جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۰:۲۶Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانال اردوی شبکه سحر»

روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طولانی ترین رشته کوه استان ایلام و جاذبه های گردشگری آن در مستند کبیر کوه از کانال اردوی شبکه سحر معرفی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، همراهی با کوهنوردان طبیعت دوست در ارتفاعات کبیر کوه، واقع در رشته کوه زاگرس در مستندی تحت همین نام به نمایش گذاشته خواهد شد ...
مستند FRAMING THE DEEP به معنی فریم های عمیق- عکاسی در اعماق از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تله فیلم حس تماس کاری از داریوش یاری از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به مردم بی دفاع لبنان در مستند راه آسمانی از کانال اردوی شبکه سحر به تصویر کشیده می شود.
حضور ایرانیان در شرق آفریقا و تاثیرات زبان فارسی بر مردم منطقه آفریقا در مستندی تحت عنوان پارسیان زنگبار از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
جنگ هسته ای آمریکا علیه ژاپن در مستند من مرگ می شوم ، زیر ذره بین کانال اردوی شبکه سحر می رود.
صعود کوهنوردان ایرانی به قله های رفیع کشور در مستند راز کوهستان از کانال اردوی شبکه سحر به نمایش گذاشته می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عملیات 125 ، داستان آتش نشانان ایرانی را در شبکه سحر روایت می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل اول مجموعه تلویزیونی عملیات 125 با ترسیم ماجراهایی از کار و زندگی چند آتش نشان ایرانی از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد ...
عبدالرحیم درانی، مدیر رادیو پشتوی برون مرزی رسانه ملی در برنامه امشب شما و سحر حضور خواهد یافت و با مخاطبان کانال اردوی شبکه سحر گفت و گو خواهد کرد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۵    
افسانه های اساطیری باقی مانده از دوران ساسانیان در مستند حوض حنا در کانال اردوی شبکه سحر روایت می شود.
شخصیت معروف ذوالقرنین در مستند تحقیقی و تاریخی خسوف ناتمام یک مرد در کانال اردوی شبکه سحر معرفی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جاذبه های تاریخی و گردشگری شهر کاشان در این قسمت از مستند راهنمای سفر در ایران به مخاطبان اردوزبان شبکه سحر معرفی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به منظور معرفی شهرهای زیبا و تاریخی ایران به مخاطبان آن سوی مرزها و نیز جدب گردشگری و توریسم ...
مبارزات شیعیان جنوب لبنان و تاثیرات انقلاب اسلامی ایران بر آنان در مستند پیرمرد و اسلحه در کانال اردوی شبکه سحر روایت می شود.
نگرش اندیشمندان هندی به شخصیت امام خمینی (ره) و تاثیرات ایشان بر تحولات زندگی مسلمانان هند در مستند آفتاب انقلاب از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
مجموعه تلویزیونی زخم کاری از مسعود آب پرور، از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
سرگذشت بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام خمینی (ره) در مستند نفس مسیحا به مخاطبان اردو زبان شبکه سحر معرفی می شود.
روایت سه زن فریب خورده عضو گروهک تروریستی منافقین در مستند دوستان در جنگ از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
دستاوردهای علمی و فناوری در حوزه صنایع پتروشیمی و نفتی در مستند صنایع پتروشیمی ایران از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
روایت تفکرات ایدئولوژیکی و نحوه زندگی اعضای گروهک تروریستی مجاهدین خلق از زبان یکی از اعضای آن در مستند اشتباه از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
ویژه برنامه های سالگرد انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر از کانال اردوی شبکه سحر تقدیم مخاطبان اردوزبان این شبکه در شبه قاره هند می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سید صادق موسوی، دبیر جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران امروز مهمان شما و سحر در کانال اردوی شبکه سحر است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، معصومه شریفیان، تهیه کننده برنامه شما و سحر از حضور سید صادق موسوی ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۸    
سفر پرفرازونشیب دختری از قاره آمریکا به ایران و سیر تحولات درونی وی در قالب مستند ارمغان از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
هنر صدا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
صداپیشه های هندی، فاز سوم دوبله سریال تلویزیونی کیمیا به زبان اردو را آغاز کردند. داوود اسکندری، مدیر کانال اردوی شبکه سحر از شروع مجدد دوبله سریال کیمیا ...
زندگی کوثر البشراوی معروف ترین مجری زن در رسانه های کشورهای عربی و محدودیت های وی برای فعالیت رسانه ای آزاد، در مستندی با نام کوثر از کانال اردوی شبکه سحر کنکاش می شود.
مجموعه تلویزیونی به کجا چنین شتابان به کارگردانی ابوالقاسم طالبی از دوشنبه شب از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مستند دیدار در مراکان حیات و حش و گونه های جانوری مراکان و اقع در استان آذربایجان غربی را به دوستداران طبیعت در کانال اردوی شبکه سحر معرفی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حیات وحش و گونه های منحصر به فرد حیواناتی از جمله کل، بز ...
کوهنوردی و صخره نوردی دردو فصل زمستان و تابستان توسط ورزشکاران جویای نام ایرانی در مستندی با نام راز کوهستان از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
روایت های دست اول از تجربه مرگ و بازگشت به دنیا در مستند کمی تا رهایی برای مخاطبان اردوزبان شبکه سحر بازگو می شود.
مجموعه تلویزیونی جذاب پازل با موضوع کارشکنی های دشمنان در فعالیت سازمان انرژی هسته ای ایران برای مخاطبان شبکه سحر در شبه قاره هند دوبله شده و از امشب پخش خواهد شد.
روایت هجرت مهاجران لهستانی در جنگ جهانی دوم به ایران و میهمان نوازی ایرانیان از آنان، در مستند فصل زندگی از کانال اردوی شبکه سحر به نمایش در می آید.
رقابت های فوتبال باشگاهی دو لیگ های سری A ایتالیا و بوندس لیگا آلمان، امروز در مجله ورزشی از کانال اردوی شبکه سحر مرور می شود.
تله فیلم باور آرامش با موضوع روانشناسی و روانکاوی برای مخاطبان اردو زبان شبکه سحر در شبه قاره هند پخش خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
هجوم طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا و درگیری های خونین آن در برنامه روی خط کانال اردوی شبکه سحر بررسی می شود.
مستندی از دلاوری های فرمانده سپاه قدس؛ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان اسوه مقاومت در دفتر نمایندگی صداوسیما در پاکستان ساخته شد و امروز از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
بعد جهانی شخصیت فرهنگی و اجتماعی سردار دل ها؛ حاج قاسم سلیمانی با حضورعلی فصیحی رامندی؛ کارشناس فرهنگی و محقق، در این برنامه از شما و سحر کانال اردوی شبکه سحر تشریح خواهد شد.
مجموعه تلویزیونی راه طولانی کاری از رضا کریمی با حضور رضا کیانیان در کانال اردوی شبکه سحر، جایگزین نابرده رنج می شود.
تله فیلم توکل کاری از سیامک خواجه وند امشب میهمان خانه های مخاطبان شبکه سحر در شبه قاره هند است.
مستند فاخر حیات آبی خلیج فارس به کارگردانی سعید ابوطالب، اطلس حیات جانوری خلیج فارس را تقدیم بینندگان اردوزبان شبکه سحر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه هفت شهر عشق مروری بر فرهنگ ملل مختلف با حضور بازیگران سینما و تلویزیونی ایرانی و خارجی از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
ایران به عنوان سرزمین صلح ادیان در مستند سرزمین مهر از کانال اردوی شبکه سحر به تصویر کشیده می شود.
مروری بر نزدیک شدن هند به تایوان و نقش آن در تقابل چین و هند در برنامه شبه قاره (The Subcontinent) امشب از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی متولد 65 به کارگردانی مجید توکلی، امشب میهمان خانه های مخاطبان کانال اردوی شبکه سحر می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم سینمایی متولد 65 ، اولین ساخته بلند سینمایی مجید توکلی ...
بررسی تاریخچه ظهور گروهک تروریستی داعش در افغانستان در این قسمت از برنامه (THE SUBCONTINENT) تولید شبکه پرس تی وی از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
موفقیت های زنان ورزشکار محجبه ایرانی در میادین بین المللی ورزشی و طرح مشکلات آنان در مستند نبرد برای حجاب از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
فیلم سینمایی مزار شریف با بازی تاثیر گذار حسین یاری و مهتاب کرامتی، امشب میهمان مخاطبان اردوزبان شبه قاره در شبکه سحر خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در مستند پایتخت های ایران ، معرفی پایتخت های ایران از دوره پیش از اسلام تا عصر حاضر از ابعاد گوناگون از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.
مستند همه جای ایران سرای من است طبیعت گردی در استان زیبای گیلان، همراه با ورزش های مهیج در طبیعت زیبای آن منطقه را در کانال اردوی شبکه سحر به نمایش می گذارد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شاهکار فرهنگی جوانان شیعه بانکوک در مستند ماجرای تایلند در کانال اردوی شبکه سحر به نمایش گذاشته می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تلاش و همت جوانان شیعه تایلند برای انجام امور عام المنفعه و خیریه برای مردم این کشور با تاسیس انجمنی تحت عنوان انجمن محبین ولایت فقیه در مستند ماجرای تایلند در ...
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گونه های جانوری نادر و در حال انقراض در مستند حیات وحش خراسان شمالی از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد. به گزارش شاینا به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ...