پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۱:۲۸Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانال بالکان»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دراگان میلیویویچ خبرنگار کانال بالکان شبکه سحر صبح دیروز به علت ابتلا به ویروس کرونا در بلگراد جان باخت.
مجموعه مستند هنر هفتم با کارگردانی حامد عزیزی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
اهداف و بهانه جویی های اخیر تروئیکای اروپایی به ویژه در صدور بیانیه هفته جاری در قبال برجام به عنوان رویکرد خصمانه اروپا در قبال ایران، امروز در برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود.
فیلم سینمایی یتیم خانه ایران با نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
مجموعه مستند پرچم بالاست از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
معرفی کتاب در راستای ارتقا و توسعه مناسبات و اشتراکات فرهنگی و معنوی میان ایران و کشورهای منطقه بالکان و با موضوع معرفی کتاب های فارسی که برای اهالی بالکان و به ویژه بوسنی و هرزگوین به زبان های کشورهای منطقه بالکان ترجمه شده اند، از کانال بالکان پخش می شود.
ادعای وقوع تقلب در انتخابات آمریکا و امتناع دونالد ترامپ از پذیرش نتیجه شمارش آرای الکترال در این کشور موضوع برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۴    
فیلم سینمایی ورود در ژانر تخیلی و فضایی امشب در برنامه کلوزآپ از کانال بالکان شبکه سحر بررسی و نقد می شود.
مستند محرمانه کولا با تهیه کنندگی و کارگردانی لقمان یداللهی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با حضور اصغر نیک سیرت در استودیو کانال بالکان شبکه سحر، علیرضا بهجتی مسابقه فوتبال ایران و بوسنی را به زبان بوسنیایی گزارش می کند. دیدار دوستانه دو تیم فوتبال ایران و بوسنی و هرزگوین در قالب ویژه برنامه مجله ورزشی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مستند ایران فوق العاده است با کارگردانی علیرضا رئیسی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
با اتمام مجموعه تلویزیونی زمانه سریال هشت و نیم دقیقه در برنامه پخش کانال بالکان شبکه سحر قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مستند جان مرجان با هدف معرفی دنیای زیر آب و چرخه های حیات آبی دریای عمان و خلیج فارس از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
فیلم سینمایی سیانور با کارگردانی بهروز شعیبی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فیلم مهیج افسر و جاسوس با کارگردانی رومن پولانسکی امشب در برنامه کلوزآپ از کانال بالکان شبکه سحر نقد و بررسی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ارزیابی از روند برگزاری انتخابات روز گذشته در آمریکا و حواشی آن، و پیش بینی از وقایع پسا انتخاباتی این اتفاق در صحنه سیاسی و اجتماعی این کشور، امروز در برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود. ...
همراهی ستایش با شبکه سحر در منطقه بالکان فصل اول مجموعه تلویزیونی ستایش از امروز بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر می رود.
صابر ابر و طناز طباطبایی با رخ دیوانه در شبکه سحر فیلم سینمایی رخ دیوانه با کارگردانی ابوالحسن داوودی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شاهپور عظیمی، منتقد و نویسنده سینمایی در برنامه امشب کلوزآپ از کانال بالکان شبکه سحر، فیلم بدلا اثری از سینمای هند را نقد و بررسی می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت، در برنامه پخش کانال بالکان شبکه سحر قرار گرفت.
مجموعه مستند پژوهشی اهل سنت ایران همزمان به ولادت رسول اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
مستند آدرنالین با کارگردانی رضا فرهمند از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
فیلم سینمایی مزار شریف با نویسندگی و کارگردانی عبدالحسین برزیده بوسنیایی شد تا از کانال بالکان شبکه سحر پخش شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ریشه های اسلام هراسی در فرانسه و عواملی که سبب ایجاد موج جدیدی از اسلام هراسی در فرانسه شده است، امروز چهارشنبه 30 مهر، در برنامه از زاویه دیگر از کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: برنامه سینما خانه (سینماتوگراف) به زودی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود. امیرحسین کوهپایی تهیه کننده این برنامه صد دقیقه ای برای پخش از کانال بالکان شبکه سحر است. ...
برنامه مجله ورزشی از کانال بالکان شبکه سحر امشب در مهم ترین بخش به بازگشت درخشان و گلزنی زلاتان ابراهیموویچ در فوتبال ایتالیا و ابتلای کریستیانو رونالدو به کرونا می پردازد.
تاثیرات و پیامدهای نقض توافقنامه مسکو تنها با گذشت پنج دقیقه پس از اجرا، امروز از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود.
بررسی عملکرد تیم های ملی فوتبال کشورهای منطقه بالکان در لیگ ملت های اروپا موضوع برنامه امشب مجله ورزشی از کانال بالکان شبکه سحر است.
با اتمام سریال مختارنامه ، مجموعه تلویزیونی میکائیل از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
واکنش ایران درباره پیامدهای جنگ قره باغ کوهستانی به دو طرف مناقشه، امروز در برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود.
مستند چهل سال هنر محصول شبکه سحر با هدف آشنایی آلبانی زبانان با جلوه هایی از هنرهای هفت گانه در سرزمین ایران از کانال بالکان پخش می شود.
دلایل بن بست سیاسی دوباره در لبنان و ناکامی مصطفی ادیب در تشکیل کابینه در این کشور، در برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مستند ایران با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و طبیعی کشور ایران از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه مستند بیست و پنج قسمتی با استفاده از امکان تصویر برداری هوایی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه مجله ورزشی از کانال بالکان شبکه سحر امشب دوشنبه 7 مهر، به عملکرد بازیکنان شاغل در تیم های فوتبال باشگاه های آسیا (منطقه غرب) می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حضور بازیکنان و مربیان مطرح و باکیفیت منطقه بالکان شاغل در تیم های ورزشی به موضوعی رایج در ورزش جهان تبدیل شده است ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۳    
تلاش های امارات متحده عربی برای به دست آوردن جنگنده های اف 35 آمریکایی و انتقال پایگاه نظامی اینجرلیک از ترکیه به امارات در برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود.
مجموعه مستند حیات خانه ما از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به اتهام واشنگتن علیه ایران، انتقام ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی را قطعی، جدی و واقعی دانست. واکاوی پیام های این اتفاق در برنامه از زاویه دیگر در کانال بالکان شبکه سحر بررسی می شود.
مستند مسابقه ای تیپ مخصوص با تهیه کنندگی و کارگردانی مجید بهرامی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
با اتمام سریال هوش سیاه مجموعه تلویزیونی زمانه از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اهمیت و اهداف رزمایش ذوالفقار 99 توسط نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در محدوده آب های شرقی تنگه هرمز و تحقق امنیت پایدار در سایه اقتدار دفاعی بومی سازی شده بحث های امروز برنامه از زاویه دیگر کانال بالکان شبکه سحر است. ...
برنامه مجله ورزشی از کانال بالکان شبکه سحر امشب با وقایع و اتفاقات مهم ورزشی در هفته گذشته با مخاطبان و بینندگان منطقه بالکان همراه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
داستان عبور مواد مخدر از شهرهای مرزی ایران و تلاش گمرک کشورمان برای کشف و توقیف این محموله ها در مستندی به نام قاچاق، راه فراری نیست فردا از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فیلم سینمایی مزار شریف امشب از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود. به گزارش شاینا؛ این فیلم ماجرای حمله طالبان به کنسولگری ایران در مزار شریف و کشته شدن دیپلمات های ایرانی را روایت می کند. ...