پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۲:۰۳Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تپسی»

رویداد ایران   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل تپسی با پذیرش اشکالاتی در راه اندازی سرویس تپسی مدرسه گفت این سرویس با کاهش 30 درصدی هزینه و حذف واسطه ها یک تحول بزرگ در این زمینه ایجاد می کند.
رویداد ایران   ۵ ساعت پیش    
سبز کمرنگ بازار سرمایه/ افت بیشتر طلا نسبت به دلار/ مرور وضعیت بازارها با سروش بهرامی از تایید حضور 5میلیون افغانستانی در ایران تا حمایت وزیر اقتصاد از حضور سیمانی ها در بورس کالا/ / مهم ترین خبرهای روز با توجه ویژه به خبرهای اقتصادی ...
خدمت سرویس مدرسه تپسی امروز برای 20% از دانش آموزانی که تا پیش از 29 شهریور ثبت نام کرده بودند، شروع به کار کرد. گفتنی است سرویس دهی به دانش آموزان تا شنبه هشتم مهرماه به 50% افراد ثبت نامی خواهد رسید و در ادامه تا دهم مهر افزایش پیدا خواهد کرد. ...
حیات   ۱۰ ساعت پیش    
معاون تجارت و خدمات وزارت صمت به بیان توضیحاتی در خصوص وضعیت رسیدگی به بدعهدی تپسی برای ارائه سرویس مدارس پرداخت. به گزارش خبرنگار سیاسی حیات ؛ علیرضا شاهمیرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صمت در برنامه زنده تلوزیونی تهران بیست در خصوص بدعهدی تپسی برای تامین سرویس مدارس علی رغم عقد قراداد با ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۶    
داوود منظور، رییس سازمان برنامه و بودجه اساسا تخصیص سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی را رد کرد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سرویس مدارس مستقیما به تعزیرات ارتباط پیدا نمی کند. اینکه تپسی با مردم قراداد بسته و پول دریافت کرده ولی خدماتی نداده در قالب جرم تحصیل مال به طرق نامشروع از طریق قوه قضائیه قابل پیگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره وضعیت رسیدگی به بدعهدی تپسی برای ارائه سرویس مدارس، گفت: شرکت مذکور موظف به پاسخگویی در این زمینه شده است و با توجه به اینکه تاکسی های اینترنتی دارای مجوز هستند مردم می توانند به اینماد مراجعه و شکایت خود را ثبت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۶    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از خلف وعده سکوی اینترنتی تپسی برای اجرایی نکردن سرویس مدارس از ابتدای مهر ماه، گلایه کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حمل و نقل عمومی کیش با بیان اینکه شرکت تاکسی اینترنتی تپسی حاضر به پذیرش شرایط منطقه آزاد نیست، گفت: برای اولین بار در سال 1400 مدیریت وقت حمل نقل عمومی جزیره کیش طی نامه ای رسمی به این شرکت خواستار ارائه طرح برای فعالیت در این جزیره شد، که متاسفانه تاکنون به پاسخی به آن داده نشده است. ...
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۳    
شورای رقابت در پی شکایت تپسی، ایجاد انحصار برای فعالیت اسنپ در جزیره کیش توسط منطقه آزاد کیش را محرز دانست. اما منطقه آزاد کیش در واکنش به این حکم، مدعی شده که تپسی اصلاً درخواستی برای فعالیت در این جزیره ثبت نکرده است؛ درحالی که به گفته مدیر روابط عمومی شورای رقابت ...
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۷    
تپسی در واکنشی نسبت به اعلام نارضایتی کاربران اعلام کرد که مهم ترین دلایل تاخیر در ارائه سرویس، افزایش چشمگیر درخواست های والدین طی هفته آخر شهریور و غیرقطعی بودن ساعات مدارس است ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۳    
تهران- ایرنا- شرکت تپسی اعلام کرد: ارائه سرویس مدرسه به دانش آموزان، از فردا (چهار مهر ماه) به صورت تدریجی آغاز می شود و طی روزهای آتی تا دهم مهرماه، ادامه پیدا خواهد کرد. منبع
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دو پلتفرم اینترنتی حمل و نقل همزمان با دومین روز از بازگشایی مدارس، دچار اختلال شدند که به گفته برخی کاربران، بیش از دو ساعت به طول انجامیده است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۵    
صبح امروز دو اپلیکیشن اسنپ و تپسی دچار اختلال شدند که بنابر اعلام برخی کاربران این اختلال حدود 2 ساعت طول کشید. به گزارش کاماپرس، حدود ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز اپلیکیشن اسبن در محاسبه قیمت دچار اختلال شد و تپسی نیز خطای اختلال اینترنت را به کاربران نشان داد ...
برترین ها / طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
دو پلتفرم اینترنتی حمل و نقل همزمان با دومین روز از بازگشایی مدارس، دچار اختلال شدند که به گفته برخی کاربران، بیش از دو ساعت به طول انجامیده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۳    
نماینده چابهار در مجلس: دلیل موفقیت اسنپ و تپسی و فیلیمو و ... دولتی نبودن آن ها است. نمی شود رییس جمهور دنبال تیک آبی اینستاگرام باشد ولی پلتفروم ها را برای مردم مسدود کنیم. برخی افراد به دنبال ایجاد انحصار در فضای تولید و کسب و کارهای اینترنتی هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت تپسی اعلام کرد: ارائه سرویس مدرسه به دانش آموزان، از فردا (چهار مهر ماه) به صورت تدریجی آغاز می شود و طی روزهای آتی تا دهم مهرماه، ادامه پیدا خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تپسی دیروز بدون اطلاع قبلی به خانواده ها اعلام کرد تا دهم از سرویس مدرسه خبری نیست که این امر باعث سردرگمی بچه مدرسه ای ها و خانواده هایشان شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در دومین روز از بازگشایی مدارس، دو پلتفرم اینترنتی حمل و نقل دچار اختلال شدند؛ اختلالی که به گفته برخی کاربران، بیش از دو ساعت به طول انجامیده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با شروع سال تحصیلی جدید و افزایش درخواست تاکسی، اسنپ و تپسی پیش از آغاز فعالیت مدارس و ادارات در آستانه سال تحصیلی جدید با اختلال در سرویس دهی مواجه شده و گویا خواب هستند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سرویس مدرسه تپسی بدون اطلاع قبلی به خانواده ها، روز دوم مهر اعلام کرده تا دهم از سرویس خبری نیست. این موضوع باعث سردرگمی بچه مدرسه ای ها و خانواده هایشان شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰    
از ابتدای امسال سهمیه بنزین رانندگان اسنپ و تپسی پرداخت نشده است. اما حالا وزیر نفت خبر از برطرف شدن مشکل رانندگان تاکسی های اینترنتی داد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
شورای رقابت در پی شکایت شرکت تپسی از سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت اسنپ و با توجه به مستندات موجود، این سازمان را محکوم کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد- سونیتا سراب پور : اگر همه چیز آن طور که استارت آپ های سرشناس کشور در بهار سال 1399 و در اوج همه گیری کرونا انتظار داشتند پیش رفته بود، حالا باید حداقل چند شرکت شناخته شده این اکوسیستم به طور مثال دیجی کالا، کافه بازار، فیلیمو و... سهامشان در بازار سرمایه خرید و فروش می شد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
لایحه عفاف و حجاب: اعمال جریمه های نقدی و غیر نقدی برای پلتفرم های متخلف در صورت پخش محتوای مروج بدحجابی
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مطابق قانون جدید مجلس جریمه های نقدی و غیر نقدی برای پلتفرم هایی که کاربران آنها محتوای مروج بدحجابی، بدپوششی و یا مبلغ برهنگی را منتشر کنند در نظر گرفته شده است
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۷    
کد تخفیف تپسی و اسنپ مهم ترین ویژگی این دو تاکسی اینترنتی برای کاهش هزینه های رفت و آمد است. دریافت و استفاده از کد تخفیف اسنپ و تپسی بسیار ساده است. از طرفی، علاوه بر کاهش مخارج، امکان رزرو تلفنی، تحویل بسته و سرعت بالا از دیگر مزیت های تاکسی های آنلاین به شمار می آیند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
بررسی آخرین قیمت سهام عدالت نشان می دهد، نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته رشد قیمت کمی داشته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۷    
پیمانکاران عنوان می کنند این 20 میلیون تومان هزینه نگهداری واحدهای مسکن مهر است که آنرا در قالب مالیات دریافت می کنند!
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه تغییرات احتمالی کنکور به آزمون سال 1403 نمی رسد، گفت: تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال آینده 50 درصد خواهد بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نحوه خرید از فروشگاه های اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه از امکان سفر در تمام سال با گذرنامه زیارتی (گذرنامه ویژه اربعین) خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد همراه با کاهش نسبی دما روی می دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۲۹   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران گفت: انتظار داریم در نیمه ی دوم سال مزد و مستمری ترمیم شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۶:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
کارانه و عیدی هم مشمول مالیات شد؟ مدیر کل دفتر حسابرسی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه در قانون بودجه عیدی و کارانه از نرخی که در بند و تبصره 12 درج شده مستثنی شد، گفت: طبق قانون نرخ مالیات به نرخ های ماده 85 قانون مالیات های مستقیم بازمی گردد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
قیمت کوییک در بازار آزاد ریزش سنگینی را ثبت کرده است. بر اساس کاهش قیمت خودرو ، قیمت کوییک اس از فروردین ماه تا به امروز از 440 میلیون به 345 میلیون تومان رسیده است و 95 میلیون ارزان شده است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه کنترل بیماری های غیرواگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سویه های جدید مشاهده شده کرونا در برخی کشورها، در ایران مشاهده نشده، نیازی به واکسیناسیون همگانی نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۲:۲۲    
بر اساس قیمت روز محصولات ایران خودرو، قیمت 206 تیپ 2 به 465 میلیون رسیده است. همچنین قیمت پژو 206 صفر پانوراما تیپ 3 نیز 515 میلیون شده است. برای خرید پژو 206 تیپ 5 صفر نیز باید 575 میلیون هزینه کنید. همچنین قیمت پژو 206 تیپ 2 سال 1400 نیز 460 میلیون شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۷    
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک سنگین است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ساینا این روزها ریزش متوالی را ثبت کرده است و در روزهای راکد بازار خودرو این محصول سایپا نیز مشتری ندارد. قیمت ساینا EX دنده ای و ساینا S بنزینی دنده ای بیشتر از سایر مدل ها ریزش داشتد. طبق کاهش قیمت خودرو، قیمت روز ساینا EX به 325 میلیون رسیده است
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار:یکی از اعضای شبکه معاند موسوم به ارتش مردمی که اقدام به برقراری ارتباط و ارسال خبرهای جعلی برای سرکرده گروهک تروریستی مذکور کرده بود بازداشت شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: تلاش دولت و بانک مرکزی، کاهش دغدغه های معیشتی و کنترل بازار ارز است که منابع ارزی آزادشده تاثیر خوبی در تحقق این اهداف خواهد داشت.