جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۵:۱۵Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام»

خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور آرزو حسینی را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی مچ اندازی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات آسیا فراخواند.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از میزبانی ارومیه و کیفیت مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های جهان اظهار رضایتمندی کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران گفت: میزبانی مناسب شهر ارومیه و کیفیت بالای تیم ها، نقاط قوت نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های جهان در این شهر بود که رضایت همه تیم ها را نیز در پی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: خوشبختانه سطح کیفی مسابقات بسیار بالا بود و نقطه قوت آن، مهمان نوازی مردم خونگرم و ورزش دوست آذربایجان غربی و ارومیه بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: روز نخست اولین دوره مسابقات پاورلیفتیگ باشگاه های جهان در ارومیه با برگزاری رقابت های چهار وزن نخست پایان یافت.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، پس از درخواست میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی برای میزبانی نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های جهان و جلسات هماهنگی و دیدارهای انجام گرفته و بخصوص بازدید و تأیید نهایی گاستون پاراژ رئیس فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ و ابلاغ رسمی فدراسیون بدنسازی و ...
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۱    
به گزارش خوزپرس ، محسن شهنی فیض دارنده مدرک داوری بین المللی که سابقه چندین دوره قهرمانی در مسابقات آسیایی و جهانی از جمله مسابقات آرنولد کلاسیک آفریقای جنوبی را در پرونده دارد به دعوت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان اولین دوره مسابقات پاورلیفتینگ جام باشگاه های جهان که در شهر ارومیه مرکز ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۹    
به گزارش خبرگزاری ایپنا: اولین دوره داوری و مربیگری قوی ترین مردان در شهریورماه برگزار خواهد شد. ثبت نام دوره مذکور طی روزهای دهم مرداد تا پنجم شهریورماه برگزار خواهد شد و از علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا جهت ثبت نام به سامانه ملی بدنسازی مراجعه و در این سامانه ثبت نام [...]
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور در رده های سنی جوانان، امید و بزرگسالان با شناخت نفرات برتر، به کار خود خاتمه داد. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان کشور که در شهرستان سرعین استان اردبیل برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
رئیس کمیته قوی ترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: توجه فدراسیون به ورزش های قدرتی و قویترین مردان قابل تقدیر است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایوب حسن زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: “کامبیز کاکه ممی” و “حسین رحیمی” با کسب عناوین قهرمانی در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی مچ اندازی کشور از طرف فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به اردوی تیم ملی مچ اندازی دعوت شدند. وی ادامه داد: در این مسابقات “کامبیز کاکه کمی” در [...]
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روزهای خوبی را در آینده خواهد دید و در مسیر پیشرفت قرار می گیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و به صورت وبینار برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۶    
کرباسی گفت: مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز سه شنبه از ساعت 13 آغاز خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۳    
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: بعد از استعلام از فدراسیون پزشکی ورزشی، مسابقات انتخابی تیم ملی در رشته های پرورش اندام و فیزیک به شهریورماه موکول شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیته روابط بین الملل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مسابقات آسیایی در لبنان و مسابقات جهانی در اسپانیا برگزار خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست، مربی و تیم پاورلیفتینگ هیئت کرمانشاه با محرومیت و جریمه نقدی از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مواجه شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۱    
سرپرست انستیتوی بین المللی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: تمامی گواهینامه های مربوط به سالهای 97 و 98 هیأت های مختلف که صادر نشده بود، در ماههای اخیر آماده شد و اسامی افرادی که گواهینامه دریافت می کنند، در سایت فدراسیون قرار می گیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۶    
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: به محض دریافت پاسخ استعلامات از مرکز بخش امنیتی اتحادیه اروپا، روادید ملی پوشان اعزامی به بازیهای اسپانیا صادر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تغییر در پست نایب رئیسی بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام حاشیه هایی را به وجود آورد که در این گزارش مورد بررسی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۵    
زنجان - ایرنا - مهران زرگری، رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان از سوی رییس فدراسیون به عنوان دبیر کمیته امور استان های این رشته ورزشی، تعیین و منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۰    
عضو کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام درباره آخرین وضعیت دوپینگ و پرونده های باز در این کمیته توضیحاتی را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نسبت به درگیری خونین در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۱۴    
فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام هر اندازه در برگزاری رقابت ها و رویدادها و احیای فدراسیون موفق بوده، در بخش لجستیکی و به ویژه نیروی انسانی موفق نبوده و حتی رفتاری مبهم و غیرقابل دفاع داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: امتناع از دادن تست دوپینگ و مثبت بودن آزمایش دوپینگ عواملی بودند که سبب شد 2 ورزشکار محروم شوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۳    
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در نشستی با رییس و نایب رییس فدراسیون پرورش اندام امارات شرکت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران نوشت: تیم ملی قوی ترین مردان ایران نمایش درخشانی را در کشور امارات به نام خود ثبت کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام کرد با حضور مسوولان مربوطه اتفاقات مربوط به تیم اعزامی به گرجستان بررسی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۴    
رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در جریان برگزاری مجمع سالیانه استان قم به صحبت پرداختند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: با وجود همه مشکلات و محدودیت ها، سعی کردیم شرایط اعزام تیم به اسپانیا مهیا شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۹    
مراسم بدرقه تیم ملی قویترین مردان ایران، اعزامی به مسابقات بین المللی امارات با حضور قهرمانان، پیشکسوتان و مسئولان فدراسیون برگزار شد در همین راستا عصر سه شنبه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مراسمی را برای بدرقه این تیم برگزار کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و هماهنگی برنامه های حضور مسئولین کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در استان اصفهان با هدف توسعه ورزش همگانی با حضور عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس فدراسیون بدنسازی، مسعود حیدرزاده، رئیس کمیته همگانی، شبنم هاشم پور، نایب رئیس کمیته همگانی، امیر اسدی، مسئول استان های کمیته همگانی ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۵    
مسعود حیدرزاده رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام (P.S.T) و مربی تیم ملی منتخب فوتبال دانشجویان ( مسابقات دانشگاهی جهان) به همراه جمعی از مسوولان این فدراسیون و هیات همراه در اداره کل انتقال خون استان تهران حضور یافت و به مناسبت روز جهانی اهدا کنندگان خون به جمع اهدا کنندگان پیوست. ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حسن کرباسی دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور طی حکمی آرین زمانپور یکی از افتخارات ورزش خوزستان را عضو کمیته روابط عمومی این فدراسیون منصوب کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس انجمن پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: با وجود اعلام آمادگی 14 کشور، فعلا قرار است این مسابقات با حضور همان 8 تیم برگزار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه جامعه فهیم بدنسازی، برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۴    
مراسم معارفه سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور رئیس، دبیر، سایر اعضای فدراسیون و رئیس سازمان لیگ برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
در رتبه بندی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ج.ا.ا ، هیات این رشته ورزشی در خراسان رضوی موفق شد بالاتر از سایر استان ها به عنوان برترین هیات کشوری انتخاب شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، نسرین شاه محمدیان به عنوان سرپرست نایب رییسی بانوان منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۰    
قزوین - ایرنا - رییس انستیتوی بین المللی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: در دوره جدید مدیریتی فدراسیون حدود 100 دوره کلاس و آزمون را که از سال ها قبل بلاتکلیف مانده بود را به پایان رساندیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی فدراسیون عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسعود روشنی به عنوان سخنگوی این فدراسیون منصوب شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: با تاسیس آکادمی بین المللی، نام ایران در کنار سایر کشورهای صاحب نام بدنسازی و پرورش اندام قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص عملکرد فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام توضیحاتی را بیان کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه مرکز آکادمی ifbb در ایران صبح امروز برگزار شد. به گزارش ایلنا، صبح امروز و با حضور مسئولان بلندپایه ورزش کشور، آکادمی بین المللی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران افتتاح شد. در این مراسم مهدی علی نژاد، عبدالمهدی نصیرزاده و آرش میراسماعیلی حضور داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در افتتاح آکادمی بین المللی IFBB اعلام کرد که این فدراسیون از نظر سرانه ورزشی بسیار فقیر است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر در حکمی با استناد به ماده هشت اساسنامه فدراسیون های ورزشی و همچنین مصوبه مجمع انتخاباتی این فدراسیون، حسن کرباسی را به عنوان دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام منصوب نمود. کرباسی در یک سال اخیر به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مشغول به کار بود.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، رئیس فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ امروز به منظور دیدار و گفتگو با مسئولین استانی و بررسی امکانات برای میزبانی مسابقات باشگاه های جهان وارد ارومیه شد. باشگاه های جهان ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز گذشته (سه شنبه) سرانجام لیست نفرات اعزامی به رقابت های بین المللی اسپانیا را منتشر کرد، اما در فاصله چند ساعت پس از آن، اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی ضمن مخالفت شدید با لیست نفرات اعزامی، آن را مغایر با مصوبه کمیته فنی دانستند و برخی از آن ها ضمن استعفا ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ در دیدار با وزیر ورزش و جوانان از حمایتهای دکتر سلطانی درراستای رشد و توسعه این رشته در ایران قدردانی کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، گاستون پاراز رئیس فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ روز سه شنبه در دیدار با کیکاوس سعیدی در محل کمیته ملی المپیک گفت: رشته پاورلیفتیگ در ایران سابقه طولانی دارد و 25 سال پیش در فدراسیون وزنه برداری فعال شد و اکنون زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام فعالیت دارد. ...