سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۱:۵۳Oct 2020 20

جدیدترین‌های «شرکت برق حرارتی»

 
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مجری طرح های نیروگاهی سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی گفت: بخش گاز نیروگاه 906 مگاوتی سیکل ترکیبی کلاس F ویس رامین اهواز برای پیک تابستان سال 1401 وارد مدار خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی از رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه ها توسط مشترکان مشمول خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی با اشاره به رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه ها توسط مشترکان مشمول، گفت: تاکنون ظرفیت مطمئنه نیروگاه های ماهشهر، جهرم و شیروان در بورس انرژی پذیرش شده و در حال حاضر 227 مگاوات از آن توسط متقاضیان خریداری شده است.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در جریان بازدید از پروژه نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر با اشاره به اینکه مجوز لازم جهت تزریق نقدینگی به این پروژه دریافت شده است، ادامه داد: برای اولین بار در سال جاری خروجی پروژه زمین گرمایی مشگین شهر به تامین برق منجر خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال حدود هزار مگاوات دیگر نیز به ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور افزوده می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شرکت برق حرارتی در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی، از داوطلبان واجد شرایط برای همکاری در سمت "مدیرکل دفتر قراردادها، بازرگانی و اعتبارات اسنادی" دعوت به همکاری می کند.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت برق حرارتی در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی، از داوطلبان واجد شرایط برای همکاری در سمت مدیرکل دفتر قراردادها، بازرگانی و اعتبارات اسنادی دعوت به همکاری می کند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه ظرفیت فعلی منصوبه نیروگاه های کشور به 84 هزار و 674 مگاوات رسیده است، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال حدود یک هزار مگاوات دیگر نیز به ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور افزوده خواهد شد.
مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش صنعت شرکت برق حرارتی با اشاره به حضور دو هزار و 676 نفر از کارکنان شرکتی فعال شرکت های مدیریت تولید برق(وابسته) در آزمون عمومی تغییر حالت اشتغال، گفت: نتایج این آزمون هفته پایانی مهرماه اعلام خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پاون : مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت: افزایش 2هزار مگاواتی توان تولید نیروگاه ها در اجرای طرح های بهسازی و نوسازی، در حالی با سرمایه گذاری 427 میلیارد تومانی انجام شد که احداث یک نیروگاه جدید هزار مگاواتی نیازمند حدود 15 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری است.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت:464 مگاوات با اجرای طرح های رفع محدودیت های تولید در واحدهای قدیمی بخار به توان نیروگاه های موجود اضافه شده است. ...
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با صدور احکامی جداگانه مدیران جدید این مجموعه مادرتخصصی را منصوب کرد.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی از افزوده شدن 464 مگاوات به توان نیروگاه های حرارتی خبر داد.
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به افزایش دو هزار مگاواتی توان تولید نیروگاه ها با اجرای طرح های بهسازی و نوسازی، گفت: این طرح ها در حالی با سرمایه گذاری 427 میلیارد تومانی انجام شده که احداث یک نیروگاه جدید هزار مگاواتی نیازمند حدود 15 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی ایران از افزایش 15 درصدی بهره وری نیروگاه های گازی راندمان پایین با تبدیل آن ها به سیکل ترکیبی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی ایران، از شروع بازنشستگی سه نیروگاه فرسوده تهران با بیش از 50 سال عمر، خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس F سهند بناب در صورت تامین منابع ریالی مورد نیاز سال 1401 وارد مدار خواهد شد و بخش ارزی طرح از منابع برق صادراتی تامین شده است، ولی مشکل فعلی ادامه ساخت چنین نیروگاه هایی تامین منابع ریالی مورد نیاز است.
شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در شانزدهمین جشنواره ملی شهید رجایی به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی و رشد عملکرد نسبت به سال قبل انتخاب شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق حرارتی گفت: بر اساس برنامه ریزی درصدی از سهام نیروگاه ها به صورت خرد در بورس عرضه خواهد شد که در تلاشیم حداقل 50 درصد از منابع این بخش نیز برای تکمیل و نوسازی نیروگاه ها به صنعت برق بازگردانده شود.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طرز طلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی می گوید: از 3 ماه گذشته تا حالا صندوق توسعه ملی پرداخت تسهیلات ارزی به فعالین صنعت برق را متوقف کرده اما پیش بینی می شود این مشکل ظرف 1.5 ماه آینده حل شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تولید هرکیلووات برق حدود 400 تومان تمام می شود اما به قیمت 55 تا 60 تومان فروخته می شود. به گفته طرزطلب مدیر عامل شرکت برق حرارتی، اگر اصلاح صورت نگیرد سرمایه گذاری در این صنعت به صفر خواهد رسید ...
مجری طرح های نیروگاهی بیع متقابل شرکت برق حرارتی گفت: نخستین واحد بخار نیروگاه فردوسی با ظرفیتی بالغ بر 160 مگاوات به شبکه برق کشور متصل شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: امسال نیز تامین به موقع سوخت مورد نیاز نیروگاه های برق حرارتی در پاییز و زمستان ضروری است. پارسال تامین سوخت به موقع برای نیروگاه ها با مشکل روبرو شد و امسال این نگرانی وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، عصر امروز محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی در آیین قدردانی از تولیدکنندگان برق ضمن اشاره به وضعیت خرید برق از فروشندگان بازار، گفت: درآمدهای بازار برق در پنج ماهه ابتدایی امسال رشد 21 درصدی را نسبت به سال گذشته را تجربه کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق حرارتی از بهره برداری طرح های ارتقای توان عملی و رفع محدویت تولید نیروگاه های رامین اهواز، اسلام آباد اصفهان، زاگرس، شازند و قدس سمنان با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد تومان خبر داد و گفت با این اقدام توان تولید این نیروگاه های حرارتی 118 مگاوات افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: از سال 95 تا امسال بیش از 2029 مگاوات ظرفیت جدید تولید برق در کشور ایجاد شده، در حالی که نیروگاه جدیدی احداث نشده است.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اشاره به تصمیمات صورت گرفته برای واگذاری نیروگاه ها به صورت هلدینگ، گفت: با اجرای این برنامه تنها 49 درصد سهام نیروگاه ها واگذار و تا انتها 51 درصد این سهام در اختیار دولت باقی خواهد ماند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح های نیروگاهی بیع متقابل شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه درمجموع 46 واحد بخار در نیروگاه های کشور احداث شده یا خواهد شد، گفت: با اجرای این طرح ها حدود هفت هزار و 500 مگاوات توان تولیدی برق کشور بدون مصرف سوخت افزایش می یابد.
مجری طرح های نیروگاهی بیع متقابل شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه  درمجموع 46 واحد بخار در نیروگاه های کشور احداث شده یا خواهد شد، گفت: با اجرای این طرح ها حدود هفت هزار و 500 مگاوات توان تولیدی برق کشور بدون مصرف سوخت افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق حرارتی گفت: تهران دارای سه نیروگاه قدیمی با راندمان بسیار پایین است که ساخت پست جدید GIS 230 کیلووات نیروگاه ری، گام اول برای بازنشسته کردن واحدهای قدیمی این مجموعه برداشته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی اعلام کرد: نیروگاه جدید ری دارای دو واحد گازی کلاس اف و یک واحد بخار با ظرفیت 1070 مگاوات خواهد بود که با راه اندازی آن نیروگاه قدیمی ری بازنشسته خواهد شد.
مجری طرح های نیروگاه گازی شرکت برق حرارتی گفت: واحد نخست گاز نیروگاه زرند با ظرفیت 160 مگاوات تا پایان امسال به شبکه سراسری برق کشور سنکرون می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های خصوصی شرکت برق حرارتی اعلام کرد: تاکنون برق مستقر در جزیره قشم کمتر از نیاز بود و به لحاظ مصرف به سرزمین اصلی وابسته بود که با اجرای این واحد نه تنها به نیاز جزیره توسط واحدهای مستقر پاسخ داده می شود بلکه به سرزمین اصلی نیز انتقال خواهد یافت.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۷۲ سایت دیگر  
با موافقت هیات وزیران، مطالبات و بدهی های بانک ملت با شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی به سازمان امور مالیاتی کشور به مبلغ دو هزار میلیارد تهاتر می شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ساعت24-معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی با اشاره به تسهیل شرایط تهیه اوراق گواهی ظرفیت نصب شده، گفت: مشترکان صنعت برق پس از این می توانند به صورت مرحله ای تعهد خود را در این خصوص انجام دهند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد تهاتر مطالبات و بدهی های بانک ملت با شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی را جهت بررسی و سیر مراحل تصویب، به کمیسیون اقتصاد هیئت دولت ارایه داده است. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد تهاتر مطالبات و بدهی های بانک ملت با شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی را جهت بررسی و سیر مراحل تصویب، به کمیسیون اقتصاد هیئت دولت ارایه داده است.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: افزایش 2 درصدی راندمان نیروگاه ها موجب صرفه جویی 15 میلیون لیتری سوخت در سال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: 2.1 میلیارد یورو سرمایه گذاری در حوزه نیروگاه های حرارتی انجام شده که امسال از محل صرفه جویی سوخت بخش قابل توجهی از آن را می توانیم بازپرداخت کنیم.
رئیس بنیاد مستضعفان، مدیرعامل شرکت مپنا و مدیرعامل شرکت برق حرارتی تفاهم نامه ای به منظور احداث فاز دوم نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت تولید برق حرارتی با اشاره به اینکه با افتتاح نیروگاه برق خرم آباد، طراز تولید برق لرستان مثبت شد، گفت: برای فاز توسعه این نیروگاه نیز 310 میلیون یورو هزینه خواهد شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق حرارتی گفت:بر اساس برنامه، نیروگاه هایی که راندمان پایین و در حد 20 و 21 درصد دارند برچیده خواهند شد که فعلا دو نیروگاه طرشت و ری در دستور کار است.
روابط عمومی ها با برنامه ریزی اصولی و ارائه اطلاعات مشاوره ای به مدیران ارشد می توانند نقش بسزایی در جهت پیشرفت نمودار توسعه ایفا نمایند
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت:در بین 4 شرکت زیر مجموعه وزارت نیرو، شرکت برق حرارتی با جذب 30 درصد سهمیه کل وزارت نیرو، بیشترین میزان جذب سرباز امریه را داشته است و 70 درصد باقی مانده این سهمیه بین شرکت توانیر، منابع آب و آبفا تقسیم شده است.