پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۶Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشورهای مسلمان»

رئیس سازمان بسیج گفت: مقاومت و پایداری درسی بود که ملت بزرگ ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به کشورهای مسلمان و دنیا داد.
رئیس سازمان بسیج گفت: مقاومت و پایداری درسی بود که ملت بزرگ ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به کشورهای مسلمان و دنیا داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۰    
معاون رئیس جمهوری اندونزی تاکید کرد که کشورهای مسلمان باید حول یک ماموریت و چشم انداز برای توسعه صنعت حلال جهانی متحد شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
جلسه ویبناری خانواده و نقش آن در رشد عاطفی جوانان در کشورهای مسلمان در مالزی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیر تیم مؤلفان مجموعه کتاب های Eight در جهاددانشگاهی قزوین گفت: هدف از تألیف مجموعه کتاب های Eight فقط استفاده در کشورهای مسلمان نیست و ما تلاش کرده ایم به تمامی کشورها با فرهنگ های مختلف بپردازیم تا رویکرد جهان شمول در کتاب رعایت شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مجید عشقی در همایش بین المللی بازار سرمایه اسلامی (ICM) اظهار کرد: هدف از گردهمایی در این کنفرانس بررسی نقش کلیدی و محوری بازارهای سرمایه در ایجاد یکپارچگی و رشد اقتصادی در جامعه اسلامی است ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری میانه در یادواره شهدای غزه، با محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم مظلوم و بی گناه غزه، گفت: نابودی 7 کشور لازمه تحقق پروژه جعلی نیل تا فرات است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۶    
کارگردان سریال محرمانه گفت: برنامه ای برای صادرات تولیدات تلویزیونی نداریم و می توانیم حداقل بازار مناسبی برای سریال های کشور در کشورهای مسلمان داشته باشیم تا مردم منطقه بتوانند با دستاوردهای انقلاب آشنا شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۱    
همدان-امام جمعه بهار گفت: همه کشورها باید ارتباط خودرا با رژیم غاصب صهیونیستی قطع کنند چراکه این تنها راه نجات مردم مظلوم غزه است واگر این تحریم ها از طرف کشورهای مسلمان اتفاق بیفتد به یقین نجاتی حاصل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با بیان این که مقاومت امروز کشورهای مسلمان ثمره تفکر بسیجی است که از ایران اسلامی صادر شده است، گفت: ایمان جبهه مقاومت رژیم کودک کش صهیونیستی را به زانو درآورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: بزرگترین الگوی جنبش مقاومت در فلسطین و لبنان و یمن و کلیه کشورهای مسلمان جهان جنگ تحمیلی ایران اسلامی است
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۴    
هیچ زمانی به اندازه امروز فرصت برای همگرایی کشورهای مسلمان در دفاع از مردم فلسطین فراهم نشده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۲:۴۲    
اگر همه کشورهای مسلمان به هدف واحد چشم بدوزند، وحدت امکان پذیر است. اما مهم این است که این کشورها واقعیات شرایط کنونی و ضرورت نزدیکی هرچه بیشتر را درک کرده و دست دوستی و برادری به سمت یکدیگر دراز کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۶    
امام جمعه اسدیه با بیان اینکه بسیج مصداق بارز ربیون در عصر ما است گفت: بسیج امروز نه تنها در کشور نقش آفرین است، بلکه الگویی برای دیگر کشورهای منطقه و همچنین دنیا شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: عدم همبستگی بین کشورهای عرب و دوری جستن اکثر کشورهای مسلمان از یکدیگر سبب شده حل مسائل غامض فلسطین میسر نشود. این ایده ای است که یک نویسنده و استاد اهل کشور مالزی دارد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به مواضع نه چندان جدی کشورهای مسلمان گفت: به جز ایران و چند کشور معدود، متاسفانه سایر کشورهای مسلمان با سکوت در مقابل جنایت علیه بشریت رژیم غاصب صهیونیستی، زمینه توحش این رژیم را افزایش می دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری رویترز، وزرای کشورهای مسلمان و عربی امروز (دوشنبه) در جریان دیدار با وانگ یی، وزیر خارجه چین خواستار آتش بس فوری در غزه شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: محور مقاومت در کشورهای مسلمان مبتنی بر تفکر بسیج شکل گرفته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان سفر هیات وزیران امور خارجه کشورهای مسلمان و عرب در هفته جاری به چین با هدف پیشبرد فرآیندی سیاسی برای پایان دادن به جنگ در غزه را اعلام کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
هشدار امیرعبداللهیان درباره حمله به نیرو های ایرانی در سوریه، حملات متعدد به پایگاه های آمریکا در عراق و سوریه، مذاکره عراق با چین برای ساخت نیروگاه هسته ای ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کشورهای مسلمان باید روابط سیاسی و اقتصادی خود با رژیم صهیونیستی را قطع کنند و با فشار و تحریم اسرائیل، جلوی زیاده خواهی های این رژیم جعلی را بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان سفر هیات وزیران امور خارجه کشورهای مسلمان و عرب در هفته جاری به چین با هدف پیشبرد فرآیندی سیاسی برای پایان دادن به جنگ در غزه را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سکوت کشورهای مسلمان منطقه به ویژه عرب ها در مقابل وحشی گری های اسرائیل جایز نیست و باید در مقابل گرگ صفتی ها ایستاد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عمان کشوری با میراث فرهنگی و تاریخی غنی است و با مناظر خیره کننده، مکان های باستانی و مهمان نوازی سنتی عمانی گردشگران را به خود جذب می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- امام جمعه گرگان با اشاره به اعلام برائت بسیاری از کشورهای مسلمان و غیرمسلمان از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه گفت: این وحشی گیری ها مانند کشتار نوزادان و کودکان حتی توسط حیوانات درنده هم انجام نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ائمه جمعه استان زنجان در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر لزوم اتحاد مسلمین و تبدیل شدن کشورهای مسلمان به یک ابر قدرت اسلامی با توجه به حوادث غزه و اینکه جنایت فقط در فلسطین نخواهد ماند و اگر متحد شویم و تبدیل به ابرقدرت شویم کسی جرات چنین جنایتی را نخواهد داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورتی که پیشنهادات ده گانه ایران برای پایان دادن به فاجعه غزه که از سوی رئیس جمهوری در نشست مشترک اضطراری سران سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب مطرح شد، از سوی کشورهای اسلامی مورد توجه قرار گیرد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مرتضی غرقی، فعال رسانه در توئیتی در واکنش به سکوت برخی دولت ها درباره جنایات رژیم صهیونیستی نوشت: نیروهای اسرائیلی با کمک نیروهای امریکایی غزه را محاصره کرده اند! نظامیان مصری هم مرز باغزه چقدر به حماس کمک کرده اند؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشورهای مسلمان باید درک کنند که منشا اصلی جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مطلوم غزه آمریکاست و این رژیم بدون کمک آمریکا توان برداشتن قدمی را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان های ویژه فراجا با اشاره به عملیات مقتدرانه طوفان الأقصی در غزه گفت: اکنون پرچم مظلومیت فلسطین در تمامی کشورهای مسلمان جهان و حتی کشورهای غربی بر افراشته شده و این از ثمره خون پاک شهدا است .
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نشریه فرانسوی لوفیگارو گزارش کرد، گروهی متشکل از 10 سفیر فرانسه در کشورهای مسلمان حوزه غرب آسیا با نوشتن نامه ای به موضع مغرضانه امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور این کشور در حمایت از رژیم صهیونیستی اعتراض کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال حوزه رسانه گفت: وحدت، یکپارچگی و اتفاق نظر کشورهای اسلامی در ماجرای فلسطین موفقیت طوفان الاقصی را دوچندان خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن ضمن انتقاد شدید از عملکرد ضعیف شمار زیادی از کشورهای مسلمان در قبال غزه، گفت که کشورهای عربی هیچ اراده جدی برای کمک به مردم فلسطین ندارند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی، در جمع خبرنگاران پس از برگزاری نخستین همایش ملی ورزش زورخانه ای، کشتی پهلوانی و هنر مرشدی گفت: این رشته ورزشی درآمدزا نیست و توسط جمعی که سال های سال دارند خدمت می کنند، پیش می رود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۳    
تحریم شعب مک دونالد در کشورهای مسلمان می تواند به عنوان آغازگر تحریم اقتصادی رژیم اسرائیل باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون سلامت اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: اولویت واردات دارو در افغانستان به ترتیب کشورهای پاکستان، هندوستان، ترکیه، ایران و سپس کشورهای عربی هستند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بعد از آغاز درگیری حماس و اسرائیل، جهان اسلام تمام تلاش خود را برای صلح به کار بسته و در داخل کشورهای مسلمان هم دولت ها سعی در نمایش مظلومیت مردم فلسطین دارند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای سیاست گذاری جایزه معلم با توضیح نحوه برگزاری این جایزه، از امکان ثبت نام معلمان و مربیان تا پایان ماه آذر امسال، خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جدای از اینکه سفر ابراهیم رئیسی به ریاض اولین سفر رئیس جمهور ایران به عربستان در یازده سال اخیر است، نشست ریاض از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ایران در این نشست باید مواضع خود را درباره برخی چالش ها در مورد فلسطین روشن کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار همتای نیجریه ای خود توسعه ارتباطات با همه کشورهای آفریقایی بویژه کشورهای مسلمان را از اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی برشمرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۱:۳۴    
بغض رئیسی برای کودکان غزه در نشست عربستان به گزارش هشدارنیوز ؛ سخنان پایانی سید ابراهیم رئیسی در نشست اتحادیه عرب و کشورهای مسلمان با بغض برای کودکان مظلوم وبی پناه غزه همراه بود . https://cdn.jahannews.com/images/docs/files/000858/nf00858230-2.mp4 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل خاورمیانه در گفت وگویی زنده با شبکه تلویزیونی اینترنشنال، سخنرانی رئیس جمهور کشورمان در نشست مشترک یک روزه و اضطراری سران سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب که بعدازظهر شنبه (20 آبان) در ریاض برگزار شد، را عاملی دانست که می تواند ایران را در دل مردم کشورهای مسلمان جا کند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۹:۴۲    
ع- صادقی رژیم کودک کش صهیونیستی زمانی درصدد بود تا به منظور یافتن راهی برای نفوذ در کشورهای مسلمان عربی پروژه عادی سازی را برای توسعه قدرت دیپلماتیکی و اطلاعاتی خود در غرب آسیا و جهان اسلام رقم بزند حالا در درون سرزمین های اشغالی به فکر نجات خود از جهنمی است که با هوشمندی جمهوری اسلامی و اقدام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بانوان طلبه از 16 کشور در همایش بزرگ من هم فلسطینی هستم ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و ابراز همدردی با مادران و دختران غزه، بر لزوم اتحاد کشورهای مسلمان برای ایستادگی مقابل رژیم کودک کش و جلوگیری از نسل کشی در غزه تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کاردار پیشین ایران در عربستان با بیان اینکه نشست امروز سران کشورهای اسلامی در یک برهه خاص برگزار می شود و باید پاسخگوی افکار عمومی کشورهای مسلمان باشد اظهار داشت: باید یک اقدام خاص و ضربتی در راستای جلوگیری از جنایت رژیم صهیونیستی انجام شود ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی در حالی در ریاض برگزار می شود که تاکنون اقدامات دیپلماتیک در سطح جهانی درباره جنگ غزه در حد صدور بیانیه، محکومیت های لفظی و اقدامات بی فایده نمایشی باقی مانده و نتوانسته است ذره ای از حجم نسل کشی و جنایات رژیم کودک کش اسرائیل کم کند.
دکتر ابراهیم سوزنچی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با محکومیت جنگ غزه و آسیب به مردم بی پناه فلسطین، بر ضرورت قطع روابط اقتصادی با رژیم صهیونیستی از سوی کشورهای مسلمان تاکید کرد.