دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۴۰Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران نیشکر هفت تپه»

تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ رضا نجاتی با اشاره به برگزاری نشست کمیسون کارگری استان در خصوص این نشست توضیح داد: در نشست کمیسیون کارگری استان بر همکاری تامین اجتماعی با کارگران بخصوص کارگران نیشکر هفت تپه در زمینه تمدید دفترچه درمان تاکید شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از وکلای دادگستری در نامه ای نسبت به تشکیل پرونده برای فرزانه زیلابی، وکیل کارگران نیشکر هفت تپه واکنش نشان دادند. 366 نفر وکیل در این نامه سرگشاده با اعتراض به قرار منع اشتغال به وکالتی که بازپرس پرونده برای این وکیل پایه یک دادگستری صادر کرده، این اقدام را بدعتی عجیب ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شادی کارگران نیشکر هفت تپه پس از فسخ قرارداد واگذاری
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگران نیشکر هفت تپه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کارگر با بیان این که "سال هاست با آسودگی بیگانه اند"، به اعتراضات کارگران فولاد و هپکو و نفت و گاز و پتروشیمی، کارگران شهرداری ها، معلمان، بازنشستگان، پرستاران و کادر درمان ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ساعت 24-آوازه کارگران نیشکر هفت تپه را حالا کمتر ایرانی است که نشنیده باشد. کارگرانی که نزدیک به 5 سال مشکلاتی مختلف از نگرفتن حقوق، اخراج از کارخانه، بازداشت، زندانی شدن و... معیشت شان را با مشکل مواجه و عرصه زندگی را بر آنها تنگ کرده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رای بدوی هیات داوری برای بررسی وضعیت مالکیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه صادر شده و نمایندگان کارگری این شرکت نگرانی خود را از آن اعلام کرده اند. رویداد24 در این گزارش ویدئویی آنچه را بر کارگران هفت تپه گذشته روایت کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در خصوص پیگیری مسائل شرکت نیشکر هفت تپه گفت: در عین حال که تاکید داریم وزرای مربوطه باید در خصوص پرونده نیشکر هفت تپه پاسخگو باشند، پیگیر امور شرکت و امور مربوط به کارگران نیشکر هفت تپه بودیم و هستیم و خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در راستای مطالبه حقوق کارگران نیشکر هفت تپه امروز مقابل وزارت دادگستری تجمع کردند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دادگستری و فرمانداری شهرستان شوش ضمن تکذیب خبر خودکشی یک جوان اهل شوش به علت اخراج از شرکت نیشکر هفت تپه اعلام کردند: فرد مذکور رابطه استخدامی با شرکت نیشکر هفت تپه نداشته است.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۲۳:۵۹   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: امروز خبری مبنی بر خودکشی یکی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به اسم "رضا آل کثیر" به دلیل اخراج از کار در شبکه های اجتماعی منتشر شد. مصطفی نظری دادستان شهرستان شوش با تکذیب این خبر اظهار داشت: فردی که اقدام به خودکشی کرده هیچ گونه رابطه استخدامی با شرکت نیشکر هفت تپه نداشته است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار شوش از بازگشت به کار 15 نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از امروز خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه اهواز در جمع کارگران نیشکر هفت تپه گفت پیش از آنکه یک جوان کارگر هفت تپه ای محاکمه شود، باید مدیران نالایق محاکمه شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۷    
صبح امروز نماینده ولی فقیه در استان خوزستان برای دومین بار طی چند روز گذشته در جمع کارگران نیشکر هفت تپه حضور یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با طرح سؤال از وزیر کشور رفتار ضد امنیتی در شرکت هفت تپه را پیگیری خواهیم کرد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ساعت 24 - امام جمعه اهواز گفت:داستان هفت تپه الحمدلله حل شده است اما عده ای ساده اندیشی کرده فکر میکنند کار خوبی میکنند در حالیکه نباید نظام را با چالش مواجه کرد حفظ نظام از اوجب واجبات است نباید آبرو و حیثیت نظام را ببریم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، مصطفی نظری گفت: با پیگیری های دستگاه قضائی استان خوزستان، کارگران شرکت نیشکر هفت تپه حقوق خود را تا مرداد ماه دریافت کردند و مابقی حقوق آنان با پیگیرهای صورت گرفته نیز به تدریج پرداخت می شود. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۹    
صبح امروز (شنبه 19 مهر) شماری از کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه در واکنش به عملی نشدن وعده پرداخت مزایای حقوق تیر ماه خود، در محوطه کارخانه تجمع کردند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه صبح امروز به کلانتری شعبه هفت تپه فراخوانده شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار شوش از پرداخت حقوق معوق تیرماه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.
خبرگزاری فارس: مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه شوش از واریز حقوق تیرماه کارگران شرکت خبر داد. روابط عمومی شرکت نیشکر هفت تپه اعلام کرد: با عذرخواهی ازتاخیر پیش آمده درپرداخت حقوق تیرماه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تولید 40 هزار تن شکر تا پایان سال نتیجه بازگشت کارگران نیشکر هفت تپه و شروع دوباره کشت است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کارگران بخش صنعت نیشکر هفت تپه در ادامه اعتراضات دو روز گذشته خود، امروز سه شنبه نیز کار در کارخانه را متوقف کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه تجمعات صنفی دو روز گذشته و در انتقاد به آنچه بی توجهی کارفرما به وضعیت مطالبات مزدی خود می خوانند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان اینکه مسائل شرکت نیشکر هفت تپه در سطح ملی در حال پیگیری است، گفت: به هر شکلی از حقوق کارگران نیشکر هفت تپه دفاع کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در جریان دیدار و گفت وگو با رییس مجلس، خواستار رسیدگی به مشکلات شان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس با اشاره به پایان اعتصاب 70 روزه کارگران نیشکر هفت تپه از استقرار نمایندگان دیوان محاسبات و رایزنی با قوه قضاییه برای خلع ید مدیر این شرکت خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از پایان اعتصاب 70 روزه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه با وعده خلع ید مالک شرکت خبر داد. کارگران نیشکر هفت تپه 70 روز است که برای دریافت حقوق و مزایای خود و همچنین خلع ید اسد بیگی مالک این شرکت که در جریان خصوصی سازی شرکت آن را خریداری کرده بود ...
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که خبرها حاکی از پرداخت چند ماه حقوق معوقه کارگران نیشکر هفت تپه است و استاندار خوزستان نیز با اشاره به پیگیری های صورت گرفته این خبر خوشحال کننده را اعلام نمود، کارکنان شهرداری لالی مدت هاست برای دریافت 11 ماه حقوق معوقه خود تجمع می کنند.
برترین ها / رهیاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حقوق عقب افتاده ماه های اردیبهشت و خرداد کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز سه شنبه 28 مرداد به حساب آنها واریز شد. صبح امروز خبری در برخی رسانه ها مبنی بر واریز شدن حقوق معوقه کارگران منتشر شد که خبرنگار فارس در تماس با کارگران هفت تپه این موضوع را پیگیری کرده و آنها این ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار شوش با اشاره به پرداخت دو ماه حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه، از پرداخت حقوق بعدی این کارگران در شهریورماه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه گفت: راهکار مسئله کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، خلع ید مدیریت کنونی است و معوقات کارگران این شرکت باید پرداخت شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه بررسی مشکلات کارگران هفت تپه که با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس برگزار شد، مصوباتی برای حل مشکل بیمه و حقوق معوق کارگران تا هفته آینده تعیین گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۸    
در هفتمین سال ریاست جمهوری روحانی سوء مدیریت در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و آینده مبهم کارگران این شرکت، موجب انتقاد عمومی نسبت به نحوه واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: امروز مبالغ و منابع مورد نیاز برای پرداخت حقوق کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه آزاد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: با دستور دادستان کل کشور، امروز مبالغ و منابعی برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه آزاد شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خصوصی سازی را نباید به اختصاصی سازی تعبیر کرد و دولتمردان نیز نباید این بخش را به حال خود رها کنند تا کارگران این چنین دو ماه در خیابان ها جمع شوند و حقوق خود را مطالبه کنند. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سید عبدالنبی موسوی فرد، امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان شنبه 18 مرداد 1399 با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سید عبدالنبی موسوی فرد، امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان شنبه 18 مرداد 1399 با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خوزستان به مناسبت عید غدیر در جمع کارگران نیشکر هفت تپه حاضر شد و گفت: مسئولانی که حقوق نجومی دریافت می کنند اگر صادق هستند یک ماه حقوق خود را به کارگران نیشکر هفت تپه بدهند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان ظهر امروز با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امام جمعه اهواز در جمع کارگران معترض نیشکر هفت تپه اهواز حضور یافت. نماز جماعت توسط موسوی امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان به همراه کارگران نیشکر هفت تپه در یکی از پارک های شوش اقامه شد.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۳:۱۳    
همزمان با اعتراض های کارگران صنعت نفت، کارگران نیشکر هفت تپه نیز به اعتراضات خود ادامه دادند و حتی دامنه آن را گسترده تر کردند. البته اعتراضات کارگران هفت تپه از یک ماه و نیم پیش آغاز شده بود.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شاید یکبار و برای همیشه مسئولان باید مشکلات کارگران هفت تپه را بصورت ریشه ای و نَه با مُسَکِن حل کنند تا این کارگران زحمتکش و خانواده هایشان پس از یک دهه نابسمانی و پرداخت نشدن حقوقشان نفس راحتی بکشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در رابطه با ملاقات چند روز اخیر خود با کارگران نیشکر هفت تپه و هم چنین اقدامات مجلس شورای اسلامی در چند روز آینده درباره این شرکت در لایو خبرگزاری فارس توضیحاتی ارائه داد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در چند ماه گذشته اعتراضات زیادی از سوی کارگران به وضعیت بد کاری شان در گوشه و کنار کشور انجام شده است که ماجرای اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه یکی از جدی ترین آنهاست اما حالا نمایندگان مجلس شورای اسلامی که رویکرد خود را حمایت از مستضعفان و طبقات محروم جامعه گذاشته اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
روزنامه شرق اعتراض کرده که چرا سه تن از نمایندگان تهران در مجلس به خوزستان سفر کرده اند و پیگیر مشکلات کارگران هفت تپه شده اند. شرق در گزارشی با تیتر عجایب مجلس یازدهم که آن را تیتر یک روزنامه کرده است ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
موضوع کارگران نیشکر هفت تپه می تواند نمونه ای برای نوع مواجهۀ مجلس تمام اصول گرا با بحران ها باشد. چه تصمیمی می گیرند؟