پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۰:۴۴Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه الکوثر»

برنامه امروز مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع علل و چیستی پدیده نفاق و دو رویی و انواع آن مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 3 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مقاومت فلسطین نکات مربوط به آتش بس و توافق برای تبادل اسرا بین خود و رژیم صهیونیستی را شامل آتش بس در ازای ورود کمک و آزادی تعداد مورد توافق از زنان و کودکان زمان اشغال، از سوی فلسطینی ها اشاره دارد ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
درس خواندن، مطالعه و یادگیری کودکان و نوجوانان، موضوع مهمی است که به صورت مستقیم بر آینده آن ها تاثیر می گذارد. امروز در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع راهکارهایی برای تشویق فرزندان به درس خواندن مورد واکاوی قرار می گیرد. ...
مردم ایران در پایتخت و سایر شهرهای کشورمان در اعتراض به جنایات و نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه به خیابان های می آیند. امشب در قضیه ساخنه از شبکه الکوثر این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.
تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه نقض اصول و کنوانسیون های بین المللی مختلف به شمار می رود. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه امروز مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع آداب معاشر با دوستان و آشنایان را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه تبیین می شود که: دوست می تواند مهم ترین فرد در زندگی هر آدمی باشد و گاهی روابط بین دو دوست یا دوستان به قدری عمیق می شود ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا در تماس تلفنی با همتای اسرائیلی خود از تشدید تنش در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی ابراز نگرانی کرد. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود. ...
برنامه صحاف الیوم با هدف بررسی مطبوعات و رسانه های جمعی کشور لبنان و جهان عرب از شبکه الکوثر پخش می شود.
برنامه امروز مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع علل و دلایل قلدری دانش آموزان در مدارس و راهکارهای مقابله و برخورد با آن مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
به دنبال درخواست نماینده رژیم صهیونیستی مبنی بر استفاده از بمب اتمی در تجاوز به غزه، خشم جامعه جهانی برانگیخته شده است. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر امشب به موضوع فراخوان هایی که تجاوز به غزه و درخواست های منطقه ای و بین المللی برای توقف آن دارند، می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مهم ترین پیام های سخنرانی روز گذشته سیدحسن نصرالله ، دبیر کل حزب الله لبنان موضوع امشب برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان روزگذشته در اولین سخنرانی خود بعد از شروع عملیات طوفان الاقصی ...
فیلم سینمایی بازمانده با کارگردانی مرحوم سیف الله داد از شبکه الکوثر پخش می شود.
مجموعه مستند قصه های قدس ، محصول مرکز مستند حقیقت در برنامه پخش شبکه الکوثر قرار گرفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر امشب به موضوع تجاوز به غزه و افزایش و گسترش رویارویی با اشغالگران می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با تایید گسترش رویارویی با رژیم صهیونیستی بیان داشتند: نبرد کنونی بین غزه و اسرائیل نیست ...
اضطراب یا ترس از مدرسه و فضاهای آموزشی غیرطبیعی نیست و تقریبا در ده درصد از کودکان دیده می شود. امروز در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
نقش کشورهای غربی به رهبری آمریکا در تجاوزات صهیونیست ها به غزه، امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر مورد واکاوی قرار می گیرد.
جنبش حماس جزئیاتی از مقابله با حمله زمینی شب گذشته رژیم صهیونیستی علیه غزه که با شکست مواجه شد، منتشر کرد. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر این موضوع مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
استانداردهای دوگانه آشکار رژیم ها و دولت های غربی در مورد جنایات و تخلفات آشکار رژیم صهیونیستی علیه بشریت در غزه، تحت عنوان تجاوز به غزه و سقوط اخلاقی غرب، امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر واکاوی و بررسی می شود.
هشدارهای مقاومت اسلامی در عراق در خصوص تحولات غزه و پیامدهای آن موضوع برنامه عراق الغد از گروه سیاسی شبکه الکوثر است.
به مناسبت فجایع رژیم صهیونیستی در باریکه غزه، فیلم سینمایی بیگانگان با کارگردانی عباس رافعی از شبکه الکوثر پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر امشب به موضع سازمان های بین المللی درباره بدتر شدن شرایط انسانی در نوار غزه، در نتیجه تجاوزات صهیونیست ها به این منطقه می پردازد. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۷    
مطابق آمار ها درصد زیادی از والدین توان مراقبت کردن از بچه ها را ندارند، طبق شرایطی که امروزه جامعه دارد، بیشتر خانواده ها ساعت هایی از روز را در بیرون از منزل هستند. امروز در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع مراقبت و نگهداری کودکان در مهد یا منزل مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مطابق آمارها درصد زیادی از والدین توان مراقبت کردن از بچه ها را ندارند، طبق شرایطی که امروزه جامعه دارد. بیشتر خانواده ها ساعت هایی از روز را در بیرون از منزل هستند. امروز در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع مراقبت و نگهداری کودکان در مهد یا منزل مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نقش پر رنگی در پوشش و افشای تجاوزات و جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه دارند. در برنامه امشب قضیه ساخنه از شبکه الکوثر این موضوع مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
راهپیمایی ها و تجمعات مردم در کشورهای مختلف دنیا در اعلام همبستگی با مردم فلسطین ساکن در باریکه غزه همچنان جریان دارد. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود. ...
برنامه فلسطین الثمود به مناسبت وقایع و رویدادهای اخیر فلسطین و غزه از شبکه الکوثر پخش می شود.
فیلم سینمایی هیام با کارگردانی محمد درمنش، بازتابی از مقاومت و ایستادگی مردم مظلوم فلسطین در مقابل جنایت ها و ددمنشی های رژیم صهیونیستی، از شبکه الکوثر پخش می شود.
واکاوی بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص هشدار به رژیم صهیونیستی مبنی بر این که در صورت ادامه جنایات رژیم صهیونیستی هیچ کس نمی تواند در مقابل خشم مسلمانان و نیروهای مقاومت بایستد، موضوع امشب برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر است.
در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع اختلال پارانویا و راه های درمان افراد درجامعه مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
ادبیات صهیونیسم مهم ترین مرجعی است که با جعل تاریخ و ارائه روایت های دروغین و ساختگی و تحریک یهودیان، مقدمات اشغالگری اسرائیل در اراضی فلسطین را فراهم کرده است. امشب در قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
در حالی که رژیم اشغالگر صهیونیستی از ساکنان شمال نوار غزه خواست برای تدارک تهاجم زمینی به نوار غزه، منازل خود را تخلیه کنند، رسانه های غربی از تعویق این تصمیم نظامی سخن می گویند. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ فاطمه حجازی سردبیر شبکه جهانی الکوثر در فضای مجازی نوشت: تاریخ از سکوت 21 کشور عربی در اطراف غزه خواهد نوشت.
رژیم اشغالگر صهیونیستی از ساکنان شمال نوار غزه خواست برای تدارک تهاجم زمینی به نوار غزه، منازل خود را تخلیه کرده و به سمت دره غزه در نوار جنوبی حرکت کنند. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
خانواده هایی از مجاهدین غزه در برنامه خلیة حب شبکه الکوثر حضور می یابند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع اختلال خودشیفتگی و راه های درمان آن درجامعه مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه تبیین می شود که: احتمالا شناخته شده ترین نشانه ی اختلال خودشیفتگی، فقدان بارز همدلی در مبتلایان است ...
رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات بی نظیر خود با نام طوفان الاقصی را در پاسخ به 7 دهه جنایت رژیم اشغالگر از غزه علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی آغاز کرده اند؛ با گذشت چهار روز از آغاز عملیات شوک و سردرگمی میان نیروهای صهیونیست و اشغالگر به وضوح مشخص است ...
تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حالی در سومین روز متوالی از شروع عملیات طوفان الاقصی علیه رژیم غاصب صهیونیستی ادامه دارد که صهیونیست ها آمار جدیدی از کشته ها و مفقودان خود منتشر کردند. برنامه امشب قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع می پردازد.
شبکه الکوثر از زمان آغاز عملیات مقاومت پخش عادی برنامه های خود را تغییر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیر شبکه الکوثر و جمعی از مدیران ستادی این شبکه، دبیرخانه دائمی مسابقه بین المللی قرائت قرآن ان للمتقین مفازا شبکه الکوثر راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این دبیرخانه با دستور دکتر غفاری مدیر شبکه الکوثر با هدف ارتباط دائمی با قاریان بین المللی ...
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و مهمانان کنفرانس وحدت: قمار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را مانند شرط بندی روی اسب بازنده، محکوم به باخت است تشبیه کردند. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود.
برنامه قرآنی محفل با تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی از شبکه الکوثر پخش می شود.
برگزاری سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با عنوان همکاری اسلامی برای تبلور ارزش های مشترک، موضوع امشب برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر است.
ویدئویی از لحظه عملیات دستگیری تروریست های وابسته به داعش توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) را مشاهده کنید.
ویژه برنامه سوگواره به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع) از شبکه الکوثر پخش می شود.
بازتاب های سخنرانی رئیس جمهور کشورمان دکتر سید ابراهیم رئیسی در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل موضوع برنامه امشب قضیه ساخنه از شبکه الکوثر است.
در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع خود دوستی و راه های افزایش آن و نیز افزایش اعتماد به نفس مورد بررسی واکاوی قرار می گیرد.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فیلم تلویزیونی ولایت عشق با نویسندگی و کارگردانی مهدی فخیم زاده از شبکه الکوثر پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پس از پخش سریال ولایت عشق با خلاصه شدن آن در قالب یک فیلم تلویزیونی 185 دقیقه ای با نام غریب طوس با محوریت زندگی حضرت علی ابن [...]