سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۱۵May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواپیمایی آتا»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، یکسال پس از ابلاغ بخشنامه سازمان هواپیمایی برای حذف پروازهای چارتری از تهران به 6 مقصد پرتقاضا، سازمان هواپیمایی هفته گذشته در تذکر دوباره به شرکت های هواپیمایی دو هفته مهلت داد تا تمام قراردادهای چارتری خود را ابطال و نتیجه را به مسافران اعلام کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۳    
پرواز هواپیمایی آتا در مسیر بوشهر به تهران بدلیل نقص فنی در شیراز فرود اضطراری داشته و بعد از ساعتها تاخیر بلاتکلیف در فرودگاه شیراز معطل مانده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری، پروازهای خارجی هواپیمایی آتا از روز ( پنج شنبه) 7 اردیبهشت مجددا از سر گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از شکایت شرکت هواپیمایی آتا از این سازمان به دلیل لغو مجوز برخی پروازهای خارجی این شرکت خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هواپیمایی آتا با انجام 1165 پرواز در مقاصد مختلف داخلی و خارجی، دومین شرکت هواپیمایی برتر کشور در تعداد جابجایی مسافران نوروزی شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سازمان هواپیمایی اعلام کرده است که این هواپیمایی همزمان با آغاز سفرهای نوروزی و از 24 اسفند ماه 1401 تا 14 فروردین ماه 1402، با رشد قابل توجه نسبت به میانگین ماه های گذشته، با انجام هزار و 165 پرواز و جابجایی 157 هزار و 586 مسافر ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۴    
اگر مسافر سفر هوایی هستید، احتمالاً با مفاهیمی مانند خطوط هوایی و کلاس پروازی آشنایی کامل دارید. همچنین برای هر یک از پروازهای خود به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد سفر، میزان بار مجاز و نوع غذای آن فرودگاه در اینترنت جستجو کرده اید ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۵    
هواپیمایی آتا در حالی خبر بولتن نیوز مبنی بر معطلی یک ساعت و نیم مسافران پرواز کیش - تهران آتا برای تحویل بار در فرودگاه مهرآباد را تکذیب کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: پروازهای بین المللی آتا از 15 فروردین امسال تا زمان رفع دغدغه های تخصصی سازمان هواپیمایی کشوری، تعلیق شده اما این شرکت موظف به انجام تعهدات قبلی خود در پروازهای بین المللی فروخته شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۲:۱۰    
مسافران هواپیمایی آتا که ساعت 22 سه شنبه از کیش به تهران پرواز کردند، یک ساعت و نیم برای تحویل بار در فرودگاه مهرآباد معطل ماندند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره علت ادامه پروازهای آتا با وجود لغو تمامی پروازهای بین المللی این شرکت از سوی سازمان هواپیمایی توضیح داد: پروازهایی که در حال حاضر هنوز انجام می شود جزو تعهداتی است که شرکت هواپیمایی سال گذشته بلیت فروخته و حالا باید این تعهدات را انجام دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
در حالی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق پروازهای خارجی هواپیمایی آتا از 15 فروردین به دلیل عدم رعایت نظم پروازی خبر داده بود که این شرکت امروز 2 پرواز خارجی دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، شرکت هواپیمایی آتا در این اطلاعیه اعلام کرد: هواپیمایی آتا، ضمن احترام به رای و نظر سازمان هواپیمایی کشوری و حقوق مسافران که سرمایه های اصلی و واقعی آتا هستند، توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی منتشر می کند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سازمان هواپیمایی کشوری امسال با هدف کنترل تاخیرهای نوروزی ایرلاین ها و همچنین با توجه به پیگیری ها و دغدغه های وزیر راه وشهرسازی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق پروازهای خارجی هواپیمایی آتا به دلیل بی نظمی و شکایت مردم از 15 فروردین خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به دنبال انتشار خبر تاخیر پرواز تهران-مشهد روز گذشته و تهران-کرمان امروز هواپیمایی آتا، روابط عمومی این شرکت هواپیمایی توضیحاتی در اینباره ارائه کرد. در این توضیحات آمده است: در خصوص پرواز 5729 هواپیمایی آتا در مسیر تهران مشهد تهران به اطلاع میرساند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست چندی پیش بود که شرکت هواپیمایی آتا به دلیل بروز تاخیرات پروازی و پاسخگو نبودن به مسافر و رعایت نکردن حقوق مسافر، از وزیر راه و شهرسازی ضرب الاجل رفع مشکلات دریافت کرد اما ظاهراً مشکلات این شرکت هواپیمایی برای مردم پایان نیافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تاخیر چندساعته پرواز آتا به مقصد و از مبدا کرمان صبح امروزگلایه و اعتراض مسافران را در پی داشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۱    
آزادسازی نرخ بلیت هواپیما، بهانه ای شد تا چوب مقایسه بر قیمت بلیت هواپیمای ایران با ترکیه و دیگر کشورها زده شود که تفاوت قیمت بلیت در ایران و ترکیه قابل توجه بود، این تفاوت در دو پرواز سیستمی داخلی ایران به آنتالیا کاملا قابل مشاهده است. ...
دنیای سفر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از فرود اضطراری هواپیمای آتا در فرودگاه استانبول، مدیر روابط عمومی این ایرلاین گفت: این پرواز با هواپیمای جایگزین انجام شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۰    
مقام مسئول شرکت هواپیمایی آتا از لغو پرواز ساعت 17 امروز استانبول-تهران به دلیل نقص فنی خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۳:۰۸    
هواپیمایی آتا ضمن عذرخواهی از مسافران پرواز 5678 تهران – بوشهر بابت تاخیر 9 ساعته، علت تاخیر را دریافت هشدار هیدرولیک اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پروازهای امروز فرودگاه مهرآباد، علی الخصوص شرکت هواپیمایی آتا بدون اطلاع رسانی و بدون اعلام دلیل مشخص با تاخیر چند ساعته روبرو بوده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رپورتاژ آگهی اگر شما هم جزء افرادی باشید که در طول سال سفرهای هوایی متعددی انجام می دهید، حتما تلاش می کنید که ارزان ترین و بهترین بلیط هواپیما را برای سفر خود انتخاب کنید ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، شاگردان پاکو خمز امروز – دوشنبه 7 اسفندماه – در جلسه فنی شرکت کرده و سپس در زمین شماره 2 حاضر شده و آخرین دستورات تاکتیکی بازی با صنعت نفت را مرور کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پرواز نجف به تهران هواپیمایی آتا در حالی با تاخیر بیش از 16 ساعت مواجه شده بود که مطابق آیین نامه حقوق مسافر، باید یک برابر هزینه بلیت به عنوان غرامت به مسافر پرداخته شود؛ اما اکنون آتا اعلام کرده بنا دارد تنها 30 درصد بهای بلیت را بپردازد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پرواز شماره 6644 هواپیمایی آتا که از نجف عازم مشهد مقدس بود به دلیل نقص فنی حین برخاستن از باند خارج شد. محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی: هواپیما بعد از تاکسی و قبل از انجام تیک آف دچار نقص فنی در لاستیک می شود و خلبان بعد از دریافت خطای تایر، تصمیم میگیرد از پرواز منصرف شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، پرواز شماره 6647 نجف- تهران هواپیمایی آتا قرار بود شب گذشته (دوشنبه) ساعت 20، فرودگاه عراق را به مقصد ایران ترک کند، اما این پرواز در ساعت 13 امروز از فرودگاه عراق تیک آف داشت. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
پرواز روز گذشته هواپیمایی آتا به شماره 6647 که قرار بود ساعت 19:50 از نجف به سمت تهران انجام شود، با تاخیر بیش از 20 ساعت کماکان انجام نشده است و مسافران این پرواز سرگردان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پرواز نجف-تهران آتا که قرار بود ساعت 19:50 روز گذشته انجام شود، هنوز برقرار نشده است و مسافران این پرواز در فرودگاه سرگردان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
پرواز نجف به تهران هواپیمایی آتا که مقرر بود روز گذشته ساعت 19 انجام شود، با تاخیر 14 ساعته مواجه شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مطابق آمار شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران تاخیر پروازی ایرلان های داخلی در دیماه 67 درصد افزایش یافته و آتاایر نیز رکود تاخیرات پروازی را شکسته است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
نصر: مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی آتا گفت: به علت شرایط جوی و سنگین شدن در آخرین لحظه خلبان اعلام کرد که باید تعدادی از چمدان ها از هواپیما خارج شود .
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نصر: روابط عمومی شرکت هواپیمایی آتا در خصوص ارسال نشدن بارهای پرواز صبح امروز این شرکت از مبدا تهران به مقصد تبریز توضیح داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
هواپیمایی آتا طی اطلاعیه ای از کاهش وزن بار همراه مسافران در پروازهای این شرکت با هدف انجام پرواز ایمن به دلیل شرایط جوی فرودگاه مهرآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۴    
شهروندخبرنگار ما با ارسال تصاویر از تاخیر 12 ساعته در پرواز شرکت هواپیمایی آتا در فرودگاه بین المللی قشم خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز ساعت هشت و 30 دقیقه امروز در فرودگاه مشهد به زمین نشست، اما مسافران در واکنش به تاخیر در انجام پرواز، هواپیما را ترک نمی کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست در اطلاعیه هواپیمایی آتا آمده است: به استحضار می رساند پرواز تهران - بوشهر هواپیمایی آتا به شماره 5687 که امروز (یکشنبه) 23 بهمن از فرودگاه مهرآباد به سمت بوشهر پرواز کرده بود ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۱    
در 120 ثانیه امروز 23 بهمن از ابلاغ بسته تشویقی نوسازی بافت های فرسوده تا ضرب الاجل 2 هفته ای وزیر راه و شهرسازی به هواپیمایی آتا برای ساماندهی خدمات این شرکت مورد اشاره قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۳    
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی آتا گفت: با توجه به شرایط جوی و اضافه وزن با تشخیص خلبان این پرواز با تاخیر انجام شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس روایت یکی از مسافران، این پرواز قرار بود در ساعت هشت صبح امروز تهران را به مقصد بوشهر ترک کند، اما انجام عملیات De-icing (یخ زدایی) موجب شد تا پرواز در ساعت 10 و 30 دقیقه مسافرگیری کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق نامه معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری به مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا، مجوز پروازهای این شرکت هواپیمایی در مسیر مشهد-عراق-مشهد لغو شد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از لغو تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی آتا در مسیر مشهد به عراق و بالعکس خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی طی دستوری به سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام ضرب الاجل 2 هفته ای، خواستار بررسی فوری وضعیت شرکت هواپیمایی آتا شد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خلبان پرواز شماره 6644 از مبدا نجف به مقصد مشهد بعد از دریافت خطای تایر (نقص فنی در سیستم لاستیک هواپیما) و هنگام تاکسی وِی در باند فرودگاه از پرواز منصرف شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۶:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. تکذیب انفجار در پرواز تهران-نجف ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۱:۳۱    
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی طی دستوری به سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام ضرب الاجل 2 هفته ای، خواستار بررسی فوری وضعیت شرکت هواپیمایی آتا شد.
وزیر راه و شهرسازی طی دستوری به سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام ضرب الاجل 2 هفته ای، خواستار بررسی فوری وضعیت شرکت هواپیمایی آتا شد.
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
هواپیمایی آتا خالی شدن نیتروژن از چرخ های جلو هواپیما را دلیل تصمیم خلبان در توقف انجام پرواز اعلام و شایعات مربوط به انفجار، انحراف و خروج از باند را تکذیب کرد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا گفت: امروز صبح کپسول گاز نیتروژن مورد نیاز از ایران به نجف رسیده و هواپیمای مسافربری آتا به پرواز درآمد.