دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۱۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «پوری حسینی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در نامه ای به رئیس قوه قضائیه نسبت به تلاش ها برای به بن بست کشاندن رسیدگی به تخلفات سازمان خصوصی سازی و رهایی پوری حسینی از اجرای عدالت هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه پرونده رئیس سابق سازمان خصوصی سازی با رفع نواقص به دادگاه ارسال شد، گفت: هدررفت سرمایه و بیکاری کارگران مشکل اصلی خصوصی سازی ها است.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
نقش مستقیم پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی و رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در فرایند خصوصی سازی شرکت کشت و صنعت مغان سبب واگذاری این واحد تولیدی بزرگ به یک بدهکار بانکی شده است.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه ی قضائیه در جلسه شورای عالی قوه قضاییه به سازمان بازرسی ماموریت داد تا تکلیف پرونده رئیس سابق سازمان خصوصی سازی را هرچه سریع تر مشخص کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سیلوی شهرستان سنقروکلیایی که با قیمت غیرواقعی به بخش خصوصی واگذار شده بود، با پیگیری های نمایندگان مجلس و حکم دادگاه، از سازمان خصوصی سازی پس گرفته شد تا این سیلوی قدیمی و با ارزش کماکان دولتی بماند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قبیله گرایی سیاسی عامل حمایت پزشکیان از متخلفان اقتصادی مانند پوری حسینی و تاجگردون است.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
تسنیم نوشت: رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سود تقسیمی سهام عدالت میان مشمولان در سالجاری حداکثر 150 هزار تومان است گفت: زمان دقیق واریز سود مشخص نیست؛ چرا که هم شرکتها باید سود خود را به حساب این سازمان واریز کنند و هم قانون اجازه تقسیم سود بدهد. ...
آناج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۲    
توکلی مدعی است، پوری حسینی برای تغییر رای هیئت داوری از زندان مرخص شده و از طرفی در صورت ابطال واگذاری، دولت متحمل هزینه های گزاف اداره کشت و صنعت مغان خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
آن طور که رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت گفته، پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی که رسانه ها لقب آقای حاشیه را به وی داده اند، در خارج از زندان بسر می برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت گفت: پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از زندان مرخصی گرفته بود تا در هیئت داوری به نفع خریدار متخلف کشت و صنعت مغان رایزنی کند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: کامران صاحب پناه در خصوص صحبت هایی که این روزها پیرامون خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح می شود، اظهار داشت: زمانی که ما در استقلال حضور داشتیم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۵۰ سایت دیگر  
درخواست قضایی 25نماینده در پی انتشار گزارش دیوان محاسبات در مورد تخلف 12میلیاردی سازمان خصوصی سازی در واگذاری ها، 25نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به حجت الاسلام رئیسی، ریاست قوه قضاییه، خواستار بررسی علنی دادگاه های ویژه جرایم اقتصادی به تخلفات پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی شدند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
25 نماینده در پی انتشار گزارش رئیس دیوان محاسبات مبنی بر تخلف 12 هزار میلیارد تومانی در واگذاری ها در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار بررسی علنی پرونده پوری حسینی در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی شدند.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
25 نماینده در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار شدند؛بررسی علنی پرونده پوری حسینی در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شرکت هپکو بابت به تاراج رفتن تدریجی سهام بلوکی شرکت هپکو بیانیه ای صادر کردند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۱    
رئیس ستاد انتخاباتی بیگی کاندیدای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو به تشریح بداخلاقی های انتخاباتی علیه وی پرداخت.
آناج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۶    
امیرآبادی اینگونه روایت می کند: آقای پزشکیان درجلسه ی برخی اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با مسئولین دستگاه قضایی به تعریف و تمجید از پوری حسینی پرداخته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قرار است شرکت ماشین سازی تبریز به دولت برگشت داده شود. همچنین در خصوص پالایشگاه نفت کرمانشاه و نیروگاه برق شاهرود نیز کمیته داوری تشکیل شود.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد احمد علیرضا بیگی عضو هیأت تحقیق و تفحص از واگذاری های سازمان خصوصی سازی و نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اخیراً از بازگشت تعدادی از واگذاری ها در دوره ریاست میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی خبر داده است.” خصوصی سازی ایرتور لغو می شود؟” ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۳    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با بیان اینکه لغو واگذاری ماشین سازی تبریز نتیجه کشف تخلفات عمده پوری حسینی بود گفت: سایر خصوصی سازی های مهم هم به هیئت داوری ارسال شده و در دست بررسی است.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی هم مدتی پیش توسط دستگاه قضا بازداشت شد
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بازداشت موقت "میر علی اشرف پوری حسینی" رئیس سابق سازمان خصوصی سازی، که در روز 23 مرداد امسال انجام شده بود، با دستور بازپرس پرونده دو ماه دیگر تمدید شد و حالا این زمان نیز به روز های پایانی خود می رسد.
آناج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بخش دوم اوست اورتولو خبرلر عمدتا به تلاش های سیاسی برای آزادی پوری حسینی اختصاص دارد. تلاش هایی از سوی برخی پیشکسوتان دفاع مقدس و جمعی از نمایندگان مجلس.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرهیختگان: 23 مرداد سال جاری میرعلی اشرف پوری حسینی، رئیس مستعفی سازمان خصوصی سازی کشور با دستور قضایی بازداشت شد. وی از سال 1383 تا 1384 و همچنین از مهر 1392 تا مرداد سال جاری و درمجموع حدود هفت سال ریاست یکی از جنجالی ترین و پرسروصداترین نهادهای دولتی یعنی سازمان خصوصی سازی را برعهده داشت ...
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: روز گذشته نشست خبری غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه در کاخ دادگستری برگزار شد. اسماعیلی در ابتدای نشست خبری روز گذشته و در اظهاراتی به مساله خصوصی سازی اشاره کرد و با توجه به مصائبی که خصوصی سازی نادرست در کشور ایجاد و کارگران و خانواده های زیادی را دچار مشکل کرده است و با ...
نسیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۴۶    
غلامحسین اسماعیلی درباره آخرین وضعیت پرونده پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی و هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو و اینکه آیا قرار بازداشت این افراد به وثیقه تبدیل شده است یا خیر گفت: این افراد کماکان در بازداشت به سر می برند و باید دید در ادامه تحقیقات، چه مسائل و تصمیماتی پیش می آید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده پارس آباد از پاسخ های وزیر اقتصاد در مورد خصوصی سازی در حالی قانع شد که اعلام کرد: تحقیق و تفحص از روند واگذاری ها در زمان ریاست پوری حسینی بر این سازمان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: بخشی از پرونده پوری حسینی که ناظر بر اشکالات و ایرادات مطروحه در برخی از واگذاری های کلان و بزرگ است، کار های کارشناسی آن در برخی از این واگذاری ها انجام شده و برخی واگذاری ها هم مراحل پایانی خود را سپری می کند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بازداشت موقت رئیس سابق سازمان خصوصی سازی با دستور بازپرس پرونده دو ماه دیگر تمدید شد.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
بازداشت موقت میرعلی اشرف پوری حسینی،رئیس سابق سازمان خصوصی سازی کشور،دو ماه تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بازداشت موقت میرعلی اشرف پوری حسینی، رئیس سابق سازمان خصوصی سازی کشور، 2 ماه تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم: پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی 23 مرداد امسال با دستور قضایی بازداشت و راهی زندان شد. 22 مهر امسال، بازپرس شعبه رسیدگی کننده، قرار بازداشت رئیس سابق سازمان خصوصی سازی را دو ماه دیگر یعنی تا 22 آذر 98 ابقا کرده است. ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
ساعت 24- مشاور رییس جمهور و نماینده قوه مجریه در شورای نظارت بر صداوسیما در نامه ای به رئیس این شورا نسبت به نقض حقوق متهمان در صداوسیما انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده قوه مجریه در شورای نظارت در نامه ای به رئیس این شورا نسبت به نقض حقوق متهمان در صداوسیما انتقاد کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۱:۱۴    
پوری حسینی که یک ماه و نیم پیش در روز 23 مردادماه از ریاست سازمان خصوصی سازی پایین آمد و بازداشت شد و هنوز در بازداشت است، اردیبهشت ماه امسال به اتهامات متوجه خود پاسخ مفصلی داده بود. او بارها تاکید کرده است که در واگذاری ها هیات واگذاری قانون اصل 44 همه کاره هستند. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش زخم کهنه با هدف بررسی روند خصوصی سازی شرکت هپکو که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، با حواشی جالبی از صندلی خالی رئیس خصوصی سازی تا پخش یک مستند ممنوعه همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معارفه علیرضا صالح، رئیس جدید سازمان خصوصی سازی در غیاب پوری حسینی، رئیس پیشین این سازمان در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه موارد انتقاد از خصوصی سازی ها را بررسی کردیم گفت: مراحل واگذاری منطبق بر قوانین و مقررات انجام شده است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
علیرضا صالح که پیش از این معاون سازمان برنامه و بودجه بود، از سوی وزیر اقتصاد به سمت ریاست سازمان خصوصی سازی منصوب شده است.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، علیرضا صالح به عنوان رئیس سازمان خصوصی سازی منصوب شد. علیرضا صالح پیش از این قائم مقام صندوق توسعه ملی و معاون اسبق سازمان برنامه و بودجه بود. ...
آناج   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با حضور در تحریریه آناج به برخی سوالات مطرح شده پاسخ داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر علیرضا صالح، به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی سازی منصوب شد. به گزارش تابناک به نقل از خبرگزاری ها، طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصاد و دارایی دکتر علیرضا صالح معاون اسبق سازمان برنامه و بودجه کشور و قائم مقام فعلی صندوق توسعه ملی به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی منصوب شد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت یک ماه از بازداشت پوری حسینی رئیس پرحاشیه سازمان خصوصی سازی، صندولی ریاست این سازمان که قرار بود عملکرد مدیرانش جراحی بزرگی را در اقتصاد کشور رقم بزند اما این روزها خود به جراحی بزرگتری نیاز دارد، کماکان خالی است و روند واگذاری ها نیز متوقف.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
با گذشت یک ماه از بازداشت پوری حسینی رئیس پرحاشیه سازمان خصوصی سازی، صندلی ریاست این سازمان که قرار بود عملکرد مدیرانش جراحی بزرگی را در اقتصاد کشور رقم بزند اما این روزها خود به جراحی بزرگتری نیاز دارد، کماکان خالی است و روند واگذاری ها نیز متوقف.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، پوری حسینی که 23 مرداد سال جاری بلافاصله پس از استعفا از ریاست سازمان خصوصی سازی، بازداشت شد؛ متهم به تضییع اموال عمومی است. موضوع پرونده پوری حسینی به ظاهر به چند پرونده پرحاشیه مانند آلومینیوم المهدی، مغان و هفت تپه مرتبط است ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت که به زودی ماجرای برادران صدرالساداتی مشخص می شود. پیش از این یک منبع آگاه گفته بود موضوع خوداختفایی این دو برادر مطرح است. سخنگوی قوه قضائیه گفت که به زودی ماجرای برادران صدرالساداتی مشخص می شود ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
دولتمردان در حالی که پرونده پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی در قوه قضائیه در حال بررسی است، وی را پاکدست خواندند!
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: هر زمان که یک واگذاری صورت می گیرد، یک بخشی می آیند و با نیت های خاص علیه آن واگذاری شبهه افکنی می کنند که ما برای همین یک شورایی تشکیل دادیم که افرادی خارج از دولت بیایند و درباره این واگذاری ها اظهارنظر کنند. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که برخی مسئولان ارشد دولتی در روزهای اخیر از یک متهم اقتصادی دفاع کرده اند، به نظر می رسد بایستی منتظر ماند تا دستگاه قضا درباره ابهامات خصوصی سازی موضع گیری داشته باشد.