سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۰۳Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هدفمندی یارانه ها»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400، با بیان اینکه 2500 میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاهای محروم کل کشور از محل منابع هدفمندی یارانه ها تخصیص یافت، ادامه داد: بودجه به شورای نگهبان ارسال شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - یک عضو سابق کمیسیون اقتصادی گفت: مصوبات بودجه نباید به شکلی باشد که شاکله آن را به هم ریزد. مواردی مانند تنخواه برای هدفمندی یارانه ها از جمله همین موضوعات به حساب می آید و امسال اضافه شده است. ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۷    
نمایندگان مجلس در بیست و چهار جلسه متوالی لایحه بودجه سال 1400 را بررسی و در آخرین روز تکلیف منابع هدفمندی یارانه ها را مشخص کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: از محل هدفمندی یارانه ها بیش از 400 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در استان اختصاص می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۶:۴۸    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم هدفمندی یارانه ها در حوزه اشتغال هزینه می شود که سهم زنجان 400 میلیاردتومان خواهد بود.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: سید احسان خاندوزی، نماینده تهران و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف سریع یک سوم بودجه عمومی کشور در مجلس انتقاد کرد. وی در این باره نوشت: فاجعه جدول تبصره14، با تعدادی از دوستان اقتصادی پیشنهاد معقولی برای هزینه های هدفمندی یارانه ها تهیه کرده بودیم ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۵۲   + ۸۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی نوبت سوم امروز (شنبه) مجلس و بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400، تبصره 14 ماده واحده لایحه بودجه را بررسی کرده و در نهایت با آن موافقت کردند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
با تصویب مجلس 32 هزار میلیارد تومان از منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها به توسعه اشتغال با اولویت استان های با نرخ بیکاری بالا اختصاص یافت.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
با تصویب مجلس 32هزار میلیارد تومان از منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها به توسعه اشتغال با اولویت استان های با نرخ بیکاری بالا اختصاص یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است بخش هزینه ای و درآمدی جدول هدفمندی یارانه ها تفکیک شود و از این رو این تبصره 14 مراعا خواهد ماند و فردا بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بررسی تبصره 14 لایحه بودجه 1400 کل کشور در خصوص هدفمندی یارانه ها، به نشست فردا صبح مجلس موکول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافقت کردند که تبصره 14 مربوط به هدفمندی یارانه ها مراعا مانده و در جلسه علنی فردا مورد بررسی قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره مراعا ماندن تبصره 14 لایحه بودجه 1400، گفت: لازم است بخش هزینه ای و درآمدی جدول هدفمندی یارانه ها تفکیک شود، از این رو این تبصره مراعا خواهد ماند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بر تامین بار مالی طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی از محل تبصره 14 لایحه بودجه 1400 در صورت تائید از سوی شورای نگهبان تاکید کرد. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت : روش شناسایی مددجویان تحت پوشش بر اساس اطلاعاتی است که از طریق شیوه های مختلفی مثل بازدید میدانی، معتمدین محل، استعلام از نهادهای حمایتی مثل بیمه و.. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، طی حکمی امید حاجتی را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان هدفمندی یارانه ها منصوب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مراسم تودیع محمد حسین صابر مدیرعامل سابق سازمان هدفمندی یارانه ها و امید حاجتی مدیرعامل جدید امروز (دوشنبه) با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد. مدیرعامل جدید سازمان هدفمندی پیش از این رئیس سازمان برنامه و بودجه اهواز بوده است و با حکم محمدباقر نوبخت به این سمت منصوب شد. ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: طی حکمی از سوی محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امید حاجتی رئیس اسبق سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان به عنوان رئیس سازمان هدفمندی یارانه های کشور منصوب شد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس امروز در دو نوبت کاری به بررسی جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 پرداختند، البته با توجه به جلسه فوق العاده کمیسیون تلفیق، نشست بعدی مجلس به صبح فردا موکول شد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حمایت از اقشار کم درآمد در طول سال های گذشته به یکی از اصلی ترین چالش های دولت تبدیل شده است،
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به منظور توسعه عدالت آموزشی، نوسازی، مقاوم سازی و خرید تجهیزات برای مدارس روستایی و مناطق محروم و خوابگاههای دانش آموزی کمیته امداد امام خمینی (ره)، اعتبار در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار دادند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها زمان پرداخت شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در هشتمین نشست بررسی لایحه بودجه 1400، به یکی از مهم ترین بخش های بودجه یعنی بخش درآمدی هدفمندی یارانه ها ورود و طی مصوباتی از آینده فروشی دولت برای پرداخت یارانه نقدی ممانعت کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس درآمد دولت حاصل از هدفمندسازی یارانه ها را 333 هزار میلیارد تومان مشخص کردند.
نمایندگان مجلس درآمد دولت حاصل از هدفمندسازی یارانه ها را 333 هزار میلیارد تومان مشخص کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق مصوبه نمایندگان مردم در خانه ملت، منابع ارزی هدفمندسازی یارانه ها با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی تسعیر می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با انتشار اوراق مالی اسلامی جهت تأمین کسری منابع حاصل از هدفمندسازی یارانه ها از سوی دولت مخالفت کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۶۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از کل درآمد هدفمندی یارانه ها تنخواهی برای پرداخت به موقع یارانه نقدی در اختیار سازمان هدفمندی یارانه ها قرار دادند.
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت پوشش بیمه ای رانندگان تاکسی گفت: سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده است که با قیودی با جایگزینی این مبلغ موافق است. در حال نهایی کردن این موضوع هستیم، جایگزینی بخش عمده ای از مشکل را حل می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عملکرد منابع هدفمندی یارانه ها از تحقق 73 درصدی در هشت ماهه حکایت دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از تصویب 10 هزار میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها برای پرداخت مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مالک شریعتی، نماینده مجلس در کانال تلگرامی خود نوشت: فقط در سال اول اجرای هدفمندی یارانه ها بدلیل نبود منابع اولیه، دولت احمدی نژاد 10هزارمیلیارد تومان تنخواه گرفت که هنوز 50% آن تسویه نشده است ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۲:۰۶    
سازمان هدفمندی یارانه ها در اطلاعیه ای اعلام کرد که سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی کرونا ویژه اقشار کم درآمد امشب واریز می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۷    
احمدی نژاد در مصاحبه با ماهنامه حمل و نقل درباره هدفمندی یارانه ها گفت: آن زمانی که ما آن مبلغ را دادیم، نزدیک بیش از 40 دلار بود. الان هم باید همان را به مردم بدهیم. اگر صد در صد اجرا می کردیم، با قیمت های امروز، 2.5 میلیون تومان در ماه به هر ایرانی می رسید
احتساب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
احتساب - کیاست – وحید ریحانی - در نهایت سیر صعودی حجم یارانه های آشکار و پنهان در اقتصاد ایران، اصلاح نظام پرداخت یارانه ها را بدل به اقدامی ضروری و گریزناپذیر برای اقتصاد کشور نمود؛ چراکه تداوم چنین روندی ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سازمان هدفمندی یارانه ها در اطلاعیه ای اعلام کرد که سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی کرونا ویژه اقشار کم درآمد امشب واریز می شود. این نهاد با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی ویژه اقشار کم درآمد بر اساس لیست افراد مشمول تعیین شده توسط وزارت تعاون ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۹۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هدفمندی یارانه ها در اطلاعیه ای اعلام کرد که سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی کرونا ویژه اقشار کم درآمد امشب واریز می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر علیرضا توکلی کاشی با حضور در برنامه بی قاب بی نقاب به موضوع پرداخت یارانه در اقتصاد ایران پرداخت و اظهار کرد ...
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مهر: غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتقاد از نحوه اجرای هدفمندی یارانه ها گفت: احمدی نژاد، آمد و گفت این بی عدالتی است که بنزین لیتری 2 هزار تومان تمام شود و ما به خودروها لیتری 500 تومان دهیم. احمدی نژاد گفت که مجبور می شویم 1,500 تومان از بیت المال بگیریم ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع عمومی بانکها با صدور حکمی سرکار خانم نرگس نجفی را به عنوان "عضو هیأت مدیره بانک توسعه صادرات ایران" منصوب کرد ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
هرچند هدف از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها کمک به بخش تولید از محل درآمدهای ناشی از حذف یارانه های انرژی و همچنین حذف یارانه ثروتمندان و کمک به دهک های پایین جامعه بوده، اما برآوردهای کارشناسی این مرکز نشان می دهد بعد از گذشت چند سال از اجرای این برنامه هیچ کدام از این اهداف آنگونه که باید ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گفته ی معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی، از این تعداد 7 هزار و 400 نفر از محل اعتبارات هدفمندی یارانه ها و سازمان بهزیستی از بیمه بازنشستگی بهره مند هستند و 3 هزار و 400 نفر نیز از محل بیمه ی عشایر و روستائیان، مشمول پوشش بیمه باز نشستگی می باشند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مددجویانی که از گذشته مستمری دریافت می کردند افرادی هستند که هم از محل اعتبارات دستگاه مربوطه (بهزیستی و کمیته امداد) و هم از محل هدفمندی یارانه ها مستمری دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل تأمین اجتماعی اصفهان گفت: امسال با توجه به کمبود بودجه دولت، برای بیمه خبرنگاران جدید محدودیت هایی اعمال شدوازمحل هدفمندی یارانه ها نیز بودجه ای برای بیمه خبرنگاران لحاظ نشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با واریز یارانه نقدی در ساعت 24 روز دوشنبه بیستمبهمن ماه 99، پرداخت یارانه نقدی به 120 مین ایستگاه خود خواهد رسید و در دهمین سال خود قرار خواهد گرفت. هدف از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها چه بود و در این ده سال که از پرداخت یارانه نقدی می گذرد قدرت خرید یارانه 45500 تومانی چقدر تغییر کرده است؟
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یکصد و بیستمین مرحله یارانه نقدی مربوط به بهمن ماه سال جاری دوشنبه 20 ام بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
احمدی نژاد در جدیدترین اظهارات عجیب خود وعده یارانه 2.5 میلیون تومانی داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در گفتگویی با محمود احمدی نژاد به این موضوعات پرداخته شد: اینکه چرا تحریم هایی که قرار بود کاغذ پاره باشد اما تاثیرات غیرقابل انکاری بر جاگذاشت و همین طور هدفمندی یارانه ها عدالت اجتماعی را به ارمغان نیاورد و اختلاف طبقاتی و شکاف در دهک های اقتصادی همچنان کشور را از مسیر توسعه پایدار دور نگاه داشته ...