جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۳:۴۶Oct 2020 23

جدیدترین‌های «کانال اردوی شبکه سحر»

فعالیت های انتخاباتی ایات بیهار هند در شرایط وخیم شیوع ویروس کرونا در برنامه انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی می شود.
نمایش قدرت و حضور طرفداران برگزاری تجمعات و میتینگ های احزاب مخالف دولت در برنامه امشب انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر به طور زنده بررسی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی طنز پادری به کارگردانی محمد حسین لطیفی از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
روند صلح در افغانستان و سفر عبدالله عبدالله به هند به حمایت از صلح افغانستان در نگاه هفته کانال اردوی شبکه سحر بررسی خواهد شد.
فیلم سینمایی تنهای تنهای تنها به کارگردانی احسان عبدی پور از کانال اردوی شبکه سحر به نمایش در می آید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
شبکه های معاونت برون مرزی صداوسیما در آستانه سالروز اربعین سید و سالار شهدای کربلا، با تدارک ویژه برنامه هایی ویژه این ایام، حماسه بزرگ و جاودان حسینی (ع) را پاس می دارند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کانال اردوی شبکه سحر ویژه برنامه هایی برای اربعین حسینی در نظر گرفته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد نیروهای تامین کننده امنیت مراسم اربعین و اقدامات انجام شده توسط ارتش و حشد الشعبی در مبارزه با خطر نفوذ داعش و ایجاد اخلال گروه های تروریستی در برگزاری مراسم اربعین امسال، در این برنامه از انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی خواهد شد.
نگاهی به سخنان عمران خان نخست وزیر پاکستان و نارندرا مودی، نخست وزیران هند و پاکستان در سازمان ملل در خصوص کشمیر و اتهامات وارده به هند، موضوع این برنامه از انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سریال تلویزیونی پرده نشین کاری از بهروز شعیبی، برای مخاطبان اردو زبان شبکه سحر پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال تلویزیونی پرده نشین با موضوع نمایش زندگی به سبک ایرانی و اسلامی و با داستانی جذاب و پر فراز و نشیب از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنرانی عمران خان در سازمان ملل و حمایت کامل مردم و دولت پاکستان از فلسطین موضوع امشب برنامه نگاه هفته کانال اردوی شبکه سحر است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
جلسات مجلس دوگانه هند در رابطه با لایحه مربوط به طرح اصلاحات کشاورزی در برنامه امشب انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی می شود.
فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با مراسم تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و بازتاب بین المللی آن در برنامه انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر واکاوی خواهد شد.
مجموعه مستند تاریخی از پرسپولیس تا آکروپلیس در کانال اردوی شبکه سحر به معرفی این دو بنای تاریخی ایران و یونان می پردازد.
برگزاری کنفرانس تمامی احزاب مخالف دولت (آی پی سی ) تشکیل ائتلاف دموکراتیک احزاب مخالف پاکستان بر علیه عمران خان در انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی خواهد شد.
درخواست آمریکا برای اجرای مکانیسم ماشه و حواشی آن در برنامه امشب نگاه هفته که از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود، به بحث گذاشته خواهد شد.
مستند ققنوس به تشریح تفاوت های تفکر انحرافی تکفیری و اسلام واقعی برای اردو زبانان شبکه سحر می پردازد.
خیانت بحرین و امارات به آرمان فلسطین و پیش بینی ها از پیوستن عربستان به این توافق سازش با رژیم صهیونیستی در میزگرد سیاسی انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر به نقد کشیده می شود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۷    
مقاد قرارداد صلح افغانستان در قطر و نتایج مذاکرات اولیه در این برنامه از نگاه هفته کانال اردوی شبکه سحر بررسی می شود.
فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمد حسین مهدویان محصول سال 1395 از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پخش جدیدترین برنامه کانال اردوی شبکه سحر با عنوان روی خط از امشب آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی،با آغاز به پخش این برنامه، مهم ترین رخدادهای سیاسی ایران ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پس از اتمام سریال سرگشته ، مجموعه تلویزیونی حیرانی به تهیه کنندگی رضا جودی در کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حیرانی داستان مردی را روایت می کند که پس از سال ها غربت نشینی برای همراهی مادر بزرگ بیمارش به ایران باز می گردد غافل از این که ناگفته های مادربزرگ و ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سفرهای اخیر مقامات بلند پایه کشورهای مختلف به ایران و دیپلماسی قوی ایران در عرصه سیاست خارجی در این برنامه از انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر ارزیابی می شود. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سفر اعلام نشده راجنات سینگ؛ وزیر دفاع هند به ایران و دیدار وی با امیر حاتمی وزیر دفاع ایران و نیز تبادل نظر در خصوص موضوعات منطقه ای، دوجانبه، مسائل بین المللی، مسایل امنیتی منطقه ای از جمله صلح و ثبات در افغانستان با حضور کارشناسان سیاسی در این برنامه از انداز جهان بررسی خواهد شد. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۰    
نگاه هفته نشست اخیر گروه های فلسطینی و ادامه اتفاقات پس از عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی را در کانال اردوی شبکه سحر پی گیری می کند.
دلایل اهانت رسانه های اروپایی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و واکنش مسلمانان به این موضوع در این برنامه از انداز جهان به بحث گذاشته می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کانال اردوی شبکه سحر از دوبله سریال کیمیا در هند خبر داد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱    
تلاش دونالد ترامپ برای سرکوب اعتراضات ضد نژاد پرستی و دیدگاه نخبگان و رسانه های کشورهای اسلامی در برنامه امشب انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مجموعه انیمیشن “آخرین فرستاده” که در هند دوبله اردو شده و نذر امام نقوی مدیریت دوبلاژ آن را عهده دار بوده، در جدول پخش روزانه کانال اردوی شبکه سحر قرار گرفته است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ادامه واکنش های گسترده به عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی در این برنامه از نگاه هفته کانال اردوی شبکه سحر بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
تجربه تحولات شگرف درونی جوانان در حرکت به سمت کمال در مجموعه لاک جیغ تا خدا برای اردو زبانان شبکه سحر تشریح می شود.
مستند سرگشته خورشید داستان سفر پرفراز و نشیب زائرین پاکستانی حرم اباعبدالله حسین (ع) در حرکت به سمت کربلا و عبور از ایران را به زیباترین شکل روایت می کند.
غیر قانونی بودن دادگاه لاهه و عدم پذیرش احکام صادره در مورد حزب الله و حاکمیت لبنان در این برنامه از انداز جهان بررسی می شود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۱    
شکست آمریکا در تمدید تحریم تسلیحاتی ایران و واکنش های بین المللی و داخلی به این موضوع در نگاه هفته کانال اردوی شبکه سحر، بررسی می شود.
فیلم سینمایی استرداد ساخته علی غفاری با موضوع روابط ایران و شوروی در دوره بعد از جنگ جهانی دوم و غرامت جنگی از این کشور، امشب از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۱    
آخرین وضعیت میدانی در لبنان پس از انفجار بیروت و ناآرامی ها و در پی آن استعفای دولت در این برنامه از انداز جهان واکاوی خواهد شد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۲    
اختلافات دولت افغانستان در خصوص آزادی حدود 400 تن از زندانیان خطرناک طالبان طی پروسه آزاد سازی زندانیان طرفین در این برنامه از انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی خواهد شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
انفجار بیروت و ابعاد مختلف این فاجعه و نیز واکنش مقامات و شخصیت های سیاسی جهان در انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر واکاوی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
مجموعه تلویزیونی سراب به کارگردانی حسین سهیلی زاده از 16مرداد به کانال اردوی شبکه سحر می آید .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
پرونده دستگیری جمشید شارمهد؛ سردسته گروهک تندر و نیز جنایات انجام شده توسط گروه های ضد انقلاب در تازه ترین قسمت از برنامه انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر واکاوی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تله فیلم قباله به کارگردانی سید محسن یوسفی، یکشنبه 12 مرداد، میهمان اردو زبانان شبکه سحر می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تله فیلم پلیسی قباله به تهیه کنندگی علیرضا طباطبایی با بازی علی دهکردی، سعید نیکپور، سعید داخ، الهام کردا و افسانه ناصری از کانال اردوی شبکه سحر روی آنتن می رود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه آرزوی دیدار با موضوع حج و منع برگزاری آن در شرایط ویژه کرونایی از سوی عربستان سعودی، از کانال اردوی شبکه سحر در پنج قسمت متوالی پخش خواهد شد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۷    
نگاهی به دلایل ایجاد مزاحمت دو جنگنده دشمن برای هواپیمای ایرانی که در مسیر قانونی و مسافربری عازم لبنان بود،موضوع مورد بحث این قسمت از انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر است.
سریال تلویزیونی دزد و پلیس به کارگردانی سعید آقاخانی با ژانر طنز، از امروز برای اردوزبانان شبکه سحر پخش می شود.
بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مصطفی الکاظمی در برنامه امشب انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر واکاوی می شود.
برنامه نسیم زندگی با ترکیب جدید و رویکردی متفاوت از اول مرداد، میهمان اردو زبانان مخاطب شبکه سحر خواهد بود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۶    
در پی سفر مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق به ایران، روابط دوستانه دو کشور ایران و عراق و اهمیت استحکام روابط دو کشور، در این برنامه از انداز جهان کانال اردوی شبکه سحر بررسی خواهد شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین اخبار اقتصادی ایران، منطقه و جهان در کانال اردوی شبکه سحر در خبرهای اقتصادی اطلاع رسانی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با توجه به نامگذاری امسال به نام جهش تولید که با ابتکار عمل مقام معظم رهبری انجام شده است ...