دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۲:۴۳Oct 2020 26

جدیدترین‌های «رئیس ستاد بازسازی عتبات»

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شادگان با اشاره به پیشگامی کشاورزان بخش دارخوین در امر بازسازی عتبات عالیات گفت: مشارکت مردم در کار های خیر، افتخاری ماندگار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: موکب های مازندران با جمع آوری حدود 12 میلیارد تومان در بحث کمک های مومنانه، امسال 2میلیارد و 400 میلیون تومان برای ساخت صحن حضرت زینب(س) جمع آوری کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر با اشاره به کمک رسانی موکب داران استان بوشهر گفت: تاکنون موکب داران استان بوشهر 12 میلیارد تومان در رسیدگی به آسیب دیدگان در عرصه کرونا کمک کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون خیرین و نیکوکاران سبزواری 6 میلیارد ریال به این ستاد برای تهیه بسته های معیشتی و غذایی به این ستاد کمک کرده اند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درب باب المهدی حرم عسکریین در این استان ساخته می شود.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با بیان اینکه سه راه برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات وجود دارد، گفت: یکی از این راه ها، کمک 5 هزار تومانی درسال برای بازسازی عتبات عالیات است که با مشارکت همه ی مردم، مبلغ قابل توجهی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات همدان گفت: مردم استان باوجود تنگنای اقتصادی بیش از 600 میلیون تومان برای ساخت صحن مطهر حضرت عقیله بنی هاشم(س) در کربلای معلی پرداخت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از آغاز عملیات اجرایی زائرسرای این استان در مشهد مقدس از هفته آینده خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس با اشاره به میزبانی بین الحرمین شیراز از مواکب حسینی گفت: بیش از 15 موکب در بین الحرمین شیراز به مناسبت اربعین حسینی و تا پایان ماه صفر مستقر شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۰    
رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان از توزیع غذا بین زندانیان سراسر استان خوزستان در روز اربعین حسینی خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۱    
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس از غرفه خبرگزاری حوزه در بین الحرمین شیراز بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: فردا به مناسبت اربعین حسینی 100 ایستگاه توسط 28 موکب در سطح شهرهای استان برپا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از توزیع غذای نذری بین زندانیان استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد رئیس ستاد بازسازی عتبات مشهد گفت: امسال که کرونا باعث شده تا عاشقان حسینی نتوانند به زائران اربعین خدمت کنند، طرح مهر رضوی و شور حسینی با هدف کمک به روستاها و حاشیه شهر اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان گفت: اربعین امسال با رنگ و بوی دستگیری از نیازمندان همراه شده و موکب های استان که از خدمت در کربلا محروم شده اند به یاری قشرهای آسیب پذیر شتافته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/همدان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان اعلام کرد: از ابتدای سال مردم خیر استان همدان بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده اند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس از برپایی 19 موکب در ایام اربعین حسینی در شیراز خبر داد و افزود: در شهرستان های استان فارس نیز بنا به صلاحدید ستاد مبارزه با کرونا هر شهرستان این موکب ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از خدمت رسانی حدود 45 موکب اربعین در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۹    
رشت- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با اشاره به حضور مواکب این استان در تالش و کمک به سیل زدگان، گفت: مواکب ظرفیت های بالایی برای ارائه خدمت در زمان حوادث دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه با اشاره به تغییر رویکرد موکب ها در اربعین کرونایی امسال، نحوه فعالیت آنها در این ایام را تشریح کرد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۲    
شاخص : رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: چهار موکب برای توزیع بسته های معیشتی در قزوین متولی شده و توزیع یک هزار و 300 بسته در این حوزه پیش بینی شده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۳۲    
رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان آبادان از عرض ارادتی متفاوت به امام حسین (ع) در ایام اربعین حسینی باتوزیع کمک های مومنانه در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان گفت: موکب های اربعین با مأموریت های جدید و در قالب اجرای فعالیت های پنج گانه در سطح شهرستان های استان سمنان برپا می شود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان گفت: تاکنون هیچ موکبی از استان مجوز فعالیت در ایام اربعین امسال را نگرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۶    
خمین - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خمین گفت: مردم این شهرستان 960 میلیون ریل در نیمه نخست سال جاری به صورت نقدی و غیر نقدی برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی گفت: اربعین سال جاری موکب ها با تولید ماسک و دستکش، مشارکت در طرح ایران همدل و جمع آوری کمک های مؤمنانه خدمتگزار نیازمندان خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: 28 موکب مازندران به جای حضور در پیاده روی اربعین حسینی آمادگی خود را برای حضور فعال در بحث کمک های مومنانه اعلام کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۱    
حامد کبودوند، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین از اجرای طرح "مهر اربعین" و تأمین بسته لوازم التحریر جهت کمک به دانش آموزان نیازمند در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت: تا امروز تعداد20 موکب از زنجان در سامانه موکب داران ثبت نام کرده که مجوز فعالیت برای 12موکب صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز گفت: با توجه به تعطیلی پیاده روی اربعین، فعالیت ها در قالب موکب های سلامت همزمان با اربعین سیدالشهدا(ع) در استان البرز انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر گفت: موکب داران اربعین حسینی 4 میلیارد ریال هزینه خرید تجهیزات الکترونیکی آموزشی دانش آموزان بی بضاعت استان بوشهر را تأمین کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر با بیان اینکه در ایام اربعین هر گونه اعزام به کربلای معلی، پیاده روی و راهپیمایی ممنوع است گفت: موکب داران استان بوشهر در ایام اربعین امکانات آموزشی دانش آموزان بی بضاعت را تامین می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات از تکمیل عملیات احداث مهمانسرای حرم حضرت زینب (س) خبر داد و گفت: این مهمانسرا در 5 طبقه ساخته شده که علاوه بر آشپزخانه و سالن غذاخوری با ظرفیت هزار نفر، 60 سوییت اقامتی نیز در آن پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات اعلام کرد: خدمات ستاد عتبات عالیات شامل حال مردم سیل زده تالش خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چهارمحال و بختیاری از 4 اقدام جایگزین مواکب اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گیلان از آمادگی این ستاد برای کمک رسانی به آسیب دیدگان از سیلاب در تالش و آغاز توزیع برخی اقلام مورد نیاز در میان سیل زدگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات با اشاره به بی تأثیر بودن تحریم ها و حتی افزایش نرخ دلار در بازسازی عتبات گفت: صحن حضرت زینب(س) در طرح توسعه حرم سیدالشهدا(ع) سال 1403 افتتاح می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: اعزام موکب ها از ایران به عراق منتفی شد. دو کشور هنوز در این باره توافق نکرده اند و حرکت موکب داران به مرزهای عراق، تخلف و ممنوع است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات برنامه های امسال موکب ها را کمک مومنانه و جمع آوری کمک برای دانش آموزان بی بضاعت توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس ستاد بازسازی عتبات عالبات در استان فارس با اشاره به تغییر رویکرد موکب هایی که سال های گذشته در اربعین حسینی تشکیل می شد، گفت: این موکب ها در قالب های مختلف به موکب سلامت، مهربانی، پویش مهر و حرم عشق تبدیل شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس با اشاره به اینکه امسال به دلیل شرایط خاص کرونا، پیاده روی اربعین را نداریم، گفت: امسال موکب های فارس در قالب چهار موکب کلی به مردم استان خدمت رسانی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: براساس دستور العمل ستاد ملی مقابله با کرونا و با هدف جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی، طبخ و توزیع هر گونه غذای گرم در موکب های ایام اربعین ممنوع است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تأکید کرد: امسال هیچ موکبی در مرزها راه اندازی نمی شود و هیچ موکبی نباید به سمت مرزها حرکت کند، در غیر این صورت از حرکت بازداشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات با بیان اینکه مرزهای زمینی و هوایی برای اعزام زائران اربعین بسته است، به آمادگی یک هزار و 200 موکب اربعینی برای کمک مؤمنانه و مبارزه با کرونا اشاره کرد و گفت: فعالیت موکب ها تا پایان کرونا ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، با توجه به شرایط خاص کرونایی به تشریح برنامه های موکب های ایرانی در اربعین پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در گرمسار: خانواده شهدا به نیت شهید خود یک مترمربع در ساخت صحن حضرت زینب (س) به مبلغ 50 میلیون ریال شریک می شوند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: مردم دوستدار و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خوزستان در ساخت طرح عظیم صحن حضرت زینب(س) در کربلای معلا مشارکت می کنند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهر اهرم منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: باتوجه به اینکه امسال اعزام زائر صورت نمی گیرد و بحث اسکان و تغذیه نداریم درخواست ما این است موکب ها بتوانند با شرکت و حضور پربار در مرحله دوم کمک های مومنانه ماموریت خود را به بهترین نحو به سرانجام برسانند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۷    
کرمانشاه/قلم: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه گفت: احتمال بازگشایی مرز جهت برگزاری مراسم اربعین حسینی بسیار ضعیف است.