سه شنبه ۲۱ اردیبهشتساعت ۰۰:۰۷May 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حادثه معدن»

دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر حادثه ریزش معدن و جاری شدن سیل، دامغان را با چالش جدی مواجه کرد این در حالی است که نیروهای امدادی و جهادی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند اما هنوز در میدان مبارزه با مشکلات حضور دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۱    
ساری- مرتضوی، رئیس سازمان نظام مهندسی معادن مازندران با بیان اینکه ایمنی معادن مازندران خوب نیست، گفت: احتمال بروز حوادث معدن یورت و طرزه دامغان در استان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی 18 دانشگاه استان سمنان از دادستان مرکز استان خواستند تا با تشکیل تیمی حقیقت یاب، بررسی دقیق ابعاد حادثه معدن طزره دامغان را در دستور کار خود قرار دهد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی حادثه دردناک جان باختن دو معدنکار زحمتکش و سخت کوش زغال سنگ طزره دامغان را تسلیت گفت .
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پیمانکار دنبال سود بیشتر است و حداقل امکانات را هم در اختیار کارگر نمی گذارد. فقط زغال بیشتر می خواهد. به این فکر نمی کند که در معدن از چه چوب و آرکی استفاده می کند. اتفاقی که برای دو کارگر افتاده و زیر آوار مانده اند هم برای همین مساله و عدم وجود امکانات و توجه کارفرما بوده.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
منصور شریف در گفتگو با مهر ، با بیان اینکه پنج روز از ریزش تونل در یکی از مسیرهای معدن زغال سنگ طزره در شمال دامغان گذشت و در نهایت پیکر بی جان یکی از دو معدن چی محبوس شده یافت شد، تاکید کرد: میلاد روشنایی کارگر 30 ساله معدن طزره جان خود را متأسفانه از دست داده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دقایقی پیش جسد دو معدنکار محبوس در تونل 42 معدن زغال سنگ طزره دامغان پیدا شد. مدیرعامل شرکت زغال سنگ البرز شرقی در گفت وگو با خبرنگاران، با تسلیت به خانواده این دو کارگر، پایان عملیات جست وجو را پس از 6 روز تلاش 150 امدادگر اعلام کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
دقایقی پیش جسد بی جان دو معدن کار محبوس در تونل 42 معدن زغال سنگ طزره دامغان پیدا شد مدیرعامل شرکت معادن البرز شرقی با اعلام این مطلب و تسلیت به خانواده این دو کارگر، پایان عملیات جستجو را پس از شش روز تلاش 150 امدادگر اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: وقوع سیلاب شدید در سه روستای منطقه سرکویر و حادثه معدن طزره از حوادث تلخ اخیر توسط مسوولان شهرستان به سرعت در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- عملیات نجات 2 تن از کارگران معدن طزره دامغان در روز پنجم در حال پیگیری است و بر اساس گزارش میدانی خبرنگار ایرنا هنوز دسترسی به کارگران محبوس میسر نشده است. (عکس: علی اکبر بندری) ...
دبیر انجمن زغال سنگ با اشاره به اینکه متأسفانه دولت در تجهیز معادن زغال سنگ و استقرار پایگاه های امداد و نجات اقداماتی را انجام نداده است، گفت: دولت به جای کمک، حقوق دولتی معادن زغال سنگ را 20 برابر کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
حادثه معدن زغال سنگ در حدود ساعت 12 ظهر روز شنبه 11 اردیبهشت ماه در تونل شماره 42 معدن بزرگ طزره رخ داد. دو نفر از پیمانکاران معدن در تونل محبوس شده اند گفته می شود تاکنون بیش از 300 واگن آوار از محل حادثه معدن طزره دامغان خارج شده است تا این دو پیمانکار را از زیر آوار خارج کنند اما هنوز اثری از ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از دستور ویژه محمد شریعتمداری برای بررسی 2 حادثه آتش سوزی در یکی از واحدهای شهرک صنعتی شکوهیه قم و ریزش محل استخراج ذغال سنگ معادن البرز شرقی سمنان خبر داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
برنا : تلاش گروه های امدادی برای یافتن 2 کارگر گرفتار در معدن شرکت زغال سنگ البرز شرقی طزره دامغان ادامه دارد اما هنوز از وضعیت این 2 نفر اطلاعی در دست نیست.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور در خصوص حادثه معدن طزره دامغان توضیحاتی ارایه کرد.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دامغان از توقف فعالیت همه کارگاه های معدن طزره با هدف تمرکز بر عملیات امدادرسانی و نجات معدنچیان محبوس در معدن البرز شرقی در طزره دامغان خبر داد و گفت: عملیات نجات در این چند روزه با کمک ده ها امدادگر متخصص و حرفه ای در حال انجام است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان گفت: تاکنون 300 واگن زغال سنگ و آوار از محل محبوس شدن 2 معدنچی طزره دامغان خارج شده است اما هیچ نشانه ای از معدنچیان یافت نشد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تیم های امدادگر همچنان با حضور در معدن طزره در تلاش برای رهاسازی معدنکاران محبوس هستند. دکتر داودیان رئیس هلال احمر شهرستان دامغان در گفت وگو با ایسنا از اعزام یک تیم و تجهیزات به محل وقوع این حادثه خبر داد و اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت زغال سنگ البرز شرقی گفت: حادثه معدن طزره دامغان با حجم زیادی از ریزش آوار همراه بوده و به همین دلیل تاکنون دسترسی به کارگران محبوس شده امکان پذیر نشده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۳:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
منصور شریف بامداد دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: حادثه معدن زغال سنگ در حدود ساعت 12 ظهر روز شنبه 11 اردیبهشت 1400 در تونل شماره 42 معدن بزرگ طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج k 13 پیشرو ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب دامغان گفت: پرونده قضایی در خصوص حادثه معدن طزره دامغان تشکیل شد و تحقیقات قضایی در حال انجام است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدتقی گلی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دامغان در گفت وگو با میزان از تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه معدن طزره دامغان خبر داد و گفت: حادثه معدن طزره روز گذشته به وقوع پیوست که متاسفانه سبب گرفتار شدن دو نفر از معدنکاران شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون روابط عمومی و تشریفات استانداری سمنان آخرین وضعیت کارگران محبوس در معدن طزره دامغان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مصدومان حادثه معدن آلبلاغ که چند روز قبل بر اثر درگیری در این معدن مجروح شده بود جان باخت.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۴    
حادثه معدن منگنز ونارچ قم با مرگ یک کارگر همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰    
گروه استان ها- حال عمومی مصدومان حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر خوشبختانه مساعد شده و 2 نفر از کارگران از بیمارستان ترخیص شدند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مصدوم شدن 6 تن از معدن کاران شهرستان آزادشهر بعلت گازگرفتگی، باعث عیادت استاندار گلستان از این مصدومین در بیمارستان حضرت معصومه(س) این شهرستان شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکطمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. دکتر حق شناس، استاندار گلستان از مصدومان حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر در بیمارستان حضرت معصومه (س) این شهرستان، عیادت کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در واکنش به حادثه معدن زغال سنگ بلوچستان پاکستان در پیامی آورده است: دولتمردان پاکستانی موظف هستند حافظ خون و جان مسلمانان در این کشور باشند و دست گروه های تروریستی و تکفیری ها را از تعرض بر جان مسلمین باز دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در حادثه معدن زغال سنگ در منطقه چونگ چینگ در کشور چین 18 معدنچی جان باختند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مقامات چین روز شنبه، 15 آذر، گزارش دادند که حادثه ای در یک معدن زغال سنگ در شهر چانگ کیانگ ، روی داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کنترل چی شیفت عصر معدن مس تخت گنبد سیرجان به دلیل برخورد در سانحه رانندگی برخورد با یک دستگاه کامیون جان خود را از دست داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگر معدن کرومیت آسمینون منوجان که بر اثر محبوس شدن در بین واگن های حمل سنگ به شدت زخمی شده بود، عصر روز گذشته در بیمارستان جان باخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اثر نشت گاز سمی در معدنی در چین دست کم 16 کارگر کشته شدند.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۲    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با اشاره به انجام تحقیقات مقدماتی حادثه معدن هجدک گفت: مقصران این حادثه شناسایی و تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۹    
می متالز - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان در خصوص ریزش معدن فرکروم و جانباختن یکی از کارگران این معدن،گفت: بلافاصله مدیران و مسئول واحد ایمنی و امداد معدن به دادستانی احضار شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان در خصوص ریزش معدن فرکروم و جانباختن یکی از کارگران این معدن،گفت: بلافاصله مدیران و مسئول واحد ایمنی و امداد معدن به دادستانی احضار شده اند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابعاد گزارش اولیه حادثه معدن هجدک و الزامات ایمن سازی و استخرراج از معادن زغال سنگ را تشریح کرد و گفت: به استناد ماده 91 و 95 قانون کار، اگر قصوری در جریان حادثه وجود داشته باشد، متوجه کارفرماست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۲:۲۸   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شاکرمی، معاون وزارت کار با ابراز تأسف از ریزش معدن هجدک استان کرمان، کشته شدن چهار تن از کارگران در این حادثه را تسلیت گفت و اظهار داشت: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تیم بازرسی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از احضار رییس معدن هجدک به همراه پیمانکار و سرپرست کارگاه به دادستانی خبر داد و گفت: با مقصران احتمالی حادثه معدن هجدک راور برخورد قضایی خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت سلامت تنها کارگر مصدوم به جامانده از حادثه معدن هجدک راور کرمان که به کشته شدن 4 کارگر انجامید، مساعد است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، با اشاره به حادثه در معدن ذغال سنگ هجدک راور که به کشته شدن چهار نفر از کارگران این معدن منجرشد تاکیدکردکه خفگی ناشی از انسداد مسیر خروجی معدن عامل فوت حادثه دیدگان بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان شهرستان راور:معدن زغال سنگ هُجِدک تا اطلاع بعدی تعطیل است و در صورت قصور با عاملان حادثه، برخورد قضایی می شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جزئیات و اسامی 4 نفر جانباخته و یک نفر مصدوم حادثه امروز ریزش معدن ذغال سنگ هجدک کرمان اعلام شد. حادثه ظهر امروز ریزش معدن گزند 411 شمالی ذغال سنگ هجدک در شهرستان راور استان کرمان 5 مصدوم داشت که متاسفانه 4 نفر از معدن کاران فوت و یکی از معدن کاران به بیمارستان شهید باهنر کرمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۵    
دادستان راور گفت: حادثه امروز در معدن هجدک در شهرستان راور استان کرمان چهار کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان راور گفت: حادثه امروز در معدن هجدک در شهرستان راور استان کرمان چهار کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اورژانس کرمان شمار جانباختگان حادثه ریزش معدن در هجدک راور را اعلام کرد.
کاروانسرای راور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ هم اکنون (ساعت 15:30) طی تماس تلفنی خبرنگار کاروانسرا راور با مالک اژدری فرماندار راور که در محل حادثه معدن هجدک حضور دارد وی اعلام کرد: نیروهای امداد و نجات از جمله شرکت زغالسنگ و ایمنی معدن، اورژانس ...