی معابر به نام پیشکسوتان و هنرهای آن ها و نیز نصب المان های مختلف را هم باید در دستور کارمان داشته باشیم.
خوزنامه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خوزنامه| مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: پروژه نصب المان شهدا واقع در پارک شهید سبحانی مراحل نهایی خود را سپری می کند. به گزارش خوزنامه ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۱    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی فراهان در سال1402 در دفتر امام جمعه شهرستان فراهان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان با بیان اینکه برپایی نوروزگاه ها، نصب المان های نوروزی در معرفی استان به عنوان مقصد گردشگری سهیم بوده است، گفت: در ایام نوروز 21 نمایشگاه صنایع دستی با 218 غرفه و 23 نوروز گاه در سطح استان برپا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۰    
مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از نصب بیش از 10 المان نوری طرح عروس دریایی در محدوده منطقه سه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۸    
مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از نصب بیش از 10 المان نوری طرح عروس دریایی در محدوده منطقه سه خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از نصب بیش از 10 المان نوری طرح عروس دریایی در محدوده منطقه سه خبر داد. به گزارش صبح ساحل، عباس بهمن زاده اظهار کرد: منظر شبانه به عنوان بخشی جدانشدنی در طراحی محیط شهری است؛ لذا باید مورد توجه برنامه ریزان شهری قرار گیرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 تهران از نصب المان نوری گل نرگس در میدان کمال الملک تهرانسر خبر داد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ تقارن بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان سبب شد تا نصب المان های مرتبط و زیبا در دستور کار شهرداری های مختلف استان و کشور قرار گیرد و در این میان، می توان به مدیریت شهری بندر کیاشهر به عنوان یکی از نمونه های موفق در این زمینه اشاره کرد که توانست با نصب المان های موضوعی زیبا و خاص که فرصت و ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی، سومین حرم اهل بیت(ع) و گردشگری شورای شهر شیراز در پاسخ به پیشنهاد ایکنا مبنی بر نصب نماد و المان قرآنی در حافظیه گفت: پیشنهاد خوبی است و آن را دنبال می کنیم تا حداقل یک المان قرآنی در ورودی حافظیه در معرض دید عموم قرار گیرد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۱:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛عباس مشیری شهردار شهر لیکک تغییر المان و بازسازی میدان کتاب به همت شهرداری خبر داد و گفت؛ در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب ، تغییر اِلمان و بازسازی میدان کتاب به همت شهرداری لیکک صورت گرفت. عکس و گزارش از سامان خوبی زاده ...
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شمال نیوز : نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: یادواره سرداران و شهدای والامقام شهرستان نکا با محوریت سردار شهید طوسی برگزار می شود.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : برای دست یافتن به شرایط مطلوب و استاندارد در حوزه زیباسازی و سیما و منظر شهری ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه موقت آبدان خواستار رسیدگی به وضعیت آب این منطقه شد و گفت: وضعیت آب شرب آبدان شایسته مردم نیست. به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام اسماعیل بحرانی در خطبه های این هفته آبدان ضمن تقدیر از نصب المان های مذهبی در این شهر اظهار داشت: مسئولان با روحیه انقلابی ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال 1402، اِلمان مادر و کودک شهید در صحن حضرت معصومه (س) حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) نصب شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۵    
همزمان با سال نو شهرداری همدان به منظور میزبانی از مسافران نوروزی، برای فضاسازی شهر اقداماتی را از جمله نصب المان های نوروزی انجام داده که بسیار مورد توجه شهروندان و مسافران قرار گرفته است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- با فرارسیدن سال 1402، شهرداری مشهد همانند سال های گذشته با زیباسازی و نصب یادمان های فضای سبز در شهر به استقبال بهار رفت.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۳    
شهرداری گرگان گرگان با نصب المان های زیبای نوروزی به استقبال از بهار و مسافران رفت.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرتهران با اکران فرهنگی شهر خوبی ها، ساخت و نصب المان های حجمی، نوراآرایی میادین و خیابان ها و نورافشانی پایتخت را آماده ماه مبارک رمضان کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت این سازمان با اکران فرهنگی شهر خوبی ها، ساخت و نصب المان های حجمی، نورآرایی میادین و خیابان ها و نورافشانی، پایتخت را برای ماه مبارک رمضان آماده کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15گفت: باب الرضای تهران با نصب المان های نوروزی نظیر عمو نوروز و حاجی فیروز و کاشت گل های بهاری در دروازه جنوب شرقی پایتخت به استقبال نوروز رفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان حال هوای پایتخت با نصب المان های "هلال ماه اسماءالحسنی" فضای شهر را ایجاد حس معنویت در محیط بصری شهر کرده است.