شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۰:۴۸Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان شفت»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شفت- فرماندار شفت با تأکید بر ضرورت پیگیری پروژه های نیمه تمام، گفت: مجموع اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان شفت 21 میلیارد و 800 میلیون تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از کشف 99 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان شفت خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت (پانا) - دهستان های سیاه مزگی و سفیدمزگی در شهرستان شفت را می توان سرزمین آبشارها نامید و آبشار دره کش و سیاکش تنها دو آبشار در این دهستان است. به گزارش شبستان، خشکسالی و کاهش بارندگی از یک طرف و گرمای طاقت فرسای هوا از سوی دیگر، چاره ای نمی گذارد تا هر زمان فرصت یافتیم ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت در دیدار با خانواده شهید محمدعلی خورسندی، گفت: جمهوری اسلامی ایران به واسطه ایثارگری های شهیدان پرچمدار مبارزه با مواد مخدر است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نتایج نهایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان شفت مشخص شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۹    
فرماندار شهرستان شفت گفت: علت فوت نامزد شورای روستای "برزوهندان" از توابع بخش مرکزی این شهرستان به دلیل فشار عصبی و سکته قلبی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: یکی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی روستای برزوهندان از توابع شهرستان شفت در حین وساطت و میانجیگری بین طرفین دعوا درگذشت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان علت فوت یکی از اعضای شورای روستای برزوهندان شهرستان شفت را تشریح کرد. همچنین یکی از نامزدهای انتخابات شورای شهر بندرامام خمینی (ره) پیش از ظهر امروز بازداشت شد
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: یکی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی در روستای برزوهندان از توابع بخش مرکزی شهرستان شفت در حین میانجیگری بین طرفین دعوا درگذشت. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۰    
برنامه های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت همزمان با آغاز دهه کرامت اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
52 هزار مترمربع از زمین های منابع طبیعی در یکی از روستا های شهرستان شفت از متصرفان پس گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان، به وجود باغ های چای در منطقه سیاهمزگی شهرستان شفت اشاره کرد و افزود: احداث کارخانه چایسازی نیاز مردم منطقه است و از مسئولان مربوطه می خواهیم این کارخانه را به سامان برسانند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از رفع تصرف 52 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان شفت و معرفی متصرفان به مرجع قضایی خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - گیلان - فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 52 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان شفت و معرفی متصرفان به مرجع قضائی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین خوشه های برنج در گیلان در روستای دوبخشر شهرستان شفت مشاهده شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شفت با اشاره به لغو مرخصی همه روسای دستگاه های اجرایی شهرستان در هفته منتهی به انتخابات، تصریح کرد که شفت آماده برگزاری انتخابات سالم و امن و پرشور است. ...
فراخوان مسابقه کتابخوانی در سوگ یار با محوریت کتاب صحیفه نور توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت منتشر شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سیاهمزگی نام یکی از روستاهای زیبا در شهرستان شفت واقع در استان گیلان است.
ورس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۴    
فرماندار شفت با برخی از چهره ها و فعلان سیاسی و اجتماعی این شهرستان نشست هم اندیشی برگزار نمود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ احمد نقد پور ، فرمانده سپاه شهرستان شفت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۱    
برای ساخت کتابخانه عمومی شهرستان شفت زمین مناسب در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱    
از 13 اثر میراث ناملموس استان در شهرستان شفت صبح امروز رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
از 13 اثر میراث ناملموس استان در شهرستان شفت صبح امروز رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۰    
شهید حسنعلی زادرفیع فرزند حسن ششم شهریور 1339 در روستای کمسار از توابع شهرستان شفت به دنیا آمد و در 23 اردیبهشت 1361 در خرمشهر بر اثر انفجار بمب و سوختگی شدید به شهادت رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کمسار اگرچه امروز نام روستایی در شهرستان شفت است، اما پیش از این سال ها مقر فرماندهی و مرکز حکومت منطقه شفت بود و خان های شفت بیش از دو قرن بر آن حکومت می کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۶    
مجتبی رفیعی به عنوان سرپرست بهزیستی شهرستان شفت منصوب شد
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی شهرستان شفت در استان گیلان، با سفر به تهران برای بررسی طرح تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود در مجلس، مقابل ساختمان مجلس حاضر شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان ازتوزیع بیش از 500 تن انواع کودهای کشاورزی یارانه ای برای مصرف بخش چای شهرستان شفت در سال زراعی جاری همراه با ثبت اطلاعات بهره برداران در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی و همچنین ثبت رسید حواله ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – پرواز همای از خوانندگان موسیقی سنتی کشور و فعالان محیط زیست عصر سه شنبه حین مصاحبه خبری در یکی از مناطق جنگلی شهرستان شفت مورد حمله چوب برها جنگل قرار گرفت که خوشبختانه آسیبی ندید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مجری اشتغال زایی اجتماع محور گیلان با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 73 میلیارد ریال در حوزه مشاغل خرد در شهرستان شفت تسهیلات پرداخت شد، گفت: در سال 1400 بنیاد برکت 150 طرح اقتصادی، اجتماعی روستاهای بخش مرکزی و احمدسرگوراب شهرستان شفت را در چتر حمایتی خود قرار داده است.
ورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونای گیلان، از زرد شدن وضعیت کرونایی سه شهرستان شفت ، تالش و املش خبر داد و گفت: بر این اساس از ساعت 12 روز سه شنبه، 21 اردیبهشت لغایت ساعت 12 روز شنبه، 25 اردیبهشت سفر به گیلان ممنوع است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
موسویان بابیان اینکه 58 بسته معیشتی به نیازمندان شهرستان شفت به همت خادم یاران رضوی اهدا شد گفت: در این مدت همچنین 6 هزار قرص نان نذری نیز توزیع شد.
ورس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۲    
مدیر جهاد کشاورزی شفت از آغاز توزیع تخم نوغان در این شهرستان خبر داد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت روز زمین پاک مراسم درختکاری و پاکسازی جاده های مواصلاتی با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان شفت برگزار شد گیلان صدر : تورج صادقی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت گفت به مناسبت روز جهانی زمین پاک در روز پنج شنبه دوم اردیبهشت ماه مصادف با 22 آوریل، جمعی از مردم ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن بازدید سرزده از بیمارستان امام رضا (ع)شفت و مرکز منتخب 16 ساعته کرونا در این شهرستان ، نحوه خدمات رسانی در این مراکز را مورد بررسی قرار داد. ...
ورس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۳:۱۱    
طرح واکسیناسیون جانبازان شفت در مقابل بیماری کرونا در حالی آغاز شده است که بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان از ارایه هرگونه آمار و گزارشی در این خصوص خودداری می کند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۲    
رحیمی گفت: طرح ضیافت الهی به مناسبت ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل های بهداشتی در 11 بقعه متبرکه شهرستان شفت برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از مشارکت 47 درصدی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان شفت در طرح ملی ایران قوی خبر داد و گفت: شفت در رتبه دوم استانی این طرح قرار گرفت.
فراخوان مسابقه کتابخوانی نماز با محوریت کتاب شیوه های دعوت به نماز محسن قرائتی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۶    
نخستین مرکز توزیع و فروش نهاده های کشاورزی در شهرستان شفت راه اندازی شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی بداب شهرستان شفت بازدید کرد.
ورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۶    
یک منبع آگاه در فرمانداری شفت گفت : تعداد 649 داوطلب برای رقابت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در این شهرستان ثبت نام کرده اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از تخصیص،تامین و توزیع 55 تن بذر اصلاح و گواهی شده برنج رقم هاشمی از طریق کارگزاری های توزیع نهاده های کشاورزی این شرکت در شهرستان شفت به شالیکاران خبر داد. ...
ورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : وضعیت کرونایی شهرستان شفت نارنجی است و به سمت قرمز می رود.
صبح فومن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۲    
طی حکمی عیسی کاظمی بعنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان شفت منصوب شد به گزارش اختصاصی صبح فومن طی حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان ، عیسی کاظمی طالقانی بعنوان رییس جدید کمیته امداد شهرستان شفت معرفی و منصوب گردید ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان غلامرضا پورباقر دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شفت در ابتدا ضمن عرض تبریک فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق روزافزون برای مسلمین و مومنان جهان عملکرد و فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان شفت در سال 1399 را تشریح نمود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۷    
رحیمی گفت: طرح آرامش بهاری در هشت بقعه متبرکه شهرستان شفت برگزار می شود.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حال عمومی محبوب روستا از فعالین سیاسی و فرهنگی شهرستان شفت که پس از سانحه رانندگی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان پورسینای رشت بستری شده ؛ اکنون رو به بهبودی است . ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت طی پیامی فرا رسیدن نوروز 1400 را تبریک گفت.
صبح فومن   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۷    
پنیر سیاهمزگی و نان کرچ لاکو شفت در فهرست میراث ملموس کشور به ثبت رسید. رسول فروغی در جلسه شورای اداری شهرستان شفت گفت: با تلاش عزیزان فرهنگی شهرستان و پیگیریهای صورت پذیرفته از سوی اداره کل میراث استان توفیق ان را داشتیم در سال 1399 روستای جیرده را به عنوان روستای ملی سفالگری کشور به ثبت برسد ...