جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۹:۴۴Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای برق»

وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از شروع محاسبه های برق امید برای صدور قبض الکترونیکی برق از ابتدای آبان ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: بهای برق مشترکان کم مصرف استان مرکزی از آبان ماه رایگان می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از طلب 2500 میلیارد تومانی مانعی برای تعمیرات نیروگاه ها خبر داد. *** تعمیرات نیروگاهی به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن طرزطلب با اشاره به اینکه تعمیرات نیروگاهی از یک ماه گذشته شروع شده است، اظهار کرد: ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با اجرای طرح برق امید 30 تا 40 درصد از جمعیت این شهرستان از پرداخت هزینه بهای برق مصرفی معاف می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با اجرای طرح برق امید 30 تا 40 درصد از جمعیت این شهرستان از پرداخت هزینه بهای برق مصرفی معاف می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دادگر گفت: بر اساس مقدار مصرف مشخص شده در طرح برق امید، بیش از 54 هزار مشترک خانگی در استان نیز به تناسب نحوه مصرف خود شامل تخفیف 100 درصدی بهای برق مصرفی در یک یاچند دوره در طول سال می شوند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گفت: در طرح برق امید، مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیفات 100 درصدی در بهای برق مصرفی بهره مند می شوند. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان، سید محمد موسوی زاده با بیان این که در طرح برق امید، مشترکان به سه دسته ی "کم مصرف" ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: همزمان با اجرای طرح برق امید، شهروندان تهرانی در صورت 20 درصد کاهش مصرف برق، می توانند حدود 40 درصد بهای برق مصرفی را کمتر پرداخت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تخفیف 100 درصدی بهای برق در طرح برق امید برای مشترکان کم مصرف در نظر گرفته شده که کلید اجرای آن از امروز زده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۷    
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اجرای طرح برق امید در کشور، گفت: به منظور مصرف صحیح برق خانگی و استفاده درست از منابع انرژی، مشترکان برق کم مصرف در این استان مشمول تخفیف صد در صدی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی گفت: در طرح برق امید، مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند که بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران(پانا) - معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به اجرایی شدن طرح برق امید از ابتدای ابان ماه می گوید اجرای این طرح موجب می شود که مشترکان کم مصرف از تخفیف صد در صدی بهای برق مصرفی بهره مند می شوند و مشترکان خوش مصرف هم می توانند با رعایت نکاتی ساده ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار؛از ابتدای آبان ماه طرح برق امید اجرایی خواهد شد که بر اساس آن مشترکان برق پایتخت که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، علاوه بر تخفیف در بهای برق مصرفی، در صورت کاهش مصرف به رقمی کمتر از 100 کیلووات ساعت در ماه های گرم سال شامل خرداد، تیر، مرداد و شهریور و
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
موسوی زاده گفت: در طرح برق امید، مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیف 100 درصدی در بهای برق مصرفی بهره مند می شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: از ابتدای آبان ماه طرح برق امید اجرایی خواهد شد که بر اساس آن مشترکان برق پایتخت که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، علاوه بر تخفیف در بهای برق مصرفی، در صورت کاهش مصرف به رقمی کمتر از 100 کیلووات ساعت در ماه های گرم سال شامل خرداد، تیر ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: تخفیف 100 درصدی بهای برق درطرح برق امید برای مشترکان کم مصرف از ابتدای آبان ماه به صورت رسمی اجرا می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اجرای طرح ملی برق امید، این صنعت کشور را در آستانه آزمونی بزرگ در حوزه مدیریت و مصرف انرژی قرار داده و فرصت طلایی را نیز جهت اصلاح الگوی مصرف مشترکان جهت رایگان کردن بهای آن فراهم ساخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
خسروی با اشاره به طرح ملی وزارت نیرو با عنوان برق امید گفت: 21 درصد از مشترکان برق خانگی استان فارس مشمول طرح برق امید می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شاهد گلایه مردم از افزایش بهای برق هستیم که باید این موضوع به صورت جدی رسیدگی و دلایل افزایش هزینه برق مصرفی بیان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای طرح برق امید مشترکان خود را با الگوی های تعیین شده مصرف مطابقت داده و از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۱    
با اجرای طرح برق امید از آبان ماه؛ بهای برق مشترکان کم مصرف رایگان می شود.
سخنگوی صنعت برق گفت: حدود یک تا 1.5میلیون مشترک از مجموع 8.5میلیون مشترک کم مصرف، مشمول طرح تخفیف 100درصدی بهای برق نخواهند شد؛ در واقع برق رایگان شامل خانه های خالی و اقامت گاه های غیردائم نخواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۳    
زنجان –مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: با اجرای طرح " برق امید "، مشترکان خود را با الگوی های تعیین شده مصرف مطابقت داده و از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: با اجرای طرح " برق امید "، مشترکان خود را با الگوی های تعیین شده مصرف مطابقت داده و از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: بیش از 126 هزار مشترک در شمال این استان جزء مشترکان کم مصرف برق در طرح "برق امید" هستند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۵    
شفقنا-ده ها هتلدار در استان کربلا مقابل اداره گردشگری این استان تظاهرات کردند. هتلداران خواستار فسخ مالیات و کاهش بهای برق وآب و سایر خدمات به ویژه شهرداری بودند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۱    
یک عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: سرعت کاهش بهای برق خورشیدی بیش از تمامی پیش بینی ها بوده و آخرین پروژه ها بدون هیچ گونه یارانه ای به دو سنت برای یک کیلو وات ساعت رسیده، یعنی امروز احداث نیروگاه خورشیدی از سنتی به صرفه تر است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی صنعت برق درباره نحوه شناسایی مشترکان مشمول طرح برق امید گفت: مصرف ماهانه مشترکان مبنای بهره مندی آنان از تخفیف صددرصدی بهای برق خواهد بود و ما برای آگاهی مشترکان از طریق ارسال پیامک اقدام خواهیم کرد به طوری که مشترکان پرمصرف نیز از میزان مصارف خود و راهکارهای کاهش آن آگاه خواهند شد.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق درباره نحوه شناسایی مشترکان مشمول طرح برق امید گفت: مصرف ماهانه مشترکان مبنای بهره مندی آنان از تخفیف صددرصدی بهای برق خواهد بود و ما برای آگاهی مشترکان از طریق ارسال پیامک اقدام خواهیم کرد به طوری که مشترکان پرمصرف نیز از میزان مصارف خود و راهکارهای کاهش آن آگاه خواهند شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق درباره نحوه شناسایی مشترکان مشمول طرح برق امید گفت: مصرف ماهانه مشترکان مبنای بهره مندی آنان از تخفیف صددرصدی بهای برق خواهد بود و ما برای آگاهی مشترکان از طریق ارسال پیامک اقدام خواهیم کرد به طوری که مشترکان پرمصرف نیز از میزان مصارف خود و راهکارهای کاهش آن آگاه خواهند شد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر و سخنگوی صنعت برق اعلام کرد: مصرف ماهانه مشترکان مبنای بهره مندی آنان از تخفیف صد درصدی بهای برق خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری توانیر ، دکتر مصطفی رجبی مشهدی با بیان این که بررسی های اولیه و کارشناسی طرح برق امید از یکسال پیش آغاز شده بود ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرامرز سپری در تشریح جزئیات طرح برق امید در مازندران با اشاره به اینکه برق در مازندران پوشش صد در صدی دارد و همه خانوار های استان مشترک برق هستند، گفت: مشترکان خانگی در استان می توانند در این طرح مشارکت و از تخفیف صد درصدی بهای برق بهره مند شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بابلسر در دیدار مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق مازندران از افزایش قیمت برق مشترکان خانگی در مازندران انتقاد کرد و گفت: میانگین مصرف برق برای مازندران صحیح محاسبه نشده است و مردم از افزایش هزینه برق، تعیین نرخ، قیمت گذاری تعرفه و بهای برق مصرفی گلایه مند هستند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۴۲   + ۷۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا : 30 میلیون نفر مشترک در طرح برق امید از تخفیف صد درصدی بهای برق بهره مند خواهند شد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: طرح برق امید برای مشترکان کم مصرف تخفیف صد درصدی بهای برق در نظر گرفته شده است، به طور معمول بیشترین میزان مصرف برق در خانوارها به یخچال، سیستم روشنایی و وسایل صوتی و تصویری تعلق دارد و در صورتی که خانوارها نحوه استفاده بهینه از این وسایل را رعایت کنند ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل توانیر گفت: در طرح برق امید برای مشترکان کم مصرف تخفیف صد درصدی بهای برق در نظر گرفته شده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود بیان داشت: پرداخت به هنگام بهای برق مصرفی توسط مشترکان یک ضرورت است و زمینه ساز استمرار و ارتقای خدمات دهی به آنان می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر در خصوص طرح برق امید گفت: این طرح همه مشترکان خانگی را تحت پوشش دارد و مشترکان کم مصرف از تخفیف صد درصدی بهای برق برخوردار خواهند شد، اما پرمصرف ها با راهکارهای بسیار ساده ای می توانند مصرف برق خودشان را کم کنند و در قالب این طرح پنل های کوچک خورشیدی هم با وام کم بهره در اختیار ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق در گفت و گویی تلویزیونی درباره طرح برق امید گفت: این طرح فرصت مناسبی برای همه مشترکان ایجاد می کند که مصرفشان را کم کنند و از تخفیف صد درصدی بهای برق برخوردار شوند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: طرح برق امید فرصت مناسبی برای همه مشترکان ایجاد می کند که مصرفشان را کم کرده و از تخفیف 100 درصدی بهای برق برخوردار شوند. به گزارش ایرنا، مصطفی رجبی مشهدی افزود: هدف از اجرای طرح برق امید به هیچ عنوان کاستن از رفاه خانوار نیست ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق در خصوص طرح برق امید گفت: این طرح فرصت مناسبی برای همه مشترکان ایجاد می کند تا با کاهش مصرف، از تخفیف صد درصدی بهای برق برخوردار شوند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
در طرح برق امید که تا دو ماه دیگر اجرا می شود، 30 میلیون نفر از تخفیف صد درصدی بهای برق بهره مند خواهند شد که تقریبا 8 و نیم میلیون مشترک را در بر می گیرد.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۲۶   + ۵۹ سایت دیگر  
ایسنا: طرح برق امید با هدف مدیریت مصرف و فرهنگسازی از دوماه دیگر رسما وارد مرحله اجرا خواهد شد که با اجرای آن کم مصرف ها دیگر از پرداخت قبض برق معاف می شوند حتی برای پر مصرف ها نیز این امکان وجود دارد که با کاهش مصرف از پرداخت قبض رهایی یابند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اردکانیان گفت: با تولیدکنندگان به توافق رسیده ایم که اگر میزان مصرف برق دستگاه هایشان را کنترل کنند ما نیز در مصارف عادی با تخفیف محاسبه بهای برق با آن ها رفتار می کنیم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۷۸ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر در خصوص تخفیف صد در صدی بهای برق مشترکان توضیحاتی را ارائه داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر در تشریح جزئیات طرح برق امید گفت: برق در ایران پوشش صد در صدی دارد و همه خانوارهای ایرانی مشترک برق هستند؛ از این رو همه مشترکان خانگی می توانند در این طرح مشارکت و از تخفیف صد درصدی بهای برق بهره مند شوند.