یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۶:۲۹Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه رامین اهواز»

مهندسان نیروگاه رامین اهواز با حضور در برنامه بخیر ایران به تشریح اقدامات کارکنان این مجموعه برای جلوگیری از خروج واحد تولید برق نیروگاه در روزهای اوج مصرف انرژی تابستان پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از تلاشگران نیروگاه رامین اهواز در رفع نشتی کندانسور توربین این نیروگاه و جلوگیری از قطع برق در گرمای شدید تابستان تجلیل کرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گفتگو با مهندسان نیروگاه رامین اهواز که با فداکاری و از خودگذشتگی، جلوی قطعی گسترده برق را گرفتند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۷    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبر گزاری صدا و سیما، کارکنان نیروگاه رامین، هفته قبل برای حفظ پایداری شبکه برق کشور، یک واحد از مدار خارج شده را بدون توقف فعالیت نیروگاه تعمیر کردند. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز ایرنا - مجری پروژه اجرای خط هوایی 2 مداره تاسیسات ساحلی کارون نیروگاه رامین از افزایش سطح پایداری تولید برق نیروگاه رامین اهواز خبر داد.
عملیات در دمای 70 درجه و قصه فداکاری مهندسان نیروگاهی که اجازه ندادند برق مردم خوزستان در گرم ترین روزهای سال قطع شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- امام جمعه اهواز ضمن قدردانی از تلاش کارکنان نیروگاه رامین اهواز در جلوگیری از قطع برق گفت: تلاش کارکنان این نیروگاه برای جلوگیری از قطعی برق بُعد ملی دارد و فداکاری بسیار بزرگی در این فصل گرم انجام دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان امام جمعه اهواز ضمن تشکر از پرسنل نیروگاه رامین اهواز گفت: جوانان خوزستانی پر افتخار هستند. شش نفر از تکنسین ها ایثار کردند تا برق کل کشور قطع نشود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از مهندسانی که در عملیات تعمیر نیروگاه رامین اهواز و نجات کشور از خاموشی گسترده سهیم بود، به خبرآنلاین می گوید: مواجهه با سختی ها و چالش های متعدد، از اجزای جدانشدنی کار ماست؛ که خیلی مواقع نه فرصت انعکاس آن در رسانه مهیاست و نه شرایط تقدیر و تشکر ...
پایگاه خبری سیاست شرق   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۱    
سیاست شرق _ علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو می گوید: فداکاری شما میلیون ها نفر را با سختی های فرایند تولید برق آشنا کرد. وزیر نیرو ضمن تقدیر از کارکنان فداکار نیروگاه رامین اهواز که با اقدام خود مانع خروج نیروگاه از مدار تولید برق شدند ...
وزیر نیرو با کارکنان فداکار نیروگاه رامین اهواز دیدار و از زحمات آنها برای جلوگیری از خروج نیروگاه از مدار تقدیر کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۱    
وزیر نیرو با کارکنان فداکار نیروگاه رامین اهواز دیدار و از زحمات آنها برای جلوگیری از خروج نیروگاه از مدار تقدیر کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرنگاران جوان، روز شنبه 23 تیر ماه 1403 در حالی که اهواز یکی از گرم ترین روز های سال با دمای بالاتر از 50 درجه در برخی مناطق را سپری می کرد ناگهان کندانسور توربین نیروگاه رامین اهواز دچار نشتی می شود. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز که این روزها تلاش پرسنل آن برای تداوم فعالیت نیروگاه مورد توجه جامعه قرار گرفته ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو ضمن تقدیر از کارکنان فداکار نیروگاه رامین اهواز گفت:600 مگاوات ظرفیت جدید تولید برق نیز در آستانه ورود به مدار است و 8 هزار مگاوات دیگر نیز ظرف یک سال و نیم آینده از محل نیروگاه های حرارتی کشور به ظرفیت تولید برق کشور اضافه می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو ضمن تقدیر از کارکنان فداکار نیروگاه رامین اهواز که با اقدام فداکارانه خود مانع خروج نیروگاه از مدار تولید برق شدند، گفت: فداکاری صورت گرفته در مقام نخست مانع خروج نیروگاه از مدار تولید برق شد و در مقام دوم باعث شد میلیون ها نفر از شهروندان ایرانی با سختی های فرایند تولید برق و ارزش بالای ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نشتی کندانسور واحد 305 مگاواتی نیروگاه رامین می توانست به خاموشی در بخشی از کشور در تیرماه و گرم ترین روزهای سال ختم شود. اما مهندسین، تکنسین ها و کارگرهای نیروگاه رامین اهواز 18 ساعت روی توربین با دمای 70 درجه و رطوبت 90 درصدی کار کردند تا با رفع نشتی کندانسور مانع از خاموشی در خوزستان شوند. ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مخبر در جلسه هیات دولت که صبح امروز - چهارشنبه - برگزار شد، با تسلیت مجدد ایام عزای اباعبدالله الحسین (ع) و یاران شهیدش و آرزوی قبولی عزاداری های همه عاشقان مکتب اهل بیت (ع) ...
شارا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
داوود سلیمانی؛ مدیر روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز - بی تردید انتشار تصاویر تلاش و ایثار کارکنان نیروگاه رامین اهواز در رسانه ها و بازخورد آن در میان هموطنان، مسئولان و واکنش سایر عزیزان در فضای مجازی اهمیت انرژی برق، سختی های تولید و لزوم صرفه جویی در این انرژی حیاتی را بیش از پیش نمایان ساخت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرخانه نخستین جشنواره فیلم و عکس با انرژی اعلام کرد که در مراسم اختتامیه این جشنواره از مهندسان ایرانی نیروگاه رامین اهواز قدردانی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۱    
دبیرخانه نخستین جشنواره فیلم و عکس با انرژی اعلام کرد در مراسم اختتامیه این جشنواره از مهندسان ایرانی نیروگاه رامین اهواز قدردانی می شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۶    
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز بر این باور است که فعالیت در نیروگاه های حرارتی در اهواز بسیار سخت از خیلی از شهرهای کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در سفر به خوزستان از مهندسان فداکار نیروگاه رامین اهواز که اقدام جهادی آنها طی روز های اخیر مانع از قطع گسترده شبکه برق شد، تجلیل کرد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۸    
محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در سفر به خوزستان از مهندسان فداکار نیروگاه رامین اهواز که اقدام جهادی آنها طی روزهای اخیر مانع از قطع گسترده شبکه برق شد، تجلیل کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، 18 ساعت عملیات پیچیده مهندسی و در نهایت نیروگاه بدون ثانیه ای توقف به تامین برق پرداخت و خطر خاموشی گسترده از کشور رخت بر بست. خوزستان همچنان فدایی ایران تربیت می کند. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا - محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در سفر به خوزستان از مهندسان فداکار نیروگاه رامین اهواز که اقدام جهادی آنها طی روزهای اخیر مانع از قطع گسترده شبکه برق شد، تجلیل کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
جوانان خوزستانی برای جلوگیری از یک فاجعه بزرگ در نیروگاه رامین اهواز دست به اقدام فداکارانه زدند و حالا نام دو مهندس در فضای مجازی ایران دست به دست می شود و همه از کاری که کرده اند آگاهاند. رضا خسروی و محمد مهدی امیری دو مردی هستند که این روز ها تصاویر فداکاری شان در فضای مجازی پربیننده شده است.
جوانان نیروگاه رامین اهواز برای جلوگیری از خاموشی در خوزستان، با فداکاری و تلاش شبانه روزی نشتی کندانسور توربین را در دمای 70 درجه محیط کار رفع و از قطع برق در گرمترین روزهای سال جلوگیری کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در سفر به استان خوزستان از کارگران نیروگاه رامین اهواز که در روز های گذشته با فداکاری از وقوع فاجعه ای در شبکه برق جلوگیری کردند، تقدیر کرد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در سفر به استان خوزستان در حاشیه آئین تجلیل از مهندسان نیروگاه رامین اهواز که اقدام جهادی آنها طی روزهای اخیر مانع از قطع گسترده شبکه برق شد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در حاشیه سفر به خوزستان در دیدار جمعی از مهندسین و عوامل نیروگاه رامین اهواز از تلاش های غیرتمندانه آنها برای جلوگیری از قطعی برق در این استان تقدیر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در حاشیه سفر به خوزستان در دیدار جمعی از مهندسین و عوامل نیروگاه رامین اهواز از تلاش های غیرتمندانه آنها برای جلوگیری از قطعی برق در این استان تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در حاشیه سفر به خوزستان در دیدار جمعی از مهندسان و عوامل نیروگاه رامین اهواز از تلاش های موثر آنان برای جلوگیری از قطعی برق در این استان تقدیر کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
در پی تلاش و جانفشانی متخصصان نیروگاه رامین اهواز برای جلوگیری از خروج یک واحد نیروگاهی از مدار و انجام تعمیر ات در حالت آماده به کار در دمای 70 درجه سانتیگراد، وزیر نیرو از جهادگران این نیروگاه تشکر و تقدیر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا : محمد مخبر روز سه شنبه در حاشیه تجلیل از مهندسان نیروگاه رامین اهواز که اقدام جهادی آنها طی روزهای اخیر مانع از قطع برق گسترده شبکه برق شده بود، افزود: بی توجهی به توسعه نیروگاه ها طی سال های گذشته موجب ناترازی در تولید برق در کشور شد که تلاش دولت سیزدهم جبران این ناترازی بود.
پایگاه خبری سیاست شرق   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سیاست شرق _ محمدجواد ظریف، خطاب به دو مهندس نیروگاه رامین اهواز نوشت: امیدوارم قدر شما و مردم خوب خوزستان را بدانیم و برای کاهش سختی ها و محرومیت های خوزستان و مناطق مشابه بکوشیم. محمدجواد ظریف، رئیس شورای راهبری دوره انتقال دولت چهاردهم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۹    
مهندسان و اپراتورهای نیروگاه رامین اهواز ایثاری بزرگ را رقم زدند؛ 18ساعت عملیات نجات در دمای 70درجه و رطوبت بالای 90درصد برای خارج نشدن شبکه و از دست نرفتن برق و خاموشی کشور.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نشتی کندانسور واحد 305 مگاواتی نیروگاه رامین که می توانست به خاموشی در بخشی از کشور در تیرماه و گرم ترین روزهای سال ختم شود، توسط متخصصان داخلی طی کمتر از 18 ساعت در حالت آماده به کاری نیروگاه تعمیر شد. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه دولت تدبیر و امید به جان فشانی جوانان نیروگاه رامین اهواز، واکنش نشان داد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
زرآبادی سخنگوی ستاد پزشکیان نوشت: صمیمانه از این دو هم وطن شریف و تیم تعمیرات و نگهداری نیروگاه رامین اهواز قدردانی می کنم و به احترام آنان می ایستم. چنین فداکاری هایی در دولت منتخب فراموش نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی با حضور در نیروگاه رامین از کارگرانی که با مجاهدت خود، مانع از قطع برق در این گرما شدند، تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
با فداکاری رضا خسروی و محمد امیری؛ دو کارگر از خودگذشته نیروگاه رامین اهواز، خرابی یک قطعه که می توانست بخشی از کشور را با خاموشی مواجه کند، 18 ساعته و در فضایی از دما و شرجی بسیار بالا و خطرناک تعمیر و از بروز یک بحران جلوگیری شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۲    
به گزارش مشرق، احسان صالحی با انتشار ویدئویی در صفحه توئیتر خود نوشت: ابالفضل نگهدار بچه های با غیرت نیروگاه رامین اهواز که 18 ساعت بی وقفه در دمای 70 درجه کار کردند و نگذاشتند بخاطر تعمیرات، نیروگاه از مدار خارج شود و بخش زیادی از خوزستان و اهواز در این روزهای گرم خاموش شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران نیروگاه حرارتی نیروگاه رامین اهواز در اقدامی جهادی و تحمل گرمای جهنمی از وقوع فاجعه جلوگیری کردند تا برق در این روزهای داغ تابستان قطع نشود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۰    
وزیر پشیشن ارتباطات و فناوری اطلاعات از دو مهندس خوزستانی نیروگاه رامین اهواز تشکر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دیروز کندانسور توربین نیروگاه رامین اهواز نشتی پیدا کرده بود و واسه تعمیرش 2 روز باید خاموشش میکردن و در این صورت، برق اکثر مناطق خوزستان با این دمای وحشتناک قطع میشد ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا اجتماعی، مهندسان و اپراتورهای نیروگاه رامین اهواز ایثاری بزرگ را رقم زدند. 18ساعت عملیات نجات در دمای 70درجه و رطوبت بالای 90درصد برای خارج نشدن شبکه و از دست نرفتن برق.
نشتی کندانسور نیروگاه رامین اهواز که می توانست در تیرماه به خاموشی در بخشی از کشور ختم شود، طی کمتر از 18 ساعت در حالت آماده نیروگاه و در دمای کاری 70 درجه سانتیگراد تعمیر شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۵۳ سایت دیگر  
ساعت 9 صبح، کندانسور توربین نیروگاه رامین اهواز نشتی پیدا کرد و نتیجه آن خارج شدن نیروگاه از مدار و خاموشی بخش عظیمی از خوزستان از جمله اهواز در گرم ترین روزهای سال بود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در ارزیابی سالیانه شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی، نیروگاه رامین اهواز موفق به کسب رتبه اول در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی در سال 1402 شد. مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز با اشاره به کسب رتبه اول ساخت قطعات نیروگاهی در ارزیابی سالیانه شرکت مادر تخصصی تولید برق ...