پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۱۷:۱۵Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هدفمندی یارانه ها»

دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۶    
در راستای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها نخستین دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های کاشمر نصب شد تا این شهرستان با نصب کارتخوان ها خود را برای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان آماده کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست عصر امروز سه شنبه 7 تیر ماه 1401 کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به پیگیری نمایندگان درباره واریز نشدن سهم 10 درصدی وزارت بهداشت از سرفصل هدفمندی یارانه ها و نیز سهم یک درصد این حوزه از درامد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده گفت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کسانی که برای دریافت یارانه، ثبت نام یا اعتراض خود را ثبت و یا هنوز اقدامی انجام نداده اند، توجه داشته باشند سازمان هدفمندی یارانه ها هنوز پیامکی در این خصوص ارسال نکرده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در چند هفته اخیر با شروع طرح هدفمندی یارانه ها و مردمی سازی آن، حذف ارز ترجیحی و اصلاح نظام یارانه ای کشور برای اقتصاد کشور مطلوبیت های بی شمار دارد. موضوع ارز 4200 تومانی و ایجاد نظام ارز چندنرخی مشکلات فراوانی برای اقتصاد ایران به وجود آورده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قبلاً ارز ترجیحی به عده ای نورچشمی داده می شد و در شرایط جدید و با اعطای یارانه به مردم افزایش عدالت اقتصادی را در کشور خواهیم داشت.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۱    
سازمان هدفمندی یارانه ها تاکنون زمان مشخصی برای واریز یارانه معیشتی در تیرماه اعلام نکرده؛ اما تجربه ماه های گذشته نشان می دهد تاریخ بیستم یا بیست و یکم هر ماه زمان پرداخت یارانه هاست؛ البته عدم اطلاع رسانی در مورد برنامه های اقتصادی دولت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۵:۱۳    
به دنبال صحبت های شب گذشته رئیس جمهور، سازمان هدفمندی یارانه ها آخرین وضعیت مربوط به بررسی درخواست جاماندگان و معترضان یارانه جدید را اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال صحبت های شب گذشته رئیس جمهور، سازمان هدفمندی یارانه ها آخرین وضعیت مربوط به بررسی درخواست جاماندگان و معترضان یارانه جدید را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری فارس گفت: در حال حاضر تمام برنامه و فشارهای ما پیرامون جذب حداکثری اعتبار 1600 میلیارد تومانی به صنایع است که تاکنون 550 میلیارد تومان آن جذب شده و کمتر از یکماه فرصت برای بهره مندی از این اعتبار از محل هدفمندی یارانه ها هست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وظیفه رسیدگی به درخواست معترضان و جاماندگان یارانه معیشتی با وزارت رفاه است و سازمان هدفمندی یارانه ها فقط مطابق لیست ارائه شده از سوی وزارت رفاه یارانه معیشتی را واریز می کند.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها از ارسال فهرست متقاضیان جدید یارانه به وزارت رفاه خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۹    
به دنبال صحبت های شب گذشته رئیس جمهور، سازمان هدفمندی یارانه ها آخرین وضعیت مربوط به بررسی درخواست جاماندگان و معترضان یارانه جدید را اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
پیش از میرکاظمی هم، طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها به این نکته اشاره کرده بود که اگر معترضین در پایش وزارت کار جزو 9 دهک ابتدایی تشخیص داده شدند، تنها یارانه واریزی اردیبهشت ماه برای این افراد قابل برداشت خواهد بود.
سلام نو / الف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ارسال پیامک با شماره های ناآشنا و البته مربوط به اشخاص، در مدت گذشته از شروع ثبت نام و اعتراض برای یارانه، ادامه دارد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها همچنین در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به درخواست معترضان یارانه معیشتی گفت: رسیدگی به درخواست این افراد از ابتدا با وزارت رفاه بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۶۰ سایت دیگر  
کسانی که برای دریافت یارانه، ثبت نام یا اعتراض خود را ثبت و یا هنوز اقدامی انجام نداده اند، باید توجه داشته باشند که تاکنون سازمان هدفمندی یارانه ها پیامکی در این رابطه ارسال نکرده است ...
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به ورود به ماه جدید، در حال حاضر این سوال مطرح است که واریز یارانه ها در تیر ماه هم اتفاق خواهد افتاد؟ مردم هنوز نمی دانند قرار است یارانه تیر همچون یارانه اردیبهشت و خرداد نقدی به حساب آنها واریز شود یا این یارانه به صورت کالابرگ در اختیارشان قرار می گیرد؟
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها تاکنون زمان مشخصی برای واریز یارانه معیشتی در تیرماه اعلام نکرده؛ اما تجربه ماه های گذشته نشان می دهد تاریخ بیستم یا بیست و یکم هر ماه زمان پرداخت یارانه هاست؛ البته عدم اطلاع رسانی در مورد برنامه های اقتصادی دولت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: سیاست های کلی و مصوب تأمین اجتماعی ابلاغی رهبری، حمایت جامعه را به سمت گروه های هدف و نیازمندان سوق داده و پرداخت یارانه ها را هدفمند می کند که برای این کار پایگاه اطلاعاتی ملی رفاهی با استفاده از شناسنامه اقتصادی اجتماعی خانوارها ایجاد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - این روزها که موضوع اصلاح هدفمندی یارانه ها به طورجدی از سوی دولت سیزدهم در حال پیگیری است. مسئله تجربه اشتباه ارز ترجیحی درگذشته و آثار و پیامدهای حذف آن در جامعه همچنان پربحث ترین سوژه رسانه ها و کارشناسان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۴    
پاکدشت - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاکدشت گفت: اصناف شهرستان در دوران شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در همراهی مردم و دولت خوش درخشیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرمرکز آمار و فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت گفت: برای بیمه همگانی سلامت سه دهک اول جامعه ظرف 45 روز بیش از 38 میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها هزینه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۰    
ارز ترجیحی زمینه ساز رانت و فساد بود و منابع مالی کشور به جیب عده ای خاص سرازیر می شد. طرح جدید هدفمندی یارانه ها که بر اساس آن، یارانه به صورت مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد به معنای حذف این بستر فساد است. دولت همان یارانه را پرداخت می کند اما روش اعطای آن تغییر کرده است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده ادوار مجلس که به برخی روندها در دولت انتقاد دارد، در عین حال معتقد است دولت گام های مناسبی در راستای رفع برخی مشکلات اساسی همچون بحث چند نرخی بودن ارز و هدفمندی یارانه ها برداشته و با این حال تاکید دارد هنوز در مواردی نیاز به انجام اصلاحاتی جدی هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۲    
کارشناس هدفمندی یارانه ها نوشت: تجربه فروش کوپن های روزانه دانشجویان در کشور هایی مانند ایتالیا یا تجربه سبدکالا در دولت روحانی به خوبی بیان گر انحراف بزرگ و کیفیت پایین مدل کالابرگ است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
دامغان- رئیس اتحادیه نانوایان دامغان گفت: در راستای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها از صبح امروز دوشنبه 48نانوایی شهرستان به کارت هوشمند الکترونیکی مجهز شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، دشتیاری، قصرقند در مجلس گفت: هدفمندی یارانه ها و حذف کامل ارز ترجیحی باعث ایجاد شوک تورمی در جامعه شد و برخی کالا ها تا 400 درصد افزایش قیمت پیدا کرد و در نهایت یک یارانه معیشتی 300 تا 400 هزارتومانی به مردم داده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
بعد از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها و آغاز اعتراضات نسبت به مشمول نبودن برخی دهک ها در این طرح، این روزها تعداد زیادی از شهروندان با ارسال گسترده پیامک های جعلی قطع یارانه در یزد مواجه شدند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۷:۱۸    
به گزارش ایسنا، دولت سیزدهم در تبصره 14 بودجه 1401 و از محل هدفمندی یارانه ها 850 میلیارد تومان به شیر مدارس اختصاص داد. وزارت آموزش و پرورش نیز اعلام کرد که قصد دارد طرح بسته امنیت غذایی را با پوشش سه تا پنج میلیون دانش آموز در مناطق محروم در سال جاری اجرایی کند که هم اکنون در تعدادی از مناطق کشور ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هدفمندی یارانه ها گفت: بهترین نحوه توزیع یارانه، پرداخت یارانه نقدی است چرا که مستقیم به هدف اصابت خواهد کرد، در این شرایط خانوار ها با توجه به نیاز خود و مبلغ موجود در حساب اقدام به خرید کالا های اساسی می کنند ...
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم ایران اسلامی در آینده نه چندان دور از مزایای طرح هدفمندی یارانه ها بهره مند شده و مشکلات اقتصادی کشور به تدریج از میان برداشته خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یارانه معترضان کی قابل برداشت است؟ این پرسشی است که عمده مردم این روزها با آن مواجهند، سازمان هدفمندی یارانه ها می گوید تا تیر ماه از پرداختی جدید خبری نیست اما در هفته پیشرو اتفاقات مهمی در رابطه با جاماندگان و معترضان یارانه جدید خواهد افتاد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای هر طرحی در ابتدای کار با مشکلات و نارسایی هایی مواجه است و بزودی با رفع نواقص مرحله جدید طرح هدفمندی یارانه ها ، مزایای آن به کام مردم شیرین خواهد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۳    
به گزارش سایت طلا ، دولت سیزدهم در تبصره 14 بودجه 1401 و از محل هدفمندی یارانه ها 850 میلیارد تومان به شیر مدارس اختصاص داد. وزارت آموزش و پرورش نیز اعلام کرد که قصد دارد طرح بسته امنیت غذایی را با پوشش سه تا پنج میلیون دانش آموز در مناطق محروم در سال جاری اجرایی کند که هم اکنون در تعدادی از مناطق ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۱۸    
به گزارش آوات نیوز،دولت سیزدهم در تبصره 14 بودجه 1401 و از محل هدفمندی یارانه ها 850 میلیارد تومان به شیر مدارس اختصاص داد. وزارت آموزش و پرورش نیز اعلام کرد که قصد دارد طرح بسته امنیت غذایی را با پوشش سه تا پنج میلیون دانش آموز در مناطق محروم در سال جاری اجرایی کند که هم اکنون در تعدادی از مناطق ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۰    
سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ ✅ قرار براین بود که هدفمندی یارانه ها با آزاد سازی چهار قلم کالا و اصلاح قیمت کالاهای اساسی با پرداخت مبلغ 300 و400 هزارتومان بعنوان کمک معیشتی، ریل اقتصادی کشور در مسیر اصلاح اصلی خود قرار گرفته و به ثبات برسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: از ابتدای اصلاح هدفمندی یارانه ها 34 فقره احتکار کالا در استان شناسایی و به تعزیرات معرفی شده اند که میزان محکومیت آنها 72 میلیارد ریال بوده است و همچنین در این مدت با افزایش غیر قانونی مواد شوینده از سوی کارخانجات جلوگیری شده است.
هدفمندی یارانه ها اگر چه قانون مصوب مجلس است راهی جز اجرای آن وجود ندارد، اما همراه با این قانون که نوعی جراحی اقتصادی است باید اصلاحات ساختاری نیز در کشور دنبال شود
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار ایلام با بیان اینکه نانوایی های ایلام به کارتخوان هوشمند مجهز شدند، گفت: این طرح در راستای اجرای هدفمندی یارانه ها در همه نانوایی های کشور اجرا می شود.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برداشت یارانه مسدودی واریزی به متقاضیان منوط به پایش اطلاعات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و بلافاصله پس از اعلام این وزارتخانه افراد می توانند آن را برداشت کنند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون رفاه وزارت تعاون گفت: ما اطلاعات اندازه و بُعد خانوار را از سازمان هدفمندسازی یارانه ها می گیریم که در این زمینه دو قسمت هستند، کسانی که تا کنون یارانه نگرفته اند و همچنین کسانی که خانوار آنها تفکیک شده است ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۷   + ۱۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برداشت یارانه مسدودی واریزی به متقاضیان منوط به پایش اطلاعات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و بلافاصله پس از اعلام این وزارتخانه افراد می توانند آن را برداشت کنند.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ارسلان غمگین با اشاره به اینکه اعتبار عملیاتی کردن طرح طرح کسب و کار و معیشت مرزنشینان خوزستانی از محل سازمان هدفمندی یارانه ها تامین خواهد شد، گفت: اداره کل دارایی و امور اقتصادی استان در شناسایی و طبقه بندی مجوزهای کسب و کار در مناطق مرزی در قالب این طرح باید ورود کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون سیاسی اداره عقیدتی - سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: ادامه مسیر هدفمند کردن و مردمی سازی یارانه ها و پیشگیری از رانت خواری بهترین راه حفظ اقتصاد در مقابل تکانه های شدید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۹    
گروه استان ها-رئیس منطقه 6 سازمان بازرسی با بیان اینکه توزیع یارانه های غیر هدفمند در گذشته باعث سو استفاده های جدی می شده، گفت: اکنون با کاری که دولت انجام می دهد به مرور و در آینده شرایط بهتر و مشکلات به ویژه در بحث قاچاق و احتکار کمتر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها نصب دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های استان آغاز شد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۵:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت مسئولیت پذیر است گفت: پیامد خطرناک سیاست ارز ترجیحی تخلیه ذخایر ارزی بود، عده ای می خواستند کشور را به بن بست بکشانند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
از آنجایی که یارانه خرداد ماه از امشب ساعت 24 بیست و یکم خرداد ماه قابل برداشت خواهد بود اما هنوز افرادی هستند که برداشت یارانه برایشان ممکن نیست. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، یارانه چه کسانی قابل برداشت نیست؟ ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۱:۲۳    
برترین ها هالک ایرانی مورد حمله قرار گرفت | هالک ایرانی به دردسر افتاد درگیری احسان علیخانی با خانم داور | ژاله صامتی برنامه را ترک کرد پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: یارانه خرداد ماه از امشب ساعت 24 بیست و یکم خرداد ماه قابل برداشت خواهد بود. ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها مبالغ واریزی یارانه کمک معیشتی مرحله 136 از ساعت 24 روز شنبه 21 خرداد 1401 قابل برداشت شد.