یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۰:۲۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای برق»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر در خصوص جزئیات تهاتر بهای برق مصرفی شرکت های تولیدی با محصولات این شرکت ها توضیحاتی را ارائه داد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۱   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در ابتدای این نشست جهت گیری اقتصاد کشور در سال جدید را در مسیر مانع زدایی و پشتیبانی همه جانبه از تولید بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و بر تلاش شورای عالی در ایجاد هماهنگی بین قوا و تسهیل و تقویت تولید ملی در شرایط دشوار مقابله با تحریم های اقتصادی تاکید کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی صنعت برق گفت: برق مصرفی مراکز استخراج رمزارزها که بر اساس تایید مراجع ذی صلاح به استخرهای استخراج داخل کشور متصل می شوند، علاوه بر تخفیف های ولتاژ اتصال مذکور، مشمول 15 درصد تخفیف دیگر نیز خواهند شد. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مصطفی رجبی مشهدی افزود: بهای برق دریافتی از سطوح ولتاژ 400 و 230 کیلوولت با تخفیف 20 درصدی و از سطوح ولتاژی 132، 66 و 63 کیلو ولت با تخفیف 12 درصدی برای این مراکز محاسبه خواهد شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکتی سرتا به پا مشکل دار و با بهره وری پائین با ندانم کاری های مکرر، بستر را برای افزایش نارضایتی عمومی و متاسفانه برخی سو استفاده ها فراهم کرده است. آیا مردم می دانند چند درصد برق تولیدی کشور از تولید تا مصرف کننده نهایی هدر می رود؟ آیا مردم می دانند که نادیده گرفتن متراژ در محاسبه بهای برق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به معافیت 8 میلیون و 400 مشترک از پرداخت بهای برق گفت: در هر صورتحساب اگر مشترک تا 160 کیلو وات مصرف برق داشته باشد بهای برق را پرداخت نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهره برداری از 33 طرح و برنامه مهم از جمله طرح های حوزه برق استان تهران در هشت سال گذشته بارقه ای از برق امید را در دل مردم این منطقه از کشورمان روشن کرد؛ طرح هایی که منجر به ارائه خدمات الکترونیک، توسعه احداث نیروگاه های برقی و کاهش پرداخت بهای برق در استان تهران شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و برق کیش گفت: مشترکان این شرکت از بابت بهای برق و آب مصرفی 800 میلیارد ریال بدهکار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
قصرشیرین-ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از رایگان شدن بهای برق مصرفی زلزله زدگان از سال 1396 تا پایان سال 1398 در سه شهرستان غربی کرمانشاه خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: اگر 4 میلیون کولر گازی فرسوده با کولر استاندارد تعویض شود، شاهد کاهش 6 هزار مگاواتی مصرف برق در زمان پیک هستیم و یک سوم پول کولر را از مردم می دهند، یک سوم را از سوخت صرفه جویی شده می پردازیم و یک سوم را هم صنعت برق می پردازد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق ایران گفت: براساس مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی قیمت برق صنایع افزایش خواهد یافت، اما این افزایش کمتر از 5 درصد از کل سبد هزینه صنایع است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند. براساس جزئیات این مصوبه، وزارت نیرو مکلف است متوسط بهای انرژی برق تحویلی به صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، فلزات اساسی و کانی های فلزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: طی طرح برق امید تخفیف 100 درصدی بهای برق مصرفی شامل 118 هزار مشترک استان اردبیل شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۴    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با محاسبه بهای برق تحویلی به صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، فلزات اساسی و کانی های فلزی توسط وزارت نیرو بر اساس نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی موافقت کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محاسبه بهای برق تحویلی به صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی بر مبنای نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۴۹ سایت دیگر  
موضوع نحوه تعیین نرخ برق صنایع و پالایشگاه ها برای بررسی بیشتر و رفع ابهام در زمینه صنایع مادر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: در مجموع حدود 6 میلیون از مشترکان منهای خانه های ویلایی و خالی از سکنه، مشمول تخفیف صددرصدی بهای برق شده اند.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، غلامعلی رخشانی مهر با بیان اینکه هم اکنون 5 میلیون و 800 هزار مشترک مشمول تخفیف صددرصدی بهای برق شده اند افزود: آمار نشان می دهد تعداد مشترکین برق خوش و کم مصرف درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: مشترکانی که الگوی کم مصرف برق را رعایت کنند بهای برق آنها مشمول 100 درصد تخفیف می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ علیرضا صبوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بهای برق مصرفی این تعداد مشترک خانگی استان، با جمعیت 408 هزار نفر، با اجرای طرح برق امید 100 درصد رایگان شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۶    
صبوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح برق امید گفت: بهای برق مصرفی 101 هزار و 989 مشترک خانگی با جمعیتی معادل 408 هزار نفر رایگان شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۵    
بجنورد- با اجرای طرح برق امید در سال جاری 101 هزار و 989 مشترک خانگی خراسان شمالی، با جمعیت بیش از 407 هزا و 956 نفر، بهای برق مصرفی شان بخشیده شد تا در کنار مشوق کاهش مصرف، کمکی به مردم استان باشد که این روزها در زمینه معیشت مشکلات زیادی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: بهای برق مصرفی 101 هزار و 989 مشترک خانگی استان، با جمعیت 408 هزار نفر، با اجرای طرح برق امید 100 درصد رایگان شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۱۵    
تولید کنندگان فولاد در انگلیس همچنان معتقدند که بهای برق در این کشور موجب شده تا آنها نتوانند با رقیبان اروپایی رقابت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: برق مورد استفاده از ماینر ها برای تولید نیست به همین دلیل نرخ استفاده از این نوع برق با نرخ و تعرفه برق صادراتی محاسبه می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به اجرای طرح ملی برق امید از ابتدای آبان ماه سال جاری گفت: 16 درصد از مشترکان برق خانگی استان فارس با قرار گرفتن در دسته کم مصرف طرح برق امید از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: 110 هزار مشترک خانگی کم مصرف این استان در دوره قرائت آبان و آذرماه سالجاری از تخفیف 100 درصدی صورتحساب برق برخوردار شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با اشاره به بهره مندی مشترکان کم مصرف از تخفیف 100 درصدی بهای برق مصرفی گفت: 34 درصد شبکه برق گیلان فرسوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
20 درصد مشترکان برق مازندران کم مصرف هستند و از مزیت طرح برق امید می توانند بهره مند شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با اجرای طرح های پیک سایی در فصل تابستان، 54 میلیارد ریال پاداش به مشترکان کم مصرف برق استان آذربایجان غربی پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از وجود 180 هزار مشترک کم مصرف برق در همدان خبر داد و گفت: این مشترکین از تخفیف صد درصدی بهای برق برخوردار می شود.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: طی این طرح مشترکین به سه قسمت کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند و طبق آن اگر مشترکی در دسته کم مصرف قرار گیرد از 100 درصد تخفیف بهای برق مصرفی بهره مند می شود.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: 45 هزار و 823 مشترک خانگی این استان در دوره قرائت یک ماه آبان ماه سالجاری از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره مند شدند. ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان مطلب بالا افزود: مبلغ کلی این پاداش که شامل تخفیف در بهای برق مصرفی خواهد بود، بالغ بر 35 میلیارد ریال است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سپری از تکمیل پروژه برق رسانی مسکن مهر میارکلا ساری خبر داد و گفت:اگر مصرف مشترکین در سه فصل به غیر از تابستان زیر 80کیلووات ساعت باشد و در زمان تابستان زیر150کیلووات ساعت باشد بهای برق مصرفی آنها رایگان خواهد بود.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “داود راهزادی” افزود: طرح برق امید مخصوص مشترکان خانگی بوده و الگوهای آن نیز از عملکرد خود مردم در سال های گذشته استخراج شده و در این زمینه تخفیف 100 درصدی بهای برق برای مشترکان کم مصرف در نظر گرفته شده است. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: به مشترکین کم مصرف تخفیف صد در صدی بهای برق مصرفی تعلق می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اردکانیان گفت: طبق برآورد ما 8.4 میلیون مشترک معادل 30 میلیون نفر از جمعیت کشور مشمول تخفیف صد درصدی بهای برق می شوند.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: رفتار مشترکان تعیین کننده آن است که مشمول طرح تخفیف صد درصدی بهای برق خواهند شد یا خیر.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت توزیع برق استان گیلان با تأکید بر لزوم توجه مردم به رعایت الگوی صحیح مصرف در کشور گفت: بهای برق در مشترکین کم مصرف صفر، خوش مصرف طبق تعرفه وزارت نیرو و برای مشترکین پر مصرف در صورت عدم اصلاح الگوی مصرف 10 درصد بیشتر از تعرفه وزارت نیرو بها باید پرداخت شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۴    
موسوی زاده گفت: مشترکانی که در مناطق عادی، کم تر از 80 کیلووات ساعت در ماه مصرف دارند، مشمول تخفیف صددرصدی در بهای برق می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
موسوی زاده گفت: در طرح برق امید، مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیفات 100 درصدی در بهای برق مصرفی بهره مند می شوند.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری از رایگان شدن بهای برق 30 درصد از مشترکان خانگی استان در طرح برق امید خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون فروش و خدمات مشترکین استان کردستان با اشاره به اینکه مشترکین 743 میلیارد ریال به شرکت برق بدهکار هستند، گفت: مشترکین برق با پرداخت به موقع بهای برق مصرفی خود می توانند سهم بسازایی در رشد و ارتقاء کیفیت خدمات و توسعه زیر ساخت های شبکه توزیع برق داشته باشند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به کررات در خصوص برق رایگان در چند ماه اخیر صحبت و خبر شنیده ایم. همچنین تا دل مان بخواهد در خصوص یارانه ای بودن برق، صحبت شده و بعضا منت گذاری صورت گرفته است. اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که شیوه محاسبه بهای برق مصرفی، چه ایراداتی می تواند داشته باشد؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اشاره به اینکه طرح برق امید مشمول خانه باغ ها نمی شود و ویژه مشترکان خانگی است، گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از شروع محاسبه های برق امید برای صدور قبض الکترونیکی برق از ابتدای آبان ماه امسال خبر داد.