چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۱۴Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیشکر هفت تپه»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به پیگیری های چند روز اخیر برای رفع موانع موجود در مسیر ادامه فعالیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: مدیریت ارشد استان خوزستان موافق دولتی شدن هیچ کارخانه ای نیست و امیدواریم حکم دستگاه قضایی درباره این شرکت عادلانه و به نفع تولید باشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۱    
خوزستان-استاندار خوزستان با بیان اینکه در چند روز گذشته جلساتی در خصوص وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شده است، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه در چند روز گذشته جلساتی در خصوص وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شده است، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سید کریم حسینی گفت: نظر مجمع نمایندگان خوزستان این است که شرکت نیشکر هفت تپه برای تداوم تولید و اشتغال از مالکان فعلی خلع مالکیت شود و دولت آن را اداره کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس گفت: براساس صحبت هایی که مطرح شده است، رای شرکت نیشکر هفت تپه در روزهای آتی صادر خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۱    
ماجرای واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به بخش خصوصی در برنامه اینترنتی دسترنج مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فعال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: فعالیت انبار های هفت تپه به این صورت است که تمامی ورودی و خروجی به صورت دقیق باید وزن گذاری و ثبت شود؛ اما در جریان خروج شکر های خام از شرکت، وزن کشی صورت نگرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: براساس صحبت های شفاهی که در خصوص پرونده هفت تپه مطرح شده است، رای قاضی صادر شده، اما در انتظار اطلاع رسانی آن هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگی پیش از موعد 78 نفر از کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه با واریز 4 درصد از حق بیمه توسط کارفرما تاپایان سال انجام می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
96 واحد مسکن مهر هفت تپه شوش بهره برداری و عملیات طرح توسعه شرکت فولاد پارس هفت تپه آغاز شد. 96 واحد مسکن مهر تعاونی نیشکر هفت تپه با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال احداث شده اند که برای تکمیل هر یک از این واحدها بیش از 140 میلیون ریال آورده متقاضی و 450 میلیون ریال تسهیلات هزینه شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۹    
نماینده مردم تهران درمجلس توئیتی را درباره بازگشت به کار کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه منتشر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه افتتاح و به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس توئیتی را درباره کارگران اخراجی نیشکر هفت تپه نوشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فعال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: از قوه قضائیه انتظار داریم هر چه سریع تر تکلیف پرونده فسخ قرارداد واگذاری این شرکت را مشخص و رأی نهایی خود مبنی بر خلع ید کارفرمای هفت تپه را صادر کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مالک کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با انعقاد قرارداد های صوری و خلاف قوانین، اقدام به پیش فروش و خام فروشی محصولات این شرکت به احسان الله اسدبیگی (پدر امید اسدبیگی) کرده و با وجود تذکر سازمان خصوصی سازی قرارداد مربوطه را ابطال نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها فرماندار شوش در تشریح جزئیات حریق در هفت تپه گفت: این حادثه عصر امروز بر اثر آتش گرفتن تسمه یکی از کمپرسورهای این کارخانه رخ داد که با وقوع این آتش سوزی ، آتش نشانان در محل حادثه حاضر و مشغول مهار آتش شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مهار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: ویدئویی از آتش سوزی در کارخانه نیشکر هفت تپه را ببینید. کارگران می گویند این آتش سوزی از قسمت نیروگاه شروع شده است . آتش سوزی مربوط به کمپرسور هوای نیروگاه بوده و مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - بخشی از کارخانه نیشکر هفت تپه عصر یکشنبه دچار آتش سوزی شده بود که با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان شوش در خصوص آتش سوزی در نیشکر هفت تپه، گفت: آتش سوزی که در یکی از سوله های شرکت نیشکر هفت تپه رخ داد بر اثر اتصال برق بود و خسارت چندانی به دنبال نداشت. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدا و سیما؛ کمپرسور هوای نیروگاهِ شرکت نیشکر هفت تپه خوزستان دچار آتش سوزی شد ،که توسط کارکنان حراست و آتش نشانی خاموش شد. در حادثه ی امروز به کسی آسیبی وارد نشده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
بر اساس اعلام منابع محلی، شرکت نیشکر هفت تپه در شهرستان شوش عصر امروز یکشنبه دچار اتش سوزی شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: ویدئویی از آتش سوزی در کارخانه نیشکر هفت تپه را ببینید. کارگران می گویند این آتش سوزی از قسمت نیروگاه شروع شده است . آتش سوزی مربوط به کمپرسور هوای نیروگاه بوده و مهار شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۷    
یکی از مدیران شرکت نیشکر هفت تپه در مورد حواشی اخیر از جمله فیلم هایی در فضای مجازی گفت: اینها فروش عادی شکر ماست؛ چون شرایط هفت تپه بهبود پیدا کرده است اینها جوسازی می کنند. ...
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عصر جنوب ویدئویی را منتشر کرده است که در آن غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پاسخ به سوالی تلویحاً رفتنش به سازمان استاندارد را تایید می کند. برخورد وی با یکی از اهالی خوزستان در زمان سیل فروردین 98 و یک ادعا درباره خانواده اش در دادگاه اسدبیگی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۱    
نایب رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکو از قوه قضائیه خواست تا به مانند شرکت نیشکر هفت تپه به هدر رفت بیت المال در شرکت هپکو نیز رسیدگی کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی در توئیتی درباره آخرین وضعیت پرونده فسخ قرارداد واگذاری کشت و صنعت نیشکر هفت تپه نوشت: پرونده هفت تپه در قوه قضاییه است و در ایستگاه آخر.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۱    
جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده ابطال قرارداد واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه 14 بهمن ماه با حضور طرفین دعوی برگزار می شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ساعت 24-آوازه کارگران نیشکر هفت تپه را حالا کمتر ایرانی است که نشنیده باشد. کارگرانی که نزدیک به 5 سال مشکلاتی مختلف از نگرفتن حقوق، اخراج از کارخانه، بازداشت، زندانی شدن و... معیشت شان را با مشکل مواجه و عرصه زندگی را بر آنها تنگ کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالا تا پایان ماه جاری (بهمن ماه) رأی قوه قضائیه در خصوص کشت و صنعت نیشکر هفت تپه صادر شود.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
یکی از واگذاری های سازمان خصوصی سازی در زمان تصدی او که در سال های گذشته بسیار جنجالی شد، مربوط به واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه است که در 1394 انجام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۲    
پرونده فسخ قرارداد واگذاری کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به قوه قضائیه ارجاع شده و اکنون، چشم انتظار صدور رأی عادلانه این دستگاه هستیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: نمایش معده طبقه متوسط به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج با موضوعِ زندگی کارگران نی بر هفت تپه برای اجرا در مجموعه تئاترشهر آماده می شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارفرمای کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از بیش از 25 نفر از کارگران این واحد تولیدی شکایت کرد.
از ابتدای امسال قیمت شکر تحت تاثیر عوامل مختلف چندبار دچار تغییر قیمت شد که عمده ترین این اتفاق مربوط به رکود کارخانه های تولید شکر از جمله نیشکر هفت تپه می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان خصوصی سازی با ثبت دادخواست در دادگاه عمومی تهران خواستار تجدیدنظر در خصوص رأی هیئت داوری مبنی بر عدم ابطال واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه شد.
براساس نامه سرپرست سازمان خصوصی سازی دادخواست اعتراض قانونی سازمان خصوصی سازی پیرامون فسخ قرارداد هفت تپه به دادگاه ارائه شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رای بدوی هیات داوری برای بررسی وضعیت مالکیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه صادر شده و نمایندگان کارگری این شرکت نگرانی خود را از آن اعلام کرده اند. رویداد24 از این گزارش ویدئویی آنچه بر کارگران هفت تپه گذشته را روایت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های تهران در اعتراض به حکم هیات داوری برای پرونده شرکت نیشکر هفت تپه مقابل سازمان خصوصی سازی تجمع کردند.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه قدیمی ترین تولیدکننده شکر در ایران است و این مجموعه استراتژیک سال ها در سطح بین المللی از رسمیت برخوردار بوده و با اینکه قریب به 30 هزار هکتار وسعت دارد و دارای بیش از 15 هزار هکتار اراضی مرغوب است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در اعتراض به حکم هیات داوری در پرونده شرکت نیشکر هفت تپه مقابل سازمان خصوصی سازی تجمع می کنند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در مجتمع نیشکر هفت تپه حدود 2 هزار و 500 کارگر نی بر فصلی مشغول کار هستند که قرارداد کار حدود 250 کارگر فصلی لیلیکو با شروع فصل بهره برداری هنوز تمدید نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
موضوعاتی همچون رای، تصمیم گیری و موضع هیات داوری در خصوص عدم ابطال واگذاری شرکت پرحاشیه نیشکر هفت تپه موجب شده است تا نمایندگان مجلس به فکر تغییر ساختار و ترکیب هیات داوری رسیدگی به واگذاری ها بیفتند.
نسیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نسیم آنلاین : عبدالعلی میرکوهی، رئیس هیأت داوری بررسی فسخ قرارداد واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در خصوص ابلاغ رأی نهایی هیأت داوری به این شرکت و سازمان خصوصی سازی گفت: طبق اعلام قبلی ...
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
نظام موسوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح استیضاح دژپسند با امضای 102نماینده به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: شرکت نیشکر هفت تپه با آن عظمت را به ثمن بخس واگذار کرده اند درحالی که ارزش واقعی در سال 94، حدود 2400 میلیارد تومان، اما حدود 290 میلیارد تومان قیمت گذاشته اند و باز 25 درصد آن را آقایان دولتی تخفیف داده اند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دادگستری کل استان خوزستان در اطلاعیه ای، درباره مطالب منتشرشده در فضای مجازی در خصوص دخالت دادستان اهواز در پرونده خلع ید از شرکت نیشکر هفت تپه، توضیحاتی ارائه کرد.