سه شنبه ۰۷ آذرساعت ۱۷:۵۲Nov 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش برق»

معاون امور مجلس رئیس جمهور از ارسال لایحه دو فوریتی تأمین مالی صنعت برق از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی خبر داد به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ فارس نوشت: سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مجموع درآمد شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) از محل فروش برق به مشترکین در سال گذشته با 6 هزار میلیارد تومان رشد نسبت به سال ماقبل به 47 هزار میلیارد تومان رسید.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معافیت روشن می کند که تحریم های آمریکا برای مجازات مردم عادی در ایران یا عراق نیست. مدت هاست که حمایت دو حزبی از سیاست آمریکا برای کاهش بشردوستانه تحریم های ما برای همین هدف وجود داشته است. به همین دلیل است که دونالد ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا این فرآیند را راه اندازی کرد. [...]
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
آدرین واتسون، سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید، در رسانه اجتماعی ایکس گفت که حملات سیاسی گمراه کننده ای درباره صدور تمدید معافیت از سوی دولت بایدن مشاهده می شود که به عراق اجازه می دهد از بودجه خود برای پرداخت هزینه واردات برق از ایران استفاده کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا - سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در پی تمدید معافیت تحریمی عراق برای پرداخت بدهی پول برق خود به جمهوری اسلامی ایران و مخالفت ها با این اقدام دولت بایدن در داخل آمریکا از سوی مخالفان، ادعا کرد که تهران فقط می تواند برای خرید " اقلام غیرتحریمی مانند غذا و دارو " از آن استفاده کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰    
وزیر نیرو اظهار داشت: در 7 ماه ابتدای سال میزان تولید برق 22.1 درصد و فروش 24.8 درصد رشد داشته که مقام اول را در بین صنایع کشور در این حوزه داشته ایم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: شرکت های خرده فروش نقش پررنگی در تسهیل معاملات و کاهش ریسک خرید و فروش برق برای مصرف کنندگان کوچک و متوسط دارند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه برق گفت: در تابستان برق تجدیدپذیر با نرخ بیش از 3 هزار تومان در تابلو برق سبز معامله شد که 5 برابر نرخ فروش برق است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازار برق و هماهنگی با بورس انرژی گفت: ورود شرکت های خرده فروش به معاملات برق سبز به توسعه معاملات در این بازار و تعمیق آن کمک قابل توجهی می کند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری شرکت مدیریت شبکه برق، شرکت های خرده فروش برق از روز گذشته (24 مهرماه) در تالار برق سبز بورس انرژی ایران برق به داد و ستد پرداختند.
با همکاری شرکت مدیریت شبکه برق، شرکت های خرده فروش برق از امروز دوشنبه بیست و چهارم مهر ماه قادر خواهند بود در تالار برق سبز بورس انرژی ایران برق به داد و ستد بپردازند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران: احداث 550 هزار سامانه خورشیدی حمایتی، طرحی با هدف درآمدزایی برای اقشار کم درآمد و درعین حال افزایش ظرفیت تولید انرژی پاک در وزارت نیرو. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تراز تجاری ایران و آذربایجان طی سال های گذشته افت داشته که باید مجددا ارتقا یابد و از آنجایی که بخش زیادی از این روابط مرتبط با حمل ونقل و ترانزیت است، به دنبال توافقات مثبت در این حوزه هستیم.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از آغاز عملیات اجرایی ساخت گذرگاه مرزی ایران و آذربایجان در منطقه آغبند خبر داد و گفت: فرآیند خرید و فروش برق بین ایران، روسیه و آذربایجان برقرار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از آغاز عملیات اجرایی ساخت گذرگاه مرزی ایران و آذربایجان در منطقه آغبند خبر داد و گفت: فرآیند خرید و فروش برق بین ایران، روسیه و آذربایجان برقرار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه صنعت آب و برق بیشترین آسیب را از نرخ بالای ارز و فروش آهن، فولاد، سیمان و مس در بورس کالا دیده، گفت: به تخصیص ارز حاصل از صادرات خشکبار و قیر به حوزه واردات خودرو اشکالات اساسی وارد است.
خرداد امسال تالار برق سبز بورس انرژی به منظور حمایت از سرمایه گذاران در بخش انرژی تجدیدپذیر و کمک به رشد این حوزه راه اندازی شد و همچنین متولیان برق بر اساس قانون مکلف به حمایت از برق سبز شدند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۰    
تغییر دست فرمان اقتصاد تجدیدپذیرها و خارج شدن دولت از فرآیند خرید و فروش برق سبز از مهمترین دلایل اقبال سرمایه گذاران برای توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر به حساب می آید.
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مصرف هوشمندانه=پاداش 20 برابری، طرح تشویقی مدیریت مصرف برق خانگی در سال جاری بسیار متفاوت از شرایط سالهای گذشته ارائه شده است، بدین صورت که مشترکینی که در مصرف برق صرفه جویی کنند تا 2 هزار تومان معادل 20 برابر هزینه فروش برق پاداش صرفه جویی می گیرند.
امیرحسین کاوه گفت: ایجاد تالار برق سبز و فروش برق در بورس انرژی ایران به عنوان یک راهکار اصلی، جدای از رقابت تولیدکنندگان سبب ایجاد شفافیت و واقعی شدن قیمت برق تولیدی می شود
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- وقتی نیمه گرم سال از راه می رسد موضوع اهمیت مصرف برق اهمیت دوچندانی پیدا می کند. در همین زمینه وزارت نیرو از پاداش 20 برابری مشترکان خانگی رونمایی کرد. پاداشی که در نوع خود بی سابقه بوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
زینب طاری : هدف اصلی صنعت برق کشور در برنامه هفتم افزایش سهم معاملات در بورس انرژی حداقل تا 60 درصد معاملات برق کشور بوده به طوری که نقش دولت در تصدی خرید و فروش برق به حداقل ممکن برسد، وزارت نیرو فقط نقش تنظیم گری در میان عرضه و تقاضای برق را ایفا کند و عمده معاملات ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۵    
مدیرعامل شرکت مولد نیروگاه تجارت فارس گفت: احداث نیروگاه خورشیدی 20 مگاواتی را در برنامه داریم و درحال اخذ مجوز از سهامدار عمده هستیم. امیدواریم این طرح از نیمه دوم 1402 پیاده سازی شود و بتوانیم در سال 1403 یک مزرعه نیروگاه خورشیدی داشته باشیم.
هومن عمیدی گفت: اقداماتی که وزارت نیرو در راستای فروش برق از طریق بورس انرژی انجام داده بسیار مناسب است و سبب جذب سرمایه گذاران جدید در این حوزه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۲    
تاجیکستان در نیمه نخست سال جاری میلادی به مبلغ 43.2 میلیون دلار به خارج برق صادر کرده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 1.4 میلیون دلار کمتر است.
پاون   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از معامله بیش از 92 میلیون کیلووات ساعت انرژی تولیدی برق نیروگاه های تجدید پذیر در تابلوی سبز بورس خبر داد و گفت: علاوه بر ساتبا تا کنون 7 نیروگاه خصوصی تجدیدپذیر اقدام به فروش برق در این تابلو کرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- زینب طاری : تولیدکنندگان برق، چالش اصلی این صنعت را گسل نجومی بین بهای تمام شده و قیمت مصوب فروش عنوان می کنند و معتقدند، قیمت گذاری برای فروش برق بدون رعایت هزینه های تمام شده تولید آن هم در شرایطی که بخشی از هزینه ها به صورت دلاری است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۲۲    
اگر چه این قوانین در بخشی از تعرفه های فروش برق بخش خانگی اجرایی شده و از ابتدای اسفند مصارف بالای 200 تا 300 کیلووات 5/ 1 برابر هزینه تامین برق، از 300 تا 400 کیلووات 5/ 2برابر هزینه تامین برق و به همین روند تا 5 برابر در قانون پیش بینی شده است ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۸    
اخبار برق از نگاهی دیگر در استوری های برق نیوز در اینستاگرام را در اینجا مشاهده نمایید. توضیحاتی در مورد کتمان خاموشی ها یا تغییر آمار، مشکل بیمه پرسنل توزیع گلستان، هزینه تراشی مدیرعامل های غیربومی، قیمت فروش برق به مزارع رمزارز.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با بیان اینکه متوسط فروش برق 100 تومان است که برهمین اساس پاداش ها بین 500 تا 2 هزار تومان متفاوت خواهد بود، گفت: سال گذشته 60 درصد مشترکان اصفهانی (شهر اصفهان) مشمول طرح تشویقی شدند و در مجموع 46 میلیارد تومان پاداش گرفتند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان-در صورتی که مشترکان بتوانند میزان مصرف خود را به نسبت دوره قبل کاهش دهند تا 20 برابر قیمت فروش برق به مشترکان پاداش دریافت می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شرکت مدیریت شبکه برق، علی اکبر محرابیان در نشست مشترک با اعضای انجمن سیمان کشور افزود: صنعت سیمان ایران در جهان در مقام ششم صنایع بزرگ قرار دارد و اکثریت واحدهای سیمانی از رشد تولید خوبی برخوردارند. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا صالحی، رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، درباره طرح بخشی خصوصی در رابطه با حل بحران برق در 2 سال گفت: ما یک طرح داریم که دولت در بخش صنعت که یک سوم برق کشور را مصرف می کند، اجازه دهد که نیروگاه ها در بورس انرژی برق را عرضه کنند و صنایع نیز از آنجا برق بخرند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل برق استان گفت: مشترکین بخش خانگی در صورت کاهش مصرف، تا 20 برابر هزینه فروش برق پاداش دریافت می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: شورایی باعنوان نهاد تنظیم گر متشکل از افرادی از بخش خصوصی و دولتی شکل می گیرد که این افراد در قیمت گذاری، فروش برق و حل مشکل میان وزارت نیرو و بخش خصوصی اعمال نظر می کنند.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۲    
عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران گفت: وزیر نیرو راهکاری برای کاهش مصرف خانوار در حوزه برق ارائه کرده که براساس آن، با فروش برق به صنایع بالادست زنجیره فولاد با قیمت بالا، تخفیف های مصارف خانگی از این ناحیه تأمین شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درباره پرداخت هزینه ارزی حج ایرانی ها از محل منابع ارزی آزادشده در عراق و محدودیت های زیارت قبرستان بقیع توضیحاتی داد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
عصر دنا: براساس این مدل پاداش که با هدف صرفه جویی در انرژی برق و کاهش مصرف مطرح شده، در صورتی که مشترکان بتوانند میزان مصرف خود را به نسبت دوره قبل کاهش دهند تا 20 برابر قیمت فروش برق به مشترکان پاداش دریافت می کنند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در نشست شورای راهبری بهبود محیط کسب و کار، فعالان صنعت برق با تاکید بر ضرورت واقعی شدن قیمت خرید و فروش برق و حل کمبود سرمایه گذاری در این بخش تاکید کردند: خرید و فروش برق از طریق بورس انجام شود.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خیرین و سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی در مدارس، تفاهم نامه چهارجانبه با هدف احداث سامانه های خورشیدی مقیاس کوچک و پاک امضا کردند، درآمد حاصل از فروش برق این نیروگاه ها به انتفاع همان مدارس خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: این شرکت به ازای هریک کیلووات ساعت کاهش مصرف برق تا 20 برابر هزینه فروش برق پاداش می دهد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به پاداش 20 برابری صرفه جویی برق گفت: در صورتی که مشترکان خانگی بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش دهند تا 20 برابر قیمت فروش برق پاداش دریافت می کنند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۴    
رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر در مورد مزایای فروش برق تجدیدپذیر می گوید.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۲    
علی اکبر محرابیان گفت: امسال هر خانواری مصرف خود را به مدت دوره مشابه کاهش دهد به ازای هر کیلووات 2 هزار تومان پاداش می گیرد و از آنجایی که قیمت فروش برق 100 تومان است مردم با کاهش مصرف می توانند 20 برابر بالاتر از قیمت برق صرفه جویی شده پاداش بگیرد و این به معنای ایجاد نیروگاه مجازی است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر گفت: صنایع موظف هستند تا یک درصد از برق مورد نیاز خود را از انرژی های تجدید پذیر تامین کند. تیتربرتر محمود کمانی، رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر در آئین رونمایی از تابلو سبز فروش برق تجدید پذیر در بورس گفت ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به پاداش 20 برابری صرفه جویی برق گفت: در صورتی که مشترکان خانگی بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش دهند تا 20 برابر قیمت فروش برق پاداش دریافت می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به پاداش 20 برابری صرفه جویی برق گفت: در صورتی که مشترکان خانگی بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش دهند تا 20 برابر قیمت فروش برق پاداش دریافت می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مطابق با اسنادی که توسط فایننشال تایمز و سه عضو درگیر در این قراردادها کشف شده، نیروگاه رومیلا به هلدینگ شامارا، مستقر در اردن تعلق دارد؛ اما این نیروگاه توسط گروه مپنا مستقر در تهران ساخته شده و بدین ترتیب مستحق دریافت 78 درصد درآمد حاصل از فروش برق آن است... ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تابلوی برق سبز در بورس انرژی برای تسهیل در خرید و فروش برق انرژی های تجدیدپذیر راه اندازی می شود.