یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۵۸Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعدامی»

عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
"فداء کیوان" زن مسلمان اسرائیلی (عرب 48) ساکن شهر حیفاست که در زمینه عکاسی فعالیت می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
وی افزود: در سال گذشته تعداد 20 نفر از زندانیان محکوم به قصاص نفس در استان بوشهر از قصاص رهایی و به دامان خانواده و اجتماع بازگشته اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: هرمزگان رئیس کل دادگستری هرمزگان از اعلام رضایت اولیای دم در بیست و هشتمین پرونده قصاصِ این استان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: در آستانه سال جدید و با اجرای پویش معنوی "به عشق امام رضا(ع) می بخشم"، 15 پرونده قصاص نفس با رضایت اولیاءدم، به مصالحه و بخشش محکومان ختم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
باپیگیری های شهردار منطقه 14 تهران و در راستای ترویج فرهنگ صلح و سازش در تعامل با مرجع قضائی، اولیای دم مقتول از اجرای حکم قصاص محکوم جوان گذشت کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
این فیلم گریه تان را در می آورد ! شب عید 4 اعدامی تهرانی و دلتنگی 10 ساله پسری برای پدر کوچ کرده اش که حالا تصمیم بزرگ و انسانی ای گرفته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۹    
حوادث رکنا: 4 اعدامی قبل از رسیدن به چوبه دار با تلاش گروه صبح و سازش دادسرای جنایی تهران بخشیده شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
زینب، خواهر فرد اعدامی و سازمان غیردولتی مبارزه با مجازات اعدام "ریپریو" مستقر در بریتانیا گفتند که حسین ابوالخیر قبل از امضای سندی مبنی بر اعتراف به قاچاق مواد مخدر به مدت 12 روز تحت شکنجه قرار گرفت و او قادر به تماس با وکیل نبود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رییس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: امسال 24 فقره پرونده قتل عمد منتهی به سازش شده که در مقایسه با سال گذشته که 18 فقره بوده، رشد 25 درصدی سازش در پرونده های قتل عمدی در استان را داشتیم.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: یک زندانی محکوم به قصاص در استان هرمزگان به مناسبت نیمه شعبان مورد بخشش اولیای دم قرار گرفت و به زندگی بازگشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
3 نفر از 9 محکوم به قصاصی که با بخشش اولیای دم و تلاش خیرین از زندان آزاده شده بودند، در لحظه آزادی ماجرای قاتل شدن و زندان خود و رفتن پای چوبه دار را روایت کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تلاش های سرپرست دادسرای امور جنایی برای نجات 9 محکوم به مرگ که در جریان پرونده های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، نتیجه داد و متهمان به احترام میلاد امام عصر (عج) موفق به جلب رضایت اولیای دم شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 9 متهم به قتل در دادسرای جنایی تهران موفق به جلب رضایت شده و به آزادی نزدیک شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۷    
حوادث رکنا: صبح امروز جلسه صلح و سازش در دادسرای جنایی تهران منجر به آزادی 9 متهم به قتل شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شاهرخ دریانورد کارگردان یک ساعت دیگر در سن پیر ، نمایشی درمورد مامور اعدامی به نام هری وِید است که به کارش افتخار می کند، می گوید: در اجرای جدید این اثر نمایشی از موقعیت های طنز فاصله گرفته و به فضایی تاریک و گروتسک که در جهان امروز جریان دارد، پرداخته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: یک محکوم به قصاص در هیرمند استان سیستان و بلوچستان به زندگی بازگشت.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
حادثه 24 - نام جوان محکوم به قصاص در فهرست اعدامی های آخر سال بود؛ اما اولیای دم به حرمت اعیاد شعبانیه و تولد امام زمان(عج)، از قصاص گذشتند و او از یک قدمی مجازات مرگ به زندگی برگشت. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
اولاف شولتس روز چهارشنبه با انتشار پیامی در توئیتر مدعی شد: حکم اعدام علیه جمشید شارمهد غیرقابل قبول است. ما آن را به شدت محکوم می کنیم و از رژیم ایران می خواهیم این حکم را لغو کند
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: پرونده قصاص نفس در میان جلگه با تلاش مسوولان و معتمدان محلی و عفو قاتل به صلح و سازش منجر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس کل دادگستری گلستان گفت: دو محکوم به قصاص در گلستان با گذشت اولیای دم و پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف، فرصت زندگی دوباره، یافتند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری فارس گفت: در آخرین اقدام سازشی در پرونده های مهم استان 4 فقره پرونده قصاص در حوزه های قضایی شیراز، ممسنی، کوار و کوه چنار با رضایت اولیاء دم به مصالحه رسید.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۲    
حکم اعدام یک زندانی سیاهپوست در ایالت تگزاس آمریکا اجرا شد. خبرگزاری میزان – یک زندانی سیاهپوست که توسط هیئت منصفه سفیدپوست در ایالت تگزاس آمریکا به اعدام محکوم شده بود، ششمین اعدامی این کشور در سال 2023 شد. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اعدام بالتازار جرارد یکی از هولناک ترین مجازات های تاریخ اروپاست. اعدامی که مردم اروپا را با وجود اینکه با همه نوع مجازاتی آشنا بودند، شوکه کرد. او در سال 1584 به دلیل قتل ویلیام اورنج، محکوم به اعدام با شکنجه شد و طبق داده های تاریخی، اعدام او 18 روز به طول انجامید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: تاکنون هیچ حکم اعدامی در ارتباط با پرونده های اغتشاشات در استان صادر نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: طبق پیگیری ها در استان آذربایجان غربی هیچ محکوم و یا زندانی به نام شهلا عبدی وجود ندارد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه، با انتشار خبری اعلام کرد، فردی به نام حسن فیروزی که رسانه های ضدانقلاب ادعا کرده بودند در زندان شکنجه شده و به کما رفته است، در حال فرار از مرزهای کشور در محدوده آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران نزدیک جزیره قشم بازداشت شد. ...
598   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/ سخنگوی قوه قضائیه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۱    
به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، سخنگوی قوه قضائیه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۸    
سخنگوی قوه قضائیه بازداشت وزیر دولت روحانی در پرونده علیرضا اکبری، جاسوس اعدامی که اخیراً از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود را تکذیب کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲    
سرویس خارجی- 182 زندانی در ایالت تگزاس در نامه ای اعتراضی به وضعیت غیرانسانی حاکم در زندان این ایالت اشاره و تاکید کرده اند که برخی از زندانیان سال هاست که در سلول های انفرادی در رنج و سختی اجرای حکم را انتظار می کشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زندانیان در انتظار اعدام در تگزاس از مقامات ایالتی به خاطر شرایط غیرانسانی در سلول های انفرادی شکایت کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زندان رجایی شهر گفت: با تلاش های بی وقفه واحد مددکاری زندان رجایی شهر از ابتدای سالجاری تاکنون فرصت دوباره زندگی برای 22 نفر از مددجویان محکوم به قصاص با اخذ رضایت اولیای دم فراهم شده که تعداد 19 نفر از آنان آزاد و سه نفر در حال تحمل کیفر محکومیت دولتی هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از محکومان به قتل در درگیری سال 1392 در استان گلستان محکوم به قصاص نفس شد که پس از 9 سال حبس در زندان مرکزی بوشهر با تلاش شورای حل اختلاف زندان، ستاد صبر، همکاری معتمدان و با جلب رضایت اولیا دم، از چوبه دار نجات یافت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۲    
حسن فیروزی که توسط رسانه های معاند نام او به عنوان یکی از اعدامی ها اعلام شده بود، در حین فرار از کشور دستگیر شد. در تصاویر روز عکس هایی از حسن فیروزی را ببینید.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۸۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: حسن فیروزی که توسط رسانه های معاند نام او به عنوان یکی از اعدامی ها اعلام شده بود، در حین فرار از کشور دستگیر شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فردی بانام حسن فیروزی برخلاف ادعای رسانه های معاند هیچ گاه توسط قوه قضائیه یا نهادهای امنیتی دستگیر و زندانی نشده است. خبرگزاری میزان – پایگاه خبری مشرق نوشت: این روزها یک نام خاص در رسانه های ضدانقلاب بارها تکرار شده است ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رییس هیات صلح و سازش دادگستری استان ایلام گفت: یک قاتل محکوم به قصاص با عفو و گذشت اولیای دم در شهرستان آبدانان در آستانه اجرای حکم قصاص زندگی دوباره یافت.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالیکه کیهان، روزنامه حامی دولت، امروز مدعی شده است که علیرضا اکبری از حامیان برجام و FATF بوده است، اما نگاهی کوتاه به نوشته های او، خلاف این موضوع را نشان می دهد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
صادق عزیزی رییس دادگستری شهرستان صحنه از گذشت بدون چشمداشت اولیای دم، زندگی دوباره به جوان محکوم به قصاص اهل این شهرستان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
لذتی که در بخشش است در انتقام نیست و گذشت باعث آرامش خاطر و قلع ماده نزاع به معنای واقعی می کند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
برخوردهای قضایی با بازداشتی های وقایع اخیر روندی سریع داشت. محسن شکاری نخستین نامی بود که اعدام او خبرساز شد ... دادگاه های دیگری نیز در سراسر کشور در حال برگزاری است و بازداشتی های دیگری هم احتمال دارد به محاربه یا افساد فی الارض و در نتیجه اعدام محکوم شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۰   + ۱۲۴ سایت دیگر  
مهر نوشت:وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور اطلاعیه ای به ابهامات منتشر شده از سوی برخی افراد و رسانه ها در مورد مسئولیت سابق علیرضا اکبری در آن وزارت خانه و همچنین زمان ارتباط او با سرویس جاسوسی انگلیس واکنش نشان داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یکی از فعالان رسانه ای در واکنش به اعدام علیرضا اکبری ابرجاسوس انگلستان، توئیتی را منتشر کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
3 متهم قصاص نفس در مازندران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) از مجازات رهایی یافته اند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس توسعه حل اختلاف قوه قضاییه گفت: با همت اعضای شوراهای حل اختلاف سراسر کشور و جلب رضایت اولیای دم در 9 ماهه سال جاری، 310 محکوم از قصاص نفس رهایی یافته اند.