شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۵۶Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته مزد»

پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۷    
تهران (پانا) -عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه–اولین جلسه مزد منطقه ای روز سه شنبه هفته گذشته در وزارت کار با حضور شرکای اجتماعی و نماینده وزارت صمت برگزار شد، می گوید زیرساخت مزد منطقه ای یا مزد بر اساس صنایع مختلف در کشور وجود ندارد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار می گوید باید مذاکرات دستمزد و جلسات شورای عالی مزد به منظور تعیین دستمزدی متناسب با افزایش قیمت کالا و خدمات مجددا برگزار شود و امکان تغییر و بازنگری دستمزد کارگران با توجه به تغییر هزینه های زندگی درکمیته دستمزد و شورای عالی کارگری وجود دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۱    
توفیقی، رئیس کمیته مزد شورای عالی کار گفت: برای کاهش شکاف میان حقوق و هزینه معیشت کارگران برای این قشر نه از فعالان صنفی آبی گرم می شود، نه دولت عزم اقدام دارد و کارفرمایان تا جایی که کارگران و اقشار آسیب پذیر توان و تحمل دارند به کلاهبرداری و بهره کشی از این صنف ادامه خواهند داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۳    
توفیقی؛ رئیس کمیته مزد شورای عالی کار گفت: حذف ارز 4200 تومانی از واردات کالاهای اساسی و جایگزین شدن ارز نیمایی برای واردات این اقلام منجر به تشدید فقر و بدبختی در جامعه کارگری می شود.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون شوراهای اسلامی کار: اقدام دولت بازنگری دستمزد نیست و اقدامی غیر قانونی و خلاف روح سه جانبه گرایی است
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه دولت کارگران را با پیگیری حق مسکن سرگرم کرده است گفت: صحبت اولیه در شورای عالی کار این بود که وزیرگفتند دولت میزان افزایش حق مسکن را قبول دارد.الان چرا تصویب این مصوبه اینقدر طولانی شده است؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه دولت کارگران را با پیگیری حق مسکن سرگرم کرده گفت: صحبت اولیه در شورای عالی کار این بود که وزیرگفتند دولت میزان افزایش حق مسکن را قبول دارد. الان چرا تصویب این مصوبه اینقدر طولانی شده است؟
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه دولت کارگران را با پیگیری حق مسکن سرگرم کرده است گفت: صحبت اولیه در شورای عالی کار این بود که وزیرگفتند دولت میزان افزایش حق مسکن را قبول دارد. الان چرا تصویب این مصوبه اینقدر طولانی شده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: عضو کمیته مزد شورای عالی کاربا اشاره به مصوبه افزایش حق مسکن کارگران گفت: میزان حق مسکن کارگران با رشد سرسام آور اجاره بها صرفاً کمک هزینه ای بیش نیست.امسال جهش بسیاری در بحث مسکن در شهرهای بزرگ داشته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کاربا اشاره به مصوبه افزایش حق مسکن کارگران گفت: میزان حق مسکن کارگران با رشد سرسام آور اجاره بها صرفاً کمک هزینه ای بیش نیست.امسال جهش بسیاری در بحث مسکن در شهرهای بزرگ داشته ایم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران ( پانا) – عضو کمیته مزد شورای عالی کار می گوید چند ماه از سال جدید گذشته است و هنوز حق مسکن 200 هزار تومانی کارگران که شورای عالی کار یک ماه پیش آن را مصوب کرده بود پرداخت نشده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
توفیقی، رئیس کمیته مزد شورای عالی اسلامی کار بر این باور است که افزایش افسار گسیخته نرخ تورم موجب شده تا میزان مصرف در جامعه کارگری 3.7 درصد کاهش پیدا کند و این آمار نشان دهنده حذف اقلام سلامت محور از سبد معیشت خانوار کارگری است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نقدینه - نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه افزایش حداقل دستمزد منطقی تر شد گفت: مطابق مصوبه شب گذشته پایه حقوق از یک میلیون و 835 هزار تومان به یک میلیون 911 هزار تومان افزایش می یابد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار با اشاره به اینکه در بند 7 و 8 بخشنامه مزد 99 به افزایش حق مسکن و بازنگری مولفه های مزدی اشاره شده است گفت: عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار وقت کشی دولت است، لغو جلسه دستمزد منطقی نبود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۲    
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار براین باور است که نامگذاری روزی به نام کارگرانی که هیچ حقی در جامعه ندارند فقط شعار است و بهتر بود وزاری اقتصادی دولت به جای صدور بیانیه به مناسبت روز کارگر اجازه دهند کارگران از ابتدایی ترین حقوق بهره مند شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۵    
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار گفت: پس از اعلام شکایت نمایندگان کارگری از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلیل عدم رعایت قانون در تعیین افزایش حقوق کارگران زمزمه هایی از تلاش برای مذاکرات مجدد بر سر تجدید نظر افزایش حقوق کارگران به گوش می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی کار بدون اجماع، با رای گیری و ظاهرا رای هماهنگ دولت با کارفرماها، صرفا 21درصد افزایش حقوق را برای کارگران در نظر گرفت آن هم در نیمه شب 21 فروردین!
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق آخرین بررسی های جامعه کارگری هزینه سبد معیشت کارگران قبل از شیوع کرونا حدود 4 میلیون و 940 هزار تومان است که این رقم با حضور شرکای اجتماعی در کمیته مزد شورای عالی کار به تصویب رسیده است. بعد از شیوع کرونا به اعتقاد نمایندگان کارگران این رقم به 5 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: عضو کمیته مزد شورایعالی کار درباره فریز مزدی گفت: فرضیه فریز مزدی بکلی مردود است و کسانی که این موضوع را مطرح می کنند، فقط در این شرایط بحرانی کارگران را نگران می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورایعالی کار درباره فریز مزدی گفت: فرضیه فریز مزدی بکلی مردود است و کسانی که این موضوع را مطرح می کنند، فقط در این شرایط بحرانی کارگران را نگران می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار از عدم صدور دعوتنامه برای برگزاری جلسه شورای عالی کار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۷    
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار علیرغم اتمام تعطیلات نوروزی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ خبرآنلاین نوشت: یکی از اعضای کمیته دستمزد شورای عالی کار می گوید کارگران به هیچ عنوان حاضر نیستند قانون کار را نادیده بگیرند و حداقل دستمزد جدا از میزان دریافتی کارگران باید براساس نرخ تورم مصوب یعنی 34 درصد افزایش یابد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار می گوید افزایش دستمزد کارگران باید مطابق قانون و چارچوب های تعیین شده برای آن صورت گیرد و درخواست ما این است که پایه حقوق کارگران افزایش یابد به همین دلیل جلسات به این منظور ادامه می یابد و این امیدواری وجود دارد که نظرات نمایندگان کارگری با نمایندگان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار از به نتیجه رسیدن آخرین جلسه شورای عالی کار در سال 98 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۰:۵۴    
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار از اتمام جلسه شورای عالی کار بدون اینکه توافقی حاصل شود، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۶    
دقایقی قبل نهمین کمیته مزد با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در سالن کنفرانس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
توفیقی، رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار از لغو برگزاری کمیته دستمزد خبر داد؛ همه چیز در حالی به روز پایانی سال موکول شد که شرایط کشور و کرونا، بهانه ای در دست کارفرمایان شده تا به دنبال حداقل افزایش باشند.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اولیا علی بیگی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: نخستین نشست شورای عالی کار در مورد تعیین حقوق و دستمزد سال 99 کارگران برگزار شد گرچه کمیته مزد شورای عالی کار نشست هایی تخصصی طی چند ماه گذشته برگزار کرده و اجماع در آن حاصل شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار گفت: اختلاف دیدگاه میان نمایندگان بخش کارگری، کارفرمایی و دولت بر سر میزان افزایش حقوق سال آینده کارگران موجب شد تا ادامه این بررسی ها به چهارشنبه (28 اسفند ماه) موکول شود.
رویداد ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که تشکیل نشست کمیته مزد به هفته آینده موکول شده، گمانه زنی همشهری نشان می دهد که احتمالا حداقل دستمزد کارگری در محدوده 3میلیون و 200هزار تومان تعیین خواهد شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: در شرایطی که تشکیل نشست کمیته مزد به هفته آینده موکول شده، گمانه زنی همشهری نشان می دهد که احتمالا حداقل دستمزد کارگری در محدوده 3میلیون و 200هزار تومان تعیین خواهد شد. ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) – عضو کمیته دستمزد شورای عالی کار می گوید ادامه جلسات تعیین دستمزد به دلیل بیماری کرونا برگزار نشده است اما نمایندگان کارگری در شورای عالی کار آمادگی کامل دارند تا این جلسات به منظور تعیین تکلیف نهایی دستمزد سال 99 کارگران برگزار و هر چه زودتر نهایی شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار از ارائه پیشنهاد حقوق 4 میلیون و 900 هزار تومانی برای سال 99 کارگران خبرداد و گفت: باید افزایش قیمت مواد شوینده و بهداشتی و گوشت نیز به رقم پیشنهادی حقوق سال 99 کارگران اضافه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کار با اشاره به اینکه سهم خوراکی ها در سبد تعیین شده 30.95% می باشد گفت: به احتمال زیاد این هفته جلسه شورای عالی کار با دستور کار تعیین دستمزد99 برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کمیته مزد شورای عالی کار رقم سبد معیشت کارگری را 4میلیون و 940هزار تومان تعیین کرد - محاسبات نشان می دهد حفظ قدرت خرید کارگران و کاهش شکاف میان مزد و معیشت کارگران در سال99 مستلزم افزایش 58درصدی دستمزد است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد: کمیته مزد شورای عالی کار رقم سبد معیشت کارگری را 4 میلیون و 940 هزار تومان تعیین کرد. محاسبات نشان می دهد حفظ قدرت خرید کارگران و کاهش شکاف میان مزد و معیشت کارگران در سال99 مستلزم افزایش 58درصدی دستمزد است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون عالی شورای اسلامی کار گفت: هزینه سبد معیشت کارگران در کمیته دستمزد 4 میلیون و 940 هزار تومان تعیین شد که این رقم نسبت به سال گذشته 1میلیون و 180 هزار و 737 تومان افزایش داشته است.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه تعیین مزد 99 پس از 8 جلسه کارشناسی به نتیجه رسیده است می گوید مجموع هزینه سبد معیشت یک خانوار 3.3 نفری برای سال آینده، 4 میلیون و 940 هزار تومان تعیین شد. ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه نشست کمیته مزد شورای عالی کار امروز برگزار می شود، می گوید اعداد و ارقامی که از کمیته مزد برای تعیین دستمزد سال اتی خارج می شود باید منطقی و مورد پذیرش جامعه باشد. ...
روز نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیته دستمزد شورای عالی کار می گوید در جلسه پیشین که بدون حضور نمایندگان کارفرمایی برگزار شد، دولت و کارگران به توافقاتی برسر سبد معیشت رسیدند. اما به دلیل حضور نداشتن کارفرمایان اعلام آن را به روزی که توافق با کارفرمایان حاصل شد، موکول کردند. ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر کار در ابتدا هفته گذشته اعلام کرد که هزینه سبد معیشت کارگران قرار است متناسب با اطلاعات مرکز آمار به دست آید و اوایل هفته آینده(یعنی این هفته) در نشست کمیته مزد رقم سبد معیشت کارگران تعیین شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت عیدی بازنشستگان در سازمان تأمین اجتماعی از هفته گذشته آغاز شده است و با پیگیری های انجام شده در کمیته مزد و تصویب در شورای عالی کار نرخ دستمزد کارگران در سال آینده تعیین خواهد شد و نتایج آن به فوریت اعلام می شود.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت عیدی بازنشستگان در سازمان تأمین اجتماعی از هفته گذشته آغاز شده است. محمد شریعتی وزیر تعاون ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت کار گفت: هزینه سبد معیشت کارگران قرار است متناسب با اطلاعات مرکز آمار بدست آید و اوایل هفته آینده در نشست کمیته مزد رقم سبد معیشت کارگران تعیین شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حاتم شاکرمی امشب در حاشیه بازدید از کارخانه اکسیر این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری چند نشست طرح مزد منطقه ای از سوی کمیته مزد شورای عالی کار کاملاً منتفی شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، همزمان با نزدیک شدن به پایان سال بار دیگر بحث بر سر حقوق و دستمزد پایان سال کارگران و کارمندان بالا گرفته است. هنوز مشخص نیست میزان حقوق و دستمزد سال99 باتوجه به تورم 40درصدی چقدر افزایش خواهد یافت اما دیروز در نخستین گام ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه به تازه گی میزان عیدی کارمندان دولت را برای پایان سال 98 یک میلیون و 200 هزار تومان اعلام کرد. مطابق قانون حداقل عیدی کارگران در پایان سال 98 معادل 3 میلیون و 34 هزار تومان و حداکثر عیدی نیز معادل 4 میلیون و 550 هزار و 647 تومان است البته به گفته عضو کمیته ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز عصر جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی برگزار می شود؛ یکی از موضوعات بررسی گزارشات کمیته مزد است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کار ، گفت: پس از 10 بهمن ماه سال جاری که مرکز آمار اطلاعات نرخ تورم را به روزرسانی می کند، سبد معیشت کارگران را برای تورم منتهی به دی ماه تعیین و به شورای عالی کار ارائه می کنیم.