پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۱:۳۲Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشسته ها»

شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران کشور در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، درخواست کردند قوه مقننه به موضوع همسان سازی حقوق بازنشسته ها ورود کند.
بعد از مدت ها رایزنی و وعده هایی که در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشسته ها از مهر ماه امسال داده شده بود سرانجام با پیشنهاد مطرح شده از سوی هیات دولت موافقت شده و به زودی در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشسته ها تا 90درصد حقوق شاغلان هم تراز اقدام خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از مدت ها رایزنی و وعده هایی که در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشسته ها از مهر ماه امسال داده شده بود سرانجام با پیشنهاد مطرح شده از سوی هیات دولت موافقت شده و به زودی در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشسته ها تا 90 درصد حقوق شاغلان هم تراز اقدام خواهد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری درباره ناکامی آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه برای بازگرداندن تحریم ها، گفت: پیشاپیش پیروزی روزهای شنبه و یکشنبه هفته بعد و شکست مفتضحانه آمریکا را به ملت ایران را تبریک می گویم. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
بعد از رایزنی های انجام شده در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشسته های لشگری و کشوری، طی توافق صورت گرفته برای تامین مالی از سوی دولت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیز حداقل تا 1.3 میلیون تومان افزایش پیدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
در حالی سازمان برنامه و بودجه به نوعی تضمین کرده بود که همسان سازی حقوق بازنشسته ها از مهرماه انجام شود که اکنون پای تامین اعتبار کافی برای اجرای کامل این طرح مطرح شده و ممکن است همسان سازی به دونیم تقسیم شده و تا سال آینده طول بکشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس سازمان اداری و استخدامی، اگر سازمان برنامه و بودجه بتواند نسبت به تأمین اعتبار کامل اقدام کند، همسان سازی به میزان 85 تا 90 درصد حقوق شاغلان انجام خواهد شد و در صورت عدم امکان تأمین اعتبار کامل، این کار در دو مرحله شش ماهه دوم امسال و ابتدای سال آینده(1400) کامل خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلان هم تراز از اول مهر اجرایی خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین از احتمال تصویب افزایش بن خوار بار و حق مسکن هم خبر داد که قرار شد روز شنبه جزئیات بیشتر را تشریح کند
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۴    
موضوع کم بودن مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی مدت هاست که سر زبان ها افتاده و مشخص نیست حق بیمه که 30 سال پرداخت کردند، کجا هزینه شده است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۶۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: با مجموعه تصمیماتی که درباره افزایش حقوق و همسان سازی پرداختی به بازنشسته ها اخذ شده است، متوسط افزایش حقوق آنها در سال جاری به 30 درصد می رسد. ...
دولت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه، جبران کاهش قدرت خرید مردم را مهمترین سیاست لایحه بودجه 99 ذکر کرد و گفت: این سیاست در قالب مهار تورم، استمرار پرداخت یارانه ها، پرداخت های جبرانی، افزایش حقوق و دستمزد و همچنین همسان سازی حقوق بازنشسته ها انجام خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه، جبران کاهش قدرت خرید مردم را مهمترین سیاست لایحه بودجه 99 ذکر کرد و گفت: این سیاست در قالب مهار تورم، استمرار پرداخت یارانه ها، پرداخت های جبرانی، افزایش حقوق و دستمزد و همچنین همسان سازی حقوق بازنشسته ها انجام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۲    
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با تاکید بر افزایش چتر حمایتی دولت به قشر ضعیف جامعه گفت: دولت قانون همسان سازی حقوق بازنشسته ها را اجرایی کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۷    
شفقنا- یکی از برنامه های مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه، همسان سازی حقوق بازنشسته ها بود تا حقوق بازنشسته هایی که شرایط مشابهی دارند را همسان کند ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشسته ها هرساله نیاز به اعتبار حداقل 15 تا 20 هزار میلیارد تومان دارد.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۶    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه تمام گفت: سعی مان در این است که قانون همسان سازی حقوق بازنشسته ها به نحو احسن انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۰    
به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، شما می توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه های ارسالی خود به سامانه های پیامکی 10001915 مطلع شوید. از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ نهم مرداد ماه مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس ، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(دوشنبه، 30 اردیبهشت) پارلمان در تذکری شفاهی، گفت: بازنشسته ها در شرایط سختی به سر می برند، از این رو همسان سازی حقوق بازنشسته ها و صدور احکام آنها مطابق با قانون مصوب مجلس ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۷    
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- تعدادی از نمایندگان مجلس در تذکراتی ضمن انتقاد از اجرایی نشدن مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق و نظام رتبه بندی معلمان؛ بر همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تعدادی از نمایندگان مجلس در تذکراتی ضمن انتقاد از اجرایی نشدن مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق و نظام رتبه بندی معلمان؛ بر همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کردند.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
آن طور که محمدمهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون تلفیق، لایحه بودجه سال 1398 کل کشور اعلام کرده؛ قرار است پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در سال آینده حداکثر معادل هفت برابر حداقل حقوق و مزایا در ازای هر سال باشد و در ازای 30 سال خدمت اختصاص یابد ...
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۷    
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور و شرایط کار و بازنشستگی کارگران گفت: در شرایط فعلی اقتصادی و نوسانات ارزی کشور طرح همسان سازی حقوق ها و بعلاوه مصوبه اصلاح مقررات و پارامترهای بیمه در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشسته ها و رتبه بندی معلمان را از نکات مثبت بودجه 98 ذکر کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش در مجلس بر لحاظ همسان سازی حقوق بازنشسته ها در لایحه بودجه سال 98 تاکید کرد.
همشهری   ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
- علی اصغر محمد ی: بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از حد ود یک د هه پیش چشم انتظار همسان سازی حقوق با سایر بازنشستگان (کشوری و لشکری) هستند ، آنان این موضوع را تبعیض قلمد اد می کنند و به آن اعتراض د ارند .
وکیل ملت   ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
وکیل ملت: رئیس مجلس شورای اسلامی مهم ترین نکات مصوب در بودجه سال 96 در بخش های مختلف را تشریح کرد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور از اولویت های مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 96 است. ...
الف   ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور از اولویت های مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 96 است. ...
همشهری   ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۲    
- داستان پرغصه همسان سازی حقوق بازنشستگان به اسفند87 بازمی گردد؛ زمانی که 2هزار و 500میلیارد تومان براساس مصوبه نمایندگان مجلس برای اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با بازنشستگان کشوری و لشکری اختصاص پیدا کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ - ۲۱:۰۹    
(اینترنت) گرگی پور- خارگ: میزان حقوق بازنشستگان کشوری در سازمان های مختلف بسیار با یکدیگر اختلاف دارند. مثلا حقوق یک معلم بازنشسته با حقوق یک بازنشسته در سازمان دیگر بسیار متفاوت است. لطفا مسئولان سعی کنند این تفاوت ها را به حداقل برسانند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: سامانه تلفن گویای ندای تامین (1420)، به منظور اطلاع رسانی دقیق به بازنشستگان برنامه زمان بندی پرداخت حقوق آنان را از طریق این سامانه اعلام می کند. ...