سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۹:۰۹Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سران صهیونیست»

فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی برای اولین بار در تاریخ جعلی خود در بدترین وضعیت در همه زمینه ها به سرمی برد و سران نظامی و سیاسی این رژیم به آن اذعان می کنند. سران صهیونیست برای اولین بار از نابودی رژیم خود سخن می گویند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک تحلیلگر عربی طرح ادعای ترور رهبران مقاومت از سوی تل آویو را برای سرپوش گذاشتن بر جنایت المواصی دانست و گفت که سران تل آویو مانند دیگر جنایتکاران بین المللی به سختی مجازات خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران حماس در واکنش به ادعاهای سران صهیونیست تأکید کرد: محمد ضیف هم اکنون سخنان نتانیاهو را می شنود و آن را به تمسخر می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آزادی تعداد اندکی از اسرای فلسطینی از زندان های رژیم صهیونیستی به سوژه جدید برای اختلاف میان سران این رژیم تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آزادی مدیر بیمارستان شفاء شهر غزه از اسارت رژیم صهیونیستی باعث شد تا سران، سیاستمداران و مسئولان دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی بار دیگر به جان یکدیگر بیفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مسئولان جنبش حماس با محکوم کردن جنایت شنیع صهیونیست ها در استفاده از اسرای فلسطینی به عنوان سپر انسانی در غزه، از نهادهای بین المللی خواست سران صهیونیست را به خاطر این جنایات کثیف محاکمه کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، در سایه تحولات اخیر جنگ غزه و همچنین تشدید تنش ها در جبهه شمالی فلسطین اشغالی و تهدیداتی که سران صهیونیست برای حمله گسترده به لبنان مطرح کرده بودند، شورای هماهنگی مقاومت عراق شب گذشته با صدور بیانیه ای، به آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره هرگونه تحرک احمقانه علیه لبنان هشدار داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر معروف فلسطینی با بررسی ابعاد راهبردی و اهمیت عملیات پیشرفته حزب الله در تصویربرداری از مواضع حساس اشغالگران در شمال فلسطین اشغالی تاکید کرد بعد از این سران صهیونیست حتی جرات تهدید لفظی لبنان را هم نخواهند داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست کارگروه حقوقی و قضایی اتاق وضعیت فلسطین با حضور جمعی از حقوقدانان برگزار شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیانیه ارتش رژیم اسرائیل مبنی بر اجرای آتش بس تاکتیکی در جنوب نوار غزه موجب خشم وزیر تندروی این رژیم شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- درحالی که ارتش رژیم صهیونیستی مدعی برقراری آتش بس موقت انسانی چندساعته در برخی از مناطق نوار غزه شد، سران سیاسی و نظامی این رژیم چنین موضوعی را تکذیب کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی و همراهانش در کابینه جنگ، موضوع حمله به لبنان را طی روز های اخیر پررنگ ساخته و در خصوص حمله ای همه جانبه به جنوب و حتی دیگر نقاط این کشور هشدار می دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
طبق برآورد های ارتش رژیم صهیونیستی، حزب الله درتلاش است تا نقاط ضعف سامانه های حسگر اسرائیل را پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۰    
در راستای بالا گرفتن اختلافات سران صهیونیست رئیس دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وزیر جنگ این رژیم را بی شرمی خواند که باید استعفا دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست ، رسانه ها و مقامات رژیم صهیونیستی با اظهار نظر درباره استعفای بنی گانتس و گادی آیزنکوت از کابینه جنگ این رژیم صهیونیستی تاکید کردند که این اتفاق گامی بزرگ به عقب و در راستای برنامه های سیاسی پیشین سران صهیونیست بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۲:۳۰    
تعدادی از سران صهیونیست به استعفای بنی گانتس، وزیر کابینه جنگ واکنش نشان داده و رئیس اپوزیسیون رژیم نیز خواستار تغییر کابینه شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به استعفای بنی گانتس از کابینه جنگ گفت: اکنون زمان مناسبی برای استعفا نبود بلکه زمان وحدت بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا : یک مقام حزب الله عنوان کرد: امکانات جاسوسی مورد استفاده اشغالگران صهیونیست در مرز با لبنان می تواند تا خاک اروپا را پوشش دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
جبهه شمالی فلسطین اشغالی در هرج و مرج کامل قرار دارد و سران صهیونیست نه می توانند جلوی حملات حزب الله را بگیرند و نه قادر به برقراری آتش بس با آن هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۱    
دامنه و تأثیر جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در رفح نزد افکار عمومی به قدری گسترده بود که به سرعت در فضای مجازی بازتاب داشت. واکنش افکار عمومی به قدری شدید بود که نخست وزیر رژیم صهیونیستی مجبور شد این حمله را اشتباهی فاجعه بار بخواند. این جنایت شانس صدور حکم بازداشت سران صهیونیست را افزایش خواهد داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست ، آویگدور لیبرمن رهبر حزب یسرائیل بیتنو در مصاحبه با کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: موجودیت اسرائیل در معرض خطر است و نمی تواند با این کابینه، به حیات خود ادامه دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک مرکز حقوق بشری با اشاره به کشتار یکشنبه شب ارتش رژیم صهیونیستی در شهر رفح اعلام کرد که این کشتار به مثابه پاسخ تل آویو به رای دیوان بین المللی دادگستری مبنی بر لزوم توقف حمله به این شهر بود و نشان داد که سران صهیونیست به قوانین و احکام بین المللی پایبند نیستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵    
جو بایدن و آنتونی بلینکن، از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برابر درخواست دادستان دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم جلب سران صهیونیست حمایت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهور و آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برابر درخواست دادستان دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم جلب سران صهیونیست حمایت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای به درخواست صدور حکم بازداشت برای سران صهیونیست از سوی دیوان کیفری بین المللی واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سران رژیم صهیونیستی به شدت از درخواست دادستان ارشد دیوان بین المللی کیفری برای صدور قرار بازداشت برای سران رژیم صهیونیستی از جمله نخست وزیر و وزیر جنگ این رژیم به خشم آمدند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۰    
دادگاه کیفری بین المللی ممکن است حکم بازداشت مقام های رژیم صهیونیستی را به دلیل اتهام نسل کشی فلسطینی ها با استفاده از تحمیل قحطی و گرسنگی صادر کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان شب گذشته با اعلام این که برای نخستین بار از موشک سنگین جهاد مغنیه علیه مواضع نظامیان اسرائیلی استفاده کرده، ناامیدی و آشفتگی مضاعفی را به سران صهیونیست و شهرک نشینان اسرائیلی تحمیل کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان نوشت، از هفتم اکتبر گذشته تاکنون 10 افسر و سرباز رژیم صهیونیستی دست به خودکشی زده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از استعفای یک مقام صهیونیست دیگر به دنبال ناکامی در تحقق اهداف تل آویو در غزه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس پارلمان لبنان با اشاره به اینکه تهدیدات تکراری سران صهیونیست علیه این کشور ناشی از وضعیت آشفته داخلی رژیم اشغالگر بوده و تاثیری در موضع مقاومت ندارد تاکید کرد اگر تجاوز به غزه متوقف شود جبهه جنوب لبنان هم آرام می گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان اعلام کرد، اسرائیل خود را برای صدور حکم دادگاه بین المللی کیفیری لاهه و صدور حکم بازداشت علیه مسئولین این رژیم آماده می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مقامات از برگزاری یک نشست با حضور مشاور امنیت ملی کاخ سفید و سران صهیونیست در خصوص حمله به شهر رفح در جنوب غزه خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی جنبش حماس به نقشه جدید رژیم صهیونیستی برای اختلاف افکنی در داخل نوار غزه از طریق صدور بیانیه های جعلی و منتسب کردن آن به عشایر این منطقه واکنش نشان داد و آن را بیانگر عجز و سردرگمی سران صهیونیست دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایهود اولمرت که تجربه تلخ شکست مقابل حزب الله را دارد به مقامات صهیونیست درباره عواقب دردناک جنگ با لبنان هشدار داده و با انتقاد از رفتارهای حساب نشده نتانیاهو و گالانت به آنها گفت تهدیدات علیه حزب الله را متوقف کنید و اسرائیل را به جنگ نکشانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری رژیم صهیونیستی اعلام کردند که سران این رژیم با برنامه تداوم جنگ علیه نوار غزه به ویژه در شهر رفح در جنوب این منطقه موافقت کرده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که میان سران رژیم صهیونیستی بر سر مساله ورود فلسطینی ها به مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان مشاجره شدید لفظی رخ داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که از ابتدای عملیات طوفان الاقصی اختلافات زیادی میان سران صهیونیست برای انجام تحقیقات درباره عوامل شکست اسرائیل در حمله 7 اکتبر 2023 وجود داشت، امروز رئیس ستاد ارتش این رژیم از آغاز تحقیقات مربوطه طی چند روز آینده خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین، به دنبال طرح ادعاهای بی اساس و خلاف واقع یوآو گالانت ، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در خصوص وضعیت نظامی حماس و رهبری حماس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تأکید کرد که ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، با ادامه دار شدن جنگ در غزه، اختلاف میان سران صهیونیست نیز روز به روز گسترش می یابد و اخیرا نیز حملات کلامی سران اپوزیسیون اسرائیل علیه ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی این رژیم افزایش یافته است. ...
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۶    
در سایه ادامه اختلاف نظرات در درون کابینه و شورای جنگ رژیم صهیونیستی درباره روند جنگ علیه غزه، این بار یوآو گالانت وزیر جنگ از بزالل اسموتریچ وزیر دارایی این رژیم انتقاد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۴    
تهران - ایرنا - جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین امروز پنجشنبه اظهارات سران صهیونیست علیه میانجیگری قطر در پرونده مبادله اسیران بین رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین را محکوم کردند و آن را فرار به جلوی تل آویو برای خودداری از بسته شدن قرارداد مبادله اسیران و توقف تجاوزگری علیه نوار غزه دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که با ادامه جنگ غزه، اختلاف نظر میان سران سیاسی و نظامی صهیونیست به سمت و سوی بحرانی جدید و شکاف های بیشتر و عمیق تر پیش می رود، بررسی محور اصلی این اختلافات قابل توجه خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خانواده های اسیران صهیونیست در اعتراض به کوتاهی و تعلل سران صهیونیست نسبت به بستن قرارداد مبادله اسیران با مقاومت فلسطین به جلسه کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی یورش بردند. ببینید...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر صهیونیست به بررسی بحران ها و بن بست های فراروی حاکمیت نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی در غزه پرداخته و نوشت که سردرگمی نتانیاهو در تصمیم گیری در این زمینه خطرناک ترین موضوع است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده حماس در تهران با تشریح اهداف عملیات طوفان الاقصی، دلیل اصلی تداوم جنگ را حمایت آمریکا از سران صهیونیست عنوان و تاکید کرد قبل از توقف جنگ هیچ مذاکره ای درباره اسرا در کار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- امام جمعه بجنورد با اشاره به عملیات پیروزمندانه سپاه پاسداران و انتقام حادثه کرمان گفت: موشک باران مقر فرماندهان داعش در ادلب از خوزستان پیام روشن به صهیونیست های خبیث است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در جدیدترین اظهارات خود علیه "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر کنونی این رژیم گفت که بی بی سیاسی کاری می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عابدینی گفت: شکست صهیونیست ها هر روز که می گذرد آشکارتر می شود و حتی خود سران صهیونیست ها هم بر این شکست اذعان کرده اند.