پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۷:۵۸Sep 2020 24

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

 
راهبردنامه   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، طرح اقدام ملی مسکن شهرستان میانه برای 23 گروه 4 نفری در ساختمان های 3 طبقه شامل یک طبقه پارکینگ و دو طبقه مسکونی 4 واحدی قرعه کشی شد. احداث هر واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن با 400 میلیون ریال آورده متقاضی و یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی ویژه مسکن آغاز می شود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی با اشاره به تصویب کلیات طرح جهش تولید و تأمین مسکن در مجلس، گفت: این طرح سه محور اساسی تأمین اراضی رایگان، تأمین مصالح ساختمانی و ارائه تسهیلات بانکی دارد که قطعا با تأمین این مسائل، طرح مذکور به خوبی اجرایی خواهد شد. وزارت راه و شهرسازی در طرح جهش تولید متولی اصلی حوزه مسکن است ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: به منظور اجرای تفاهم نامه احداث دو هزار واحد مسکن برای نیازمندان استان، مبلغ 30 میلیون تومان کمک بلاعوض و 50 میلیون تومان وام بانکی اعطاء می شود تا بتوانیم مددجویان کمیته امداد و سایر نیازمندان فاقد مسکن را خانه دار کنیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: یکی از برنامه های پیش بینی دیده شده برای اجرای هرچه بهتر تفاهم نامه احداث دو هزار مسکن برای محرومان، امکان زنجیره ای بودن ضمانت های بانکی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گران بودن تسهیلات بانکی برای تولید و مشکلات ناشی از جریمه دیرکرد پرداخت وام ها، در برنامه گفت و گوی ویژه خبری بررسی شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید معتقد است ادعای انحراف مسیر تسهیلات با نظارت مناسب بانک ها هرگز رخ نمی دهد. *** انحراف مسیر تسهیلات به گزارش خبرگزاری صنایع ، میثم زالی در رسانه ملی در خصوص بررسی کار آمدی تسهیلات بانکی در بخش تولید با اشاره به نامگذاری سال 99 بنام جهش تولید، اظهار داشت: ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه امروز تفاهم نامه همکاری بانک تجارت با سازمان نظام مهندسی معدن ایران منعقد و امضا شد. طبق این تفاهم نامه تسهیلاتی توسط بانک تجارت به اعضای نظام مهندسی کشور در سازمان های 31 استان تعلق خواهد گرفت و پس از تائید کمیته مشترک بانک تجارت و سازمان نظام مهندسی پروانه بهره برداری اعضای نظام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد گفت: 10 هزار موتورسیکلت برقی با اختصاص تسهیلات بانکی به متقاضیان ارائه و تامین خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانکی به کشاورزان و تولیدکنندگان نداریم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که تمایل برای سپرده گذاری در بانک کاهش یافته اما در مقابل تقاضا برای تسهیلات بانکی افزایش یافته است . بسیاری تسهیلات بانکی با سود 18 درصدی را دریافت می کنند و به جای تولید آن را در بازار ارز و طلا سرمایه گذاری می کنند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان عملکرد برخی بانک های استان را در پرداخت تسهیلات آبگرفتگی آذر 98 اهواز و کارون نامناسب دانست و گفت: هیچ توجیه یا بهانه ای در پرداخت نشدن تسهیلات به خسارت دیدگان پذیرفته نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۶    
واحد های تولیدی آسیب دیده از کرونا تا پایان امروز فرصت دارند برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت نام کنند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: در پنج ماه نخست سال 598 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک ها پرداخت شده که از این مبلغ 300 هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات تولیدکنندگان در دریافت تسهیلات بانکی و میزان کارآمدی این تسهیلات برای تولید در برنامه گفت و گوی ویژه خبری بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دفتر نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: تنها یک بخشنامه تسهیل گری به فعالان گردشگری ابلاغ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سهم حوزه صنعت و معدن از تسهیلات پرداختی بانک ها و موسسات اعتباری به بخش های مختلف در 4 ماهه اول سال 99حدود 31 درصد اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 2 هزار و 500 نفر از اصناف و بازاریان استان متضرر شده از ویروس کرونا به مبلغ 30 میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت نام کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کیمیا نجفی خرید خانه با دریافت وام مسکن یکی از راه هایی است که از گذشته تا کنون مطرح بوده، البته به نظر می رسد این راهکار امروزه کارایی خود را از دست داده و دیگر نمی تواند دردی را از خانوارها دوا کند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۶    
صنایع غذایی ایران برای حضور و جایگاه مناسب در بازارهای بین المللی نیاز مبرم به استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ارتقاء سطح کیفیت و بسته بندی و بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز دارد و این مهم قطعاً نیاز به تزریق نقدینگی مناسب به این بخش دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بانک کشاورزی اعلام آمادگی کرده است که در راستای اشتغالزایی فرزندان شاهد و ایثارگر تسهیلات بانکی ارائه دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷    
دبیر اتاق تعاون فارس با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا تاکنون به تعاونی های بانوان توجه جدی تری شده است گفت: در شش ماه اخیر 73 شرکت تعاونی بانوان موفق به دریافت 65 میلیارد تومان تسهیلات بانکی شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: امسال 200 هزار طرح اشتغال زایی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در نقاط مختلف کشور اجرا می شود. سیدمرتضی بختیاری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از یک واحد تولید فیلتر هوای خودرو در روستای "ایگریقاش" مهاباد اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم با اشاره به تخصیص تسهیلات بانکی کم بهره به منظور استقلال باجه های بانکی از شعب پست بانک روستایی گفت: با اجرای این طرح امکان برخورداری 37 روستای قم از دفاتر بانکی در استان فراهم می شود.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتداری از پرداخت تسهیلات بانکی به صنعتگران صنایع دستی متقاضی راه اندازی کارگاه اشتغالزایی خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۵    
گچساران - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت گفت: پنج میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هنرمندان فعال در این شهرستان پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قم- معاون استاندار قم گفت: بیش از 700 میلیارد تومان تسهیلات بانکی با تفاهم نامه های بین دستگاه های اجرایی، سازمان مدیریت، بانک عامل و استانداری تنظیم شده و قراردادها در حال انعقاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: امسال 350 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به مددجویان استان پرداخت شده که در قالب آن بیش از هزار فرصت شغلی فراهم شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
این مکانیسم برای لغو شروط سود مازاد بانکی، با در نظر گرفتن هزینه های سنگین اقامه دعوا، گام مهم دیگری است که هیات عمومی دیوان عالی کشور در جهت حمایت از مشتریان بانک ها برداشته است. در حقیقت می توانیم بگوییم که دیوان عالی کشور، در این رای، از چشم ضعفا به قانون نگریسته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: این استان در تخصیص تسهیلات بانکی به رتبه سوم کشور ارتقاء یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: با تصمیم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، 189 میلیارد تومان تسهیلات بانکی از محل تسهیلات رونق جدید به 34 واحد تولیدی استان پرداخت می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۷    
احد جاودانی به تشریح فعالیت های مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران پیرامون موضوع هفته دفاع مقدس و کرونا پرداخت و گفت: تسهیلات ویژه جبران خسارات هنرمندان و اصحاب رسانه از دوران شیووع ویروس کرونا پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس، فعالیت های اداره کل ارشاد در دوران کرونا و نقش هنرمندان در این دوران اظهار داشت: تسهیلات بانکی به هنرمندان ارایه می شود و تاکنون 17 هزار هنرمند درخواست خود را ارایه کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- فرماندار شهرستان خنج با بیان اینکه مقاوم سازی بافت های روستایی عامل کاهش خسارت در زلزله های تابستان امسال بخش محمله بود اظهار داشت : با نظارت فنی بنیاد مسکن و بهره گیری از تسهیلات بانکی که از طرف دولت به بانک های عامل تکلیف شده بیشتر واحدهای مسکونی در شهرستان خنج مقاوم سازی شده و ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور عشایری کشور گفت: به منظور حمایت از عشایر و کمک به معیشت آنان تسهیلات بانکی 20 میلیارد ریالی به تعاونی های عشایری اعطا می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
یدالله روحانی منش روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: یک زن همدانی چندی پیش با دریافت تسهیلات بانکی اقدام به راه اندازی یک خیاطی کرده بود که به علت ناتوانی در پرداخت اقساط با شکایت ضامن راهی زندان شد. وی اضافه کرد: این زندانی به علت بدهی 25 میلیون تومانی از [...]
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل محترم پست بانک استان اصفهان و هیات همراه با حضور در فرمانداری شهرستان و دیدار با معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ضمن گفتگو با ایشان نسبت به رویه اعطای حمایت ها و تسهیلات بانکی در 6 ماه دوم سالجاری به بحث، بررسی و تصمیم سازی پرداختند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان امور عشایری کشور گفت: به منظور حمایت از عشایر و کمک به معیشت آنان تسهیلات بانکی 20 میلیارد ریالی به تعاونی های عشایری اعطا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: 150 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش صنعت و معدن از ابتدای فروردین تا پایان مرداد 99 پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سمنان- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سال گذشته 317 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش صنعت و معدن اختصاص پیدا کرد که 30 درصد منابع تسهیلاتی کل کشور را شامل می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرامور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سقف تسهیلات بانکی برای مقاوم سازی هرواحد مسکونی روستایی واقع در منطقه آزاد ماکو و شهر بازرگان به 500 میلیون ریال افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۵    
رفیعی شاد، رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر سفرهای هواپیمایی و گردشگری گفت: دولت باید از صنعت گردشگری حمایت کند و این صنف نیازمند صدقه و پول بلاعوض از دولت نیست.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹    
کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی در راستا قانون تسهیل اعطاء تسهیلات بانکی و کاهش هزینه های طرح وتسریع دراجرای طرح های تولیدی و افزایش منابغ مالی و کارآئی بانک ها به تاریخ 1386/04/05 توسط مجلس شورای اسلامی تصویب و ابلاغ شد. ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بعد از ماجرای روند کند پرداخت تسهیلات بانکی کمک ودیعه مسکن، اکنون مستاجران با مانع تراشی بانک ها بر سر ضامن مواجه هستند. موضوعی که یک بار دیگر ستاد کرونا را بر آن داشت تا درباره شرایط دریافت این وام اطلاعیه صادر کند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ابوالقاسم سلطانی، روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این واحدها به صورت خودمالکی هستند، افزود: این واحدها در قالب نوسازی و بازسازی از تسهیلات بانکی مخصوص بافت های فرسوده، بسته های تشویقی و تخفیف های صدور پروانه ساختمانی برخوردار می شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مخترع جوان مشهدی که پنج اختراع را به ثبت رسانده است معتقد است بانک ها حمایت شایانی از مخترعان ندارند در صورتی که به کارخانه های چیپس و پفک وام میلیاردی می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
داوود آبادی گفت:تامین جهیزیه در قالب کمک های خیرین و مردم صورت گرفت که در قالب تسهیلات بانکی بلاعوض بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - قرارداد نهایی پرداخت 2 هزار و 128 میلیارد ریالی تسهیلات بانکی فاینانس داخلی برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی سد گیوی بین شرکت آب منطقه ای اردبیل و بانک کشاورزی امضا شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: بعد از ماجرای روند کند پرداخت تسهیلات بانکی کمک ودیعه مسکن، اکنون مستاجران با مانع تراشی بانک ها بر سر ضامن مواجه هستند. موضوعی که یک بار دیگر ستاد کرونا را بر آن داشت تا درباره شرایط دریافت این وام اطلاعیه صادر کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد : کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی به عنوان یک نهاد انتظامی و غیردولتی با هدف نظام مندکردن فرآیند اعطای تسهیلات بانکی و تحلیل و ارزیابی افراد و شرکت های متقاضی تاسیس شده است ...