یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۵:۲۳Aug 2020 9

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه»

 
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در پی شهادت شهیده مدافع سلامت استان پیام تسلیت فرستاد.
خبرگزاری فارس: یک دختر بچه اهوازی هفته گذشته (چهارشنبه) بر اثر سقوط در فاضلاب روباز کوی سیاحی اهواز، جان خود را از دست داد. این حادثه تاسف بار به علت فقدان شبکه فاضلاب در بسیاری از مناطق، پیش از این نیز چند بار تکرار شده است. ...
گلستان ما   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: امروز جنگ اراده ها و روایت هاست و خبرنگاران وظیفه دارند جلوی تحریف حقایق را بگیرند.
رهیاب   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سید عبدالنبی موسوی فرد، امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان شنبه 18 مرداد 1399 با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سید عبدالنبی موسوی فرد، امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان شنبه 18 مرداد 1399 با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز در سفری به شوش در میان کارگران هفت تپه حاضر شد و درد دل های آنها را شنید.
دانا   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت:کمک های مومنانه که امروز به فرمان پرچم دار اسلام به دست نیازمندان در سراسر کشور رسانده می شود، تنها قطره کوچکی از دریای احسان است و ما می بایست این زیبایی هارا بیش از پیش به عرصه آوریم.
امروز، 18 مردادماه پنجاه و پنجمین روز اعتراضات کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان مقابل فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، با اشاره به اینکه روز غدیر خم به عنوان عید بزرگ شناخته می شود، گفت: انقلاب اسلامی با الگوگیری از واقعه غدیر و در امتداد غدیر شکل گرفته است.
حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: در این بازی دنیا پیروزی قطعا از آن خداوند است، پس چه بهتر اینکه شما جوانان گل زن این بازی باشید.
آئین عمامه گذاری طلاب حوزه های علمیه اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
همزمان با عید سعید غدیرخم ، یکی از طلاب حوزه علمیه به دست نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین ملبس به لباس مقدس روحانیت شد.
زرک   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه مسابقه بزرگ تفسیر سوره مبارکه جمعه به مناسبت گرامی داشت سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در کشور و عید بزرگ غدیر خم در محل دفتر نماینده ولی فقیه لرستان برگزار شد. ...
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مردم عاشورایی می کوشند آنچه که تاکنون در محرم به میدان می آوردند را امروز از طریق کمک مومنانه به میدان بیاورند تا از آسیب دیدگان دستگیری کنند که این، حقیقت غدیر، عاشورا و محرم است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران همزمان با عید سعید غدیرخم، عیدالله الاکبر یکی از طلاب حوزه علمیه به دست نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین ملبس به لباس مقدس روحانیت شد.
ابنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراسم جشنی با مناسبت عید غدیر خم با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید هاشم موسوی نماینده ولی فقیه در انگلیس در مرکز اسلامی انگلیس برگزار شد.
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خوزستان به مناسبت عید غدیر در جمع کارگران نیشکر هفت تپه حاضر شد و گفت: مسئولانی که حقوق نجومی دریافت می کنند اگر صادق هستند یک ماه حقوق خود را به کارگران نیشکر هفت تپه بدهند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خصوصی سازی را نباید به اختصاصی سازی تعبیر کرد و دولتمردان نیز نباید این بخش را به حال خود رها کنند تا کارگران این چنین دو ماه در خیابان ها جمع شوند و حقوق خود را مطالبه کنند.
نماینده ولی فقیه یزد گفت: رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است، از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.
سبلانه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در مراسم عمامه گذاری طلاب به تبیین رسالت غدیر خم پرداخت و گفت: تعیین مرجعیت سیاسی و مرجعیت علمی دو کار بزرگ پیامبر اکرم(ص) در غدیر خم است.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس و استاندار هرمزگان در پایم های جداگانه ای روز خبرنگار و عید غدیر خم را تبریک گفتند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- جشن عید سعید غدیر خم همراه با آیین عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری روز شنبه با حصور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.
خبرگزاری فارس: امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان ظهر امروز با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به نمایندگی از نماینده، ولی فقیه در گلستان 8گروه با حضور در 23مرکز درمانی استان، ضمن تبریک عید غدیر و عرض خداقوت، هدایایی را به رسم یادبود به کادر درمانی اهدا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری خطاب به طلاب و روحانیون گفت: نگاه های توحیدی را در خود زنده کنید که اگر این باورها کمرنگ شود نمی توانیم سفیرهای دین باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با تاکید بر لزوم خلع ید هفت تپه از مدیریت فعلی گفت: هفت تپه یا باید به بخش دولتی بازگردد یا مدیریت آن به نهادهای توانمندی نظیر بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام یا سپاه سپرده شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۴    
نماینده ولی فقیه در کردستان غدیر را ادامه رسالت پیامبر دانست و گفت: بر اساس روایات، ابلاغ ولایت علی(ع) از سوی خداوند تکمیل کننده رسالت پیامبر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۲    
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی عید غدیر خم را به همه مردم استان و دلدادگان به مولی علی ع تبریک گفت و از مردم برای همراهی با آسیب دیدگان کرونا تشکر کرد .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در روز عید الله الاکبر عید غدیرخم و با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده تیپ 48 فتح و جمعی از مسئولان در آیینی 110 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان های کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۴    
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: غدیر را باید به عنون مرکز وحدت اسلامی و یک مکتب انسان ساز نگاه کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: پیام اصلی غدیر ولایت پذیری است و در روایات بسیاری آمده شرط قبولی اعمال، پذیرش ولایت است زیرا اصلی ترین نقش ولایت تربیت انسانها برای رسیدن جامعه به سعادت ابدی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: واقعه غدیر یکی از مهم ترین وقایع تاریخ اسلام است که در آن، پیامبر اسلام(ص) در روز 18 ماه ذی الحجه سال دهم قمری هنگام بازگشت از حجه الوداع در مکانی به نام غدیر خم، امام علی(ع) را ولی و جانشین خود معرفی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
آیین عمامه گذاری طلاب با حضور نماینده ولی فقیه و ریس شورای حوزه های علمیه حضرت ایت الله جزایری در خوزستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران بر اینکه نظام سیاسی اسلامی ریشه در جریان غدیر دارد تاکید کرد و گفت: توجه به ولایت در غدیر لازمه اعتقاد امروز ما به امامت و ولایت شد و اگر غدیر نبود ولی فقیه معنا نداشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر این نکته که جانمایه خطبه غدیر هدایت بشر است، گفت: این همه تأکید اهل بیت (ع) بر اینکه غدیر عیدالله الاکبر است به همین دلیل است که غدیر هدایت بشر است بنابراین در بین تمام اعیاد که در دین اسلام مطرح است هیچ عیدی به اندازه غدیر اهمیت ندارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امام جمعه اهواز در جمع کارگران معترض نیشکر هفت تپه اهواز حضور یافت. نماز جماعت توسط موسوی امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان به همراه کارگران نیشکر هفت تپه در یکی از پارک های شوش اقامه شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۹    
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: فعالیت قرآنی در آموزش و پرورش محور کارهاست و نماز مهمترین پایگاه تربیتی است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی : علیرضا نخعی در آیین اختتامیه مسابقه تفسیر سوره مبارک جمعه که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا-گرگان- تصاویر، اعزام گروه های متشکل از روحانیون و خادمین موکب علی بن موسی الرضا(ع)، به نمایندگی از طرف حضرت آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان گرگان به بیمارستان های این شهر ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: غدیر تنها یک سرزمین نیست، بلکه غدیر یک تفکر و نشانه ای برای تدوام خط نبوت است، از این رو زنده نگه داشتن غدیر؛ زنده نگه داشتن اسلام است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
چند گروه از سوی نماینده ولی فقیه در استان گلستان به 23 بیمارستان و مراکز درمانی استان برای تبریک عید سعید غدیر به پزشکان و پرستاران اعزام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
در روز عید الله الاکبر عید غدیرخم و با حضور نماینده ولی فقیه در استان در آیینی 110 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان های کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ایجاد فساد و مسائل ضد اخلاقی سبب می شود جامعه دچار ضعف و رو به افول برود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- همزمان با عید سعید غدیر خم آیین خطبه خوانی غدیر با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و زائران و مجاوران حرم امام رضا (ع) در صحن جامع رضوی با رعایت همه پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به اهمیت جایگاه غدیر به عنوان مرکز ثقل جامعه اسلامی گفت: غدیر یک واقعه و حادثه نبود بلکه غدیر یک مکتب و فرهنگ جامعه ساز از وحدت امت اسلام است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و رئیس مرکز اسلامی انگلیس به دنبال فاجعه دردناکی که در اثر انفجار بندر بیروت در لبنان روی داد، با انتشار پیامی، با مردم این کشور ابراز همدردی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: پیروی از تفکر ولایی و پشتیبانی همه جانبه از حریم ولایت مهم ترین پیام غدیر است که باید در جامعه نهادینه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مشکلات کارگران شرکت نیشکر هفت تپه امروز با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: پیام اصلی غدیر ولایت پذیری است و در روایات بسیاری آمده شرط قبولی اعمال، پذیرش ولایت است زیرا اصلی ترین نقش ولایت تربیت انسانها برای رسیدن جامعه به سعادت ابدی است.