شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۶:۲۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «ستاد بازسازی عتبات»

آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جمعه شب ایرنا از ستاد بازسازی عتبات عالیات، اسکندرپور که افتخار طراحی و نظارت فنی ضرایح، نیم ضریح ها، درب ها، فرش ها و آثار هنری بکار رفته در حرم های مطهر ائمه اطهار (ع) در کربلا و نجف و سامرا و دمشق از جمله ضرایح حضرت مسلم ابن عقیل (ع) در کوفه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: موکب های مازندران با جمع آوری حدود 12 میلیارد تومان در بحث کمک های مومنانه، امسال 2میلیارد و 400 میلیون تومان برای ساخت صحن حضرت زینب(س) جمع آوری کردند.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۲    
به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان به ریاست دکتر سید مهران رفیعی فرماندار و با حضور سردار مدملی معاونت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان و جمعی از مدیران ، خیرین و معتمدین برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر با اشاره به کمک رسانی موکب داران استان بوشهر گفت: تاکنون موکب داران استان بوشهر 12 میلیارد تومان در رسیدگی به آسیب دیدگان در عرصه کرونا کمک کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون خیرین و نیکوکاران سبزواری 6 میلیارد ریال به این ستاد برای تهیه بسته های معیشتی و غذایی به این ستاد کمک کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از توزیع 10 هزار بسته بهداشتی و پنج هزار بسته غذایی بین نیازمندان توسط موکب ها در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۱    
نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان امروز با موضوع جمع آوری کمک های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون ستاد بازسازی عتبات ازمشارکت 10 هزار نفر در طرح زیارت نیابتی امام حسین (ع) خبر داد و گفت: با توجه به استقبال از این طرح، زیارت نیابتی تا پایان شیوع کرونا توسط نیروهای ستادی با شعار خادمان نائب الزیاره هستند اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان دزفول گفت: مواکب شهرستان دزفول در ایام محرم و صفر بیش از 30 میلیارد ریال به نیازمندان اهدا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات گناباد از تداوم روند تجهیز صحن حضرت زینب(س) در کربلا و کاظمین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه جوانان این ستاد به منظور بهره مندی از توانمندی های خلاقانه جوانان تشکیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات زنجان گفت:مشارکت زنجانی ها در بازسازی عتبات عالیات قابل توجه بوده و این نشان از ارادت ویژه مردم استان زنجان به اهل بیت (ع) دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درب باب المهدی حرم عسکریین در این استان ساخته می شود.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز سومین دوره مسابقه اربعین را با اهدای جوایز ارزنده برگزار می کند .
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵    
معاون فرهنگی و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از انجام زیارت نیابتی از سوی شش هزار و 500 نفر از خادمان این ستاد خبر داد و گفت: طرح زیارت نیابتی به صورت دائمی اجرا می شود.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با بیان اینکه سه راه برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات وجود دارد، گفت: یکی از این راه ها، کمک 5 هزار تومانی درسال برای بازسازی عتبات عالیات است که با مشارکت همه ی مردم، مبلغ قابل توجهی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۶    
موکب امام رضا ع بندر امام خمینی ره ، اربعین امسال با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات بندر امام و خبرگزاری ایلنا، اقدام به توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست در مناطق محروم نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات ایوان کی، 800 وعده غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون ضمن 4 دوره اعزام نیرو، بیش از 17 تُن مصالح و ابزارآلات، کالا و مواد مورد نیاز برای ادامه امر بازسازی از ایران خریداری و به کربلا و کاظمین ارسال کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: سه اولویت کاری برای موکب های اربعین حسینی در استان پس از اربعین تعریف شده که مورد موافقت موکب داران قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات همدان گفت: مردم استان باوجود تنگنای اقتصادی بیش از 600 میلیون تومان برای ساخت صحن مطهر حضرت عقیله بنی هاشم(س) در کربلای معلی پرداخت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از آغاز عملیات اجرایی زائرسرای این استان در مشهد مقدس از هفته آینده خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس با اشاره به میزبانی بین الحرمین شیراز از مواکب حسینی گفت: بیش از 15 موکب در بین الحرمین شیراز به مناسبت اربعین حسینی و تا پایان ماه صفر مستقر شده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سردار شهید قاسم سلیمانی بنیانگذار ستاد بازسازی عتبات عالیات بود و پیش از شهادتش آرزویی درباره آن داشت.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۲۶    
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز در خصوص راه اندازی سامانه مهر توسط ستاد بازسازی عتبات و عالیات، اظهار کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای تسهیل جمع آوری نذورات و مشارکت های مردمی به خصوص در ایام اربعین حسینی، اقدام به ایجاد سامانه پرداخت مالی به عنوان سامانه "مهر" کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه قدس در ادامه نوشت: در آستانه اربعین حسینی و با دلی مالامال از غم فراق، پای صحبت های هم رزم دیرین سردار سلیمانی نشستیم تا ضمن بزرگداشت یاد آن مجاهد بدون مرز، درباره ظرفیت های عظیم این اجتماع بی نظیر گفت وگو کنیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۰    
رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان از توزیع غذا بین زندانیان سراسر استان خوزستان در روز اربعین حسینی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در سبزوار گفت: به مناسبت اربعین حسینی سه هزار پرس غذای گرم و سه هزار بسته ملزومات بهداشتی از سوی موکب های اربعین این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی بین محرومان توزیع شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۱    
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس از غرفه خبرگزاری حوزه در بین الحرمین شیراز بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: فردا به مناسبت اربعین حسینی 100 ایستگاه توسط 28 موکب در سطح شهرهای استان برپا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۰    
بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات ساوجبلاغ 80 هزار عدد ماسک و بیش از 17هزار بسته معیشتی را بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: با توجه به گسترش و همه گیری ویروس کرونا فردا در روز اربعین حسینی هیچ گونه آیینی در مساجد و اماکن مذهبی برگزار نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۲    
سامانه مهر به منظور جمع آوری غیرحضوری نذورات ستاد بازسازی عتبات عالیات راه اندازی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۱:۴۱    
حجت الاسلام احمری با بیان این که پرچم گنبد امام حسین (ع) که در اختیار ستاد بازسازی عتبات عالیات است در روز اربعین به زندان مشهد برده می شود، گفت: نمایشگاهی از تصاویر اربعین در زندان مشهد ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد رئیس ستاد بازسازی عتبات مشهد گفت: امسال که کرونا باعث شده تا عاشقان حسینی نتوانند به زائران اربعین خدمت کنند، طرح مهر رضوی و شور حسینی با هدف کمک به روستاها و حاشیه شهر اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان گفت: اربعین امسال با رنگ و بوی دستگیری از نیازمندان همراه شده و موکب های استان که از خدمت در کربلا محروم شده اند به یاری قشرهای آسیب پذیر شتافته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/همدان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان اعلام کرد: از ابتدای سال مردم خیر استان همدان بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۰۵    
گروه استان ها-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: 114 بسته لوازم التحریر الکترونیکی شامل گوشی تلفن همراه و تبلت هوشمند در روز اربعین به تعدادی از دانش آموزان بی بضاعت قزوینی تحویل داده می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس از برپایی 19 موکب در ایام اربعین حسینی در شیراز خبر داد و افزود: در شهرستان های استان فارس نیز بنا به صلاحدید ستاد مبارزه با کرونا هر شهرستان این موکب ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا خواهند شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان گفت: مواکبی نیز در سطح شهرها با همکاری مدافعان سلامت بانام مواکب سلامت برپا می شود و به ارائه خدمات بهداشتی می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از خدمت رسانی حدود 45 موکب اربعین در استان خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: امسال طی یک حرکت جهادی از کمک های مردمی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد استفاده می شود. به گزارش تابا ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی،با توجه به وضعیت قرمز کرونا و بسته بودن مرز ها در اربعین امسال ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز از اجرای طرح روضه و زیارت نیابتی اربعین در این استان خبر داد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: بانوان در جامعه ما همواره پیشرو حفظ و انتقال شعائر دینی و فرهنگ اسلامی هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از آغاز به کار سامانه اینترنتی مهر با هدف تسهیل مشارکت دوستداران اهل بیت و خیران در طرح توسعه حرم مطهر امام حسین(ع) در آستانه ایام اربعین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۹    
رشت- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با اشاره به حضور مواکب این استان در تالش و کمک به سیل زدگان، گفت: مواکب ظرفیت های بالایی برای ارائه خدمت در زمان حوادث دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گرمسار ، از مشارکت 41 نیکوکار این شهرستان برای ساخت صحن حضرت زینب (س) در کربلای معلی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه با اشاره به تغییر رویکرد موکب ها در اربعین کرونایی امسال، نحوه فعالیت آنها در این ایام را تشریح کرد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۲    
شاخص : رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: چهار موکب برای توزیع بسته های معیشتی در قزوین متولی شده و توزیع یک هزار و 300 بسته در این حوزه پیش بینی شده است