دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۰:۲۲Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبات معلمان»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه نماد و نمود تعلیم و تربیت، آموختن اخلاق است و در این مسیر تمام گفتار و کردار و رفتار افراد جنبه تربیتی و آموزشی دارد، تصریح کرد: آموزش منحصر در مدرسه نیست، اما تعلیم و تربیت در مدارس، محور تعالی و رسیدن به الگوی انسان تراز به عنوان هدف عالی خلقت و نهضت و انقلاب اسلامی است.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مجتبی عبداللهی روز یکشنبه در نشست با مدیران مدارس ، معاونان آموزش و پرورش و خیرین استان البرز که در حاشیه بهره برداری همزمان از 2 هزار پروژه آموزشی و پرورشی سراسر کشور برگزار شد، افزود: جایگاه معلمان در دنیا از دید مردم در زمره افراد محترم ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم چالوس در مجلس با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم از تیم اقتصادی دولت خواست تا طرحی نو در اندازد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس از نبود تخت بیمارستانی برای ساکنان شهر جدید مهستان و عدم صدور مجوز احداث بیمارستان برای این شهرستان انتقاد کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
افزایش 26 درصدی حقوق معلمان با تصویب قانون رتبه بندی/75 درصد مطالبات معلمان پرداخت شده
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس درباره مطالبات معلمان و پاداش پایان خدمت فرهنگیان توضیحاتی داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در مورد احکامی هم که برای بازنشستگان زده نشده، وزارت آموزش و پرورش دو ایراد را مطرح کرده است، اما این ایرادات هم به زودی رفع خواهد شد. ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۲:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از تزریق 75 هزار معلم جدید به آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این معلمان تربیت شده دانشگاه تربیت معلم هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: تاثیر معدل در کنکور کاملا در راستای عدالت آموزشی است و در آزمون های امسال حتی یک مورد لو رفتن سوالات را نداشتیم.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۷    
اخه بنده خدا ، تو کی باشی برای رسانه تعیین تکلیف کنی؟ چرا حرف خودت را در دهن رسانه می گذاری و به اسم معلم تمام می کنی؟ معلم مشکل داره و آموزش و پرورش صرفا وعده داده است. دامنه رمانی تعیین کن و به وظایفت عمل کن اخوی.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در مصاحبه ای گفت: شرمنده و پیگیر مطالبات معلمان حق التدریس هستیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۷    
شهروند خبرنگار ما گفت:حق الزحمه معلمان طرح جبران و تثبیت یادگیری هنوز پرداخت نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه در نشست 8 خرداد کمیسیون آموزش در جریان بررسی اعمال ماده (234) آیین نامه داخلی مجلس، متعهد شد که مطالبات معلمان تا پایان خردادماه پرداخت کند ولی ریالی در این خصوص پرداخت نشده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان خرید خدمات که نسبت به عدم پرداخت حقوق و مطالباتشان گلایه دارند، در مقابل ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش در خیابان قرنی تهران تجمع کردند. یکی از این معلمان می گوید: از بهمن تاکنون حقوق نگرفته ایم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: معلمان بازنشسته مطالبات و نیازهایی از جمله بیمه و تعاونی مسکن دارند که این امر طی دعوت از مسئولان ملی طرح شده و تحقق کامل آن نیاز به پیگیری مدیران آموزش و پرورش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ شبکه الجزیره مباشر تصاویری از حضور معترضان در تظاهراتی منتشر کرد که انجمن آموزش پایه در تونس خواستار برگزاری آن شده است. تظاهر کنندگان پاسخگو نبودن دولت به مطالبات معلمان برای بهبود اوضاع مالی شان را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی عصر امروز جلسه داشتند که در این جلسات موضوعات مختلفی را با حضور مسئولان دولتی بررسی و ارزیابی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه متعهد شد مطالبات نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سال تحصیلی جاری را تا پایان خرداد پرداخت کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس در تذکرات شفاهی خود به موضوعاتی همچون گرانی کالا ها، تورم و بالا بودن اجاره بهای مسکن اشاره کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر حفظ و ارتقاء جایگاه معنوی معلمان تاکید و فروکاستن مطالبات معلمان به موضوع حقوق و مزایا را امری ناپسند عنوان کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۲    
یاسوج (پانا) - نماینده بویراحمد،دنا و مارگون در مراسم تجلیلی از معلمان نمونه استانی با تبریک هفته معلم عنوان کرد در هفته های آینده کمیته ای در خصوص همسان سازی حقوق و پیگیری مطالبات معلمان برگزار خواهد شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بویراحمد،دنا و مارگون گفت: معلمان و تلاش گران عرصه آموزش سرمایه های کشور هستند وهم آن ها برای دست یابی به آرمان های انقلاب تلاش کنند. مهدی روشنفکر در مراسم تجلیلی از معلمان نمونه استانی با تبریک هفته معلم و همچنین با گرامی داشت و یاد ونام همه کسانی که در ریل آموزش و تربیت مجموعه آموزش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
محمودآباد- نماینده مردم شهرستان های نور و محمودآباد در مجلس با اشاره به اینکه مطالبات معلمان و حفظ شأن انها دغدغه مجلس است، گفت: معلمان نقش مهمی در توسعه شهری دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: تربیت نسل جوان مومن و انقلابی لازمه پیشرفتِ تعهدمحور و مبتنی بر ارزش های اسلامی و انقلابی است که این مهم صورت نمی گیرد مگر وقتی که غفلت های گذشته، با احیای دانشگاه فرهنگیان جبران شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک معلم نمونه کشوری گفت: مطالبات معلمان نه فقط معیشت بلکه تکریم، جایگاه و منزلت اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رسانه ها از اعتصاب شماری از معلمان دبیرستان در سراسر فلسطین اشغالی به دلیل بی توجهی وزیر آموزش و پروش این رژیم به مطالبات معلمان خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: امسال هم کردستان همراه با سایر نقاط کشور پیگیر مطالبات معلمان است و رویکرد گرامیداشت مقام معلم در سال جاری، تجلیل و قدردانی از تمامی معلمان به صورت خانواده محور و مردمی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان البرز در پیامی با تبریک روز معلم به همه معلمین و اساتید، گفت: به حق مهم ترین مجموعه ای که باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد که هم نسبت به مطالبات آنان و هم نسبت به ایجاد انگیزه و بالا بردن سطح دانش و کارآمدی آنها دقت بیشتر شود، معلمین هستند.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۶۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که فردا هدیه ویژه ای از سوی رئیس جمهور به همه معلمان اهداء خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مهدی اسماعیلی گفت:در اجرای قانون رتبه بندی قصوراتی رخ داد که ذائقه معلمان را تلخ کرد که با پیگیری نمایندگان مجلس این موضوع دنبال و بخش مهمی از مطالبات معلمان پرداخت شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بعد از اعلام مجلس در مقصر بودن وزارت آموزش و پرورش و همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور در عدم پرداخت مطالبات معلمان که منجر به استعفا و برکناری وزیر آموزش و پرورش شد، سرنوشت مشابه برای مسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کاملا قابل پیش بینی بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پرسش هایی که انتظار می رود در زمان معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس، به بخشی مهم از موضوع نشست ویژه مجلس برای بررسی صلاحیت جانشین نوری بدل گردد و چه بسا بتواند ابعاد ناگفته ای از ماجرای واریز نشدن مطالبات معلمان در اسفند 1401 را برملا سازد ...
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که امروز هر کسی بابت ضعف در اجرای رتبه بندی دلیلی می آورد اما اینکه چرا در 29 اسفند ماه 1401 حقوق معلم اینگونه آن هم ناقص پرداخت شده است جای سوال دارد.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۶۰ سایت دیگر  
رییس جمهور با استعفای یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش موافقت و رضا مراد صحرایی رییس دانشگاه فرهنگیان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتخاب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس در راستای انجام وظایف نظارتی خود پس از شروع به کار در سال جدید، عدم پرداخت مطالبات معلمان را با جدیت مورد بررسی قرار می دهد و با هر دستگاهی که در این موضوع مرتکب قصوری شده باشد، برخورد قانونی خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه پیگیر معوقات فرهنگیان استان هستیم، گفت: تشکیل کمیته ای برای بررسی مسائل و مطالبات معلمان ضروری است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از واریز بخشی از مطالبات فرهنگیان از فردا خبر داد. مصطفی بابایی درباره واریز معوقات فرهنگیان گفت: مقرر شده است پرداخت 4 ماه از مطالبات حق التدریس معلمان فردا (10 فروردین) واریز شود. ...
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از واریز بخشی از مطالبات فرهنگیان از فردا خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روح الله حضرت پور نماینده ارومیه در مجلس در توییتی نوشت: در تماسی که با وزارت آموزش و پرورش داشتم نسبت به تاخیر پیش آمده در پرداخت حقوق معلمان گلایه م مطلع شدم که حقوق و رتبه بندی اسفندماه تا ساعتی دیگر پرداخت خواهد شد اما متاسفانه به دلیل کارشکنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از افزایش افزایش 20 درصدی دانش آموزان مدارس خارج از کشور خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مهدی بیک اوغلی | تقاضا دارم تا مُرِ قانون در پرونده من رعایت شود. این عبارات بخشی از اظهاراتی است که اسماعیل عبدی، دبیرکل کانون صنفی معلمان در پاسخ به پرسش اعتماد پیرامون اینکه مطالبه شما از دستگاه قضایی چیست؟ می دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه استان یزد: برگزاری آزمون استخدامی باید در ابتدای کار انجام شود نه پس از چندسال کار و فاصله افتادن بین زمان تحصیل و برگزاری آزمون استخدامی معلمان ممکن است موجب تضییع حقوق آن ها شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت بخش مهمی از مطالبات معلمان خرید خدمات آموزشی تا پیش از شروع سال جدید خبر داد.