دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۳۸Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق اضطراری»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
این پروژه ها شامل ترمینال جدید فرودگاه به مساحت 7800 متر، ساختمان یگان حفاظت هواپیمایی و پروژه توسعه اپرون و همچنین ساختمان تأسیسات مرکزی و نیروگاه برق اضطراری بوده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دانشگاه علوم پزشکی کردستان درخصوص حادثه قطعی برق در بیمارستان امام حسین (ع) بیجار بر اثر فعالیت های عمرانی در بیمارستان مذکور، بیانیه صادر کرد. در راستای تنویر افکار عمومی و شفافیت موضوع، پیرو قطعی برق یک ساعته در بیمارستان امام حسین(ع ) بیجار بیانیه ای صادر کرد. ...
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در این اطلاعیه ابزار امیدواری شده تا مسوولان آبفا در فرصت باقیمانده نسبت به راه اندازی برق اضطراری برای ایستگاه مذکور اقدام کنند. قطعی برق شهر خمام و برخی از مناطق روستایی به دلیل انجام تعمیرات پیشگیرانه روی دو کیلومتر از خطوط فشار متوسط هوایی که طی اطلاعیه روز گذشته ی اداره برق قرار بود در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۲    
به منظور تجهیز ستاد های بحران امروز 130 دستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری و تجهیزات اطفای حریق مراتع و جنگل ها تحویل شهرستان های استان شد.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
برخلاف تصور وزارت نیرو که فکر می کنند شبکه برق کنونی در شرایط بحرانی کافی است ما خواستار ایجاد سیستم برق اضطراری هستیم تا در شرایط بحرانی مراکزی مانند بیمارستان ها بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران: زیرساخت های برق اضطراری برای حوادث احتمالی مانند زلزله در شهر تهران آماده نشده است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از وزارت نیرو در مورد سامانه برق اضطراری بیان کرد: سیستم برق موجود بر اساس بررسی های کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، کافی نبوده بنابراین درخواست برق اضطراری در هنگام زلزله برای تهران داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای تامین برق اضطراری تهران کار ویژه ای انجام نگرفته در حالیکه برق اضطراری، گاز اضطراری و قطع گاز در زمان بروز حوادث الزامی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که وزارت نیرو برای برق اضطراری در زمان بحران به منابع نیاز دارد ما حاضریم در شورای شهر برای تأمین پول، مبلغی را در فیش برق اعمال کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران بر ضرورت ایجاد سیستم برق اضطراری برای تهران در هنگام زلزله تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: در مورد برق اضطراری تهران هیچ کار ویژه ای انجام نشده و وزارت نیرو فکر می کند همین سیستمی که دارد کافی است، در حالی که کمیسیون سلامت آنرا کافی نمی داند و خواهش می کنم این موضوع پیگیری و گزارشی درباره آن به شورای شهر داده شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۰۶    
نهمین رزمایش سراسری آماده به کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری کرمانشاه – کرمی - ابتکار : نهمین رزمایش سراسری آماده به کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری با حضور فرمانده پدافند غیرعامل کشور همزمان با سراسر کشور در شرکت برق منطقه ای غرب برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: انرژی برق بخش مهمی از چرخه اقتصاد کشور به شمار می رود و آرامش و امنیت جامعه در گروی وجود آن است؛ بنابراین تمام تلاش همکارانم در این شرکت تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در حاشیه نهمین رزمایش قطع برق ادارات گفت: 70 دستگاه اجرایی با 173 مرکز، به مولّد برق اضطراری مجهز شده تا در شرایط بحران و قطع برق، از آن استفاده لازم به عمل آورند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش آماده به کار مولدهای برق اضطراری در سراسر کشور با دستور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از برگزاری نهمین رزمایش کنترل آماده به کار مولدهای برق اضطراری خبر داد و گفت: خوشبختانه پس از قطع برق مراکز مورد نظر مولدهای برق اضطراری وارد مدار و پس از یک ساعت نیز از مدار خارج و مراکز مذکور به برق شهر متصل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مانور آماده بکاری مولدهای برق اضطراری سیستان و بلوچستان به صورت همزمان با سایر مناطق کشور به صورت ویدیو کنفرانس و با رمز یا رسول الله (ص) برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش آماده بکاری مولد های تامین برق اضطراری در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری ایلام گفت: همزمان با سراسر کشور نهمین رزمایش قطع برق مراکز ثقل استان و بکارگیری مولدهای برق اضطراری امروز شنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۱    
در نهمین رزمایش کنترل آماده به کاری مولد های برق اضطراری، پنج مرکز حساس مجهز به برق اضطراری سنجش شدند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: برقراری برق مراکز حیاتی کشور در زمان بروز حادثه، در کمتر از یک دقیقه، انجام می شود. به گزارش روزانه نیوز به نقل از صدا و سیما ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش کنترل آماده به کاری مولدهای برق اضطراری به مناسبت هفته پدافند غیرعامل همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد. به گزارش سپهرغرب به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش آماده بکار بودن مولد های برق اضطراری سازمان های حیاتی و حساس و مهم همزمان با سراسر کشور در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۷    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی گفت :همزمان با سراسر کشور نهمین رزمایش سراسری آماده به کار مولد های برق اضطراری در تبریز برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: نهمین رزمایش سراسری قطع برق تعدادی از دستگاه های اجرایی از سوی شرکت توزیع برق استان سمنان به اجرا درآمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در نهمین رزمایش سراسری مولدهای برق اضطراری اعلام کرد که آمریکا به دنبال جنگ علیه زیرساخت های حیاتی ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش به کارگیری مولدهای برق اضطراری در گیلان همزمان با سراسر کشور و به مناسبت هفته پدافند غیرعامل امروز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نهمین رزمایش سراسری مولد های برق اضطراری امروز در بیش از 250 مراکز حیاتی کشور، عملیاتی شد.
سردار دکتر غلامرضا جلالی با بیان اینکه دشمن از اقدام نظامی علیه ایران مایوس شده است گفت: آمریکا به دنبال جنگ علیه زیرساخت های حیاتی ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه های هفته پدافند غیر عامل را تشریح کرد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دیزل ژنراتور ها از انواع مولد های الکتریکی برای تامین برق هستند که در انواع مختلف و برای تامین برق اضطراری یا حالت کار دائم بهره برداری می شود. قیمت دیزل ژنراتور از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب دستگاه به شمار می رود که فاکتور های متعددی این قیمت را تحت تاثیر قرار می دهند.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۳:۲۳    
موتور ژنراتور ها برای تامین برق در واحد های مسکونی، تجاری و صنعتی کاربرد دارند و برای تامین برق بدون وقفه به کار می روند که با توجه به سوخت موتور در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با نصب و راه اندازی یک دستگاه منبع تغذیه بی وقفه جریان برق، قابلیت اطمینان سیستم برق اضطراری تجهیزات استراتژیک دیتا سنتر مرکز تلفن و شبکه دوربین های مداربسته مستقر در ساختمان مرکزی بندرامام(ره) افزایش یافت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
محسن ارجمندی اظهار داشت: در راستای خدمات دهی هر چه بهتر به شهروندان طی یک ماه اخیر تعداد 17 تقاطع مهم سطح شهر به سیستم برق اضطراری مجهز شد. به گزارش فرتاک نیوز ، وی افزود: این تقاطع ها شامل تقاطع های بسیج، سه راه 22 بهمن، سه راه حافظیه، سی متری اول، سی متری دوم( نوبهار)، چهار راه آتش نشانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی،پشتیبانی و رفاه دادگستری گلستان گفت: برای جلوگیری از وقفه در پاسخگویی به مردم؛ سه دستگاه دیزل ژنراتور در حوزه های قضایی استان نصب و راه اندازی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۲    
ژنراتور برق اضطراری وتقویت کننده نیرویی در سپاه قائم شهر با حضور آیت الله معلمی عضوخبرگان رهبری و نیز سرهنگ جواد بخشی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا به بهره برداری رسید.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۰    
ویستا الکترونیک تاو مشاور شما در انتخاب و تجهیز سازمان متبوع تان برای برقراری سیستم های برق اضطراری در اندازه و توان های مختلف و متنوع است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۰    
یو پی اس، دستگاهی است برای تأمین موقتی برق مصرف کننده تا زمان برقراری برق اضطراری و یا بازگشت برق. در این دستگاهها برق شهری با تبدیل به برق مستقیم برای شارژ باتری استفاده میشود و در هنگام نبود برق، برقِ خروجیِ یو پی اس با انرژی باتری یا باتریهای آن و با کمک اینورتر مهیا میگردد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۱    
با اهمیت یافتن هر چه بیشتر حفظ داده ها و امنیت آنها، دستگاههای یو پی اس که تامین کننده برق اضطراری اند به جزئی اساسی از کار و سیستم ما تبدیل شده اند. دستگاههای یو پی اس به دو گروه اصلی آفلاین و آنلاین یا دو بار تبدیل، قابل تقسیم بندی هستند ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۴:۱۹    
همزمان با سومین روز از هفته دولت و با حضور طاهری فرماندار تاکستان ، طاهرخانی معاون برنامه ریزی فرمانداری،بازیار بخشدار اسفرورین ، طاهرخانی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان و مسئولین بخشی پروژه تامین برق اضطراری ،ساخت اتاقک ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بانک سرمایه در خصوص تست برق اضطراری دیتاسنتر در تاریخ 29 مرداد ماه 99 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با خرید دو دستگاه دیزل ژانراتور، برق اضطراری ایستگاه پمپاژ چشمه لنگان و ایستگاه پمپاژ شماره دو آبرسانی به فریدونشهر، تامین شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گفته آنان این قطعی به خاطر بدهی برج میلاد به برق منطقه ای نبوده است، اما این بدهی وجود دارد. گفته می شود که طی چند مرحله، اخطاریه قطع به آنان ارسال شده و در حال حاضر برق این مجموعه پایدار است. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
خرداد: منبع آگاه گفت: بدهی، عامل اصلی قطعی برق برج میلاد است. یک منبع آگاه در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: به دلیل بدهی برج میلاد به اداره برق، برق برج در حال حاضر قطع و از برق اضطراری استفاده می کنیم. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار ایرنا از منابع خبری مختلف کسب کرد، سامانه برق اضطراری این برج جوابگوی نیاز کل مجموعه بوده و علت قطعی هم در دست بررسی است. خبر قطع برق برج به دلیل بدهی در حالی طی حوالی ساعت 12:30 در شبکه های اجتماعی منتشر شد که تاکنون هیچ یک از منابع رسمی نسبت به آن [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برق برج میلاد امروز، چهارشنبه قطع شد و پس از دقایقی از طریق به کارگیری سامانه برق اضطراری خود مجموعه دوباره جریان یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
زینب طاری : بررسی ها نشان می دهد ایران در دوره های مختلف با خاموشی ها یا نوسانات شدید برق روبه رو شده است. با توجه به نوسانات برق و حساسیت پروژه ها از جمله پروژه های بانکی، دیتاسنترها، بیمارستان ها و با توجه به التزام صنایع مختلف برای بهره مندی از برق اضطراری در شرایط فنی مناسب ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از مدیران ادارات و مراکز حساس درخواست کرد در راستای ارائه خدمات بهتر به عموم مردم استفاده از ژنراتور و برق اضطراری را در دستور کار خود قرار دهند.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند با تأکید بر اینکه ادارات دولتی باید مصرف برق خود را مدیریت کنند، گفت: در صورت مشاهده مصرف بیش ازحد برق توسط ادارات دولتی برق آن ها قطع خواهد شد و باید از برق اضطراری استفاده کنند.