جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۱:۴۸Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استیضاح وزیر علوم»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان، اساتید، فرهنگیان و کنکوری ها در پی درخواست وزیر علوم از رهبر انقلاب برای حذف دانشگاه فرهنگیان در نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار استیضاح وزیر علوم شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس در نامه ای به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی خواستار استیضاح وزیر علوم شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: در صورت عدم تمکین وزارت علوم از نظر وزیر بهداشت در درجه اول طرح دو فوریتی برای تعویق کنکور را مطرح خواهیم کرد و اگر باز هم عمل نکنند، از ابزارهای قانونی همچون سؤال از وزیر و استیضاح وی استفاده می کنیم.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
استیضاح وزیر علوم که پیش از این با 20 امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شده و سپس به کمیسیون آموزش ارجاع داده شده بود، سه شنبه در کمیسیون بررسی می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۳    
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استیضاح کنندگان با وزیر علوم به تفاهم نرسیده اند، گفت: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در مورد فضای دانشگاه ها استیضاح کنندگان را مصمم تر کرد و استیضاح وزیر علوم باید در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس با انتقاد شدید از عدم همکاری مسئولان دانشگاه کردستان در راه اندازی دانشکده علوم و فنون سقز گفت: بابت این کم کاری ها استیضاح وزیر علوم را امضاء می کنم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس درباره استیضاح منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برخی نمایندگان به دلایل ملاحظات انتخاباتی تمایلی به استیضاح وزرا به ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ندارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آقای لاهوتی بحثی را درباره اهمیت رشته های مهارتی مطرح کرد و تاکید داشت وزارت علوم در این بخش کم توجه است و از توضیحات وزیر قانع نشد تا این سوال در صحن علنی مطرح شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از متوقف شدن طرح استیضاح وزیر علوم در مجلس خبر داد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
انصاف نیوز: پنج نفر از نمایندگان مجلس به دنبال طرح استیضاح وزیر علوم هستند که دلیل اصلی آن اختلاف با وزارت علوم بر سر انتصاب روسای دانشگاه ها است. شنیده ها حکایت از آن دارد که بهروز نعمتی نماینده ی تهران، جواد ساداتی نژاد نماینده ی کاشان، محمدمهدی زاهدی نماینده ی کرمان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به رغم آنکه برخی اخبار طی روز های گذشته حکایت از منتفی شدن استیضاح منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری داشتند، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از منتفی نشدن این استیضاح خبر می دهد.
دکتر حسین سیمایی صراف، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، بعدازظهر چهارشنبه اعلام کرد: طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دستور کار مجلس شورای اسلامی خارج شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون پارلمانی وزیر علوم با اشاره به اینکه 75 نماینده امضای خود از طرح استیضاح وزیر علوم را پس گرفتند، از بایگانی شدن آن خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۷    
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: با توجه به تغییراتی که طی چندسال اخیر در سیستم مدیریتی وزارت علوم ایجاد شده، احساس می شود که مجلس آنطور که باید از این وزارتخانه حمایت نمی کند.
آنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره بحث استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اگر امضاکنندگان امضاهای خود را پس نگیرند، استیضاح مطرح می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مقرر شد به دلیل طولانی شدن موضوعات استیضاح وزیر علوم، تا دو هفته دیگر این موضوع در کمیسیون بررسی شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
میزان نوشت: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: موضوع استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور منصور غلامی در جلسه عصر امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: برخی پاسخ های وزیر برای نمایندگان قانع کننده بود و برخی دیگر قانع کننده نبود. تعدادی از نمایندگانی هم که درخواست استیضاح داشتند در این جلسه حضور نداشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: گزارشات مربوط به جلسات این کمیسیون با موضوع درخواست استیضاح وزیر علوم تقدیم هیأت رئیسه مجلس خواهد شد تا آنها در این خصوص تصمیم گیری کنند ضمن اینکه این کمیسیون در این باره تصمیم گیری نخواهد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: عصر امروز یکشنبه 2 دی ماه ادامه جلسه بررسی استیضاح وزیر علوم در کمیسیون آموزش برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: عصر امروز یکشنبه 2 دی ماه ادامه جلسه بررسی استیضاح وزیر علوم در کمیسیون آموزش برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در دیدار رئیسان دانشگاه های قم، صنعتی و حضرت معصومه(س) قم با اشاره به اینکه تاکنون تمام تلاش خود را برای باز پس گیری امضای نمایندگان موافق استیضاح وزیر علوم انجام داده است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس دانشگاه لرستان گفت: با توجه به فضای آرام و پرنشاط و همچنین رشد علمی و کیفی دانشگاه ها درسطح ملی و جهانی، استیضاح وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری به صلاح سیستم آموزشی و دانشگاه ها نیست.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش طرح استیضاح وزیر علوم را این هفته با حضور نمایندگان متقاضی مورد بررسی قرار می دهند.
افق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسات هفته آینده کمیسیون های تخصصی مجلس طرح استیضاح وزیر علوم و کلیات لایحه بودجه سال 98 کل کشور را بررسی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسات هفته آینده کمیسیون های تخصصی مجلس طرح استیضاح وزیر علوم، کلیات لایحه بودجه سال 98 کل کشور و آخرین وضعیت نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و غیر اساسی در کشور را مورد بررسی قرار می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه سمنان گفت: مسیر رشد و توسعه دانشگاه های کشور با استیضاح وزیر علوم و تحقیقات ناقص می ماند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر علوم مهم ترین بحث کمیسیون آموزش در این روزهاست که نیمی از مسائل هفته گذشته بررسی شده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی قم گفت: مطرح شدن موضوع استیضاح وزیر علوم، باعث از بین رفتن آرامش فضای علمی کشور می شود. دکتر جلال رضایی نور در گفت وگو با ایسنا، در خصوص استیضاح وزیر علوم عنوان کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور از لحاظ اقتصادی ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید استیضاح وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری را برخورد چکشی ازسوی مجلس عنوان کرد و نادرست دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف آنچه برخی مدعی هستند علت تعویق استیضاح وزیر علوم بوده، ضیق وقت موجب شده غلامی یک هفته دیگر برای فرار از خداحافظی با وزارت علوم فرصت داشته باشد!
حمایت میرزاده درخصوص سوالات نمایندگان از وزیرعلوم، گفت: این سوالات در رابطه با عزل ونصب و سیاسی است و نباید به این صورت باشد. از طرفی ارتباط صنعت با دانشگاه، ضعیف است و بجای مهارت آموزی، مدرک آموزی وجود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۰    
در بخشی از این نامه به موضوع استیضاح وزیر علوم نیز اشاره شده است. با توجه به این که یکی از بند های مطرح شده در استیضاح وزیر علوم توسط برخی از استیضاح کنندگان محترم، موضوع نظام آموزش مهارتی است ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه جلسه امروز کمیسیون درخصوص استیضاح وزیر علوم بود، عنوان کرد: این استیضاح 10 محور داشت که 5 محور آن مورد بررسی قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امروز پنج محور استیضاح وزیر علوم در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نمایندگانی که خواستار استیضاح بودند محورهای استیضاح را عنوان کرده و وزیر نیز توضیحلتی را ارائه داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش گفت: در جلسه امروز کمیسیون استیضاح وزیر علوم با حضور وزیر و نمایندگان متقاضی مورد بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصمیم گیری درباره استیضاح منصور غلامی وزیر علوم به جلسه دیگری موکول شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۰    
پس از آنکه استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با 83 امضاء تقدیم هیات رئیسه مجلس شد، کار برای بررسی بیشتر به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رفت تا پس از پرسش و پاسخ ها و بحث و بررسی محورهای استیضاح توسط نمایندگان و منصور غلامی و تیمش تکلیف استیضاح وزیر علوم مشخص شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: بررسی استیضاح وزیر علوم به جلسه آینده کمیسیون موکول شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه بررسی و نتیجه نهایی استیضاح وزیر علوم یکشنبه هفته آینده دراین کمیسیون برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امروز تعدادی از محورهای استیضاح وزیر علوم مورد بررسی قرار گرفت اما دیگر محورها در جلسات آتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۱    
نماینده مردم نهاوند درمجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را فرصت سوزی و غیر منطقی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی اعلام کرد: در اعتراض به بند 4 استیضاح وزیر علوم ، که مربوط به مراکز غیرانتفاعی بوده، نامه ای به رئیس کمیسیون آموزش مجلس ارسال می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: دانشگاه ها نیازمند ثبات و آرامش هستند و استیضاح وزیر علوم می تواند فضای آرام دانشگاه ها را برهم بزند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: گره مشکلات آموزش عالی کشور با استیضاح و تغییر وزیر علوم باز نمی شود. به گزارش خبرگزاری همسو ، احمد خامسان، امروز 24 آذر، در بازدید از دفتر ایسنا در دانشگاه بیرجند اظهار کرد: در مقطع حساس سیاسی و اقتصادی کنونی ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور نمایندگان متقاضی استیضاح روز یکشنبه و سه شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی خواهد شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی استیضاح وزیر علوم در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه مازندران، طرح استیضاح وزیر علوم را به صلاح جامعه علمی و دانشگاهی ندانست.