شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۴:۱۹Jul 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران نیشکر هفت تپه»

کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در تهران حضور یافتند و برای آخرین بار با آیت الله رئیسی شهید جمهور وداع کردند.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : حسین شریفی سرخه در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش های آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور فقید در حمایت از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه و حل مشکلات این شرکت که در ان زمان وارد بحران جدی شده بود ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در جریان دیدار امروز کارگران با رهبر انقلاب به مناسبت روز کارگر تصویری از یکی از کارگران در حسینیه امام خمینی (ره) منتشر شد که جالب توجه بود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس 115 خوزستان از واژگونی خودروی حامل کارگران نیشکر هفت تپه خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴    
یکی از وکلای پرونده های مختلف از جمله معلمان و کارگران نیشکر هفت تپه به یک سال و شش ماه حبس تعزیری محکوم شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ابراهیم رئیسی، در سفری دوروزه به استان خوزستان چندین پروژه بزرگ نیروگاهی، پالایشگاهی، محیط زیستی و ریلی ازجمله فاز یک شرکت پالایش هویزه خلیج فارس، 70 کیلومتر از پروژه راه آهن 2خطه اندیمشک- اهواز و تصفیه خانه اضطراری آب شرب شوشتر را افتتاح کرد ...
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از شوش، سید ابراهیم رئیسی امروز 7 اردیبهشت ماه در جمع کارگران نیشکر هفت تپه ضمن قدردانی از تلاش های کارگران این مجموعه علی رغم مشکلات فراوان، اظهار کرد: از همه کارگران ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس جمهور در جمع کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه حاضر شد. سید ابراهیم رییسی امروز هفتم اردیبهشت ماه پس از افتتاح 70 کیلومتر خط ریلی راه آهن اندیمشک – اهواز، در حالی که از طریق همین مسیر ریلی در حال سفر به اهواز بود، با جمع کثیری از کارگران نیشکر هفت تپه که به استقبال او آمده بودند، مواجه شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیسی در حالی که پس از افتتاح خط جدید راه آهن اندیمشک اهواز با قطار عازم اهواز بود با مشاهده تجمع کارگران هفت تپه در ایستگاه این شهر دستور توقف قطار را صادر کرد و در جمع آنها حاضر شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۲    
رئیسی در جریان هفتمین سفر خود به استان خوزستان با کارگران نیشکر هفت تپه دیدار کرد. در این دیدار پر شور و صمیمی، کارگران نیشکر هفت تپه از تلاش های رئیسی برای بازگرداندن این مجموعه به دولت و تلاش برای احیاء آن تقدیر و مطالبات خود برای انتقال قطعی این شرکت را مطرح کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۲    
دستور رئیسی برای توقف قطار اندیمشک - اهواز و حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شوش و کرخه گفت: با تامین بودجه پروژه تعریض و چهار بانده سازی جاده عبدالخان به بستان، این پروژه از سال آینده اجرایی می شود تا ایمنی جاده دسترسی از شوش به پایانه مرزی چذابه افزایش پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با تاکید بر حل مشکل کارگران شهرداری های استان گفت: همان تلاشی که برای رفع مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه انجام شد قطعا برای رفع مشکلات کارگران شهرداری های استان به کار گرفته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از پرداخت حقوق مهرماه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه خبر داد.
عصر اعتبار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر: عصر اعتبار- مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی شنبه (اول آبان ماه) اعلام کرد، همه مطالبات و حقوق معوقه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تسویه و پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی شنبه (اول آبان ماه) اعلام کرد، همه مطالبات و حقوق معوقه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تسویه و پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ناصری گفت: برای بهبود شرایط کارکنان نیشکر هفت تپه کارگران این شرکت و خانواده های آن ها از اول آذرماه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: دوماه حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: امیدواریم در 10 روز آینده یک یا دو ماه از حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه به آن ها پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۵   + ۸۹ سایت دیگر  
طبق مصوبه جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور و دادستان کل کشور مدیریت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه در مقابل استانداری خوزستان در اهواز تجمع کردند و خواهان رسیدگی به مطالبات خود شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه با تجمع مقابل استانداری خوزستان در اهواز، خواهان رسیدگی به مطالباتشان شدند. کارگران هفت تپه خواستار دریافت سه ماه حقوق معوق خود، بازگشت به کار کارگران اخراج شده و همچنین تعیین تکلیف واگذاری این شرکت هستند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با وجود صدور رای قطعی در خصوص بازگشت کشت و صنعت هفت تپه به دولت و ابطال کلیه مالکیت ها قبلی، مشخص نیست که چرا در روند بازگشت مالکیت شاهد انواع اهمال ها هستیم. اهمال هایی که در استان حساسی نظیر خوزستان می تواند منجر به مسائل خاص امنیتی گردد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه با حضور در مقابل استانداری خوزستان در اهواز تجمع کردند و خواهان رسیدگی به مطالبات خود شدند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یا مستند طراحی سوخته با موضوع اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه در بخش های خبری صداوسیما اقدام دیگر مورد نقد صداوسیما با مدیریت علی عسگری بود که حتی صدای اعتراض اصولگرایان را هم درآورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه (16 شهریورماه) کارگران نیشکر هفت تپه واکسینه شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه به دلیل ابتلا به کرونا جان باخت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه شوش با حضور استاندار خوزستان و نمایندگان شورای اسلامی کارگران این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شوش با اشاره به سه ماه عقب افتادن حقوق کارگران نیشکر هفت تپه گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته به نتایج خوبی رسیدیم و امیدواریم در اسرع وقت حقوق کارگران پرداخت شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار شوش با اشاره به اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه گفت: قرار است کارفرما حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه را به زودی به آن ها پرداخت کند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - امام جمعه شوش: کارگران هفت تپه در شرایط دشواری به سر می برند و از مسئولان انتظار می رود برای رفع مشکلات آن ها اهتمام ویژه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگران نیشکر هفت تپه با تجمع در میدان اصلی شهرستان شوش خواستار تسریع در اجرای حکم خلع ید مالک شرکت، پرداخت حقوق های معوقه و بازگشت کارگران اخراجی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با اشاره به پیگیری ها برای حل مشکلات شرکت نیشکر هفت تپه گفت: قرار است در بحث تامین منابع موردنیاز برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه، وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت تعاون پیگیری های لازم را برای پرداخت حقوق کارگران انجام دهند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴    
کارگران شرکت نیشکر هفت تپه با تجمع در محوطه ین شرکت خواستار پیگیری و پرداخت مطالبات صنفی و ماهیانه خود شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، با ادامه اعتصاب سراسری کارگران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، تاکنون بیش از 61 شرکت و واحد کارگری به این موج اعتراضی پیوسته اند. شش تشکل از جمله سندیکاهای کارگران نیشکر هفت تپه و کارگران اتوبوسرانی تهران ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ رضا نجاتی با اشاره به برگزاری نشست کمیسون کارگری استان در خصوص این نشست توضیح داد: در نشست کمیسیون کارگری استان بر همکاری تامین اجتماعی با کارگران بخصوص کارگران نیشکر هفت تپه در زمینه تمدید دفترچه درمان تاکید شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از وکلای دادگستری در نامه ای نسبت به تشکیل پرونده برای فرزانه زیلابی، وکیل کارگران نیشکر هفت تپه واکنش نشان دادند. 366 نفر وکیل در این نامه سرگشاده با اعتراض به قرار منع اشتغال به وکالتی که بازپرس پرونده برای این وکیل پایه یک دادگستری صادر کرده، این اقدام را بدعتی عجیب ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شادی کارگران نیشکر هفت تپه پس از فسخ قرارداد واگذاری
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگران نیشکر هفت تپه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کارگر با بیان این که "سال هاست با آسودگی بیگانه اند"، به اعتراضات کارگران فولاد و هپکو و نفت و گاز و پتروشیمی، کارگران شهرداری ها، معلمان، بازنشستگان، پرستاران و کادر درمان ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۷    
در پشت در های دادگاه های قوه قضاییه ماه هاست که روند رسیدگی به دو پرونده مهم اقتصادی در جریان است؛ یکی رسیدگی به تخلفات ارزی که اتهامش به پای مالکان خصوصی هفته تپه نوشته شده و از 10 ماه پیش مرحله کارشناسی را سپری می کند و دیگری پرونده مربوط به صدور رای خلع ید مالک خصوصی که انتظار برایش دست کمی سه ...
سلام نو / ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
آوازه کارگران نیشکر هفت تپه را حالا کمتر ایرانی است که نشنیده باشد. کارگرانی که نزدیک به 5 سال مشکلاتی مختلف از نگرفتن حقوق، اخراج از کارخانه، بازداشت، زندانی شدن و... معیشت شان را با مشکل مواجه و عرصه زندگی را بر آنها تنگ کرده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رای بدوی هیات داوری برای بررسی وضعیت مالکیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه صادر شده و نمایندگان کارگری این شرکت نگرانی خود را از آن اعلام کرده اند. رویداد24 در این گزارش ویدئویی آنچه را بر کارگران هفت تپه گذشته روایت کرده است.