پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۱۵Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبات معلمان»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: متأسفانه با وجود وعده های داده شده از جانب وزیر آموزش و پرورش مطالبات معلمان از قبیل اضافه کاری معلمان رسمی و بازنشسته، حق التدریسی ها، برون سپاری و خرید خدمات آموزشی از اسفندماه 98 تاکنون پرداخت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: برای سرباز معلمان، نیروهای خرید خدمات و معلمان مدارس غیردولتی هیچ تعهد استخدامی نداریم اما سوابق مؤثر تدریس برای آنها یک امتیاز محسوب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش به برخی مشکلات بیمه ای معلمان و بیمه های چند روزه آنها اشاره کرد و گفت: تقبل بخشی از هزینه بیمه کارکنان مدارس غیردولتی از محل اعتبارات صندوق حمایت از توسعه مدارس غیردولتی که در قانون تاسیس مدارس غیردولتی مورداشاره قرار گرفته ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت 380 میلیارد تومان از مطالبات معوق معلمان حق التدریسی و خرید خدمت خبر داد و گفت: تلاش داریم از کوتاه ترین مسیر، لایحه رتبه بندی را تصویب و به مجلس ارسال کنیم.
اقتصاد ایران: وزیر آموزش و پرورش گفت: 380 میلیارد تومان از مطالبات معلمان از جمله حق التدریس شاغلان و مطالبات خرید خدمات آموزشی تا مهر ماه سال جاری تسویه می شود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش گفت:380 میلیارد تومان از مطالبات معلمان شامل حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، مطالبات معلمان خرید خدماتی و مطالبات برون سپاری معلمان، از امروز پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش:380 میلیارد تومان از مطالبات معلمان شامل حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، مطالبات معلمان خرید خدماتی و مطالبات برون سپاری معلمان، از امروز پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: حقوق هیچ معلمی در سراسر کشور با تأخیر پرداخت نمی شود و با اعتبارات پیش بینی شده در بودجه، آنان سال آینده وضعیت بهتری خواهند داشت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی پیگیری می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۹    
احمد حسین فلاحی ضمن تشریح نقش دولت در تاخیر به وجود آمده در اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: در شرایطی که میلیاردها دلار منابع کشور در قالب توزیع ارز 4200 تومانی به جیب سوداگران می رود، اما هر زمان که صحبت از سرمایه گذاری مولد در آموزش و پرورش و پاسخگویی به مطالبات معلمان می شود، می گویند بودجه نیست.
یک نماینده مجلس به اقتصادآنلاین گفت: مجلس پیگیر معوقات معلمان است و دولت موظف به استخدام 5هزار نیروی حق التدریسی شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور کی می خواهد به تراژدی کم توجهی به آموزش و پرورش و مطالبات معلمان در این کشور پایان دهد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: پیگیر پرداخت مطالبات معلمان مدارس خرید خدمات آموزشی در استان هستیم و حقوق این گروه از معلمان در استان تا پایان اسفند ماه سال 98 پرداخت شده است.
معاون مدیریت توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: حقوق نیروهای خرید خدمت تا پایان آذر ماه به حساب آنان واریز شده و به زودی مطالبات آنان تا پایان سال 98 پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان معلمان ایران با صدور بیانیه ای، مطالبات معلمان در زمینه صندوق ذخیره فرهنگیان را بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف مطالبات معلمان شاغل در خارج از کشور شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سید علی آقازاده امروز در حاشیه دیدار با معلمان غیردولتی استان گیلان در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، با اشاره به اهمیت جایگاه معلم و لزوم توجه به آن اظهار کرد: احترام به شأن معلم و توجه به جایگاه والای او یکی از زیرساخت های مهم آموزشی است که باید پیش ازاین ها موردتوجه قرار می گرفت. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: در اغلب استان های کشور مطالبات معلمان حق التدریسی پرداخت شده، اما در استان گیلان همچنان معلمان حق التدریسی و پیش دبستانی با مشکلات معیشتی فراوانی مواجه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات معلمان بازنشسته استان برای رسیدن به حق و حقوق خود از جمله موضوع های مهمی است که با جدیت با همکاری سایر بخش ها از سوی برگزیدگان آنها پیگیری می شود.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
با ابراز مجدد قدرشناسی خود نسبت به معلمان عزیز؛ برای ترمیم رتبه بندی معلمان آنچه را در محدوده اختیاراتم بود و قولی که برای پیگیری و اجرای آن داده بودم؛ انجام دادم اما مسئولان مستقیم اجرای آن نظر دیگری دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مطالبات معلمان حق التدریسی در استان تا اسفندماه سال 98، به طور کامل پرداخت شده است.
روزنامه سایه   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۸:۱۲    
وزیر آموزش وپرورش طی یک گفت وگو، به پرسش هایی درباره مسائلی نظیر سامانه شاد، اتمام سال تحصیلی، برگزاری امتحانات و مطالبات معلمان پاسخ داد. به گزارش پانا؛ محسن حاجی میرزایی ضمن تبریک روز معلم گفت: کرونا همه دنیا را دربرگرفت و آموزش را متأثر کرد ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس تاکید کرد: امروز وظیفه دولت و مجلس است که در جهت ارتقاع منزلت اجتماعی، ادای مطالبات بحق و حل مشکلات معیشتی معلمان نقش خود را ایفا نمایند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجم زیادی از مطالبات فرهنگیان به گونه ای در گذر زمان در لابه لای قوانین مصوب اما غیر قابل اجرا مدفون شده که نشان می دهد دولت ها برای اجرایی کردن آن مشکلی به نام قانون ندارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهم اردیبهشت با نام دو شهید گره خورده است؛ معلمانی که با خون خود برگی از تاریخ را به پاسداشت مقام معلم مزین کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۳    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مطالبات معلمان حق التدریسی در استان کرمانشاه در سال گذشته به طور کامل پرداخت شده است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۳    
منتخب مردم ورزقان در مجلس یازدهم گفت: : بیش از 10 هزار میلیارد تومان به منابع مالی نیاز است تا مطالبات مالی معلمان تأمین شود
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: حدود 4000 حق التدریس آزاد نیز داریم که حق و حقوق خود را دریافت می کنند و منوط به اینکه بعد ها کلاس های خود را جبران کنند.
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پروش از پرداخت معوقات معلمان حق التدریس در 28استان کشور خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محسن حاجی میرزایی روز گذشته در حاشیه مراسم افتتاح مدرسه مولود اسلامیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از سازمان برنامه و بودجه قول گرفته شده تا تمهیداتی برای پرداخت این معوقات داشته باشیم. ...
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، علاوه بر این به گفته مسئولان آموزشی در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، سیستان و بلوچستان، مرکزی، تهران و شهرستان های استان تهران آموزش و پرورش با کمبود معلم مواجه است به همین دلیل چند سالی است که مسئولان آموزشی تصمیم گرفته اند از نیروی معلم خرید خدمت ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش درباره مطالبات معلمان خارج از کشور، تعداد مدارس بین الملل داخل کشور، تعداد مدارس سفارت خانه ها و شیوه عملکرد آنها پرداخت. تاریخ انتشار: 03:00 - 20 بهمن 1398 - کد خبر: 594627
رویداد ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۹    
معاون وزارت آموزش وپرورش با اشاره به تلاش برای پرداخت 1800 میلیارد تومان مطالبات حق التدریس معلمان تا 29 اسفند گفت: دانشجو معلمان عیدی نمی گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش وپرورش با اشاره به تلاش برای پرداخت 1800 میلیارد تومان مطالبات حق التدریس معلمان تا 29 اسفند گفت: دانشجومعلمان عیدی نمی گیرند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه بر لزوم برخورداری معلمین مناطق بیلوار و سرفیروزآباد از مزایای مناطق جنگی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مطالبات معلمان تنها به مسائل مادی ختم نمی شود. بدین معنی که آنها در پی احقاق حقوق اجتماعی خود، یعنی رسیدن به جایگاهی که بتوانند در جامعه منزلت خود را احیاء و حفظ کنند هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 98، 2 هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته شده است، احتمالا عدم تخصیص این بودجه تا شب عید به طول می انجامد و پرداخت مطالبات معلمان به بهانه های مختلفی مانند کسری بودجه به سال آینده موکول می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۲    
وزیر آموزش و پرورش گفت: حجم بالایی از مطالبات معلمان به عنوان یکی از مشکلات این حوزه مطرح است و البته تمهیدات لازم برای پرداخت این مطالبات صورت گرفته و در تلاش هستیم این مسئله را حل و فصل کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۲:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
نظام رتبه بندی معلمان که طی چند سال اخیر به یکی از دغدغه ها و مطالبات معلمان و از سوی دیگر پای ثابت وعده های وزرای آموزش و پرورش تبدیل شده بود در جلسه سوم آذر هیئت وزیران تصویب شد؛ هرچند همچنان انتقادهایی بر این طرح وارد است و کارشناسان معتقدند این طرح صلاحیت معلمان را به طور کامل نمی سنجد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
امیر خجسته با اشاره به مصوبه مجلس و قول وزیر آموزش و پرورش برای عملیاتی نمودن مطالبات معلمان حق التدریسی گفت : تبدیل وضعیت استخدام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۱    
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره جزئیات پرداخت مطالبات معلمان و کاهش زمان آموزش زبان انگیسی سپری شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۸    
وزیر آموزش و پرورش از اختصاص رقم 2 میلیون یورو به منظور پرداخت مطالبات معلمان خارج از کشور خبر داد. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخشی از مطالبات معلمان خارج از کشور که حدود 200 میلیارد تومان بوده، پرداخت شده و پرداخت بقیه مطالبات هم در دستور کار قرار دارد. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نشست روز گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره موضوع عدم پرداخت حقوق معلمان و کارکنان مدارس خارج از کشور، گفت: تأخیر در پرداختی های معلمان خارج از کشور به دلیل تغییر نرخ ارز و عدم تخصیص اعتبارات ایجاد شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخشی از مطالبات معلمان خارج از کشور که حدود 200 میلیارد تومان بوده، پرداخت شده و پرداخت بقیه مطالبات هم در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از اختصاص 2 میلیون یورو برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان خارج از کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش با وعده حل کردن مشکلات و مطالبات معلمان از مجلس رأی اعتماد گرفت، اضافه کرد: اما بعد از گذشت این مدت همچنان همان مشکلات ساری و جاری است و شاهد برطرف شدن دغدغه معلمان نیستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در تلاش هستیم تا با یافتن منابع مالی جدید، بقیه مطالبات معلمان حق التدریس در سال 98 را پرداخت کنیم.
به گزارش اقتصادآنلاین ، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، در حساب توییتری خود نوشت: متاسفانه در سنوات گذشته عمدتا بدلیل تحریم، مطالبات فرهنگیان خارج از کشور پرداخت نشد. با وجود تنگنای بودجه، هفته آینده با پرداخت بخشی از مطالبات آنها و منقضیان خدمت خارج، روند پرداخت آغاز میشود ...
تیتر برتر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 با موضوع آخرین وضعیت استخدام معلمان حق التدریسی و تدابیر وزارت آموزش و پرورش برای پیگیری مطالبات و حقوق معلمان دوشنبه (29 مهرماه) به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. ...