یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۰۳Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبات معلمان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به مطالبات معلمان غیرانتفاعی به عنوان یکی از گروه های غیر رسمی همکار آموزش و پرورش گفت: تعیین تکلیف معلمان غیرانتفاعی از موضوعات مهمی است که کمیسیون آموزش و تحقیقات به آن توجه داشته و غیرانتفاعی ها با قانون جدید خبرهای خوبی خواهند شنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی با اشاره به اینکه برخی افراد و جریانات از مطالبات معلمان سوءاستفاده کرده و تلاش می کنند از آب گل آلود معیشت معلمان برای خود محبوبیت کسب کنند ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه تعیین تکلیف معلمان غیرانتفاعی نیز در دستور کار کمیسیون آموزش است، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نظر دارد تا طی یک برنامه تخصصی و کارشناسانه تمام گروه های غیررسمی آموزش وپرورش را تعیین تکلیف کند. ...
598   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به مطالبات معلمان گفت: شب گذشته لایحه رتبه بندی در سامانه بارگذاری شد و در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی که امروز در مدرسه حضرت رقیه (س) رشت زنگ شکوفه ها را به صدا درآورد، در واکنش به دغدغه معلم گیلانی توضیحاتی ارائه کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به مطالبات معلمان گفت: شب گذشته لایحه رتبه بندی در سامانه بارگذاری شد و در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می آید.
اقتصاد آنلاین / رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۶۸ سایت دیگر  
رییس جمهور در دستوری به سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: حق الزحمه معوقه معلمان و خسارات ناشی از خشکسالی کشاورزان را پرداخت کنید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت مطالبات معوقه معلمان و خسارات خشکسالی کشاورزان را در اولویت قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۰    
تهران- ایرنا- جمعیت فراگیر معلمان ایران اسلامی اعلام کرد: از تمام فرهنگیان فرهیخته و دلسوز انتظار می رود دیدگاه ها و مطالبات خود را در بسترهای تعاملی قانونی مطرح و از روش های دون شأن معلمی دوری کنند. باید فرصت به دولت داده شود تا بتواند با لحاظ تمام شرایط، پاسخ مطالبات معلمان را به طور شایسته بدهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس ضمن اعلام این مطلب که سال تحصیلی جدید در کلانشهرهایی نظیر شیراز، غیرحضوری آغاز می شود، تعیین روش فعالیت آموزشی در مدارس سایر نقاط شهری و روستایی و عشایری را بر عهده شورای مدرسه دانست.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۱    
بر اساس آخرین اخبار فوق العاده ویژه فرهنگیان امروز کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت پیگیر مطالبات معلمان هستم اما درباره آن اطلاع رسانی نمی کنم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار فوق العاده ویژه فرهنگیان، دیروز در جلسه کمیسیون برنامه بودجه با حضور نوری رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه بودجه درباره فوق العاده ویژه و رتبه بندی فرهنگیان گفت وگو شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه، مابه التفاوت پنج ماهه حقوق معلمان بر اساس احکام اصلاح شده منطبق با قوانین و مقررات همراه با حقوق شهریورماه پرداخت می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به دیدار خود با رئیس سازمان برنامه و بودجه، از اختصاص اعتبار 1800 میلیارد تومانی برای پرداخت مطالبات معلمان حق التدریس تا پایان موعد کاری این دولت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم ورامین، پیشو و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح رتبه بندی بخشی از مطالبات به حق معلمان محقق می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 18 هزار میلیارد ریال برای پرداخت مطالبات معلمان حق التدریس در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان کشور با حضور در خبرگزاری فارس، مطالباتی را از رئیس جمهور برگزیده مطرح کردند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به بخشی از مطالبات معلمان و آموزش و پرورش از رئیس جمهور جدید اشاره کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۱    
کریمی انتخاب وزیری با سابقه تدریس، توجه به دانشگاه فرهنگیان، جدب معلمان و اجرای سند تحول بنیادین را از مطالبات معلمان جوان گیلانی از رییس جمهور آینده دانست.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۱   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، محسن حاجی میرزایی در جمع فرهنگیان استان سمنان اظهار کرد: در خصوص نیروی انسانی نکته اساسی این است که در درجه اول بتوانیم به نیروی باکیفیت دست پیدا کنیم و دسترسی به معلمان با قابلیت، از حقوق دانش آموزان است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶    
همسان سازی حقوق فرهنگیان یکی از مطالبات معلمان است تا شکاف دریافتی آنها با سایر کارکنان دولت کاهش یابد.اما راه حل اجرای همسان سازی حقوق فرهنگیان چیست؟
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق فرهنگیان یکی از مطالبات معلمان است که آنها پیگیر اجرای آن در کنار رتبه بندی معلمان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم توجه جدی به تحقق مطالبات به حق معلمان بر اجرایی شدن هرچه بهتر این مطالبات همچون اجرای کامل طرح نظام رتبه بندی تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
میترا تیموری درباره تاخیر در پرداخت معوقات معلمان در خارج از کشور گفت: به منظور تادیه باقی مانده مطالبات یاد شده، باتوجه به عزم و اراده جدی مبنی بر پرداخت مطالبات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آمل-عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت، که این کمیسیون درجلسات تخصصی و صحن علنی مجلس به طور جدی پیگیر پرداخت سریع تر مطابات معوقه معلمان وجامعه فرهنگیان کشور بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۵    
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان اصفهان درباره مطالبات معلمان خرید خدمات توضیحاتی ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: تمامی نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایت اهتمام خود را برای بهبود وضعیت معیشتی و پیگیری مطالبات معلمان و فرهنگیان و تعیین تکلیف لایحه رتبه بندی به کار خواهند برد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین با بیان اینکه مجلس در تلاش برای رسیدگی به مطالبات معلمان زحمتکش است، گفت: پیگیر مطالبات نومعلمان هستیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
آقازاده ساختار جذب و گزینش آموزش و پرورش را ساختاری معیوب و ناکارآمد دانست و گفت: مجلس در باب مطالبات معلمان حساسیت خاصی دارد و با جدیت به دنبال رفع مشکلات ایجاد شده است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بهبود وضعیت معیشتی، افزایش کیفیت و شرایط آموزش مجازی و تشکیل سازمان نظام معلمی از جمله اصلی ترین مطالبات معلمان است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دولت تدبیر و امید در سروسامان دادن به وضعیت معلمان حق التدریسی، معلمان نهضت سوادآموزی، معلمان خرید خدمتی و حتی سرباز معلمان اصلاً عملکرد خوبی نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود نوشت: وظیفه می دانم که پیگیر مطالبه و رفع مشکل معلمان دانشسرایی باشم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از پرداخت مطالبات معلمان حق التدریس و اضافه کار همکاران اداری در استان خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از تامین بودجه و واریز مطالبات فرهنگیان خبر داد. محسن حاجی میرزایی در پیامی توییتری نوشت: در آخرین ساعتهای پایانی سال با دستور رئیس جمهور و تلاش ستودنی جناب دکتر نوبخت و همراهی صمیمانه جناب اکرمی، علیرغم دریافت بیش از صددرصد بودجه مصوب ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات معلمان حق التدریس، عنوان کرد: متأسفانه از اسفندماه سال گذشته تا امروز فقط حقوق 2 ماه معلمان حق التدریس پرداخت شده که این عزیزان را دچار مشکل کرده است.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۰۵    
نواندیش- رضا امیری: سه شنبه هفته گذشته فرج کمیجانی دبیر کل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی و عضو کارگروه پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان و مطالبات معلمان شاغل است در لایو اینستاگرام نواندیش از پیگیری های انجام شده برای تحقق مطالبات فرهنگیان و بازنشستگان گفت ...
پرداخت ها از محل این بند به صندوق های بازنشستگی در چهارچوب قوانین و مقررات انجام می شود و پس از کسر مطالبات صندوق ها از دولت و نیز تعهدات دولت به آنها به عنوان مطالبه دولت از این صندوق ها قلمداد می گردد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه 1400 با رتبه بندی و اعمال مدرک تحصیلی معلمان و پرداخت مطالبات معلمان مامور به مدارس خارج از کشور موافقت کردند.
وزیر آموزش وپرورش از جذب و ساماندهی معلمان در کشور خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده 55 هزار معلم حق التدریسی شامل ورودی های 91، 92 و ماقبل آن ساماندهی و جذب و همچنین مقرر شد تا پایان سال آینده 30 هزار نفر دیگر نیز جذب شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۷    
وزیر آموزش و پرورش گفت: مطالبات معلمان در پایان اسفندماه و پس از دریافت حقوق ماهیانه پرداخت می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش ضمن اعلام خبری خوش درباره پرداخت مطالبات معلمان حق التدریسی گفت: معلمانی که به دریافتی حق التدریس سال تحصیلی گذشته خود معترض اند به ادارات آموزش و پرورش مراجعه کنند تا رسیدگی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مطالبات معلمان حق التدریس پرداخت می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: متأسفانه با وجود وعده های داده شده از جانب وزیر آموزش و پرورش مطالبات معلمان از قبیل اضافه کاری معلمان رسمی و بازنشسته، حق التدریسی ها، برون سپاری و خرید خدمات آموزشی از اسفندماه 98 تاکنون پرداخت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: برای سرباز معلمان، نیروهای خرید خدمات و معلمان مدارس غیردولتی هیچ تعهد استخدامی نداریم اما سوابق مؤثر تدریس برای آنها یک امتیاز محسوب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش به برخی مشکلات بیمه ای معلمان و بیمه های چند روزه آنها اشاره کرد و گفت: تقبل بخشی از هزینه بیمه کارکنان مدارس غیردولتی از محل اعتبارات صندوق حمایت از توسعه مدارس غیردولتی که در قانون تاسیس مدارس غیردولتی مورداشاره قرار گرفته ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت 380 میلیارد تومان از مطالبات معوق معلمان حق التدریسی و خرید خدمت خبر داد و گفت: تلاش داریم از کوتاه ترین مسیر، لایحه رتبه بندی را تصویب و به مجلس ارسال کنیم.
اقتصاد ایران: وزیر آموزش و پرورش گفت: 380 میلیارد تومان از مطالبات معلمان از جمله حق التدریس شاغلان و مطالبات خرید خدمات آموزشی تا مهر ماه سال جاری تسویه می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت:380 میلیارد تومان از مطالبات معلمان شامل حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، مطالبات معلمان خرید خدماتی و مطالبات برون سپاری معلمان، از امروز پرداخت می شود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش گفت:380 میلیارد تومان از مطالبات معلمان شامل حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، مطالبات معلمان خرید خدماتی و مطالبات برون سپاری معلمان، از امروز پرداخت می شود.