پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۸:۰۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانال آذری»

روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه آفتاب ولایت به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه آفتاب ولایت در سه قسمت 30 دقیقه ای با موضوع سیره حضرت رسول اکرم (ص) برای مخاطبان و بینندگان کانال آذری پخش می شود ...
مجموعه تلویزیونی مینو در مراحل مقدماتی و ترجمه به زبان آذری است تا توسط جمعی از صداپیشگان تبریزی برای پخش از کانال آذری شبکه سحر دوبله شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۶    
تهران- ایرنا- دوبله مجموعه مستند مسیر در کانال آذری شبکه سحر به اتمام رسید و به زودی در برنامه پخش این کانال قرار می گیرد.
این مجموعه مستند با تهیه کنندگی و کارگردانی هاشم تفکری بافقی تولید شده است و محصول شبکه افق است.
با اتمام مجموعه تلویزیونی مختارنامه سریال دردسرهای عظیم در برنامه پخش کانال آذری شبکه سحر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
با اتمام پخش مجموعه تلویزیونی ستایش 3 ، از امشب سریال بانوی عمارت در جدول پخش کانال آذری شبکه سحر قرار می گیرد.
محکومیت کشتار غیر نظامیان در جنگ قره باغ به ویژه شهر گنجه و عواقب خطرناک بمباران مناطق مسکونی و کشتار غیر نظامیان توسط طرفین مناقشه قره باغ، امشب در برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر بررسی و مکاشفه می شود.
به مناسبت روز جهانی نابینایان یا قانون عصای سفید مخاطبان کانال آذری شبکه سحر با محسن رمضانی بازیگر روشندل فیلم سینمایی ماندگار رنگ خدا دیدار می کنند.
دادگاه استیناف انگلیس در منازعه باز پس گیری یک میلیارد دلار طلای ونزوئلا از بانک مرکزی انگلیس به نفع دولت نیکولاس مادورو رای داد. مجله اقتصادی از کانال آذری شبکه سحر به این موضوع می پردازد.
تحلیل مواضع سازنده جمهوری اسلامی ایران برای حل مناقشه قره باغ و تاکید ویژه کشورمان بر تمامیت ارضی کشور آذربایجان، موضوع برنامه امشب میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است.
به مناسبت اربعین امام حسین (ع) ویژه برنامه ای تحت عنوان حسرت زیارت از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
زورآزمایی و اعمال نفوذ بازیگران خارجی در قره باغ در راستای کسب نفوذ و منافع بیشتر سبب ساز جنگ دیگری در منطقه قفقاز جنوبی شد. میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر امشب به این موضوع می پردازد.
کشورهای غربی با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل، با انتقاد از وضعیت حقوق بشر در ایران، بار دیگر سیاست مداخله جویانه خود نسبت به سایر کشورها به ویژه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کردند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ادعای طرفین مناقشه درباره دلیل آغاز جنگ تمام عیار در منطقه قره باغ بین آذربایجان و ارمنستان امشب دوشنبه 7 مهر، در برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر بررسی می شود. ...
علل و ابعاد افزایش صادرات صنایع معدنی ایران در سال گذشته موضوع برنامه مجله اقتصادی از کانال آذری شبکه سحر است.
اهمیت ساخت موشک های مافوق صوت توسط روسیه و موفقیت این کشور در نوسازی صنایع نظامی و نیز رشد بسیار بی سابقه چین در زمینه فن آوری های مدرن تسلیحاتی تحت عنوان چالش جدید آمریکا ، امشب موضوع برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۳    
فیلم سینمایی کودک قهرمان از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۳    
بررسی فنی و عملکرد تیم های فوتبال ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا منطقه غرب، امروز در برنامه مجله ورزشی از کانال آذری شبکه سحر انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بخشی از تصویربرداری لوکیشن های ایران جانباز ، جدیدترین مستند در دست ساخت کانال آذری شبکه سحر به انجام رسید و ضبط صحنه های خارج کشور از این پروژه به دلیل کرونا متوقف است.
سعید پیردوست بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر امروز مهمان برنامه شما و سحر از کانال آذری شبکه سحر است.
دیدگاه های مقام معظم رهبری درباره ملت ایران و رهبری و مدیریت حضرت امام خمینی (ره) در هشت سال دفاع مقدس تحت عنوان میراثی گرانبها برای ایران و جهان اسلام در برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر واکاوی می شود.
مکانیزم ماشه چیست و آیا آمریکا با توجه به خروج از برجام توانایی فعال کردن این مکانیزم را دارد، امشب در برنامه مجله حقوقی از کانال آذری شبکه سحر این موضوع و موانع حقوقی آن مورد واکاوی قرار می گیرد.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تله فیلم آوای گمشده از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه مستندی با موضوع سینمای ایران و شناخت مولفه های آن، در کانال آذری شبکه سحر تولید می شود. این پست 54 بار بازدید شده
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه مستندی با موضوع سینمای ایران و شناخت مولفه های آن، در کانال آذری شبکه سحر تولید می شود.
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت روز شعر و ادب پارسی و بزرگداشت استاد شهریار فیلم تلویزیونی خانه ننه روی آنتن شبکه سحر می رود. به گزارش شاینا به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ...
تشریح و تبیین پشت پرده نمایش توافق صلح بین رژیم صهیونیستی، امارات متحده عربی و بحرین در کاخ سفید، امشب در برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر اتفاق می افتد.
بررسی، توجیه، ریشه یابی و علل شکل گیری جنگ یمن از منظر منشور سازمان ملل و عملکرد این سازمان خاص به لحاظ صدور قطع نامه های مختلف، امشب در برنامه مجله حقوقی از کانال آذری شبکه سحر ارزیابی می شود.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۲    
مجموعه اپیزودیک مردان تاریخ ساز به کارگردانی محمود معظمی از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
انگیزه های رژیم بحرین از برقراری روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی و عواقب خطرناک باز کردن پای صهیونیست ها به منطقه خلیج فارس، امشب در برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به علاقه مخاطبان کانال آذری شبکه سحر به برنامه های معارفی، ویژه برنامه نسیم الهی (الهی نسیم) از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
مراحل زبانگردانی و دوبله فیلم سینمایی آینه بغل به زبان آذری در شبکه سحر به پایان رسید و بزودی از این شبکه برون مرزی برای مخاطبان آذری زبان پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تلاش آمریکا برای خارج کردن رژیم صهیونیستی از انزوای منطقه ای و دام رژیم صهیونیستی برای کشورهای پیرامون ایران در لوای برقراری روابط دیپلماتیک، موضوع برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۹    
فیلم تلویزیونی شهر فرشتگان از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ناآرامی ها، وقایع و تحولات اخیر در کشور بلاروس و تلاش های غرب برای خروج این کشور از جمع متحدان روسیه، موضوع برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۰    
مستند کربلا آن سوی مرز... از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسمومیت ادعایی الکسی ناوالنی عرصه جدید کارزار ضد روسی غربی ها و جنگ رسانه ای و تبلیغاتی گسترده علیه مسکو، موضوع برنامه امشب میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است. ...
برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر امشب به موضوع نگرانی آذربایجان از ارسال صدها تن سلاح روسی به ارمنستان پرده برمی دارد.
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فیلم تلویزیونی ستاره خضرا از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود. به گزارش شاینا؛ داستان این تله فیلم در باره پدر آنتوان ، راهبی است که در صومعه ای نزدیک شام به همراه دختر خوانده اش ماریان زندگی می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۱    
انیمیشن خورشید نینوا با کارگردانی علیرضا فرمانی از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
ویژه برنامه ثارالله که از دهه اول محرم بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است ، به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) با بخش های جدیدتری پخش می شود.
اقدام غیر قانونی آمریکا در اعمال تحریم های ظالمانه، طرح مکانیسم ماشه علیه کشورمان و مکاتبه اخیر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با دبیرکل سازمان ملل متحد در برنامه امشب مجله حقوقی از کانال آذری شبکه سحر بررسی می شود.
به مناسبت ایام محرم و با اتمام پخش سریال ستایش مجموعه تلویزیونی آخرین دعوت بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر می رود.
با اتمام سریال روزهای بی قراری مجموعه تلویزیونی رو به آسمان از امشب در برنامه پخش کانال آذری شبکه سحر قرار گرفت.
تله فیلم خان ننه برگرفته از شعری به همین نام از سروده های استاد شهریار از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۲    
با استعفای برایان هوک نماینده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران و رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه این کشور، با عنوان نشانه ای دیگر از شکست سیاست حداکثری آمریکا علیه ایران، موضوع برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر دوبلاژ مجموعه تلویزیونی سارق روح از دوبله آذری نیمی از این مجموعه برای پخش در کانال آذری شبکه سحر خبر داد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رحمان مفاتحی، مدیر دوبلاژ آذری سریال سارق روح با اعلام این خبر افزود: دوبله این سریال به زبان آذری در تبریز در حال انجام است. ...