چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۰:۰۳Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حادثه معدن»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - دادستان مرکز استان سمنان گفت: برای خانواده های 6 جان باخته حادثه معدن طزره دامغان، مستمری برقرار شده است و برای چهار نفر از جان باختگان نیز حکم بازنشستگی صادر شده و 2 نفر از فوت شدگان نیز با توجه به سنوات کاری از حیث قانونی مشمول بازنشستگی قرار نگرفتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۱    
عباس علی آبادی در خصوص طرح واردات خودرو های دسته دوم گفت: در رابطه با واردات خودرو های کارکرده قانون آن توسط مجلس تصویب شده و آیین نامه آن نیز در هیات دولت آماده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست 3 مقصر در حادثه معدن طزره دامغان صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۵۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: تفهیم اتهام 2 مسئول در وقوع حادثه معدن طرزه در دادسرای دامغان انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: گزارش کمیته حقیقت یاب حادثه معدن دامغان بزودی در کمیسیون صنایع مجلس بررسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقامات خدمات اضطراری قزاقستان اعلام کردند تعداد قربانیان حادثه معدن کوستنکو در کارگاندای قزاقستان به 45 نفر افزایش یافت و امدادگران به تلاش خود برای نجات یک نفر که هنوز در زیرآوار باقی مانده ادامه می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور غیر مترقبه قزاقستان اعلام کرد 36 نفر بر اثر وقوع حادثه معدن زغال سنگ کاستنکو در شهر کاراگاندی در مرکز قزاقستان کشته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با افزایش شمار جان باختگان حادثه معدن کاراگاندا به 21 نفر، قزاقستان فردا را عزای عمومی اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سمنان گفت: پیگیری ها در ارتباط با حادثه معدن طزره دامغان باید به گونه ای باشد که حقی از کارگران این معدن تضییع نشود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۶    
خبرگزاری میزان - 27 مهرماه سال جاری رئیس کل دادگستری استان سمنان از معرفی مقصر حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان به زندان و صدور احکام بازنشستگی برای 4 نفر از جان باختگان خبر داد. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۷    
دنیای معدن: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ورود قوه قضاییه در حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان حمایت از حق مسلم کارگران است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان - 27 مهرماه سال جاری رئیس کل دادگستری استان سمنان از معرفی مقصر حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان به زندان و صدور احکام بازنشستگی برای 4 نفر از جان باختگان خبر داد. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معدن24: معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت گفت: تعطیلی معدن زغال سنگ طَزَره دامغان به عنوان آخرین گزینه مطرح است چرا این کار به نفع کارگران معدن نیست، اما به هر صورت این امکان وجود دارد که شورای معادن کشور در روز های آینده درباره تعطیل شدن یا نشدن این معدن تصمیم بگیرد. ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۶    
رئیس کل دادگستری استان سمنان از معرفی مقصر حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان به زندان و صدور احکام بازنشستگی برای 4 نفر از جان باختگان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان از معرفی مقصر حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان به زندان و صدور احکام بازنشستگی برای 4 نفر از جان باختگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
آخرین بررسی موضوع حادثه انفجار و ریزش تونل رزمجاه معدن زغال سنگ طزره دامغان حاکی از وصول گزارش هیات بازرسان حوادث ناشی از کار مبنی بر تعیین مقصر حادثه است .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طی بررسی هایی که تا اینجای کار انجام داده ایم، علت حادثه معدن طزره دامغان به خاطر سهل انگاری در امور ایمنی معدن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی حادثه رخ داده در معدن طزره دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران به سمنان سفر کرده و ضمن گفت وگو با مسئولان و کارگران، از نزدیک پیگیر این ماجرا شدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان سمنان از وصول گزارش هیات بازرسان حوادث ناشی از کار مبنی بر تعیین مقصر حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان خبر داد و گفت: مقصر این حادثه احضار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان از وصول گزارش هیأت بازرسان حوادث ناشی از کار مبنی بر تعیین مقصر حادثه معدن رزمجاه طزره دامغان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل بازرسی استان سمنان گفت: بازرسان این اداره کل عملکرد دستگاه های اجرایی و مسوولان مرتبط با حادثه معدن طزره دامغان را در زمینه نظارت بر معدن، ترک فعل یا قصور احتمالی در دست بررسی دارند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۱:۳۱    
رئیس کل دادگستری استان سمنان با حضور در مجلس ترحیم جان باخته حادثه معدن سیلیستن طرود شاهرود با خانواده عزادار دیدار و ابراز همدردی کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان از دستور ویژه محسنی اژه ای در خصوص تسریع در شناسایی مقصرین حادثه معدن طزره که منجر به مرگ تعدادی از معدنکاران این معدن شد، خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان از دستور ویژه محسنی اژه ای در خصوص تسریع در شناسایی مقصرین حادثه معدن طزره که منجر به مرگ تعدادی از معدنکاران این معدن شد، خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، دوازدهم شهریور 1402 ساعت 19:30 یکشنبه طی حادثه ای در یکی از تونل های استخراج زغال سنگ طزره دامغان متعلق به شرکت البرز شرقی 6 معدنچی در عمق 400 متری تونل و 700 متری معدن به نام های بهروز افروز، قربانعلی کمال، حسین غزائیان، حمید ایزدی، ابوالفضل غنایی و محمد نعیمی صفت در تونل [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان : مقصران حادثه معدن طزره دامغان براساس نظریه هیات سه نفره کارشناسی طی 24 ساعت آینده مشخص شود .
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روز گذشته بود که حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضایی دستور تسریع در تعیین مقصرین حادثه معدن طزره دامغان را صادر کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ئیس قوه قضاییه گفت: جامه عمل پوشاندن به وعده ها و مصوبات در موعد مقرر باید به یک فرهنگ نهادینه تبدیل شود؛ این مقوله بسیار در تزریق روحیه امید و نشاط به مردم و جامعه مؤثر است و سرمایه اجتماعی نظام را افزایش می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفت: چنانچه قصور و تقصیری در این موضوع متوجه متولیان امر در شرکت مزبور است، باید برخورد های قانونی لازم صورت گیرد و چنانچه کارفرمایان در شرکت مزبور کلیه اصول و مؤلفه های ایمنی را رعایت و لحاظ کرده بودند نیز باید موضوع به درستی و شفافیت ارائه و تبیین شود.
رئیس قوه قضائیه اعلام کرد :در چارچوب موازین قانونی از انجام مأموریت های نیروهای فراجا در سطوح و عرصه های مختلف بالاخص مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و قانون شکنی های حوزه عفاف و حجاب، حمایت می کنیم.
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معدنچی ها و کارگران معدن در زمره مظلوم ترین قشر این جامعه هستند. با گذشت نزدیک به یک ماه از حادثه معدن طزره، سعی در بازخوانی روایت رسانه ای و اقدامات گروه های فعال دانشجویی و کارگری داشته است...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن-سه هفته از حادثه معدن طزره دامغان می گذرد و هنوز خبری از گزارش مجلس و حتی مسئولین قضایی استان نشده است؛ خانواده های جان باختگان، معدن چیان، کارشناسان و جریان های دانشجویی منتظرند تا گزارش دقیق حادثه اعلام شود تا تدابیر جدی برای ایمنی دیگر معادن انجام شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره حادثه معدن طزره با وزارت صمت و سایر نهادها اعم از وزارت کار، شرکت مسئول و سایر نهادها جلسه ای برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: علل حادثه معدن زغال دامغان در کمیسیون صنایع مورد بررسی قرار گرفت که یکی از علل حادثه ضعف در سیستم ایمنی معدن عنوان شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی علل بروز حادثه طزره در کمیسیون متبوعش خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
حادثه معدن زغال سنگ طزره دامغان منجر به جان باختن 6 نفر از معدن کاران شده بود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد جعفر عبدالهی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده حادثه انفجار در معدن طزره اظهار کرد: پس از وقوع حادثه در معدن رزمجاه منطقه طزره در حوزه قضایی دامغان که متاسفانه منجر به جان باختن 6 نفر از معدن کاران شده بود، دستورات قانونی به مسئولان قضایی مربوطه صادر شد. ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کار در واکنش جدید به حادثه معدن طرزه دامغان طبق گزارشاتی که من در آنجا عرض کردم، بازرسان ما به صورت مرتب از معدن بازدید کردند و تذکرات لازم را دادند اما متاسفانه گاهی اوقات حوادث پیش می آید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۴    
شفقنا رسانه – گزینش اخبار و گزارش های رسانه ها اگرچه دشوار و پیچیده است، اما شفقنا رسانه بنا دارد از این پس مطالبی از مطبوعات و خبرگزاری ها را به ارزیابی بگذارد تا به نوعی بهترین گزارش، مصاحبه و متن را در پایان هر هفته معرفی شود ...
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
حالا من عزیزم را از دست دادم و رفت. اما شما صدای مرا برسانید تا برای باقی کارگران آن معدن، کاری انجام دهند. د
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس : ترکی بیان کرد: براساس بررسی های صورت گرفته علت حادثه معدن طرزه مربوط به عدم رعایت شرایط ایمنی کار است که اظهار نظر دقیق قضائی پس از وصول گزارشات هیات های کارشناسی معدن و حوادث کار و تکمیل تحقیقات قضائی صورت خواهد گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنارسانه_ صفحه یک روزنامه ها به عنوان ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
الله وردی دهقانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی خبر از اعزام هیاتی برای بررسی حادثه معدن طرزه داد وگفت: روز گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود ماموریتی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی داده اند که این حادثه غم ناک را مورد بررسی قرار دهند. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عزت الله اکبری تالارپشتی،نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در رشته توئیتی نوشت: در اجرای دستور دکتر قالیباف در مورد حادثه دلخراش معدن طزره، از وزرای صمت و رفاه خواستم علل وقوع و تمهیدات اتخاذ شده جهت جلوگیری از حوادث مشابه ...