دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق اضطراری»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:برگزاری مانور آمادگی مولدهای برق اضطراری در تاسیسات آبرسانی گیلان.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶    
به جرات می توان گفت بدون برق کارها از روال عادی خارج خواهد شد و طولی نخواهد کشید که عوارض ناشی از قطعی برق در زندگی ما نمایان خواهند شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت مصرف انرژی نیازمند فرهنگ سازی گسترده تری است. شرکت گاز استان اصفهان در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در مانور کاهش برق مصرفی دستگاه های اجرایی استان، بصورت 100درصدی از برق اضطراری تولید شده از ژنراتورهای خود به ظرفیت 750 کیلو وات بر ساعت استفاده کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در حال حاضر دو دستگاه دیزل تامین برق اضطراری در منطقه مستقر شده که تا پایان امشب برق مورد نیاز 300 مشترک تامین شود.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان با نوشتن نامه های جداگانه ای به استانداران سه استان تحت پوشش، به مدیریت برق تابستان 1400 و بکارگیری مولد های برق اضطراری تاکید کرد.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مانور آمادگی سیستم های تامین برق اضطراری در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و مدیرکل بحران وزارت نیرو به صورت ویدئو کنفراس همزمان با سایرشرکت های آب وفاضلاب کشور برگزارشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با اشاره افزایش مصرف برق در ماه های آینده گفت: تامین، استقرار و آماده به کارکردن مولدهای برق اضطراری در مراکز و زیرساخت های دستگاه های اجرایی استان مدنظر باشد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: محمود واعظی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با غنی سازی 60 درصد گفت: طبیعی است که فعالیت های ما صلح آمیز است و همه این اقدامات طی یادداشتی به آژانس اطلاع داده می شود که ما با چه هدفی این اقدامات را انجام می دهیم. ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: هم اکنون برق اضطراری تاسیسات نطنز وصل است و در روزهای آینده برق اصلی وصل می شود. وی افزود: تک تک سانتریفیوژها در حال بررسی هستند و سانتریفیوژهای آسیب دیده جایگزین می شوند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: هم اکنون برق اضطراری تاسیسات نطنز وصل است و در روزهای آینده برق اصلی وصل می شود. وی افزود: تک تک سانتریفیوژها در حال بررسی هستند و سانتریفیوژهای آسیب دیده جایگزین می شوند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: خرابکاری در محل توزیع برق و کابل مربوط به باطری های برق اضطراری بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: خرابکاری در محل توزیع برق و کابل مربوط به باطری های برق اضطراری بوده است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در واکنش به اقدام خرابکارانه در سایت هسته ای نطنز گفت: سیستم برق اضطراری سایت همین امروز راه اندازی شده و بقیه امور هم پیش خواهد رفت.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تابلو چنج اور وظیفه تعویض بین منابع تامین جریان برق را برعهده دارد. به کمک این نوع تابلو میتوان از دو منبع تامین جریان برق شهری و برق اضطراری استفاده کرد به این صورت که در هر زمان فقط یکی از منابع مورد استفاده قرار می گیرد. این تابلو در دو نوع دستی و اتوماتیک به بهره برداری می رسد.
رییس سازمان انرژی اتمی اقدام تروریستی روز یکشنبه در سایت نطنز را "خرابکاری" خواند و گفت: قطعا این اقدام خرابکاری بود. حادثه ای نبود که اتفاقی روی داده باشد. سیستم های امنیتی به این مساله ورود پیدا کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سرنخ های خرابکاری در سای نطنز پیدا شده است، گفت: سیستم برق اضطراری سایت همین امروز راه اندازی شده و بقیه امور هم پیش خواهد رفت.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سرنخ های خرابکاری در سایت نطنز پیدا شده است، گفت: سیستم برق اضطراری سایت همین امروز راه اندازی شده و بقیه امور هم پیش خواهد رفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۱    
در برخی مکان ها مانند اتاق سرور رایانه ها و اتاق عمل که در صورت قطع برق شهر به برق اضطراری طولانی مدت نیاز است، به دلیل بالا بودن مدت زمان و مقدار مصرف نمی توان از یو پی اس استفاده کرد. در اینگونه موارد باید توسط یک ژنراتور برق (عموما یک دیزل ژنراتور)، برق اضطراری را تأمین کنیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
قاسم جلیلی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مانور سراسری قطعی برق سایت های تلفن همراه استان در جهت ارتقای آمادگی اپراتورهای تلفن همراه و سنجش میزان تاب آوری سایت ها در مواجهه با مخاطرات طبیعی انجام می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: تاکنون 70 دستگاه اجرایی استان سمنان، به 173 دیزل برق اضطراری مجهز شده اند و لازم است سایر دستگاه ها نیز نسبت به انجام این مهم اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۵    
به گفته مدیر کل پدافند غیر عامل استان کرمانشاه شماردستگاه های مولد برق اضطراری در استان به 153 عدد در سطح استان رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سینما ملت در رزوهای جشنواره فیلم فجر چندبار به علت مشکلات فنی دچارخاموشی سالن های سینما شد که روابط عمومی آن در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار ما گذاشت.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
خسرو صادق نیت رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) با اشاره به قطعی برق مناطق تهران و احتمال قطعی برق در بیمارستان ها، بیان کرد: در مورد این موضوع همه بیمارستان ها، از جمله بیمارستان ما برنامه دارد و برای این شرایط از برق اضطراری استفاده می کنیم. اگر برق قطع شود، به ژنراتورهای برق اضطرار وصل می شویم ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن -صادق طاهری مدیر پروژه های برق: بخش پروژه های برق در کارنامه خود، احداث SVC ها، برق رسانی به پروژه افزایش ظرفیت کوره های فولادسازی، بومی سازی راکتور سری کوره ها، احداث پست های برق همچون S800 و S900 ، توسعه پست اصلی230کیلو ولت ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۰    
گیل خبر/ سرویس استانی: شرکت توزیع برق گیلان طی اطلاعیه ای که در اختیار واحدهای تولیدی قرار داده است، قطع برق اضطراری آن ها طی ساعات مختلف روز 30 دی را اعلام کرده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به قطعی برق در چند روز اخیر در تهران، یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، خطاب به وزارت نیرو بیان داشت: اگر واقعا این وزارتخانه ناچار است که برق واحد های صنعتی را هم قطع کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان در حاشیه مانور قطع 24 ساعته برق در بندرگاه انزلی گفت : این رزمایش دستاورد بسیار بزرگی برای این اداره کل بدنبال داشت و توانست برق اضطراری را به پست های اسکله های یک تا 10 خود با موفقیت منتقل کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۱    
رزمایش قطع 24 ساعته برق بندرانزلی با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور ارزیابی و عملکرد مولدهای برق اضطراری در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران در واکنش به گله شهروندان در باره قطعی ناگهانی برق در روزهای اخیر گفت که این کار را مرکز کنترل توزیع برق کشور انجام بر اساس اضطرار انجام می دهد و به همین دلیل هم قابل پیش بینی و زمان بندی نیست.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۳:۲۰    
موتور برق ها از انواع تامین کنندگان انرژی الکتریکی هستند که در اندازه های مختلف و با سوخت بنزینی، گازی و یا دیزلی در مقیاس خانگی و صنعتی قابل بهره برداری می شوند. تولیدکنندگان بسیاری در صنعت برق تامین کننده انواع موتور برق ها برای تامین برق اضطراری و یا دائم هستند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره بر ضرورت راه اندازی برق متروی تهران برای مواقع بحران، گفت: همچنین لازم است که سازمان ها و دستگاه های زیرساختی به سیستم هشدار سریع زلزله تهران متصل شوند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهرداری قم از اتصال 23 تقاطع غیرهمسطح شهر به برق اضطراری خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - در آئینی عملیات اجرایی احداث ساختمان تاسیسات برق اضطراری و تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان بقیه الاعظم (عج) شهرستان دیلم با اعتبار 140 میلیاد ریال آغاز شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۱    
دیزل ژنراتور ها از انواع مولد های الکتریکی هستند که برای پشتیبانی و یا تامین برق اضطراری بهره برداری می شوند. تهیه دیزل ژنراتور ها در بسیاری از موارد بصورت کارکرده و دست دوم بدلیل قیمت پایین آن مورد توجه قرار می گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
این پروژه ها شامل ترمینال جدید فرودگاه به مساحت 7800 متر، ساختمان یگان حفاظت هواپیمایی و پروژه توسعه اپرون و همچنین ساختمان تأسیسات مرکزی و نیروگاه برق اضطراری بوده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دانشگاه علوم پزشکی کردستان درخصوص حادثه قطعی برق در بیمارستان امام حسین (ع) بیجار بر اثر فعالیت های عمرانی در بیمارستان مذکور، بیانیه صادر کرد. در راستای تنویر افکار عمومی و شفافیت موضوع، پیرو قطعی برق یک ساعته در بیمارستان امام حسین(ع ) بیجار بیانیه ای صادر کرد. ...
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در این اطلاعیه ابزار امیدواری شده تا مسوولان آبفا در فرصت باقیمانده نسبت به راه اندازی برق اضطراری برای ایستگاه مذکور اقدام کنند. قطعی برق شهر خمام و برخی از مناطق روستایی به دلیل انجام تعمیرات پیشگیرانه روی دو کیلومتر از خطوط فشار متوسط هوایی که طی اطلاعیه روز گذشته ی اداره برق قرار بود در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۲    
به منظور تجهیز ستاد های بحران امروز 130 دستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری و تجهیزات اطفای حریق مراتع و جنگل ها تحویل شهرستان های استان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران: زیرساخت های برق اضطراری برای حوادث احتمالی مانند زلزله در شهر تهران آماده نشده است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از وزارت نیرو در مورد سامانه برق اضطراری بیان کرد: سیستم برق موجود بر اساس بررسی های کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، کافی نبوده بنابراین درخواست برق اضطراری در هنگام زلزله برای تهران داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای تامین برق اضطراری تهران کار ویژه ای انجام نگرفته در حالیکه برق اضطراری، گاز اضطراری و قطع گاز در زمان بروز حوادث الزامی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که وزارت نیرو برای برق اضطراری در زمان بحران به منابع نیاز دارد ما حاضریم در شورای شهر برای تأمین پول، مبلغی را در فیش برق اعمال کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران بر ضرورت ایجاد سیستم برق اضطراری برای تهران در هنگام زلزله تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: در مورد برق اضطراری تهران هیچ کار ویژه ای انجام نشده و وزارت نیرو فکر می کند همین سیستمی که دارد کافی است، در حالی که کمیسیون سلامت آنرا کافی نمی داند و خواهش می کنم این موضوع پیگیری و گزارشی درباره آن به شورای شهر داده شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۰۶    
نهمین رزمایش سراسری آماده به کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری کرمانشاه – کرمی - ابتکار : نهمین رزمایش سراسری آماده به کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری با حضور فرمانده پدافند غیرعامل کشور همزمان با سراسر کشور در شرکت برق منطقه ای غرب برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: نهمین رزمایش آماده به کاری مولدهای برق اضطراری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد تا وضعیت مقابله با شرایط بحرانی در پنج مرکز شهرهای استان تهران بررسی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: انرژی برق بخش مهمی از چرخه اقتصاد کشور به شمار می رود و آرامش و امنیت جامعه در گروی وجود آن است؛ بنابراین تمام تلاش همکارانم در این شرکت تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان همزمان با هفته پدافند غیر عامل ، رزمایش کنترل آماده بکاری مولدهای تامین برق اضطراری در سطح استان با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان ،مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استانداری ...
مرآت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش آماده به کار مولدهای برق اضطراری در سراسر کشور صبح امروز با دستور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.